- nehnuteľnosti Ružinov

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti ružinov" sme našli 905 nehnuteľností - priemerná cena 3 077 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 99 m2
    • 124 m2
    • 124 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 124 m2
    • 149 m2
  •  Podľa ceny
    • 305000
    • 382000 (priemerná cena)
    • 458000
    • 3070 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 260 000 €, 81,81 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krokov, no väčšinou je do pár dní fuč z trhu? .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 154 800 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom úplne nový 3-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3 (Nivy). Byt sa nachádza na 6. poschodí a disponuje interiérovou plochou 85,7 m² + balkón 4,98 m² s výhľadom na ikonickú Pradiareň. Dispozícia pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby prepojenej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 229 500 €, 59,42 m2 cca 3860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 59,42 m², nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite na Prievozskej ulici v Bratislave – len pár minút od centra mesta a nového projektu Nivy. Byt sa nachádza v časti s výbornou dostupnosťou MHD, kompletnou občianskou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 106 000 €, 49,50 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj:Exkluzívne predaj 3.iz.apartmánu v obci Mýto pod Ďumbierom na pozemku 1375m2.Apartmán sa nachádza v kopci v predposlednej kaskáde na konci ulice s výhľadom na Ďumbier a lyžiarsky svah.Momentálne je apartmán tesne pred dokončeným a mohol by....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 27 750 €, 37,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom svetlý, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Metodovej ulici v mestskej časti Ružinov – Nivy, v bezprostrednej blízkosti Trnavského mýta. Byt má výmeru 37 m² + lodžia 3 m², je orientovaný do tichého vnútrobloku a disponuje množstvom úložného priestoru....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 499 000 €, 120,00 m2 cca 4160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam na predaj veľkometrážny, slnečný 3-izbový byt s interiérom o výmere 110 m² a balkónom s panoramatickým výhľadom 10 m² a s garážou v bytovom dome Glória. Byt sa nachádza na 7. podlaží z 29 , má výbornú dispozíciu, nepriechodné izby. S možnosťou dokúpenia priestrannej pivnice.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 44 850 €, 65,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom 3-izbový byt po rekonštrukcii v lokalite Ružinov. Byt má výmeru 65 m² a nachádza sa na 2. poschodí (3. podlaží) bez výťahu. Dispozične pozostáva z troch samostatných nepriechodných izieb, kuchyne a kúpeľne s WC. Byt prešiel rekonštrukciou a disponuje....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 275 000 €, 72,30 m2 cca 3800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, kvalitu aj pokoj? Máme pre vás niečo výnimočné. Realitná kancelária Vaše Reality vám exkluzívne ponúka nadštandardný 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Hrachová, ktorý bol v roku 2008 navrhnutý na Cenu Dušana Jurkoviča – najvyššie architektonické....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 59 840 €, 68,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3-izbový byt v lokalite Ružinov. Byt má výmeru 68 m² + priestranný balkón a je orientovaný na východnú aj západnú stranu. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby, dvoch samostatných nepriechodných izieb,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 389 000 €, 85,00 m2 cca 4580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame svetlý a útulný 3-izbový byt s rozlohou 85 m² v bytovom dome na Trnavskej ceste 82, pri Klientskom centre, Fresh Market, reštaurácii Yeme a jazere Kuchajda. Byt je kompletne zariadený a renovovaný, s výhľadom na Karpaty. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 41 040 €, 54,00 m2 cca 760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom útulný 2-izbový byt v novostavbe na ulici Páričkova. Hľadáte moderné bývanie v srdci mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah ruky? Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový podkrovný byt s rozlohou 54 m² na 5. poschodí novostavby....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 249 900 €, 59,77 m2 cca 4180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte Mestská Vila Leonardo na Bajkalskej ulici v bratislavskom Ružinove, ktorý patrí medzi vyhľadávané mestské adresy najmä vďaka svojmu komornému charakteru, menšiemu....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 64 800 €, 72,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt bol rezervovaný a momentálne je v štádiu prípravy Nájomnej zmluvy na podpis a nie je možné ho ukazovať ďalším záujemcom. V prípade, že nedôjde k podpisu Nájomnej zmluvy, odstránime z nadpisu "REZERVOVANÉ" a byt bude znova k dispozícii na obhliadky. Byt sa nachádza na 3. poschodí....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 227 000 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Výmera bytu je 63 m2 + balkón, nachádza sa na 2. p./7 v zateplenom panelovom dome s výťahom. K bytu patrí pivnica na medziposchodí. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 219 900 €, 49,91 m2 cca 4410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2 – izbový byt s loggiou, ktorá bola prirobená ku kuchyni a pivnicou. Byt sa nachádza na Kladnianskej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov (Prievoz). Byt môžete kúpiť aj ako investíciu,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 34 840 €, 52,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom svetlý, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v lokalite Ružinov – Nivy. Byt má výmeru 45 m² + loggia 7 m² a nachádza sa na 4. poschodí bytového domu. Dispozične pozostáva z obývacej izby, samostatnej spálne, kuchyne, kúpeľne s WC a vstupnej chodby.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 70 000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom byt, ktorý má farby, charakter a dušu. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 512 940 €, 103,00 m2 cca 4980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. ateliér v novovznikajúcej atraktívnej rezidenčnej časti Bratislavy pri zimnom prístave na okraji nového downtownu na Prístavnej ulici. Možnosť odpočtu DPH. .

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 513 000 €, 171,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

GRAVITAS vám ponúka atraktívny nebytový priestor na predaj o výmere 171,00 m2 v novom a jedinečnom projekte rezidencia PRÍSTAVNÁ. Nachádza sa priamo v srdci novovznikajúceho bratislavského downtownu, len na skok od nábrežia Dunaja, Eurovey a Stanice Nivy. Tento projekt predstavuje....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 259 900 € na 255 900 € dňa 28.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Trnávka, 255 900 €, 60,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.03.2026 - 287.000 €
08.04.2026 - 279.900 €
23.04.2026 - 259.900 €
28.04.2026 - 255.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj svetlý a moderne riešený dvojizbový byt - novostavbu, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava II. – Ružinov, časť Trnávka, ulica Galvaniho. Byt sa nachádza na 2/6. poschodí bytového domu, celková rozloha bytu a príslušenstva 60,54m2 s výťahom a je orientovaný....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 92 000 €, 92,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom pekný, veľmi pekný, slnečný, priestranný 3 izbový byt, kompletne moderne zariadený, s dvomi klimatizáciami, podlahovým kúrením s dizajnovými plne funkčnými kachlami s celkovou rozlohou 82m2, po kompletnej novej rekonštrukcii, nachádzajúci....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 39 000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária HOME Real Vám ponúka na prenájom 2 izb. byt vo vyhľadávanej časti Ružinova v bytovom komplexe BORIA. Byt o rozlohe 59,80 m2 + 7,40 m2 balkón je kompletne zariadený kvalitným nábytkom z DECODOMU Nachádza sa na 2.p./ 7.p. s výťahom. K bytu prislúcha murovaná pivnica.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 32 120 €, 44,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt má výmeru 44 m² + balkón 2,3 m² a nachádza sa v tehlovej budove z roku 2024 s výťahom. Dispozične pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s WC a vstupnej chodby. Byt sa prenajíma zariadený a poskytuje komfortné bývanie. Projekt Nuppu sa nachádza....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 38 690 €, 53,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt bol rezervovaný a momentálne je v štádiu prípravy Nájomnej zmluvy na podpis a nie je možné ho ukazovať ďalším záujemcom. V prípade, že nedôjde k podpisu Nájomnej zmluvy, odstránime z nadpisu "REZERVOVANÉ" a byt bude znova k dispozícii na obhliadky. METROPOLITAN ponúka na prenájom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 589 000 €, 97,84 m2 cca 6020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

_________________________________ *** ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE *** • Byt o rozlohe 97,84 m2 + terasa 7,56m2 + balkón 3,38m2 + sklad 7,88m2 (spolu 116,66 m2) .

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 220 000 € na 199 990 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 199 990 €, 68,29 m2 cca 2930 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
10.03.2026 - 220.000 €
29.04.2026 - 199.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Má celkovú rozlohu 68,29 m2 + terasa. Priestor pozostáva z veľkej miestnosti s barom, skladu s kuchynkou a sociálneho zariadenia (toalety) Je kompletne zariadený a vybavený, čo umožňuje novému majiteľovi začať hneď prevádzkovať kaviareň bez ďalších nákladov alebo v prípade investičnej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 216 000 €, 44,77 m2 cca 4830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú bývanie v hlavnom meste s praktickým dispozičným riešením, výbornou dostupnosťou a potenciálom do budúcnosti. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, čo zabezpečuje pohodlný prístup a jednoduché každodenné....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 169 500 €, 31,50 m2 cca 5380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt ,vhodný aj na úpravu na 2.izb.byt vo vyhľadávanej lokalite s množstvom zelene Hľadáte bývanie, ktoré spája pokojné prostredie, výbornú dostupnosť a investičný potenciál? Tento príjemný 1-izbový byt vás osloví....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 295 000 €, 54,37 m2 cca 5430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideálny pre klienta, ktorý hľadá mestský komfort s výbornou dostupnosťou, a zároveň predstavuje výbornú investičnú príležitosť v lokalite s vysokým dopytom po prenájme. V prípade záujmu je možné....

 
 
 
  Garáž, BRATISLAVA, Ružinov, 30 000 €, 19,18 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj garáž v pôvodnom funkčnom technickom stave. Pozemok pod garážou je vo vlastníctve Hlavného mesta. Mesačný nájom činí 43Eur. Vnútorné rozmery garáže: 2,74 m x 7 m + odkladacia nika 0,45 mx2,74 mx1,0 m .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Vlčie hrdlo, 28 800 €, 45,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2i byt, kompletne moderne zariadený s vonkajším parkovacím miestom v novostavbe Malý Dunaj na ulici Vlčie hrdlo v tichej mestskej časti Ružinov. Podlahová plocha bytu predstavuje 45 m2. Byt je v osobnom vlastníctve.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 180 000 €, 34,58 m2 cca 5210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt je bezbariérový a má celkovú plochu 34,58 m2 a nachádza sa na 4 podlaží bytového domu s výťahom. Byt je v štandarde, možnosť dokončiť do plného zariadenia. Dispozíciu bytu tvorí: obývacia izba s kuchynskou linkou, samostatná kúpeľňa s WC. Nasleduje spací kút so skladom. Pozdĺž....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 44 800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária The Home vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, moderne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Miletičovej ulici v bratislavskom Ružinove, v bezprostrednej blízkosti kúpaliska Delfín. Byt je situovaný v nadstavbe na 5. poschodí tehlového bytového....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 350 000 €, 62,05 m2 cca 5640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 8. poschodí v 23. poschodovej vo Veži C v novostavbe z roku 2019 s tromi výťahmi. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 449 000 €, 124,84 m2 cca 3600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

125 m² čistého komfortu s panoramatickým výhľadom v srdci Ružinova Hľadáte byt, v ktorom sa nebudete musieť obmedzovať? Ponúkame na predaj výnimočný, slnečný a bezbariérový 3-izbový byt v ikonickom bytovom dome Glória. Tento priestor je stvorený pre ľudí, ktorí milujú mestský život,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 25,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.centrumnehnutelnosti.sk

Na prenájom 1 izbový byt, BA II - Ružinov, Nezábudkova ul., zrekonštruovaný Nezábudkova.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.vasereality.sk

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Bratislave. Bratislava.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 308,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.centrumnehnutelnosti.sk

Predaj rodinný dom s pozemkom 760 m2 a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnávka - Klatovská / Terchovská ulica. Klátovská.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 109 000 €, 16,00 m2 cca 6810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 299 900 €, 75,83 m2 cca 3960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 200 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.12.2017.,

www.danyreal.com

DOPYT - kúpa 4 iz. bytu BA II- Ružinov zrekonštruovaný Ružinov.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 308,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.centrumnehnutelnosti.sk

Predaj prevádzkových budov a rodinného domu na veľkom pozemku 760 m2, Bratislava II - Ružinov, Trnávka - Klatovská / Terchovská ulica. Klátovská.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 379-420 (z celkového počtu 798)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>