- reality DUNAJSKÁ LUŽNÁ

  • Na hľadaný výraz "reality dunajská lužná" sme našli 168 nehnuteľností - priemerná cena 2 079 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 202 m2
    • 253 m2
    • 253 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 253 m2
    • 304 m2
  •  Podľa ceny
    • 421000
    • 527000 (priemerná cena)
    • 632000
    • 2070 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 422 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 195 000 €, 137,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľmi pekný, svetlý a priestranný 4 izbový poschodový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v zástavbe trojdomu so záhradou a terasou, v peknom a tichom prostredí v Dunajskej Lužnej. Dom sa predáva v štandarde. - úžitková plocha: 137m2 - IS - elektrina, kanalizácia,....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 750 000 €, 537,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte dva rodinné domy „na jednej adrese“? Ponúkame vám na predaj, v exkluzívnom zastúpení, dve nehnuteľnosti v Dunajskej Lužnej, na ulici Pri jame. Obidva rodinné domy sú postavené na jednej parcele, menší 2-izbový dom sa nachádza priamo pri chodníku ulice na uličnej čiare, druhý....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 215 000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REB.sk ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 120 m² v tichej časti Jánošíkovskej ulice v Dunajskej Lužnej. Objekt sa nachádza v 3-bytovke so samostatným vstupom, disponuje 6 samostatnými izbami a je pripravený na okamžité využívanie ako ubytovňa,....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 340 000 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 98m 2 , Dunajská Lužná, 340.000 € .

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 159 880 €, 90,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dvojdom, ktorý bude dokončený do stavu holodom, 4-izbový, typu bungalov, s IS (voda, kanalizácia, elektrika, plyn) v obci Šamorín (na začiatku)- rýchle napojenie na obchvat. Dispozícia: Bungalov pozostáva z troch spálni , jednej obývacej miestnosti s....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 445 000 €, 306,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvoma nadzemnými podlažiami, pivnicou a samostatne stojacou troj-garážou, nachádzajúci sa v strede obce Dunajská Lužná - Krížna-Školská ulica. Ideálne pre rodinné bývanie spojené s podnikateľskými aktivitami , dvojgeneračné bývanie alebo....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 377 000 €, 160,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 160m 2 , Dunajská Lužná, 377.000 € .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 238 900 €, 59,00 m2 cca 4050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE - projekt Alej Jabĺčko, ktorý vás očarí svojou priestrannosťou a príjemnou atmosférou. Nehnuteľnosť má rozlohu 59,14 m2 s pivnicou plus 10 m 2 balkón plus parkovacie miesto. Nachádza sa na 1.p/ 3 p zatepleného bytového domu....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 189 990 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom, ktorý je určený na odstránenie – k dispozícii je platné búracie povolenie, čo výrazne urýchľuje prípravu novej výstavby. Pozemok má praktický, lichobežníkový tvar s rozmermi približne 23 m na dĺžku a šírkou 14 m až 24 m. V zmysle aktuálnej....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 295 000 €, 96,65 m2 cca 3050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Užívajte si pravý komfort bytu s výhodami rodinného domu! Predstavujeme Vám svetelný 3-izbový byt v modernej a energeticky úspornej novostavbe, s nadštandardnou vnútornou rozlohou až 96,65 m2, vlastnou 103 m2 záhradou, dvoma parkovacími miestami a výbornou polohou na dosah Bratislavy.....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 205 000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REB.sk ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe z roku 2018 na Orechovej ulici v obľúbenej lokalite Dunajská Lužná. Byt sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí. ⸻ Byt .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 127 000 €, 88,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradkou a dvomi parkovacími miestami v Dunajskej Lužnej na Čerešňovej ulici.. Celková výmera podlahovej plochy bytu (bez terasy) je 87,91 m2 a pozostáva z: 2x spálna, otvorená obývačka s kuchyňou, WC s práčkou, špajza, kúpeľňa s WC,....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 400 000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom priamo v Dunajskej Lužnej , prípadne v blízkom okolí do 400.000EUR. Podmienka je obytná plocha okolo 130m2. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý právny servis vrátene poplatkov platí realitná kancelária , prevod nehnuteľnosti zabezpečený....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 272 900 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Dunajskej Lužnej na Hlavnej ulici. Úžitková plocha bytu: 80m2. Stav objektu: novostavba. Komplex tvoria 3 budovy, v ktorých sa nachádzajú samostatné 3 byty.so samostatnými vchodmi a samostatnými upravenými záhradami a terasami. Ku každému bytu....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 329 000 €, 247,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový moderný dvojpodlažný byt so záhradou a parkovaním, na ulici Záhradná, Dunajská Lužná, 4 izbový tehlový mezonet s galériou, so záhradou 146 m2, 2x kúpeľňa, komora, krytá terasa, parking na pozemku, bazén, klimatizácia, plus vlastná studňa na ulici Záhradná....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 275 000 €, 92,00 m2 cca 2990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom(v radovej zástavbe) situovaný v pokojnom a príjemnom prostredí, ideálny pre rodiny hľadajúce komfortné bývanie mimo ruchu mesta, no s rýchlou dostupnosťou do Bratislavy. .

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 220 000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REB.sk ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Green Village na Orechovej ulici v Dunajskej Lužnej. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 3 a má výmeru 44 m² + balkón 5 m². Ponúka príjemné bývanie v pokojnom prostredí s množstvom zelene a výbornou dostupnosťou do....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 192 880 €, 106,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý bude dokončený do stavu holodom, 4-izbový, typu bungalov, s IS (voda, kanalizácia, elektrika, plyn) v obci Šamorín (na začiatku)- rýchle napojenie na obchvat. Dispozícia: Bungalov pozostáva z troch spálni , jednej obývacej miestnosti s prípravou....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 630 000 €, 274,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj luxusný a moderne zariadený rodinný dom NOVOSTAVBU s dvoj garážou s celkovou UP domu na dvoch poschodiach 273,9 m2 a možnosťou vojsť do domu suchou nohou a veľa ďalších nie len komfortných, ale aj praktických riešení domu. K domu patrí presklená terasa , veľká záhrada....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 305 900 €, 102,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Dunajskej Lužnej na Hlavnej ulici. Úžitková plocha bytu: 102 m2. Stav objektu: novostavba. Komplex tvoria 3 budovy, v ktorých sa nachádzajú samostatné 3 byty.so samostatnými vchodmi a samostatnými upravenými záhradami a terasami. Ku každému bytu....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 220 000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Dunajskej Lužnej , prípadne v blízkom okolí do 220.000EUR . Podmienka je obytná plocha okolo 80m2 . Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý právny servis vrátene poplatkov platí realitná kancelária , prevod nehnuteľnosti....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 155 000 €, 111,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predaj priestrannej Novostavby 4-izbového bytu, ul. Javorová, Dunajská Lužná. Poschodie: prízemie/2. Rozloha: 111 m2 byt + terasa 16 m2 + predzáhradka 80 m2. K dispozícii je vonkajšie parkovacie státie pre 1 auto. Novostavba bola kolaudovaná v roku 2013 a je v prevedení/vybavení:....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 223 000 €, 58,00 m2 cca 3850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám zariadený 2,5 izbový byt v obci Dunajská Lužná , Jarná ul. BYT: ► novostavba ► zateplený bytový dom ► plocha: 58m2. ► podlaha: plávajúca / dlažba. ► okná: plastové. ► kúpeľňa : klasická vaňa. ► konštrukcia objektu: zmiešaná. ► kúrenie: lokálne radiátory (plynový kotol)....

 
 
 
  Apartmán, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 150 000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 4 izbovú TEHLOVÚ NOVOSTAVBU rodinného domu, typ bungalov v Dunajskej Lužnej, časť Nové Košariská. Zastavaná plocha: 100 m2, úžitková plocha 80 m2, plocha pozemku: 606 m2. Inžinierske siete: elektrika a studňa s rozborom vody, septik. Rodinný dom pozostáva: vstupná....

 
 
 
  Apartmán, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 319 990 €, 115,00 m2 cca 2780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Moderný 4-izbový bungalov s veľkou terasou v Dunajskej Lužnej – pokojná lokalita len 6 km od Bratislavy Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom typu bungalov s plochou strechou, ktorý zaujme čistými líniami architektúry a praktickým dispozičným riešením. Dom je ideálny pre....

 
 
 
  Byt, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 209 000 €, 81,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásny 3 – izbový byt s veľkým balkónom, priestrannou pivnicou a dvomi parkovacími miestami v obci Dunajská Lužná, na ulici Studená v rezidenčnej časti GRUNDER REZIDENCE. Tento slnečný klimatizovaný byt má veľkosť 67,7m2 a nachádza sa na 2 nadzemnom podlaží v bytovom....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 80 000 €, 365,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavujem vám netradičnú, no o to zaujímavejšiu ponuku – záhradu v obľúbenej lokalite Dunajská Lužná, ktorá ponúka ideálny priestor na oddych, pestovanie či víkendové úniky z mesta. Už pri prvej návšteve pocítite atmosféru miesta, kde si viete vychutnať pokoj, zeleň a súkromie.Pozemok....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 249 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.07.2015.,

www.businessreal.sk

Ponúkame na predaj komerčný pozemok o celkovej výmere 9500 m2 nachádzajúci sa pri ceste III. triedy smerom na Miloslavov, pri plánovanom zjazde z diaľnice R7. Ide o pozemok vedený ako ostatná plocha mimo zastavaného územia obce Dunajská Lužná. Na pozemok je vypracovaná projektová....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 74 050 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2023.,

www.cekujbyvanie.sk

Stavebný rovinatý pozemok mimo zastavaného územia obce Hurbanova Ves v blízkosti čarovného Malého Dunaja a jeho krásnej lužnej prírody . Na pozemku je možné postaviť poľnohospodárske účelové stavby ako aj stavbu pre bývanie správcu. Pozemok je obdĺžnikového tvaru so šírkou 40 m, prístupný....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 290 000 € na 285 000 € dňa 04.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 285 000 €, 174,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
27.07.2025 - 290.000 €
04.05.2026 - 285.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

27.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 303 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2018.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj areál: VÝROBNÝ, SKLADOVÝ, UBYTOVACÍ a podobne; Dunajská Lužná. V areáli sa nachádzajú DVA objekty. Jeden sa dá využívať ako UBYTOVŇA a skladovacie priestory a druhý ako skladovacie priestory, alebo priestory napríklad na veľkochov hydiny. Existuje možnosť PREDAŤ aj iba ČASŤ....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj pozemok - orná pôda v Dunajskej Lužnej smerom na Šamorín, neďalejo ovocných sadov. Plocha: pozemku 30 998 m2. Rovinatý pozemok. Kamenistá prístupová cesta. Pozemok vhodný na sad, pole, alebo pasienok. Šírka pozemku 48 m, dĺžka pozemku 650 m. Cena 128 000 € Ilustračné....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 53 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pekný, slnečný stavebný pozemok na okraji starej časti Dunajskej Lužnej, hneď vedľa hrádze POZEMOK Dunajská Lužná – roh ulíc Kováčska a Pri Hrádzi veľkosť: 600 m2 atypický tvar (obdľžnik cca 32 x 16,5 m + trojuholníkový výbežok, viď foto a....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 682 240 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2 132m2 nachádzajúci sa v obci Dunajská Lužná, časti Jánošíková, situovaný priamo na Hlavnej ulici. Na pozemku je postavená fungujúca staršia budova so zastavanou plochou 457m2. Táto budova sa dá jednoducho rekonštruovať a obnoviť alebo postaviť....

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 289 900 €, 96,00 m2 cca 3020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 199 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

VIZUALIZÁCIA: vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľký pozemok pre rodinný dom v obci Dunajská Lužná - Miloslavovská ulica.✅ Výmera pozemku: 788m² ✅ poloha pozemku✅ dostupnosť do Bratislavy✅ inžinierske sieteLOKALITA Vyhľadávaná lokalita vďaka dobrej dostupnosti do mesta,....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 463 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 1622m 2 , Dunajská Lužná, 463.500 € .

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 143 660 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dva atraktívne stavebné pozemky o výmere 653 m2 a druhý o výmere 734 m2, v krásnej rekreačno-obytnej lokalite Nové Košariská, len 200 m od jazera Malé Košariská. Súčasťou predaja je aj podiel na prístupovej ceste. Cena: 220€/m2 .

 
 
 
  Dom, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 399 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 562m 2 , Dunajská Lužná, 399.990 € .

 
 
 
  Apartmán, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 569 990 €, 164,71 m2 cca 3460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 95 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj pozemok - orná pôda v Dunajskej Lužnej smerom na Šamorín, neďalejo ovocných sadov. Plocha: pozemku 23 080 m2. Rovinatý pozemok. Kamenistá prístupová cesta. Pozemok vhodný na sad, pole, alebo pasienok. Šírka pozemku 38 m, dĺžka pozemku 600 m. Cena 95 800 € Ilustračné....

 
 
 
  Pozemok, DUNAJSKÁ LUŽNÁ, 299 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte miesto, kde sa ranná hmla dvíha nad vodnou hladinou a jediné, čo počujete, je šum lístia? Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť vlastniť veľkorysý pozemok o výmere 5 374 m² v bezprostrednej blízkosti obľúbených jazier Nové a Veľké Košariská. Toto nie je len orná pôda – je to....