- nehnuteľnosti Ružinov

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti ružinov" sme našli 905 nehnuteľností - priemerná cena 3 077 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 99 m2
    • 124 m2
    • 124 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 124 m2
    • 149 m2
  •  Podľa ceny
    • 305000
    • 382000 (priemerná cena)
    • 458000
    • 3070 (priemerná cena)
    • cena sa znížila
    • cena sa zvýšila
  •  Podľa vlastností
    • parkovanie
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 96,13 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonštruovanej administratívnej budove na Miletičovej 21 v Bratislave. Budova je zateplená, plne klimatizovaná, má vlastnú kotolňu, plastové otváravé/sklopné okná a elektronickú požiarnu signalizáciu.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 224 990 €, 54,00 m2 cca 4170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 41 040 €, 54,00 m2 cca 760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 1 600 000 €, 520,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 496 725 €, 97,84 m2 cca 5080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Garáž, BRATISLAVA, Ružinov, 23 900 €, 12,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 32 450 €, 55,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 269 000 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 1 120 000 €, 731,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 279 900 €, 65,50 m2 cca 4270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Nivy, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na prenájom zrekonštruovaná nezariadená kancelária v administratívnej budove na ul. Mlynské nivy - Bratislava II -Ružinov o výmere 30 m2 na 2/3 p. bez výťahu. Vybavenie: klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, plávajúce laminátové podlahy, otvárateľné plastové okná, radiátory, nová maľovka....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 23,60 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Priestory sa nachádzajú v uzavretom stráženom areáli v jednopodlažnej budove. K dispozícii sú priestory vo výmere 23,6 m2. .

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 39 967 € na 39 312 € dňa 06.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 39 312 €, 65,52 m2 cca 600 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.03.2026 - 40.622 €
08.04.2026 - 39.967 €
06.05.2026 - 39.312 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 370 000 €, 69,77 m2 cca 5300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor, Bratislava II, Ružinov, v areáli na Pestovateľskej ulici. Ide o samostatný priemyselný areál s vlastným vstupom, v ktorom sa nachádzajú administratívne a skladové priestory s vlastným parkovaním a 24 hod. strážnou službou. Areál s veľmi výhodnou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 37 800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.03.2025.,

www.zoznamrealit.sk

REB.sk ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory na atraktívnej adrese Mlynské nivy v Bratislave. Priestor je ideálny pre firmy, ktoré hľadajú profesionálne prostredie s výbornou dopravnou dostupnosťou zo všetkých kútov Bratislavy aj širšieho okolia. Províziu neplatíte. .

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov. Administratívny areál sa nachádza vo výbornej lokalite, ktorá je ľahko dostupná z diaľnice i z bratislavského obchvatu, letisko M.R. Štefánika vzdialené do 5 min cesty autom. Ide o komplex....

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 220 000 € na 199 990 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 199 990 €, 68,29 m2 cca 2930 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.04.2026 - 220.000 €
02.05.2026 - 199.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 50,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Urobte na klientov dojem jedinečnou budovou v rozvíjajúcom sa obchodnom centre Posilnite svoj obchodný profil pomocou modernej základe strategicky umiestnenej v rýchlo sa rozvíjajúcej obchodnej oblasti. Urobte správny dojem na vážených klientov a privítajte ich v jedinečnej modernej....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Prievoz, Na žiadosť, 13,30 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 13,30m2. Na chodbe sa nachádza spoločná kuchynka ako aj toalety (podiel na ploche spoločného priestoru 9,20m2). Bezproblémové parkovanie pred budovou (ZADARMO počas pracovnej doby). Možnosť využívania zasadacej miestnosti v budove....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 39 200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 430 000 €, 107,32 m2 cca 4010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 119 000 €, 159,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 348 000 €, 52,22 m2 cca 6660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 127 050 €, 110,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Štrkovec, Na žiadosť, 14,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Drieňová ul., budova Lake Building. Plocha: 14,08m2, 3.p. s výťahom. Na každom poschodí je spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Vybavenie: otvárateľné okná, klimatizácia, kamerový systém, štruktúrovaná kabeláž,....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 13,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o veľkosti 13 m2 na Hrachovej ulici v Prievoze. Ku kancelárií patrí aj spoločná kuchynka ako aj toalety (podiel na ploche spoločného priestoru 4m2). .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 298 000 €, 68,00 m2 cca 4380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 19 800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 419 000 €, 155,11 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 275 000 €, 96,52 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 850 000 €, 276,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 220 000 € na 199 990 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

 

Trend ceny nehnuteľností:
21.03.2026 - 220.000 €
02.05.2026 - 199.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok 1+kk byt ( alebo GARSÓNKA) na predaj v Bratislava .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 289 900 €, 70,00 m2 cca 4140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 283 000 €, 73,32 m2 cca 3860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 299 900 €, 66,30 m2 cca 4520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 19,83 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 309 000 €, 74,00 m2 cca 4180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 294 900 €, 77,96 m2 cca 3780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Drieňová ul., budova Lake Building. Plocha: 30m2, 1.p. s výťahom. V budove kancelárie od 15m2. Na každom poschodí je spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Vybavenie: otvárateľné okná, klimatizácia, kamerový systém,....

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM