- nehnuteľnosti ZVOLEN

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen" sme našli 819 nehnuteľností - priemerná cena 1 707 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 331 m2
    • 414 m2
    • 414 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 414 m2
    • 497 m2
  •  Podľa ceny
    • 566000
    • 708000 (priemerná cena)
    • 850000
    • 1700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ZVOLEN, 153 500 €, 83,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj slnečný veľkometrážny trojizbový byt s balkónom vo vyhľadávanej časti Zvolena na ulici J. Poničana. DISPOZÍCIA: Čiastočne zrekonštruovaný slnečný veľkometrážny trojizbový byt o rozlohe 83 m2 s balkónom pozostáva z troch obytných priestranných miestností, kuchyne....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 130 000 €, 57,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj slnečný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších častí mesta Zvolen. Ak hľadáte nehnuteľnosť, kde máte všetko „na skok“ a zároveň túžite po tichu najvyššieho poschodia, tento byt je určený práve vám. Dispozícia: Dispozične....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 231 768 €, 1073,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj pozemok v prestížnej lokalite Sarvaška, Zvolen. Ponúkame na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite Terasy Sarvaška s rozlohou 1073 m²: Cena: 216 €/m² Siete: Kompletná infraštruktúra – elektrina, plyn, voda, splašková a dažďová kanalizácia, optický internet Stavebné....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 118 000 €, 64,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom vo Zvolene, v lokalite s výbornou pešou dostupnosťou do centra mesta. Byt s veľkorysou výmerou 63,66 m2 sa nachádza na 4. poschodí zatepleného bytového domu s balkónom a výťahom. DISPOZÍCIA: Byt s rozlohu 63,88 m2 pozostáva: •....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Môťová, 110 000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal súrne hľadá pre klienta dvojizbový byt v osobnom vlastníctve vo Zvolene na sídlisku Môťová. Byt o výmere 55 m2. Platba v hotovosti. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 265 000 €, 131,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt s terasou v novostavbe nachádzajúci sa v meste Zvolen. Byt s podlahovou plochou 63,30m2 predstavuje atraktívne a moderné bývanie s vyšším priestorovým štandardom. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby s jedálenskou časťou....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 138 000 €, 100,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom s príslušenstvom v meste Zvolen, časť Lukové. Dom bol postavený v 65. rokoch. Nehnuteľnosť je vhodná na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa.RODINNÝ DOM - Prízemie:• gangová chodba•....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 159 000 €, 94,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Takmer v centre mesta na ul. Janka Matušku ponúkam na predaj 3 izbový podkrovný byt s výmerov 94 m2 z toho pivnica má 7 m2. Byt v priebehu užívania prechádzal rekonštrukciou, napr. euro-okná r. 2015 a naposledy v r. 2023 bol inštalovaný nový plynový kondenzačný kotol ktorý zabezpečuje....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 332 000 €, 230,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 230m 2 , Zvolen, 332.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 109 000 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2024.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Zvolen - Na Štepnici, 109.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 138 900 €, 64,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Zvolen, 138.900 € .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 229 000 €, 120,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj novostavbu 4i rodinného domu len 20 min od Zvolena. Dom má zastavanou plochu 120 m² a pozostáva z troch samostatných spální a veľkého denného priestoru obývačky spojenej s kuchyňou. Disponuje samostatnou kúpeľnou a WC. Ideálne pre štvorčlennú rodinu. * Stavebný....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 30 440 €, 761,00 m2 cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj pozemok v katastrálnom území Kováčová okres Zvolen. Pozemok v rekreačnej lokalite Bienska dolina s rozlohou 761 m² cena 40 euro za m². Cena dohodou možná. V cene nehnuteľností je kompletný katastrálny a právny servis. Pozemok v Bienskej dolineZvolen.

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 399 000 €, 420,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj chatu v blízkosti okresného mesta Zvolen, priamo pod Pustým hradom. Chata je orientovaná na sever a ponúka krásny výhľad na bralo nad riekou Hron. Západné krídlo zahŕňa samostatný 2-izbový byt, zatiaľ čo východné krídlo tvorí priestranná spoločenská miestnosť s veľkou kuchyňou,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 110 000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Ideálna lokalita v blízkej dostupnosti do centra mesta, prípadne Zlatý Potok. V byte nemusí byť vykonaná žiadna rekonštrukcia. Hľadá úplne pôvodný stav, chce si to prerobiť presne podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 72 000 €, 57,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj dvoizbový byt s balkónom nachádzajúci sa na 1. poschodí zatepleného panelového bytového domu v kľudnom prostredí sídliska Zlatý Potok, Zvolen. Byt je v pôvodnom stave, okrem plastových okien, v izbách sú pôvodné parkety. Byt má výmeru 56,01m2. K bytu patrí murovaná....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 200 000 €, 196,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj chatu v Sielnici v okrese Zvolen, 5-izbová oáza pokoja s veľkým slnečným pozemkom, kde vypneš hlavu a dobiješ dušu. Prípadne snívaš o bývaní, ktoré vonia po prírode a pokoji? Táto štýlová chata v srdci Sielnice je presne to, čo hľadáš! Čo ponúka:5 izieb – ideálne pre rodinu....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 21 500 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Odstúpime zabehnutú prevádzku reštaurácie na frekventovanom mieste v meste Zvolen. Úžitková plocha je 100 m2 zahŕňa hlavnú plochu reštaurácie, kuchyňu plus 2 sklady. Mesačné nájomné je 800,- € vrátane energií. Cena za odstúpenie je 21.500€. Prevádzka je vybavená : Pokladňa s obrazovkou....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 258 000 € na 248 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ZVOLEN, 248 000 €, 487,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
19.02.2026 - 313.000 €
26.02.2026 - 299.000 €
31.03.2026 - 258.000 €
09.05.2026 - 248.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky - dve z nich momentálne v prenájme, na pozemku: 487 m2, úžitková plocha cca 315 m2 + 66 m2 vlastné parkovanie pred domom. Lokalita: Lieskovec, 5 minúť autom do centra ZV. Znalecký posudok....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 79 000 €, 38,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 38m 2 , Zvolen, 79.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 140 000 €, 62,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový príjemný priestranný slnečný byt s lodžiou, ktorý sa nachádza na ideálnom prvom poschodí (pod bytom sa nachádza byt na prízemí) zatepleného bytového domu s výťahom. Tento byt je ideálnou voľbou pre niekoho, kto hľadá bývanie v tichom prostredí s dotykom....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 160 000 €, 49,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj exkluzívne bývanie vo výnimočnom nadštandardnom slnečnom byte s balkónom, ktorý sa predáva aj so zariadením a ktorý prešiel kvalitnou kompletnou rekonštrukciou s dôrazom na dlhú životnosť a moderný dizajn. Ak hľadáte bývanie s krásnym výhľadom bez starostí a bez....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 339 000 €, 380,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2025.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 380m 2 , Zvolen - Mládežnícka, 339.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 99 000 €, 70,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 70m 2 , Zvolen - Pribinova, 99.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 135 800 €, 62,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 94 000 €, 41,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 41 m², ktorý prešiel rekonštrukciou. K bytu prislúcha aj pivnica s rozlohou 2,5 m². Byt sa nachádza na 3./8 poschodí v bytovom dome, ktorý bol rekonštruovaný – nové zvislé rozvody vody, plynu a kanalizácie,....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 298 000 €, 127,83 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Novostavba rodinného domu v obci Kráľová, okres Zvolen.XEMAR (tomas.hochstein@xemar.sk alebo 0908 085 166) Novostavba rodinného domu v obci Kráľová okres Zvolen.

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 135 800 €, 57,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 230 000 € na 225 000 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, 225 000 €, 102,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 230.000 €
05.05.2026 - 225.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj 4i byt vo Zvolene na sídlisku Západ. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu . Byt prešiel rekonštrukciou a zmenou dispozície. Byt pozostáva z veľkej kuchyne, štyroch samostatných nepriechodných izieb, chodby,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 93 500 €, 42,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj svetlý jednoizbový byt vo vyhľadávanej lokalite okresného mesta Zvolen. Byt sa nachádza v pokojnej časti mesta s výbornou občianskou vybavenosťou. Celková výmera bytu je 41,22m2. K bytu prislúcha aj pivnica 2,5m2. DISPOZÍCIA: Dispozícia bytu je praktická a dobre....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 204 999 €, 58,42 m2 cca 3510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt v úplne novej novostavbe v jednej z najžiadanejších lokalít mesta – Kubániho dvory , v bezprostrednej blízkosti Zvolenskej Európy. Ide o jedinečnú príležitosť, keďže v tomto projekte je jeden z posledných k dispozícii,....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 19 000 €, 343,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj záhradu na rovinatom pozemku o výmere 343m². Záhrada je obrobená a sú na nej vysadené ovocné stromy. Na konci záhrady sa nachádza drevená chatka cca 2,5 x 2,5 na náradie a palivo . Záhrada je bez pitnej vody, je tam však úžitková voda na polievanie hadicami zo spoločných....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 68 000 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 23m 2 , Zvolen, 68.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 76 900 €, 30,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 30m 2 , Zvolen, 76.900 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 189 900 €, 65,22 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať, bez ďalších investícií? Tento kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt sa nachádza na 5. poschodí z 8 v zrekonštruovanom bytovom dome v obľúbenej lokalite Zlatý potok . Zaujme vás premyslenou dispozíciou, kvalitným spracovaním a nábytkom....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 61 900 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.10.2021.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Zvolen - E. M. Šoltésovej, 61.900 € .

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 398 000 € na 358 000 € dňa 01.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ZVOLEN, 358 000 €, 239,40 m2 cca 1500 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
22.03.2026 - 0 €
09.04.2026 - 425.000 €
16.04.2026 - 398.000 €
01.05.2026 - 358.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj poctivú a citlivo modernizovanú nehnuteľnosť v pokojnej časti Zvolena. Tento dom nie je len stavbou – je dôkazom, že prvotriedna údržba a nadčasové materiály tvoria domov, ktorý nestráca na hodnote. Využite jedinečnú príležitosť zapojiť sa....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 239 900 €, 787,00 m2 cca 310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273) ponúka na predaj 4 izbový podkrovný rodinný dom v obci Hontianske Nemce, okres Krupina, 28km od Zvolena, 26km Štiavnica a 23km Dudince Dom je po kompletnej rekonštrukcií a je vhodný ako aj chalupa. Rodinný dom má aj kamerový systém....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 135 000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.07.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 66m 2 , Zvolen - Pribinova, 135.000 € .

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 192 000 €, 1918,00 m2 cca 100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar7@xemar.sk alebo 0907846075) ponúka na predaj pozemok v obci Kováčová. Pozemok o celkovej výmere 1918 m2 sa nachádza v intraviláne obce, v zastavanej oblasti. Pri pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena pozemku....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 258 000 € na 248 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ZVOLEN, 248 000 €, 360,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.02.2026 - 313.000 €
23.02.2026 - 299.000 €
30.03.2026 - 258.000 €
09.05.2026 - 248.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 153 000 €, 66,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 66m 2 , Zvolen, 153.000 € .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 772)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>