- reality RUŽOMBEROK

  • Na hľadaný výraz "reality ružomberok" sme našli 475 nehnuteľností - priemerná cena 1 981 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 150 m2
    • 188 m2
    • 188 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 188 m2
    • 225 m2
  •  Podľa ceny
    • 298000
    • 372000 (priemerná cena)
    • 447000
    • 1980 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 021 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, RUŽOMBEROK, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Ivachnová ID:001-18-STKE Exkluzívne ponúkame na predaj investičný objekt nachádzajúci sa v krásnom a turisticky vyhľadávanom prostredí Liptova v obci Ivachnová. Nehnuteľnosť leží pri brehu rieky Váh, čo umocňuje nádherné pocity jedinečnosti tohto miesta. V súčasnosti je nehnuteľnosť....

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, Na žiadosť cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

IS: voda, elektrina na pozemku a v dosahu v dedinskej prístupovej ceste kanalizácia! Pre viac informácií a v prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte.Cena:65,-EUR/m2 Meno: .

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, 16 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, Na žiadosť cca 30 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Strategická poloha ideálna pre využitie na reakreáciu AirBnB, Booking Hlavný ťah z Banskej Bystrice do Ružomberka cez Donovaly. Pozemok maximálne na očiach za odstavným parkoviskom vedľa medzinárodnej cesty I. triedy 59 (I/59). Prítomnosť regulovaného potoka veľkou výhodou v prípade....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

OVERENÉ REALITY exkluzívne ponúkajú na predaj luxusný a kompletne zariadený rodinný dom v obľúbenej lokalite Ivachnová. Tento priestranný dom je ideálny pre rodiny, ktoré hľadajú komfortné a moderné bývanie s množstvom benefitov. Dom je postavený s dôrazom na kvalitu a funkčnosť,....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Stankovany Obec: Stankovany 102-12-PEMO E Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Stankovany, okr. Ružomberok. Jedná sa o dom po čiastočnej rekonštrukcii, ktorou boli vytvorené až tri samostatné bytové jednotky (3+1, 2+1, 2+1). Samotná veľkosť, počet izieb a poloha objektu,....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 145 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 200 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, RUŽOMBEROK, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Jeden o rozlohe 1307 m2 a druhý o rozlohe 792 m2. tel. 0908/587 319 Cena dohodou Meno: .