- nehnuteľnosti ZVOLEN

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen" sme našli 819 nehnuteľností - priemerná cena 1 707 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 331 m2
    • 414 m2
    • 414 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 414 m2
    • 497 m2
  •  Podľa ceny
    • 566000
    • 708000 (priemerná cena)
    • 850000
    • 1700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, ZVOLEN, 399 000 €, 530,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.01.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Kováčová, okres Zvolen v Bienskej doline predaj rekreačného areálu. Pozemok rekreačného strediska “Kováčová” je situované v podhorí Kremnických vrchov v príjemnom lesnom prostredí doliny Bieň na úbočí výbežkov Kremnického pohoria v nadmorskej výške 320 m so samostatne stojacími rekreačnými....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 329 000 €, 196,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom v obľúbenej obci Lukavica. Miesto, kde sa spája ticho prírody s perfektnou dostupnosťou do dvoch najväčších miest kraja. .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 105 000 €, 83,40 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej časti Zvolena hneď vedľa závodu Bučina. Nehnuteľnosť je situovaná na rovinatom pozemku a ponúka príjemný priestor na bývanie aj oddych. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 229 051 €, 86,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbový byt s dvoma balkónmi vo Zvolene na sídlisku Podborová. Podlahová plocha bytu je 86m2, rozloha balkónov je 3,7m2 a rozloha pivnice je 3,3m2 (ozn. 307, 414, 521). Dispozícia bytu: predsieň, obývačka spojená s kuchyňou, dve izby, kúpeľňa a samostatné....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 135 000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 80 m², situovaný na 1. poschodí zatepleného bytového domu s novým výťahom. Byt sa nachádza v obľúbenej a pokojnej lokalite Záhonok. Dispozične pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 139 000 € na 134 900 € dňa 13.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, 134 900 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 129.900 €
08.05.2026 - 139.000 €
13.05.2026 - 134.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vám na predaj 3 izbový svetlý, príjemný byt s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii. Byt sa nachádza vo Zvolene. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 95 000 €, 100,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj chatu pri obci Kováčová Zvolen. Chata je postavená na rovinatom pozemku v lese. Na pozemku je chata so zastavanou plochou cca 60m2. Dispozíciu chaty tvoria veľká spoločenská miestnosť s kuchyňou a krbom a kúpeľňou s WC.....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 223 300 €, 86,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s loggiou v novostavbe v meste Zvolen. V ponuke sú byty s podlahovou plochou od 85m2, ktoré predstavujú atraktívne a moderné bývanie s vyšším priestorovým štandardom. Pozostávajú zo vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývačkou s výstupom na loggiu,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 123 000 €, 56,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na ul. Bystrický rad ponúkam na predaj dvojizbový byt s loggiou o výmere 56 m2. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome bez výťahu na 2,5 poschodí. Je presvetlený - oknami orientovaný na V-J-Z. Vďaka energetickému certifikátu budovy A1/B, je nízky nájom 95 eur/mesiac. Foto interiéru....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 118 000 €, 64,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

032-112-BEBRa Na predaj 2,5 izbový priestranný byt v pôvodnom stave s prípadnou perspektívou 3-izbového bytu vo Zvolene na Jesenského ulici; POSCHODIE: • 4. z 8. ROZLOHA: • 64 m2 ORIENTÁCIA: • cca východ, jedna izba sever BYT: • Rekonštrukcia: byt je pripravený na kompletnú rekonštrukciu,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 259 000 €, 66,51 m2 cca 3890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie , ktoré spája modernú architektúru, kvalitné spracovanie a pokojné prostredie v blízkosti centra mesta ? Realitná kancelária HD REALITY , Vám ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvory v širšom centre Zvolena. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 135 000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Link na video: https://youtu.be/Qqp1z3_qjPk SLOVREAL ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Zvolen-centrum. Byt je v pôvodnom stave. Ku bytu prislúcha pivnica. Parkovanie verejné pred bytovým domom. V okolí bytového domu sa nachádza: supermarket, potraviny, nákupná zóna, kaviareň atď......

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 129 000 €, 98,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj Vám ponúkame jedinečný, atypický byt na 2. poschodí v lokalite Môťová na Pribinovej ulici. Tento byt vás očarí svojím originálnym dispozičným riešením a poloblúkovou stenou, ktorá prináša do priestoru jedinečný charakter a dostatok prirodzeného svetla z južnej strany. Dispozícia....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 124 000 €, 53,00 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľmi pekný 2 izb. byt v širšom centre na ul. E. M. Šoltésovej, Zvolen. Byt sa nachádza na 2/7 posch. v zateplenej bytovke s výťahom a nachádza sa v nej aj posilovňa pre obyvateľov bytovky. Prešiel čiastočnou....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 314 900 €, 98,00 m2 cca 3210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HD Reality v zastúpení Bc. Simona Antares- tel. ponúka na predaj poslednú modernú novostavbu rodinného domu , ktorá sa aktuálne nachádza v štádiu pred kolaudáciou v obci Zvolenská Slatina pri Zvolene. Táto nehnuteľnosť je situovaná v tichej a pokojnej lokalite s nádhernými výhľadmi....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 150 000 €, 64,40 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SLOVREAL: Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 64 m², situovaný na 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta Zvolen - centrum na ulici M. R. Štefánika. Dispozične pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, WC a vstupnej chodby.....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 128 000 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F018-112-IVKIa Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt s výmerou 64 m², ktorý sa nachádza na 4. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv. Jeho dispozičné riešenie je veľmi zaujímavé a ponúka možnosť....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 229 000 €, 312,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavte si miesto, kde sa spája priestor, pokoj a nekonečné možnosti využitia. Tento veľkorysý rodinný dom s úžitkovou plochou približne 903 m² je situovaný na miernom kopci s rovinatým pozemkom, ktorý ponúka krásne prostredie na každodenný život. Dom disponuje 8 veľkými miestnosťami,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 153 000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostupnosťou do centra? Alebo investičný byt s vysokým potenciálom prenájmu? .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 330 000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom v obci Kováčová, okres Zvolen.RODINNÝ DOM - Prízemie:• garáž• dielňa• kotolňa s pecou na pevné palivo a plynovým kotlom• sklad• WC so sprchovým kútom1. Poschodie:• chodba• priestranná kuchyňa so sporákom....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 110 000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj 2i byt vo Zvolene na sídlisku Sekier. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu .Dispozíciu bytu tvoria vstupná chodbička, kuchyňa spojená s obývačkou, samostatná izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a komora. Byt má samostatné....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 29 640 €, 52,00 m2 cca 570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte moderné bývanie vo Zvolene bez ďalších investícií? Ponúkame na prenájom útulný a kompletne zariadený 1,5-izbový byt v novostavbe River na ulici Rákoš. Byt s výmerou 52 m² sa nachádza na 4. podlaží a ponúka pohodlné bývanie v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou. Súčasťou....

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 195 000 € na 174 900 € dňa Dnes
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ZVOLEN, 174 900 €, 196,00 m2 cca 890 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
20.05.2026 - 195.000 €
22.05.2026 - 174.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom Zvolen – Vígľaš. Veľký, slnečný rodinný dom vo Vígľaši, vzdialenom len 10 km od mesta Zvolen. Nehnuteľnosť sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 534 m² so zastavanou plochou 118 m² a ponúka dostatok priestoru....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 174 900 €, 196,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 2 850 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2025.,

www.garantreal.sk

Ponúkame na predaj obchodné centrum, lokalita Zvolen ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - jednopodlažná budova - obchodný a predajný priestor zastavaná plocham 3600 m2. úžitková plocha 3400 m2 - svetlá výška cca 7,7 m - pozemok o výmere 6700 m2 - showroom so zázemím - administratívna časť, sklady,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.realmarket.sk

Na prenájom slnečný 1-izbový panelový byt vo Zvolene, lokalita Sekier – ul.Ľ. Fullu, 7 poschodie/8, vstupná chodba so skrinkami, kuchyňa s kuchynskou linkou, sporákom, digestorom, chladničkou a pračkou, izba-kreslo plus balkon, podlahy – plavajuca, dlažba,kúpeľňa so sprchou, WC, plastové....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Centrum, 480 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.akmkapital.sk

AKM Kapital s.r.o. realitná kancelária 0905 285 610 predáva výnimočný rodinný dom v širšom centre Zvolen, ktorý spája komfort mestského bývania, veľkorysý priestor a okamžitú pripravenosť na nasťahovanie. Nehnuteľnosť s celkovou rozlohou 325 m²... .

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, Môťová, 13 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2025.,

www.akmkapital.sk

Ponúkame na predaj záhradný pozemok v tichej a pokojnej časti Môťová, v blízkosti prírody. Pozemok má výmeru 415 m² a nachádza sa na mierne svahovitom teréne, čo poskytuje zaujímavé možnosti na terasovité riešenie záhrady či umiestnenie altánku s... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Na žiadosť, 280,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.02.2022.,

www.abcrealitna.sk

Pozemky - bývanie na predaj vo Zvolene Na predaj pozemok so stavbou rodinného domu. Murovaný rodinný dom vo Zvolene v tichej ulici v zástavbe rodinných domov so samostatne stojacou garážou. Poloha medzi centrom mesta a sídliskom Zlatý Potok je prednosťou tejto stavby, pre výbornú....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 22 878 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.akmkapital.sk

Ponúkame na predaj parkovacie miesta pri modernom komplexe ARBORA v obľúbenej lokalite Podborová. Parametre parkovacích miest: • Rozmery: Plocha 12,5 m² (5m x 2,5 m), ktorá zabezpečuje pohodlné parkovanie aj... .

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 58 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.11.2024.,

www.realityplanet.sk

ADRIREAL ponúka v zastúpení majiteľa na predaj stavebný pozemok vo Zvolene o rozlohe 440m2. Prístup na pozemok je po hlavnej ceste a z hlavnej cesty prístupová, príjazdová cesta, ktorá vedie priamo na pozemok je vo vlastníctve firmy, ktorá vlastní aj ponúkaný pozemok. Pozemok sa nachádza....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 229 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.akmkapital.sk

AKM Kapital realitná kancelária, tel.: 0905 285 610, má pre Vás na predaj veľký rodinný dom v obľúbenej lokalite Zvolen – Zlatý potok. Predstavte si miesto, kde sa spája priestor, pokoj a nekonečné možnosti využitia. Tento veľkorysý rodinný dom... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 52 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2019.,

www.abcrealitna.sk

Výstavba bytov na predaj vo Zvolene Ponuka bytov na predaj 1-izbových, 2-izbových, 3-izbových a 4-izbových bytov v atraktívnej lokalite Zvolena. Moderné a pohodlné bývanie v novostavbe, tiché prostredie v blízkosti rieky Hron uspokojí aj najnáročnejších. Strážska cesta.

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 1 337 475 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2025.,

www.akmkapital.sk

Na predaj atraktívny pozemok s celkovou výmerou 17833 m², (75,- €/m2) ideálny pre developerský projekt výstavbu rodinných domov alebo rezidenčného bývania. Viac informácií v RK alebo na telefónnom čísle +421 905 285 610 Fotogalériu pozri... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Na žiadosť, 77,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.akmkapital.sk

Máme na výmenu 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta (len 100 m od námestia) za väčší 3- alebo 4-izbový byt prípadne rodinný dom v lokalite Zlatý Potok . Doplatky podľa dohody. Viac info: info@akmkapital.sk. Tel. č. +421 908... .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Na žiadosť, 410,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.11.2025.,

www.akmkapital.sk

Penzión pre seniorov ponúka ubytovanie pre sebestačných dôchodcov s kompletnými službami. V prípade záujmu volajte priamo majiteľke: p. Kresilová 0915 809 552. Ubytovanie je v izbe garsonkového typu s vlastným sociálnym zariadením ( sprcha ),... .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 480 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.bazos.sk

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 8 rokmi. Dom ma sedlovú stechu, na pozemku 330m² sa nachadza samostatný altánok aj garáž. V cene domu je vstavaný nábytok. Dom ma 2 poschodia. Na prízemí je kuchyňa s obyvačkou, samostatná kúpelňa a spálňa spolu 180m². Na poschodi je veĺkorysá....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Na žiadosť, 566,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2024.,

www.realmarket.sk

Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti centrálnej časti mesta Zvolen -ul. Sokolská v lokalite administratívnych a bytových domov. Nehnuteľnosť tvorí súčasť radovej zástavby. Budova bola využívaná na bývanie, v súčasnosti nie je využívaná. Orientácia obytných miestností je na juh. Konfigurácia....