- pozemky GALANTA

  • Na hľadaný výraz "pozemky galanta" sme našli 180 nehnuteľností - priemerná cena 194 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 9249 m2
    • 11562 m2
    • 11562 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 11562 m2
    • 13874 m2
  •  Podľa ceny
    • 1790000
    • 2240000 (priemerná cena)
    • 2690000
    • 194 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, GALANTA, 314 990 €, 3943,00 m2 cca 80 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok s ideálnou polohou v meste Sereď na Kasárenskej ulici. Parametre pozemku: • Výmera: 3 943 m² • Rozmery: 160 m (dĺžka) × 25 m (šírka) Pozemok je vhodný na rôzne investičné zámery – výstavbu rodinných domov, bytových jednotiek, prípadne....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 580 000 €, 1134,00 m2 cca 510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj skladovo-výrobný objekt v meste Galanta. Nehnuteľnosť sa nachádza na Puškinovej ulici v meste Galanta, ktoré je známe svojou strategickou polohou a výbornou dostupnosťou. Lokalita poskytuje rýchle napojenie na diaľnicu D1 motorway Slovakia,....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 65 800 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok /1400 m2/ s rozmerom 15x93m v obci Hoste, v tichej uličke. /Susedný pozemok je tiež v ponuke o takých istých rozmeroch a veľkosťou/. Možnosť stavať až dva rodinné domy. Pri pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete. Obec sa nachádza 12....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'pozemky galanta'
83 000 €
62 000 €
58 000 €
  Pozemok, GALANTA, 193 000 €, 3004,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite obce Kajal. Na pozemku sa nachádza stavba - bývalá materská škôlka s príslušenstvom, ktorá po prípadnej rekonštrukcii ponúka široké možnosti využitia – od rodinného bývania až po sídlo firmy či podnikanie....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 65 800 €, 1407,00 m2 cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 192 256 €, 3004,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predáme rozľahlý stavebný pozemok so stavbou obci Kajal. Budova sa sa dá využiť po rekonštrukcii na bývanie aj podnikanie. Pozemok je vedený ako zastavaná plocha a nádvorie a záhrada, nachádza sa v intraviláne obce (v zastavanom území obce). Pred pozemkom sú všetky IS: obecná voda....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 355 000 €, 1670,00 m2 cca 210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1670 m², situovaný v centre mesta Galanta. Pozemok sa nachádza v atraktívnej lokalite s výbornou dostupnosťou, v blízkosti autobusovej a vlakovej stanice, len pár minút od nákupného centra Tesco a ďalších občianskych vybaveností.....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 640 000 €, 9152,00 m2 cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 9152m 2 , Galanta, 640.000 € .

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 123 000 €, 579,00 m2 cca 210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS realitná kancelária Predaj stavebného pozemku Galanta – Richtárske pole Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite rodinných domov Richtárske pole v Galante. Parametre pozemku: Výmera: 579 m² Rozmery: 22 x 27 m Inžinierske siete: Na pozemku: elektrina,....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 355 400 €, 1777,00 m2 cca 200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality vám ponúka na predaj objekt momentálne slúžiaci ako ubytovacie zariadenie v tichej uličke mesta Sereď obklopené zeleňou. Možnosť prerobenia na byty/prevádzku/výstavba RD. Objekt stojí na rovinatom pozemku o rozlohe 1777m2 z toho je plocha objektu 413m2. Skladá sa z dvoch....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 1 092 000 €, 1208,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj mimoriadne atraktívnu školskú budovu s rozsiahlou výmerou a výnimočným investičným potenciálom, nachádzajúcu sa v pokojnej a príjemnej obci Mostová. Táto nehnuteľnosť predstavuje unikátnu kombináciu kvalitnej rekonštrukcie,....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 506 000 €, 1200,00 m2 cca 420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu v Seredi v priemyselnom areály v tzv. Niklovej hute. Plocha cca 1200 m2. Predáva sa len budova zo spoluvlastníckym podielom v pomere 1230/1665-ine, bez pozemku !!! Prístup do budovy je cez pozemky s vecným bremenom - vstupu a prechodu pešo cez zaťažené....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 70 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.12.2025.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Čierny Brod Rozloha: - Celková rozloha pozemku je 592m2. Inžinierske siete: - Na pozemku sa nachádzajú všetky IS – voda , elektrika , plyn ,kanalizácia Parkovanie: - Parkovať je možné priamo pri pozemku....

 
 
 
 
-11%

Ceny sa zmenila z 178 000 € na 159 000 € dňa 01.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Pozemok, GALANTA, 159 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.01.2026 - 178.000 €
01.04.2026 - 159.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok v Galante na ulici Mládežnícka štvrť Rozloha a rozmery: -celková rozloha pozemku je 676m2 z čoho šírka pozemku je 22m a dĺžka 30m. Inžinierske siete: -na pozemku sa nachádza elektrika , voda, kanalizácia , optika.....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 141 570 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký stavebný a slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov v Jelke na Kostolnej ulici. Výmera pozemku je 1573 m2 a priamo na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn, optický aj telefónny kábel). Pozemok....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 355 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.romantickechalupy.sk

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 47 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Kráľov Brod Výmera pozemku je 600m2. Rozmery pozemku sú 30x40m. Inžinierske siete sa nachádzajú pri hranici pozemku. Pozemok sa nachádza v 1. etape novovybudovanej časti obce Kráľov Brod.....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, Na žiadosť, 2000,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Investičná Príležitosť: Realitná kancelária RE/MAX Vám predstavuje obrovský stavebný pozemok 2000 m² pre Vašu budúcnosť! Lokalita: Javorinka Rozloha: 2 000 m² Účel: Stavebný pozemok (K dispozícii je územnoplánovacia informácia) Kľúčové výhody pre investora: Nadštandardná rozloha:....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, Na žiadosť, 13665,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na predaj ponúkame dva rozsiahle pozemky v katastri obce Čierny Brod - vedené ako orná pôda obce, s celkovou výmerou 13 665 m². Pozemky sa nachádzajú mimo zastavaného územia obce, v tichej lokalite s výborným prístupom a vysokým rozvojovým potenciálom. Hlavné....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, Na žiadosť, 84873,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti Galanty. • 84.873 m2 - pozemok je funkčne určený v súčasnosti ako orná pôda (výhľadovo ako plochy obytného územia rodinných domov, podaný návrh na zapracovanie do nového územného plánu mesta),....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 199 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2024.,

www.realityplanet.sk

TUreality predáva, pekný rovinatý pozemok na stavu jedného alebo viacerých domov v Seredi. Veľkosť pozemku je 1100 m2 s rozmermi 33 x 58 m. Vchod je cez vlastnú bránu a všetky siete sú v dosahu. Pozemok je kúpou ihneď voľný na stavbu vášho vysnívaného domu. Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 106 880 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v Obci Mostová. Jedná sa o nový stavebný obvod s novými inžinierskymi sieťami a prípojkami vody, tlakovej kanalizácie, plynu a elektriky. Pozemky sa nachádzajú pri novobudovanej miestnej komunikácie. Verejné osvetlenie a obecný rozhlas je súčasťou....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, Na žiadosť, 33685,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti Galanty. • 33685 m2 - pozemok je funkčne určený ako plocha verejnej zelene vo voľnej krajine, krajinná vegetácia. Na predaj sú ďalšie pozemky v tejto oblasti: • 32855 m2 - pozemok je funkčne....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, Na žiadosť, 32855,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti Galanty. • 32.855 m2 - pozemok je funkčne určený sčasti ako plocha obytného územia rodinných domov a sčasti ako orná pôda (výhľadovo celý pozemok ako plocha obytného územia rodinných domov).....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 44 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný, slnečný a oplotený pozemok v obci Vozokany, okres Galanta. Pozemok je udržiavaný a nachádza sa v tichej a pokojnej časti obce. Celková výmera pozemku je 546 m2 s orientačnými rozmermi 17x34 m. Všetky IS tesne pred pozemkom. Príjazdová asfaltová....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 69 660 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.02.2023.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení vlasvlastníka predáme pozemok 5 km od Galanty, v zastavanej časti obce Gáň. Má výmeru viac ako 600 m2 a k dispozícii sú všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. V okolí je vybudovaná zástavba rodinných domov. Na tomto pozemku je možná okamžitá výstavba po schválení....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 67 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Gáň, vhodný na stavbu RD podľa vlastných predstáv. Pozemok má rozlohu 607 m2. Za pozemkom tečie potok, čo dáva miestu zaujímavosť. Na pozemok sú natiahnuté voda, elektrika a kanalizácia. Je tu možnosť dotiahnutia aj plynovej pripojky. Pozemok....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2025.,

www.realityplanet.sk

027-14-EVBA Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 635m2 v obci Šintava v novo vybudovanej štvrti Malé Sihote. Pozemok má dĺžku 33m a šírku 19m na pozemku sa nachádzajú EL siete (skriňa s 32A ističom), Voda, kanalizácia (tlaková), Optika nová studňa (12m). S pozemkom ponúkam....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok má veľkorysú výmeru 1000 m2 vhodnú na výstavbu dvoch rodinných domov s ideálnou šírkou 38 metrov, dĺžka 25-26 metrov. K pozemku vedie spevnená cesta, oplotenie po jednej strane bariérovým plotom ostatné oplotenie pletivo. Na pozemku IS/voda, elektrina /, vydané stavebné povolenie....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 355 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Galanta ID 094-14-DAR Veľkorysý rovinatý stavebný pozemok pred hlavnou vlakovou stanicou v centre Galanty na podnikanie, bývanie, investíciumožností je podľa UPI viacero. Parcela má veľkosť 1670 m2 tvar lichobežníka : šírku 30 - 33 m, dĺžka je 58 - 66 mvšetky IS....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 280 940 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam na predaj pozemok o výmere 5108m2 v Galante, mestská časť Hody. cena : 55,00EUR / m2 .

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 33 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Záhradka sa nachádza v radovej časti záhradkárskej oblasti obklopená krásnou prírodou a tichom pre relax ale aj športové vyžitie napr.: ryboľov, cykloturistika , turistika všetko v dosahu. Pozemok je komplet oplotený kde sa nachádza záhradný domček čiastočne podpivničený. Záhradný....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 12 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Parcelné číslo: 6071 Cena: 12 000,- Eur plus dohoda pri rýchlom jednaní Meno: .

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 33 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

POKOJ, PRÍRODA, CYKLOTRASA, JAZERO, PRIESTOR PRE RODINU, ŠPORT AJ RELAX- A PREDOVŠETKÝM SÚKROMIE. To sú hlavné prednosti tejto záhrady, ktorú vám ponúkame na predaj a ktorá sa nachádza v Seredi, v tichej časti záhradkárskej osady. KLIKNITE ALEBO SI SKOPÍRUJTE LINK NA VIDEO : https://www.youtube.com/watch?v=WKvh1pcMSt4&feature=youtu.be....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 83 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok o celkovej rozlohe 615 m2, je rovinatý, dostatočne priestranný a široký. Na pozekku sa nachádza studňa. Priamo pri pozemku je dostupná elektrika a možnosť napojenia sa na kanalizáciu. Aktuálne sa na pozemkoch nachádza trávnatý porast a záhradná chatka. Pozemok podľa územného....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 43 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Na pozemku sa nachádza väčšia obývateľná chata s predsieňou, kuchynkou a 2- izbami. K pozemku vedie elektrická prípojka 380V, na pozemku je vŕtaná studňa, splachovacie WC. Pozemok je zatrávnený, udržiavaný. K záhrade vedie kamenitá prístupová cesta. Cena: 43.000,- EUR. Kontakt: Buchová....