- reality KOLÁROVO

  • Na hľadaný výraz "reality kolárovo" sme našli 191 nehnuteľností - priemerná cena 916 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 264 m2
    • 331 m2
    • 331 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 331 m2
    • 397 m2
  •  Podľa ceny
    • 242000
    • 303000 (priemerná cena)
    • 363000
    • 915 (priemerná cena)
    • cena sa znížila
    • cena sa zvýšila
  •  Podľa vlastností
    • so záhradou
    • prízemie
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, KOLÁROVO, 119 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: . Obec: Kolárovo Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo. Rozloha domu je 135 m2,vedľajších miestností 86 m2,celková rozloha ponúkaných nehnuteľností vrátane záhrady - 598 m2. Dispozícia : chodba,veľká kuchyňa spojená s obývačkouku,2 priestranné izby,kúpeľňa s rohovou....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 198 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA: Pri vstupe do domu je chodba, z ktorej sa vchádza do kuchyne s jedálňou. Dom má tri nepriechodné a jednu priechodnú izbu, dve kúpeľne a dve samostatné toalety. STAV NEHNUTEĽNOSTI: Dom bol postavený z pálených a nepálených tehál. Strecha je pokrytá pálenými škridlami, ktorá....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, 84 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Kolárovo Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Kolárove vo veľmi dobrej lokalite!!! Celková rozloha ponúkaných nehnuteľností vrátane záhrady - 478 m2. Rozloha domu je 232 m2 a pozemku za domom 362 m2. Dispozícia : -prízemie - chodba,kuchyňa,miestnosť....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

06.06.2025.,

www.sunreality.eu

Na predaj slnečný pozemok v obci Komoča – skvelá investičná príležitosť! .

 
 
 
  Pozemok, KOLÁROVO, Na žiadosť cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.02.2024.,

www.korektnz.sk

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne v Kolárove. Výmera pozemku je 3000 m2, ale po dohode je možné predať aj väčšiu alebo o niečo menšiu výmeru. Pozemok sa nachádza v lokalite určenej územným plánom na podnikanie, možnosť stavby haly na priemyselnú výrobu, skladovanie, obchod....

 
 
 
 
+7%

Ceny sa zmenila z 55 900 € na 59 900 € dňa 13.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, KOLÁROVO, 59 900 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
16.05.2025 - 59.800 €
16.07.2025 - 55.900 €
13.04.2026 - 59.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2025.,

www.sunreality.eu

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, Na žiadosť, 162,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2025.,

www.sunreality.eu

Exkluzívne u nás! .

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, Na žiadosť, 120,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pozemok v centre Kolárova. Pozemok je vhodný na stavbu rodinného domu. Plocha pozemku 650m2. Na pozemku je vodovod, pri pozemku sa nachádza elektrická prípojka a plynová prípojka. Pozemok je oplotený. Cena v realitnej kancelárii. V prípade záujmu o hypotekárny....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Rodinný dom má ZP 133 m2, IS: elektrina, 2x studňa, kanalizácia riešená trativodom, kúrenie je zabezpečené keramickým krbom, a, v kúpeľni je el. prietokový ohrievač. Postavený je v roku 1956, tehlový, nepodpivničený, v roku 2015 bola realizovaná čiastočná rekonštrukcia: nová pozinkovaná....

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, Na žiadosť, 159,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, KOLÁROVO, Na žiadosť, 68,81 m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, KOLÁROVO, Na žiadosť, 118,00 m2
Uložiť