- nehnuteľnosti ZVOLEN

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen" sme našli 819 nehnuteľností - priemerná cena 1 707 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 331 m2
    • 414 m2
    • 414 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 414 m2
    • 497 m2
  •  Podľa ceny
    • 566000
    • 708000 (priemerná cena)
    • 850000
    • 1700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ZVOLEN, 138 000 €, 58,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Zvolen, 138.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 115 500 €, 56,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 2-izbový byt v meste Zvolen v lokalite Bystrický rád. Byt sa nachádza na 2 poschodí zatepleného panelového domu.K bytu prislúcha pivnica. DISPOZÍCIA BYTU: vstupná chodba, obývacia izba, kúpeľňa, wc,izba kuchyňa. Viac info na 0947 123....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 149 900 €, 168,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte pokojné miesto na oddych s dostatkom priestoru pre celú rodinu- priateľov? Prípadne uvažujete nad investičnou nehnuteľnosťou na prenajímanie? Alebo sa radi sebarealizujete a ste kreatívni? Táto chata Vám vie ponúknuť viac možností. Ponúkame Vám na predaj veľkorysú murovanú....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 222 000 €, 76,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru domova od prvého momentu. Na 76 m² a na 2. poschodí ponúka priestor, ktorý pôsobí vzdušne, pokojne a prirodzene. Je to presne ten typ bytu, kde ranné svetlo zaplní kuchyňu a večer máte chuť....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 463 680 €, 5796,00 m2 cca 80 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

REMAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj stavebný / investičný pozemok s rozlohou 5 796 m2. Nachádza sa v jednej z najperspektívnejších rozvojových zón mesta Zvolen. Blízko pri pozemku vedie štvorprúdová diaľničná komunikácia smerujúca z Banskej Bystrice do Žiaru nad Hronom, čo zabezpečuje....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 245 000 €, 92,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s dvomi loggiami nachádzajúci sa v novostavbe v meste Zvolen. Byt s podlahovou plochou 91,96m2 je orientovaný na južnú stranu a predstavuje atraktívne a moderné bývanie s vyšším priestorovým štandardom. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne prepojenej....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 53 040 €, 663,00 m2 cca 80 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kováčová okres Zvolen. Pozemok v blízkosti objektu Salaš Kováčová s rozlohou 663 m² cena 80 euro za m². Cena dohodou možná. V cene nehnuteľností je kompletný katastrálny a právny servis. -.

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 49 000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom priestranný 2i byt o výmere 70m² na 1. poschodí rodinného domu vo Zvolene. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej ulici lukratívnej časti mesta. Dispozícia a zariadenie:vstupná chodbakuchyňa s jedálňouobývacia izba s balkónomspálňakúpeľňasamostatné WCSvetlý byt - orientovaný....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 9 500 €, 18,00 m2 cca 530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 18 m2 v meste Zvolen,na ulici J Švermu Garáž je v pôvodnom zachovalom stave s plechovou strechou vstupne dvere su drevene . Má bezproblémový prístup a kúpou je voľná ihneď. Murovaná garáž v meste Zvolen.

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 209 000 €, 240,00 m2 cca 870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spojí komfortné rodinné bývanie s Vašim biznisom? Tento priestranný, jednopodlažný rodinný dom ponúka ideálne dispozičné riešenie pre obe sféry pod jednou strechou. Vďaka okrajovej polohe a veľkej úžitkovej ploche je pripravený splniť aj tie najnáročnejšie....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 119 997 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ. Úžasný 3-izbový byt 74 m² – Vaše nové bývanie plné pohodlia a svetla! ID: 466 Igor Ambrózy, váš špecialista na reality a financie, vám exkluzívne v mene majiteľa predstavuje 3-izbový byt 74m2 v atraktívnej lokalite ulica Šmidkeho, sídlisko Západ, Zvolen - váš vlastný prístav....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 152 000 €, 64,92 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 2 izb. byt s balkónom v centre Zvolena. Byt sa nachádza v tehlovej bytovke bez výťahu na 3 poschodí. Bytovka je zrekonštruovaná, zateplená, nové stupačky. Výmera bytu je veľkorysých 64,92 m2 a patrí k nemu aj murovaná pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, nová....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 123 900 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj prerobený 2 izbový byt balkónom. Byt bol prerobený pri rekonštrukcii objektu. Výhľad je na juhozápad . Byt sa nachádza v širšom centre v tichej lokalite na Jesenského ulici. Nehnuteľnosť s rozlohou 54 m2 pozostáva z predsiene , naozaj veľkej priestrannej kuchyne....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 22 000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Prenájom 1-izbového bytu s balkónom v centre mesta – P. O. Hviezdoslava | kompletné energie, internet, parkovanie Ponúkame na dlhodobý prenájom príjemný a svetlý 1-izbový byt s balkónom v absolútnom centre mesta na ulici P. O. Hviezdoslava. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej a pokojnej....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 97 000 €, 243,00 m2 cca 400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária REMAX Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj chatu v rekreačnej oblasti Zvolenskej kotliny pri Môťovskej priehrade. Podpivničená drevostavba bola postavená v roku 1978 na pozemku 243 m2. Jej nedávna úplná vnútorná rekonštrukcia významne pridáva objektu....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 289 990 €, 109,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vyhľadávanom komplexe Panoráma, len na skok od centra mesta Zvolen a zároveň hneď vedľa obľúbenej oddychovej zóny Mestského parku Lanice. Výhodou tohto komplexu je rezidenčné bývanie, areál pred komplexom prístupný len nájomníkom....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 14 500 €, 13,00 m2 cca 1120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám garáž, garážové státie 13m 2 , Zvolen - Tulská, 14.500 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 123 500 €, 58,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

SLOVREAL ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Zvolen. Byt je v pôvodnom stave,čo umožňuje budúcemu majiteľovi si ho prerobiť podľa vlastných predstáv. Ku bytu prislúcha pivnica. Parkovanie je pred bytovým domom. V okolí bytového domu sa nachádza: supermarket, potraviny, nákupná zóna,....

 
 
 
 
-12%

Ceny sa zmenila z 204 000 € na 179 000 € dňa 06.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, 179 000 €, 74,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
08.10.2025 - 204.000 €
06.05.2026 - 179.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj slnečný priestranný čiastočne zrekonštruovaný štvorizbový byt s lodžiou a krásnym výhľadom vo vyhľadávanej časti mesta Zvolen na Šmidkeho ulici na sídlisku Západ.DISPOZÍCIA: Dispozične pozostáva zo štyroch nepriechodných izieb, čo zabezpečuje dostatok pohodlia,....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 450 000 € na 430 000 € dňa 25.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Apartmán, ZVOLEN, Lukové, 430 000 €, 115,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.02.2026 - 450.000 €
25.03.2026 - 430.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj nadštandardný slnečný rodinný dom - novostavbu, bungalov s murovanou dvojgarážou, postavené z kvalitných materiálov na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 1000 m², ktorý poskytuje príjemné súkromie a dostatok priestoru na oddych vo vyhľadávanej pokojnej časti mesta....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 143 000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( martina.majerova@xemar.sk alebo 0903637308 ) predáva 2 izbový dom pri Zvolenskej priehrade – pokoj, príroda a komfort v jednom. Hľadáte miesto, kde sa príroda stretáva s pohodlím a dostupnosťou? V časti Môťová, len pár minút od centra Zvolena, ponúkame na predaj kompletne....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 16 990 €, 18,00 m2 cca 940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2022.,

www.ringo.sk

Predám garáž, garážové státie 18m 2 , Zvolen - Hlbiny, 16.990 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 114 900 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva. Štýlové mestské bývanie s veľkou terasou v srdci mesta Zvolen Hľadáte štartovací byt, investičnú príležitosť alebo moderné mestské bývanie? Máme pre Vás na predaj 1,5-izbový byt o výmere 33 m² s priestrannou terasou....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 33 000 €, 40,00 m2 cca 830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj záhradku so záhradnou chatkou v záhradkárskej osade Podborová. Pozemok s rozlohou 420 m ² je prevažne rovinatý (320 vo vlastníctve a 100 v užívaní). Na pozemku je chatka so zastavanou plochou cca 24m². Dispozíciu chaty tvorí murovaná pivnica a poschodie s terasou. Pivnica....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 129 000 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Znížená cena ! Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lokalite Zvolena, na ulici J. Baníka. Ak hľadáte bývanie, ktoré si chcete dotvoriť podľa vlastných predstáv, tento byt je ideálnou voľbou. Noví majitelia si radšej urobia rekonštrukciu podľa....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 36 000 €, 50,00 m2 cca 720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe DARINKA v meste Zvolen. Byt zaujme moderným prevedením, príjemnou atmosférou a výbornou lokalitou s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah. .

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 166 111 €, 15101,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj veľký, krásny rovinatý pozemok o výmere 15 101 m2 vo Zvolene, v časti Stráže. Pozemok sa nachádza v smere Zvolen - Sliač. Na pozemok je prístup od hlavnej cesty po nespevnenej poľnej ceste. Inžinierske siete sú k dispozícii približne 300 m od pozemku.....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 15 900 €, 19,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj garáž v meste Zvolen. Jedná sa o murovanú garáž v radovej zástavbe o výmere 19 m², ktorá je v pôvodnom stave a nemá zavedenú elektrinu. Garáž sa nachádza na ul. Kuzmányho nábrežie. Predaj garáž Zvolen.

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 332 000 €, 210,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v tichej lokalite vo Zvolene - časť Môťová. Podlahová plocha domu je 110 m2 a z toho úžitková plocha 210m2. Plocha pozemku je 776 m2, ktorý je mierne svahovitý. K domu prislúcha tiež dvojgaráž o rozlohe 42 m2 a pochôdzna terasa nad....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 135 000 €, 61,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 2i byt v širšom centre mesta Zvolen. Dispozíciu bytu, s rozlohou 61 m², tvoria dve izby, kuchyňa so špajzou, chodba, samostatné WC , kúpeľňa a pivnica. V izbách sú parkety v ostatných miestnostiach linoleum. Byt je v pôvodnom stave, ale veľmi dobre udržiavaný.....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 99 000 €, 64,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový komplet zrekonštruovaný byt na ulici Gen. Svobodu. Byt má úžitkovú plochu 64m2, pivnice 2m2. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom. Bytový dom je panelový, zateplený. Cena 99 000 € .Pre viac info volajte 0907 701 119, alebo navštívte náš web www.winreal.sk....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 100 000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality súrne hľadá pre konkrétneho klienta 2i byt v meste Zvolen.Byt by mal byť aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, výmerou nad 50 m2, baklón nie je podmienkou.Čo sa finančnej stránky týka - klient je pripravený na okamžitú kúpu !!!Klient preferuje nasledovné lokality: Západ, Centrum,....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 68 000 €, 85,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom priestranný 3i byt o výmere 85m² na 1. poschodí rodinného domu vo Zvolene. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej ulici lukratívnej časti mesta. Dispozícia a zariadenie: - vstupná chodba - kuchyňa s jedálňou - obývacia izba s balkónom - 2 spálne - kúpeľňa - samostatné WC Svetlý....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 156 900 €, 75,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vám na predaj skutočne veľký 2 izbový byt, ktorý má výmeru väčšiu ako niektoré 3 izbové byty. Byt je možné prerobiť na 3 izbový byt. Má dokonca 2 lodžie z ktorých je príjemný výhľad do prírody.....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 95 000 €, 35,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt v lokalite Podborová, nachádzajúci sa na 5. poschodí z 5 v panelovom bytovom dome. Celková výmera bytu je 35 m².STAV NEHNUTEĽNOSTI:Byt je v pôvodnom, no v zachovalom stave, čo novému majiteľovi poskytuje možnosť prispôsobiť si interiér podľa....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 14 500 €, 18,00 m2 cca 810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj garáž vo Zvolene 5 min. chôdze od centra mesta/ Hlbiny. Konštrukcia garáže je betónový prefabrikát s asfaltovou strechou. Dvere plechové výklopné. Uzamykanie na visiacu zámku. Bez inžinierskych sietí a montážnej jamy. Garáž vo Zvolene.

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 488 000 €, 591,00 m2 cca 830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája modernú škandinávsku architektúru, prírodné materiály a panoramatický výhľad na Zvolenskú priehradu. Murovaný dom bol skolaudovaný v roku 2018 a je vhodný na celoročné bývanie,....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 450 000 €, 528,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2025.,

www.realityplanet.sk

Na ul. P. Jílemnického - cca 10 min peši do centra Zvolena ponúkam na predaj 5 izbový rodinný dom s oddelenou hospodárskou budovou ležiaci na pozemku o celkovej výmere 550 m2 vrátane záhrady. Rok kolaudácie 1998. Bližší popis, foto, a ďalšie informácie na vyžiadanie v RK. Technický....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 229 900 €, 787,00 m2 cca 290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 4 izbový podkrovný rodinný dom v obci Hontianske Nemce, okres Krupina, 28km od Zvolena, 26km Štiavnica a 23km Dudince Dom je po kompletnej rekonštrukcií a je vhodný ako aj chalupa. Rodinný dom má aj kamerový systém a predáva komplet zariadený ! Rozloha pozemku je 667m2 –....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 144 000 €, 55,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite Zlatý Potok na Prachatickej ulici. Byt o výmere 55 m² sa nachádza na 2. poschodí zrekonštruovaného a zatepleného štvorposchodového bytového domu bez výťahu. Byt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú nehnuteľnosť,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 86 600 €, 30,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj jedno izbový byt s balkónom, v meste Zvolen - KÚ Môťová, sídlisko Lipovec. Vhodný aj ako investičná príležitosť!! Obytná plocha je 30 m2. Ponúkame na predaj slnečný a priestranný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Zvolen – katastrálne územie Môťová, sídlisko....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 142 900 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový drevodom s obytnou plochou 55 m², situovaný v krásnej prírode pri priehrade a kúpalisku Orlík. Vďaka zatepleniu a modernizácii je vhodný na celoročné bývanie.DISPOZÍCIA: Po vstupe do drevodomu Vás privíta priestranný, moderne zrekonštruovaný....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 772)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>