- nehnuteľnosti Ružinov

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti ružinov" sme našli 905 nehnuteľností - priemerná cena 3 077 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 99 m2
    • 124 m2
    • 124 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 124 m2
    • 149 m2
  •  Podľa ceny
    • 305000
    • 382000 (priemerná cena)
    • 458000
    • 3070 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 38 400 €, 60,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s klimatizáciou a pivničnou kobkou na Nezábudkovej ulici v Bratislave – Ružinov. Byt sa nachádza na 5. poschodí zo 7 v bytovom dome s výťahom. Vďaka orientácii na východ a západ je byt príjemne presvetlený....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 319 990 €, 58,00 m2 cca 5520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný, plne moderne zariadený vrátane všetkých spotrebičov. Byt má výmeru 53,74 m2 + loggia 4,88 m2. Dispozícia: vstupná chodba, samostatný šatník s policami na mieru so zabudovaným sklápacím hosťovským....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 194 000 €, 44,96 m2 cca 4320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj pekný zrekonštruovaný 2i byt s loggiou, v obľúbenej časti Bratislavy, v Ružinove, na ulici Martinčekova, (44,96m2+loggia).Byt sa nachádza na 1./6.(nie prízemie), v zateplenom, kompletne zrekonštruovanom bytovom dome (nový výťah- bezbariérový vstup, vchod.brána na čip, zateplený....

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 220 000 € na 199 990 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 199 990 €, 68,29 m2 cca 2930 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.03.2026 - 220.000 €
29.04.2026 - 199.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor v bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 2008 s celkovou výmerou 68,29 m² doplnený o príjemnú terasu, ktorá vytvára ideálne zázemie pre návštevníkov kaviarne. Dispozične pozostáva z veľkorysej hlavnej miestnosti s barom, praktického....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 268 000 € na 259 900 € dňa 26.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Ostredky, 259 900 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 268.000 €
26.04.2026 - 259.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte byt v lokalite, ktorá si dlhodobo drží hodnotu a zároveň ponúka pokojné bývanie plné zelene? Tento 3-izbový byt na Ostredkovej ulici patrí presne medzi tie nehnuteľnosti, ktoré sa na trhu objavia len zriedka. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 37 800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom pekný a kompletne zariadený 2-izbový byt s dvomi samostatnými izbami, samostatnou kuchyňou, klimatizáciou a murovanou pivničnou kobkou po rekonštrukcii na Budovateľskej ulici v tichej mestskej časti Ružinov - časť Nivy. Podlahová plocha bytu predstavuje 54....

 
 
 
  Apartmán, BRATISLAVA, Ružinov, 310 000 €, 43,00 m2 cca 7210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte spojenie mestskej dynamiky a absolútneho pokoja? Ponúkame na predaj štýlový a funkčne riešený 1,5-izbový byt v prestížnom projekte Downtown Yards, ktorý prináša novú úroveň bývania do rozvíjajúcej sa štvrte v blízkosti nábrežia Dunaja a nákupného centra Eurovea a Nivy Mall.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 49 500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v projekte ZWIRN v lokalite Ružinov – Nivy. Byt sa nachádza na 3. poschodí a je orientovaný do pokojného zeleného vnútrobloku. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, samostatnej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 278 500 €, 78,00 m2 cca 3570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Jašíkovej ulici, na 6. poschodí z 8 v zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom. Byt je ideálnou voľbou pre rodinu alebo ako investícia na prenájom s možnosťou pokračovať v nájme. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 38 080 €, 56,00 m2 cca 680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 5. poschodí novostavby Jégeho Alej s výťahom a 24/7 recepciou. Dispozícia bytu spočíva zo vstupnej haly, obývačky s TV a vstupom na balkón prepojenej s kuchyňou (chladnička/mraznička, mikrovlnka, umývačka, el.rúra, sporák), svetlej manželskej spálne a kúpeľňou s....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 255 000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ružinov – Nivy, na Záhradníckej ulici. Vďaka svojej výmere a dispozícii ponúka možnosť úpravy na 3-izbový byt, čo z neho robí atraktívnu príležitosť na bývanie aj investíciu. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 199 000 €, 43,00 m2 cca 4630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulici Súmračná. Tento byt je ideálnou voľbou pre jednotlivcov alebo páry, ktorí hľadajú komfortné bývanie v blízkosti centra mesta, no zároveň si chcú užiť pokoj a zeleň, ktorú Ružinov ponúka.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 266 000 €, 68,00 m2 cca 3910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Celková výmera plochy bytu: 73,20 m² úžitková plocha bytu: 67,63 m², nachádza sa na 3.p./9 v zateplenom panelovom dome s výťahom. K bytu patrí pivnica. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva, ktorými sa chápe kuchyňa, samostatné WC,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Vlčie hrdlo, 68 000 €, 31,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.07.2019.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 31m 2 , Bratislava - Vlčie hrdlo, 68.000 € .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 255 000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej adrese v Ružinove – Martinčekova ulica, len pár minút od centra, downtownu aj Starého Mesta. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 10 v zateplenom bytovom dome s plastovými oknami. Výmera bytu je 70 m² a jeho dispozícia ponúka....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 359 999 €, 55,35 m2 cca 6500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj úplne nový, skolaudovaný 2-izbový byt v ikonickom projekte Zwirn. Nachádza sa na Košickej ulici mestskej časti Ružinov, Bratislava. Je situovaný na najvyššom 7. poschodí s orientáciou do vnútrobloku. K dispozícii máme na predaj ďalšie dva 2-izbové....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 42 000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária HOME Real Vám ponúka na prenájom 2 izb. byt vo vyhľadávanej časti Ružinova v bytovom komplexe BORIA. Byt o rozlohe 60 m2 + 7,40 m2 balkón je kompletne zariadený kvalitným nábytkom z DECODOMU na mieru. Nachádza sa na 5.p./ 7.p. s výťahom. K bytu prislúcha murovaná....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 599 900 €, 237,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam na predaj priestranný 5-izbový radový rodinný dom v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Ružinov – Prievoz, na Hraničnej ulici. Dom je celý podpivničený a disponuje tromi nadzemnými podlažiami, pričom na prízemí sa nachádza aj garáž. Vďaka svojej dispozícii, výmere a lokalite....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 450 000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.01.2023.,

www.zoznamrealit.sk

PASS REALITY ponúka na predaj / prenájom kancelárií v samostatne stojacej administratívnej budove v Bratislave, v lokalite Ružinov – Trnávka. Výhodou je blízkosť letiska M.R.Štefánika i blízke napojenie na obchvaty smerom na Trnavu, Prahu, Viedeň i Budapešť, ako aj blízkosť najväčšej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 469 000 €, 124,84 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam na predaj bezbarierový veľkometrážny, slnečný 3-izbový byt s interiérom o výmere 110 m² a balkónom s panoramatickým výhľadom 10 m² a s garážou v bytovom dome Glória. Byt sa nachádza na 7. podlaží z 29 , má výbornú dispozíciu, nepriechodné izby. S priestrannou pivnicou. Je....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 418 000 €, 190,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy. Dispozične je riešený 3 podlažiami, vstupnou halou, plne zariadenou kuchyňou (chladnička, mraznička, umývačka, el. rúra, sporák, mikrovlnka), 3 kúpeľňami (vaňa, sprchový kút) s 3 oddelenými WC, práčovňou, šatníkom, komorou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 307 000 €, 76,72 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte pokojné bývanie v rodinnej atmosfére Ružinova, kde nebudete mať problém s parkovaním a susedmi? REB.SK Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a vzdušný 3-izbový byt na Hanáckej ulici v obľúbenej časti Trnávka. Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom dome a prislúcha k nemu vlastné....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 298 000 €, 49,00 m2 cca 6080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 6 a je súčasťou domu s moderným výťahom a plne bezbariérovým prístupom, čo zaručuje pohodlné a dostupné bývanie pre všetky vekové kategórie. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 135 000 €, 22,00 m2 cca 6140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

BYVO ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatku v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pieskoch v Bratislave Táto nehnuteľnosť ponúka ideálne spojenie mestského komfortu a vidieckeho pokoja – vlastný pozemok, 50 metrov od jazera, a možnosť celoročného bývania. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 49 280 €, 56,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 13. (35) poschodí v novostavbe s výťahom. Dispozične je riešený vstupnou halou s úložným priestorom, obývacou miestnosťou s prístupom na balkón s výhľadom na mesto a Bratislavský hrad, prepojenou s plne vybavenou kuchyňou so spotrebičmi (chladnička, mraznička, el.....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 74 475 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Získajte prístup k svetlým a inšpiratívnym kancelárskym priestorom navrhnutým tak, aby pomáhali tímom piatich a viac ľudí robiť si svoju prácu čo najlepšie. Exkluzívny obchodný park s vynikajúcim pripojením Zriaďte si spoločnosť na adrese v našom štýlovom Apollo Business Center II,....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 270 000 € na 260 000 € dňa 28.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 260 000 €, 70,39 m2 cca 3690 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
15.03.2026 - 270.000 €
28.03.2026 - 260.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

15.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú občiansku vybavenosť a je vhodná pre mladé rodiny alebo aj ako investícia .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 254 690 €, 60,64 m2 cca 4200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2023.,

www.zoznamrealit.sk

2i byt v štádiu holobytu v dokončenom projekte .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 349 000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj rozmerovo veľkoryso riešený, po celej šírke loggiou presvetlený 3 izbový byt s plochou 4 izbového bytu v Bratislave, mestská časť Ružinov, na ulici Karadžičová. Bytový dom má strategickú polohu na rozhraní Starého Mesta a Ružinova. Byt sa nachádza na 13. poschodí....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 37 800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 42 000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom príjemný kompletne zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou v lokalite Ružinov. Byt dispozične pozostáva zo samostatnej spálne, obývacej izby s klimatizáciou, kuchyne, kúpeľne spojenej s WC a vstupnej chodby. Prenajíma sa kompletne zariadený vrátane nábytku....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 850 000 €, 164,00 m2 cca 5180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj dvojgeneračný 6- izbový rodinný dom na Stachanovskej ulici v MČ Ružinov. Je situovaný v pokojnej tichej časti Ružinova - v zástavbe rodinných domov. Dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek - cez vstupnú chodbu je prístupný veľký....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 284 000 €, 115,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 115m 2 , Bratislava - Mlynské nivy, 284.000 € .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 86 590 €, 86,59 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Bytový dom sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova – na Hrachovej ulici. Táto lokalita je vyhľadávaná pre svoju strategickú polohu: ponúka rýchle napojenie na diaľničný obchvat, no zároveň si zachováva atmosféru s dostatkom zelene. V pešej dostupnosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 200 000 €, 90,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3- izbový byt v novostavbe ( max 10 rokov ). lokalita - Ružinov - Drienova, Bajkalská - okolie .

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Trnávka, 624 900 €, 150,00 m2 cca 4170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2024.,

www.zoznamrealit.sk

» ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » Bratislava – Trnávka – Luhačovická ulica » 3 poschodia » 4 izbový dom na dvoch obytných poschodia » 150 m2 » parkovacie státie 3x » Pozemok 311m2 » BENEFITY » blízkosť prírody a tiché prostredie » pár minút autom do centra mesta » dostupnosť MHD » parkovanie....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 324 900 €, 70,59 m2 cca 4600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak si zarezervujete tento byt v najbližších dňoch, do polovice mája máte šancu ovplyvniť jeho aktuálne prebiehajúcu rekonštrukciu. Trojizbový byt na prvom poschodí tehlovej bytovky na Kašmírskej ulici v Ružinove (časť Trnávka) sa nachádza vo veľmi príjemnej a pokojnej lokalite medzi....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Nivy, 53 880 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Udržte si profesionálny imidž, keď si v najväčšom meste Slovenska Bratislave zabezpečíte otvorené kancelárske priestory. Umiestnite svoje podnikanie strategicky do tejto rezidenčnej a komerčnej oblasti, ktorá poskytuje pohodlie a dostupnosť k lokálnym trhom. Rozvíjajte silné pracovné....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 53 550 €, 63,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt bol rezervovaný a momentálne je v štádiu prípravy Nájomnej zmluvy na podpis a nie je možné ho ukazovať ďalším záujemcom. V prípade, že nedôjde k podpisu Nájomnej zmluvy, odstránime z nadpisu "REZERVOVANÉ" a byt bude znova k dispozícii na obhliadky. METROPOLITAN ponúka na prenájom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 270 000 €, 66,50 m2 cca 4060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ružinov – Trávniky, na Nezábudkovej ulici, s výbornou dostupnosťou do centra mesta. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 19 800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na prenájom zrekonštruovanú a plne zariadenú garsónku vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – NIVY, len kúsok od Štrkoveckého jazera. Byt je kompletne a vkusne zariadený s dostatkom úložného priestoru a všetkými potrebnými spotrebičmi, riadmi,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 369 000 €, 78,46 m2 cca 4700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj luxusne zariadený 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov, ktorý bol navrhnutý a zariadený s dôrazom na kvalitu, eleganciu a funkčnosť. Interiér je premyslený do posledného detailu, aby poskytoval maximálny komfort bývania. Byt zaujme už na prvý pohľad....