- reality GALANTA

  • Na hľadaný výraz "reality galanta" sme našli 1 096 nehnuteľností - priemerná cena 1 473 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 560 m2
    • 701 m2
    • 701 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 701 m2
    • 841 m2
  •  Podľa ceny
    • 826000
    • 1030000 (priemerná cena)
    • 1230000
    • 1470 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, GALANTA, 154 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozičné riešenie : Kuchyňa spojená s obývačkou 2 izby Kúpeľňa a samostatné WC Špajza, balkón 2 x parkovacie miesta priamo pred bytom Byt má podlahové kúrenie, okná REHAU Synego s izolačnými 3-sklami, hliníkové exteriérové žalúzie Z90 motoricky ovládané, opticky internet a príprava....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 169 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.bazos.sk

V jednom dome sa nachádzajú dva samostatné byty, každý s vlastným vchodom, čo zaručuje súkromie aj flexibilitu využitia. Ideálna voľba pre investora alebo firmu – možnosť okamžitého prenájmu, bez nutnosti ďalších investícií. 🏠 DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI 🔹 1-izbový byt (podkrovný,....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 119 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Lukratívny stavebný pozemok na predaj – GALANTA, mestská časť HODY Výmera: 966 m² (šírka: 16 m, dĺžka: 60 m) Prístupová cesta: šírka 3,5 m, dĺžka 50 m Rovinatý pozemok, bez tiarch, v osobnom vlastníctve Všetky inžinierske siete v dosahu Veľmi príjemná lokalita – rodinná komunita,....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 44 880 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Rozloha pozemku: 2244m² Vlastníctvo: osobné El. napätie: nie Plyn: nie Kanalizácia: nie Inžinierske siete: blízko Terén: rovina Pripravené na výstavbu: predbežný súhlas Meno: .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 370 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Rodinný dom prešiel kompletnou hĺbkovou rekonštrukciou v roku 2024. Nové elektrické vedenie v celom dome, plastové okná s izolačným 3 sklom, nová strecha – krov a škridla. Dom je pripravený k nasťahovaniu bez nutnosti investícií. Dispozičné riešenie: V dome sa nachádzajú 3 nepriechodné....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 141 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

3 izbový byt v meste Galanta na sídlisku SNP o výmere 72 m2, nachádza sa na 5.poschodí 12 poschodového bytového domu s 2 výťahmi, prístup nákladným a osobným výťahom, prípadne schodiskom. Byt tvorí priestranná obývacia izba, prechodná kuchyňa, 2 samostatné izby – spálňa s balkónom....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 123 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Galanta Na predaj: 3-izbový byt s loggiou v Galante – Sever Ponúkame na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, situovaný v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Galanta – Sever. Charakteristika nehnuteľnosti: Celková výmera: 66 m² K bytu prislúcha loggia, pivničná kobka....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, Na žiadosť, 1000,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.05.2022.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom výrobno-skladový priestor, so žeriavom, rampou, odstavnou betónovou plochou. Stropná výška 6 m obmedzená žeriavom na 4,5m, 4x vstupná brána, priestory zázemia. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 93 000 €, 120,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, GALANTA, 278 000 €, 230,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, GALANTA, 51 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

V osobnom vlastníctve. Oáza pokoja v kultivovanej záhrade s pohodlným vikendovým pobytom na chate. Záhradkárčenie, relax, večerné opekačky, možný bazén. Moderná zrekonštruovaná dvojizbová chata s novou elektrikou, vlastná studňa - čerpadlo. vykurovanie klímou, kachlami - pevné palivo....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 118 320 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

IS sú na pozemku. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK a kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností).....

 
 
 
 
+11%

Ceny sa zmenila z 159 000 € na 177 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, GALANTA, 177 000 €, 95,05 m2 cca 1860 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
30.03.2026 - 159.000 €
09.05.2026 - 177.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, GALANTA, 291 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.11.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok je vhodný na výstavbu rodinných domov. Prístup na pozemok je z hlavnej cesty a z druhej strany z novovybudovanej ulice. Všetky inžinierske siete. Cena 95€ m2 Meno: .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 305 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: na Štrande Obec: Galanta Rodinný dom priamo v centre, skvelá investícia pre vaše podnikanie, alebo komfortné Nové Bývanie Rozhodujete sa medzi tichou lokalitou a perfektnou dostupnosťou? Viac nemusíte! Rodinný dom v Galante bude pre Vás skvelým kompromisom. Vytvorte si domov....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 144 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte ideálne miesto pre váš vysnívaný domov, víkendový únik z mesta alebo investíciu s budúcnosťou? Máme pre vás jedinečný pozemok v tichej a vyhľadávanej časti Galanta – Hody, kde sa spája pokoj vidieka s výhodami mesta! Čo robí tento pozemok výnimočným? Rozloha 794 m2 – ideálny....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 299 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: WEST Obec: Galanta Luxusný Penthouse s Panoramatickým Výhľadom – Galanta, sídlisko WEST V žiadanej lokalite Galanta, na sídlisku WEST, nájdete tento exkluzívny penthouse, ktorý spája luxus, pohodlie a maximálne súkromie. Byt má 120 m² a k tomu priestrannú terasu a balkón s....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 141 570 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký stavebný a slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov v Jelke na Kostolnej ulici. Výmera pozemku je 1573 m2 a priamo na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn, optický aj telefónny kábel). Pozemok....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 219 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec Pata ponúka kompletnú občiansku vybavenosť s vynikajúcim dopravným napojením na R1 medzi Nitrou a Trnavou. V obci sa nachádza Materská škola, Základná škola I. II. stupeň, Pošta, Zdravotné stredisko, lekárne, predajne Tesco, Jednota, Terno, futbalové ihrisko, kostol, Dom kultúry,....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 414 200 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj atraktívny komerčný pozemok v meste Galanta, časť Nebojsa, s celkovou výmerou 10 355 m². Pozemok je rovinatý, dobre prístupný a momentálne slúži ako cvičisko, čo potvrdzuje jeho vhodnosť na rôzne športovo-rekreačné alebo podnikateľské aktivity. Vďaka svojej výmere,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, Na žiadosť, 62,79 m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s nízkymi nákladmi na bývanie, vďaka geotermálnemu vykurovaniu. Čím je výnimočný Projekt DREAMPARK v meste GALANTA? - nachádza sa v pokojnej časti mesta Galanta a tým ponúka pohodlný typ bývania....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 146 000 €, 73,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, 136 800 €, 59,04 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Priestranný pozemok o veľkosti 880 m2 sa nachádza v kľudnej a novozastavanej časti obce, v príjemnom prostredí rodinných domov. Rozmery pozemku sú: šírka 22m a dĺžka 40m Nehnuteľnosť je vhodná na výstavbu rodinného domu s nasledovnými parametrami: - Miera zastavanosti: 40% - Pomer....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 65 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj jednopodlažnú komerčnú (investičnú) budovu so širokou možnosťou využitia v Galante. • VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI POČET MIESTNOSTI Jednopodlažná budova postavená z tehly s bezbariérovým vstupom s počtom miestnosti 3 + sociálne zariadenie. K budove....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 150 000 € na 145 000 € dňa 27.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Pozemok, GALANTA, 145 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
16.10.2025 - 150.000 €
27.03.2026 - 145.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu , stavebné povolenie je vydané, aj projektová dokumentácia. Pozemok sa nachádza na rovinatom teréne v mestskej časti Galanty. Stavebný pozemok je vybavený s inžinierskymi sieťami: elektrina,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 207 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Luxury Obec: Košúty Ponúkame Vám na predaj komfortný 3 izbový rodinný dom / dvojdom v obci Košúty, okr. Galanta, na novej lokalite Luxury. Obec s dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkosti nájdete rekreačné, turistické, športové možnosti - jazda na koni, rybolov, kúpaliská.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 44 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný, slnečný a oplotený pozemok v obci Vozokany, okres Galanta. Pozemok je udržiavaný a nachádza sa v tichej a pokojnej časti obce. Celková výmera pozemku je 546 m2 s orientačnými rozmermi 17x34 m. Všetky IS tesne pred pozemkom. Príjazdová asfaltová....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Popis: Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt na ulici Zoltána Kodálya v Galante, 6.poschodie. Bytovka je osadená v peknom prostredí, veľa zelene, v tesnej blízkosti neogotického kaštieľa. Byt má 73 m2, plus loggia a pivnica. Bytovka je zateplená, zrekonštruovaná, má 2 výťahy.....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza na 5.poschodí z 8. a má celkovú rozlohu 67,4 m2. K bytu prislúcha aj balkón a latková pivnica. Predáva sa čiastočne zariadený a je pripravený na okamžité nasťahovanie. Byt je po rekonštrukcii v roku 2014, jadro je murované, toaleta a kúpeľňa sú samostatne oddelené....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 149 900 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, GALANTA, 228 000 €, 90,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, Na žiadosť, 455,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2022.,

www.ringo.sk

Predám administratívne a obchodné priestory 455m 2 , Galanta - Bratislavská, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 130 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Výhody bytu: Výborná lokalita: Byt sa nachádza na top lokalite v úplnom centre Serede, s rýchlym prístupom ku všetkej občianskej vybavenosti. Kompletné zariadenie: Byt je plne zariadený, vrátane priestrannej obývacej izby s TV, vybavenej kuchyne a dvoch spální – jedna s manželskou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 170 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 2086 m2 na výstavbu rodinných domov v obci Mostová. Na pozemku je aktuálne situovaný neobývaný rodinný dom (zlý technický stav). Na hranici pozemku sú privedené všetky inžinierske siete. Pozemok sa nachádza v zastavanom území....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 163 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Kľúčové vlastnosti bytu: • Interiér: Byt má kvalitné parkety a kuchyňu robenú na mieru so vstavanými spotrebičmi a indukčnou rúrou. • Kúpeľňa: sprchový kút, umývadlo • WC zvlášť • komfort: Každá izba je vybavená vlastnou klimatizáciou. • Bezpečnosť : Vstup do bytu zabezpečujú 8-bodové....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 135 000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Garáž, GALANTA, 22 900 €, 19,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, GALANTA, 264 500 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, GALANTA, 239 000 €, 105,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 280 940 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam na predaj pozemok o výmere 5108m2 v Galante, mestská časť Hody. cena : 55,00EUR / m2 .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 129 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 312m 2 , Galanta, 129.000 € .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 379-420 (z celkového počtu 772)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>