- nehnuteľnosti Ružinov

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti ružinov" sme našli 905 nehnuteľností - priemerná cena 3 077 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 99 m2
    • 124 m2
    • 124 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 124 m2
    • 149 m2
  •  Podľa ceny
    • 305000
    • 382000 (priemerná cena)
    • 458000
    • 3070 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 279 000 €, 67,11 m2 cca 4160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúka na predaj vo výbornej tichej lokalite bratislavského Ružinova veľmi pekný, kompletne a kvalitne zrekonštruovaný 4-izbový byt. Nachádza sa v Bratislave II - Ružinove, katastrálne územie Nivy, na Sklenárovej ulici, v blízkosti....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 275 000 €, 52,00 m2 cca 5290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, ktoré spája výbornú lokalitu, praktickú dispozíciu a príjemnú atmosféru? Tento byt na Jégého ulici je ideálnou voľbou na vlastné bývanie aj ako investícia na prenájom. .

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 238 900 € na 228 900 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Ostredky, 228 900 €, 54,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.04.2026 - 238.900 €
29.04.2026 - 228.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dispozícia bytu: vstupná chodba, kúpeľňa toaleta, spálňa, kuchyňa, balkón, obývacia miestnosť. Byt sa nachádza na 2. podlaží štvorpodlažného bytového domu. Úžitková plocha bytu je 55 m², vrátane balkóna. K bytu prislúcha pivnica 5 m². Byt prešiel rekonštrukciou vrátane elektrických....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 89 500 €, 39,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj administratívne a obchodné priestory v 3-podlažnom objekte MyBridge (budova A), areál AIR OFFICES, Bratislava-Ružinov, Pestovateľská 2. Areál sa nachádza v blízkosti frekventovaných obchodných centier IKEA, KORZO, AVION, v blízkosti Letiska MRŠ, s priamym prístupom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 230 000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na prízemí bytového domu z roku 1967. Na poschodí sú iba dva byty, čo zabezpečuje vyšší komfort bývania, viac súkromia a pokojné prostredie. Byt je v pôvodnom stave, predáva sa nezariadený a je vybavený klimatizáciou. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej predsiene....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 849 900 €, 146,30 m2 cca 5810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny nadštandardný 4 izb. byt/ateliér v najrýchlejšie sa rozvíjajúcej časti Bratislavy pri zimnom prístave na okraji nového downtownu na Prístavnej ulici. Možnosť odpočtu DPH. .

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 282 990 € na 279 990 € dňa 01.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 279 990 €, 73,55 m2 cca 3810 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
12.03.2026 - 282.000 €
26.03.2026 - 275.000 €
26.03.2026 - 282.990 €
01.04.2026 - 279.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ponúka:Na predaj 3.izbový byt na 2NP/3NP v najzelenšej časti Ružinov. V nízkopodlažný dome iba s16 bytmi.Bytový dom sa nachádza v zástavbe bytových domov s maximálne s 3NP s výbornou občianskou vybavenosťou.(školy,škôlky,obchody,reštaurácie,športoviská).Bytovy’dom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 254 900 €, 49,21 m2 cca 5180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova na Nezábudkovej ulici . Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 4-poschodového bytového domu a je ideálny pre jednotlivcov, páry alebo aj ako investícia na prenájom. .

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 699 000 € na 675 000 € dňa 24.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 675 000 €, 434,56 m2 cca 1550 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
13.04.2026 - 699.000 €
24.04.2026 - 675.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

13.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na Súľovskej ulici 56 v Bratislave, v lokalite, ktorá ponúka výnimočné spojenie mestského komfortu a pokojného, takmer vidieckeho bývania. Ide o tichú rezidenčnú ulicu, v ktorej si užijete súkromie, pokoj a príjemnú atmosféru, pričom....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 1 120 000 €, 731,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária TIP TOP REAL Vám ponúka na predaj tento PRIESTRANNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR na LUKRATÍVNEJ ADRESE RUŽINOVA v projekte ROZADOL. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 278 000 €, 69,00 m2 cca 4030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj svetlý a príjemne pôsobiaci 3-izbový byt na ulici Planét v obľúbenej časti Ružinova – Ostredky, kde sa mestský život stretáva so zeleňou, pokojom a overenou kvalitou bývania. Byt s výmerou približne 69,3 m2 vrátane pivnice a loggie sa nachádza na 3. poschodí z 3....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 39 330 €, 57,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Slnečný 2i byt s lodžiou a parkovaním sa nachádza v na 11 (21) poschodí v novostavbe s výťahom. Byt sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený spotrebičmi (práčka, TV, umývačka). Dispozícia ponúka svetlú obývaciu izbu spojenú s modernou, plne vybavenou kuchyňou, spálňu s množstvom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 66 000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný a hlavne úplne nový 2i – izbový byt orientovaným na južnú stranu, kompletne štýlovo zariadený vo vysokom štandarde so stropným chladením, rekuperáciou, podlahovým kúrením, elektrickými exteriérovými vonkajšími....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 222 000 €, 48,00 m2 cca 4630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Výmera 48 m2 (lodžia 4,5 m2, pivnica 1,26), nachádza sa na 6.p./6 v zateplenom panelovom dome s výťahom. .

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 34 140 €, 60,00 m2 cca 570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pozdvihnite svoje podnikanie vo flexibilných kancelárskych priestoroch na Galvaniho. Vytvorte si značku a pritiahnite potenciálnych klientov na juhozápadnom Slovensku. Strategicky umiestnite svoje podnikanie do tejto lokality s dobrým dopravným prepojením, čo by kameňom dohodil od....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 230 000 €, 36,10 m2 cca 6370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nadštandardný jednoizbový byt na Prístavnej ulici v Bratislave, určený pre klienta, ktorý hľadá mestský komfort v exkluzívnej polohe. Byt sa nachádza na treťom poschodí z deviatich v tehlovom bytovom dome s výťahom a ponúka celkovú výmeru 36,1....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 319 990 €, 53,74 m2 cca 5950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (na liste vlastníctva vedený ako apartmán) v projekte NUPPU, ul. Hraničná, Ružinov, s balkónom a garážovým státím Byt má výmeru 53,74 m2 plus balkón 4,88 m2, spolu 58,62 m2, nachádza sa na 6.p./7. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej predsiene, šatníka....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 183 500 € na 179 500 € dňa 16.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Trnávka, 179 500 €, 45,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
31.03.2026 - 184.500 €
09.04.2026 - 183.500 €
16.04.2026 - 179.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dispozícia bytu: vstupná predsieň, obývacia miestnosť s kuchyňou a priestorom na spanie, priestranná kúpeľňa s vaňou, toaleta, balkón. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 3. Úžitková plocha bytu je 45 m². K bytu prislúcha aj pivnica. Bytovka je zateplená a má taktiež rekonštruovanú strechu.....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Nivy, 269 000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj atraktívny nebytový priestor o výmere 76 m² v žiadanej lokalite Bratislava II – Ružinov, priamo na frekventovanej Záhradníckej ulici. Priestor sa nachádza na prízemí moderného polyfunkčného bytového domu s priamym vstupom z ulice a výbornou viditeľnosťou vďaka veľkým....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 38 690 €, 53,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe z roku 2023 v lokalite Ružinov – Nivy. Byt má výmeru 58 m² + terasa 5 m² a nachádza sa v bytovom dome s výťahom. Dispozične pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s WC a vstupnej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 48 500 €, 50,00 m2 cca 970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Krásny klimatizovaný 2-izbový byt na prenájom v Bratislave. Byt je situovaný na 1.poschodí (2) v novostavbe s výťahom. Dispozícia pozostáva zo svetlej obývacej izby s balkónom prepojenej s kuchyňou, spálne s manželskou posteľou a množstvom úložných priestorov, kúpeľne s vaňou a samostatnej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 234 800 €, 61,25 m2 cca 3830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2024.,

www.zoznamrealit.sk

AMEXA REAL ponúka na predaj 2-izb. byt v širšom centre Bratislavy na Trenčianskej ulici v Ružinove, časť Nivy, neďaleko Donwtownu. Byt je vhodný za účelom bývania, alebo investície. » 3D SCAN https://livetour.istaging.com/0d80776a-22a2-449a-a134-f7d186e2787d » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 30 249 €, 51,27 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 3. poschodí v 4. poschodovom tehlovom kompletne zrekonštruovanom bytovom dome bez výťahu. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 189 900 €, 34,00 m2 cca 5590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, kvalitu aj pokoj? Objavte miesto, kde sa býva s radosťou. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 350 000 €, 51,73 m2 cca 6770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

NUERA Real Estate, exkluzívny partner developera JTRE, Vám ponúka na predaj moderné bývanie v srdci bratislavského downtownu – Projekt Downtown Yards. Hľadáte spojenie mestskej dynamiky a absolútneho pokoja na vysokom poschodí? Ponúkame na predaj štýlový a funkčne riešený 2-izbový....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 315 000 €, 62,50 m2 cca 5040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený, veľkorysý, 2 izbový byt v projekte City Park Ružinov, veža C na Jarabinkovej ulici. Byt sa nachádza na 6. poschodí, je priestranný a príjemne presvetlený. Je pripravený na nasťahovanie, bez nutnosti dalších investícií.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 364 000 €, 82,00 m2 cca 4440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Celková rozloha bytu je 86m2, z čoho samotný byt má 82 m2, byt sa nachádza na najvyššom 7posch. / z 7. v zateplenom panelovom dome s výťahom. Byt je po úplne novej dôkladnej hlavne kvalitnej kompletnej rekonštrukcii. s dispozičnými zmenami vďaka ktorým vznikla krásne veľká kuchyňa....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 490 000 €, 95,00 m2 cca 5160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame exkluzívne na predaj 5 izbový rodinný dom s bazénom a s letným domčekom v mestskej časti Prievoz, Kladnianska ulica. Rodinný dom sa nachádza v tesnej blízkosti Csákyho Kaštieľa. Tento dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 95 m2 stojí na pozemku o výmere 360 m2, z toho....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 41 880 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Urobte na klientov dojem jedinečnou budovou v rozvíjajúcom sa obchodnom centre Posilnite svoj obchodný profil pomocou modernej základe strategicky umiestnenej v rýchlo sa rozvíjajúcej obchodnej oblasti. Urobte správny dojem na vážených klientov a privítajte ich v jedinečnej modernej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 279 900 €, 55,00 m2 cca 5090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izbami, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nivy, na Kvetnej ulici. Byt je v súčasnosti využívaný ako investičná nehnuteľnosť na krátkodobý prenájom (Airbnb) a predstavuje zaujímavú....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 590 000 €, 133,03 m2 cca 4440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária LIVIANTE s.r.o. ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izbový byt, ktorý vzniká kompletnou prestavbou pôvodného nebytového priestoru v obľúbenej časti Ružinova – na Komárnickej ulici. Byt je aktuálne v realizácii podľa architektonického a dizajnového návrhu a bude odovzdaný....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 284 000 €, 63,00 m2 cca 4510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt plus garážové státie v projekte Ship House, obľúbená lokalita mestská časť Bratislava II - Ružinov, Martinčekova ulica. Nehnuteľnosť sa nachádza v staršej novostavbe, zateplenom bytovom dome na 12/14. poschodí s tromi výťahmi. Byt je....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 240 000 €, 49,00 m2 cca 4900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 2-izbový byt v Bratislave – Ružinov (časť Nivy), na Klincovej ulici. Byt sa nachádza na nadstavovanom podlaží domu (4/4), čo mu dáva svoj vlastný charakter – akoby ste bývali o poschodie vyššie než bežná Bratislava. Je to bývanie s atmosférou, kde....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 40 880 €, 51,10 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2024.,

www.zoznamrealit.sk

AMEXA REAL ponúka na prenájom kompletne moderne zariadený, doteraz neobývaný 2-izbový byt s balkónom v projekte Klingerka v Bratislavskom Downtowne. » 3D SCAN https://livetour.istaging.com/cb593abc-b253-46ba-a430-8d37dc19da0b » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » KLINGERKA, Súkennícka ulica, Ružinov,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 61 200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom nadštandardný, klimatizovaný 2-izbový byt v lokalite Ružinov. Byt má výmeru 72 m² a nachádza sa na 5. poschodí zo 7. Dispozične pozostáva z obývacej izby, samostatnej spálne, šatníka/pracovne, kuchyne, kúpeľne a vstupnej chodby. Súčasťou bytu je aj....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 274 900 €, 58,00 m2 cca 4740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt, 58m2 plus pivnica. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 159 000 €, 28,00 m2 cca 5680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 1-izbový byt (garsonku) v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy, priamo pri Miletičovej ulici nad zastávkou Saleziáni, s výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt je vhodný na prenájom, Airbnb, kanceláriu alebo ako dostupné mestské bývanie, s....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 274 900 €, 65,46 m2 cca 4200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2023.,

www.zoznamrealit.sk

3 izbový byt v štádiu holobytu v dokončenom projekte .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 224 000 €, 50,00 m2 cca 4480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt na Ondavskej ulici v Ružinove. Byt s výmerou 50 m2 sa nachádza na 3. poschodí z 10 v bytovom dome s výťahom a ponúka priestor, v ktorom sa dá bývať s ľahkosťou aj pokojom. K bytu prislúcha aj pivnica s výmerou 2 m2 a celá nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 255 000 €, 57,00 m2 cca 4470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, kvalitu aj pokoj? Máme pre vás niečo výnimočné. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 51 800 €, 70,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt s dvoma balkónmi na Astrovej ulici v Bratislave – Ružinov. Byt je ideálny pre nájomníkov, ktorí hľadajú pohodlné a praktické bývanie v pokojnej časti Ružinova, s dostatkom zelene a kompletnou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 270 000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Výmera 66 m2 + 3 m2 balkón, nachádza sa na 2.p./5 v zateplenom panelovom dome s novým výťahom. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, kúpeľňa so sprchovým kútom, vstupné dvere sú bezpečnostné, laminátové podlahy, novšia kuchynská linka. .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 295-336 (z celkového počtu 798)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>