- nehnuteľnosti ZVOLEN

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen" sme našli 819 nehnuteľností - priemerná cena 1 707 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 331 m2
    • 414 m2
    • 414 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 414 m2
    • 497 m2
  •  Podľa ceny
    • 566000
    • 708000 (priemerná cena)
    • 850000
    • 1700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, ZVOLEN, Na žiadosť, 6500,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2022.,

www.abcrealitna.sk

Sklady a haly na predaj vo Zvolene Ponúkame na predaj železobetónový sklad a výrobnú halu v priemyselnej časti Banskobystrického kraja okres Zvolen . Lokalita sa nachádza na spojnici významných dopravných cestných ťahov rýchlostnej komunikácie R1 Bratislava - Banská Bystrica a Bratislava....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 22 878 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.05.2025.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú vo Zvolene, pri novostavbe ARBORA – Podborová. Rozloha krytého aj nekrytého parkovacieho státia je 12,5 m2 (D 5m, Š 2,5m). Na výber sú v ponuke dva typy parkovacích miest: 1. NP – prvé nadzemné podlažie – KRYTÉ – cena za....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Na žiadosť, 600,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2022.,

www.abcrealitna.sk

Výstavba domov na predaj v lokalite Kováčová vo Zvolene .

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 113 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners so súhlasom majiteľa ponúka na predaj krásny slnečný pozemok o výmere 1051m2. • Typ pozemku: Orná pôda s potvrdenou možnosťou výstavby rodinného domu. • Parcely: 573/165, 166, 167, 169 a 170. • Charakter: Rovinatý až mierne svahovitý terén, ideálny pre modernú architektúru.....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 267 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj stavebný pozemok vo Zvolene, lokalita Sarvaška o celkovej výmere 1080 m 2 vedený ako trvalý trávny porast. .

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, Na žiadosť, 1200,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2026.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory v novostavbe vo Zvolene. Priestory sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí a sú o celkovej rozlohe 1200m2. Priestory ponúkajú širokú škálu využitia ako napr.: škôlka alebo jasle, zdravotnícke zariadenia, súkromné zdravotnícke zariadenia, prevádzky....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.realmarket.sk

Na prenájom slnečný 2-izbový tehlový byt vo Zvolene, lokalita sirsie centrum, ul. Lihoveckeho, 1 poschodie/3, vstupná chodba, kuchyňa s kuchynskou linkou a komplet spotrebicmi, obyvacia izba s rohovou sedackou a balkonom, spalna, podlahy – plavajuca, dlažba,kúpeľňa so sprchou a spotrebicmi,....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 258 000 € na 248 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ZVOLEN, 248 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.05.2026 - 258.000 €
09.05.2026 - 248.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.xemar.sk

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Lieskovec, len cca 3 minúty autom od Zvolena, na rovinatom pozemku o výmere 310 m² (výlučné vlastníctvo) + 353 m² v podielovom vlastníctve (dvor za domom). Zastavaná plocha domov je 244 m². .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 138 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.xemar.sk

XEMAR ( jozef.kret@xemar. sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom s príslušenstvom v meste Zvolen, časť Lukové. Dom bol postavený v 65. rokoch. Nehnuteľnosť je vhodná na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa. .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Na žiadosť, 39,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2024.,

www.realmarket.sk

Na predaj veľký 1- izbový čiastočne zrekonštruovaný panelový byt vo Zvolene, lokalita - Záhonok 6/8 posch., rozloha bytu 39 m2, predsieň-chodba, kuchyňa s kuchynskou linkou a sporákom, obývacia izba, podlahy – pvc, koberce, pôvodná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, plastové okná,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.realmarket.sk

Na predaj 1- izbový tehlový byt vo Zvolene, lokalita - mesto ul. Kozačeka 2/2 posch., rozloha bytu s príslušenstvom 40 m2, predsieň-chodba, kuchyňa s kuchynskou linkou, chladnička, obývacia izba, podlahy – pvc, plávajúca, dlažba, murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčka, samostatné....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, Na žiadosť, 3500,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Predaj atraktívneho pozemku – Váš nový domov alebo investičná príležitosť! Máte sen o vlastnom mieste, kde môžete spustiť svoju víziu do reality? Tento pozemok vám ponúka neobmedzené možnosti a skvelú polohu, ktorá vám umožní žiť v súlade s prírodou a zároveň byť v kontakte s mestským....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 27 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná knacelária RE/MAX ponúka na predaj garáž s pozemkom v osobnom vlastníctve, nachádzajúce sa vo Zvolen – na ulici Prachatickáv blízkosti záhradkárskárskej osady Na Hlinách. Veľkou výhodou garáže je jednoduchý prístup- garáž je 3.tia v rade od cesty a má vybudovany nájazd. Garáž....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Môťová, Na žiadosť, 73,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.03.2026.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj chatu v obľúbenej rekreačnej oblasti pri Môťovskej priehrade vo Zvolene, ktorá je ako stvorená na víkendový relax. Chata je postavená na pozemku o výmere 661m2 je čiastočne murovaná, z časti drevená a rozprestiera sa na dvoch podlažiach. Na prízemí o rozlohe....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 39 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj záhradu s výmerou 449 m² spolu s chatou o rozlohe 34 m², situovanú vo Zvolene – časť Neresnica, Záhradkárska oblasť Hájik 1, ul. Školská, Môťová. V chate aktuálne nie je zavedená elektrina ani voda, pričom ich napojenie....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 145 000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 22 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctve nachádzajúcu sa 5 minút od centra Zvolena, ulica Hať Podharajch. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, Na žiadosť, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

PRIPRAVUJEME Exkluzívne 3 izbový byt 90 m2 v centre mesta Zvolen na predaj. Byt je kompletne zrekonštruovaný. PRIPRAVUJEME 3 izbový byt Zvolen centrum na predaj.

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 22 878 €, 12,50 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, Na žiadosť, 171,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 5 kancelárií s kuchynkou a sociálnym zariadením. Ponúkaný objekt pozostáva z recepcie, priestranného OPEN OFFICE (5-6 pracovných miest) 3x samostatná kancelária, kuchynka a WC. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí. Objekt je klimatizovaný, plynové ústredné kúrenie. Parkovacie....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 191 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

✅ plocha bytu 60m2 ✅ balkón ✅ 2 pivnice ✅ 3. poschodie bez výťahu ✅ kompletná rekonštrukcia ✅ murovaná komora ✅ veľká izba 20m2 ✅ podlahové kúrenie v kúpeľni ✅ interiérové dvere a nábytok na mieru ✅ bezpečnostné vchodové dvere triedy 3 ✅ kvalitné vstavané spotrebiče BOSCH, AEG… Spálňu....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 164 900 € na 159 000 € dňa 16.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, 159 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.05.2026 - 164.900 €
16.05.2026 - 159.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.byvajsi.sk

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izbový byt s balkónom na 1. poschodí – Ideálny priestor pre vašu rekonštrukciu! Hľadáte byt, ktorý si chcete pretvoriť presne podľa svojich snov? Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 118 900 € na 118 000 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, Môťová, 118 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
30.04.2026 - 118.900 €
02.05.2026 - 118.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt na sídlisku Záhonok v meste Zvolen. Byt na 1.poschodí disponuje dvomi nepriechodnými izbami, kuchyňou a kúpeľňou s toaletou. Byt je v dobrej kondícii a je ihneď obývateľný. Priestor s rozlohou 55 m vrátane pivnice je čiastočne zrekonštruovaný, s novým....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Na žiadosť, 692,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Rodinný dom Zvolen Podzámčok na predaj. Tento krásny romantický rodinný dom sa nachádza v malebnej obci Podzámčok 9 km od mesta Zvolen. Rodinný dom má pozemok o rozlohe 692 m2 s výbornou juhozápadnou orientáciou. Rodinný dom s jedinečnou architektúrou prešiel kompletnou rekonštrukciou.....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 105 000 €, 55,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 269 000 € na 267 000 € dňa 16.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Pozemok, ZVOLEN, 267 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
11.04.2026 - 269.000 €
16.04.2026 - 267.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

24.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj stavebný pozemok vo Zvolene, lokalita Sarvaška o celkovej výmere 1080 m2 vedený ako trvalý trávny porast.Hľadáte miesto pre svoj nový domov, kde môžete začať stavať bez zbytočných prieťahov? Ponúkame na predaj slnečný....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Na žiadosť, 39,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj veľký 1 izbový byt na Záhonku s úžitkovou výmerou 39m2. Nachádza sa na 5 poschodí / z 8 / s výťahom . Byt pozostáva zo vstupnej chodby, 1 veľkej izby , WC s kúpelňou s vaňou a veľkej kuchyne. Súčasťou bytu je aj pivnica na prízemí bytovky. Pred 2 rokmi prebehla....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 144 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj krásny, veľký 2 izbový byt na sídlisku Západ. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - murované jadro, nová elektroinštalácia v celom byte, plastové okná, laminátové podlahy. V chodbe, kúpeľni a kuchyni je dlažba. Byt je stredový, svetlý a disponuje balkónom. Predajná cena nehnuteľnosti....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 159 000 €, 178,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Breziny 178 m² s pozemkom cca 1000 m².

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 98 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.11.2024.,

www.realityplanet.sk

ADRIREAL ponúka v zastúpení majiteľa na predaj stavebný pozemok vo Zvolene o rozlohe 440m2. Prístup na pozemok je po hlavnej ceste a z hlavnej cesty prístupová, príjazdová cesta, ktorá vedie priamo na pozemok je vo vlastníctve firmy, ktorá vlastní aj ponúkaný pozemok. Pozemok sa nachádza....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Na žiadosť, 154,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť obklopenú nádhernou prírodou v lokalite Lukové, vzdialenú len 5 km od mesta Zvolen. Dom bol postavený v roku 1964 s neskoršou prístavbou v roku 1980. Nachádza sa na veľkom a členitom pozemku o rozlohe 1088 m2 v chatovej oblasti,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, Na žiadosť, 77,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

3 izbový tehlový byt Zvolen na predaj. Tento byt sa nachádza cca 30 m od absolútneho centra. Rozloha bytu je 77 m2, nachádza sa na 1/4 poschodí zrekonštruovaného tehlového bytového domu. Byt prešiel rekonštrukciou s použitím kvalitných materiálov. Má murované jadro s priestrannou....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Na žiadosť, 400,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestrannú vilu vo vyhľadávanej časti mesta Zvolen – Podborová. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája komfortné bývanie, podnikateľské možnosti a zároveň stabilný pasívny príjem? Táto výnimočná vila na Partizánskej ulici vo Zvolene....