- reality SVÄTÝ JUR

  • Na hľadaný výraz "reality svätý jur" sme našli 100 nehnuteľností - priemerná cena 1 857 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 386 m2
    • 483 m2
    • 483 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 483 m2
    • 580 m2
  •  Podľa ceny
    • 718000
    • 897000 (priemerná cena)
    • 1070000
    • 1850 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SVÄTÝ JUR, 138 000 €, 60,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Svätý Jur - Krajinská cesta, 138.000 € .

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 359 000 €, 234,59 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásnu 5-izbovú novostavbu s garážou, ktorá sa nachádza v príjemnej tichej ulici v radovej zástavbe rodinných domov.Tento dom je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi, pretože je umiestnený v súkromnom uzatvorenom dvore, takže vaši drobci sa môžu....

 
 
 
  Pozemok, SVÄTÝ JUR, 54 142 €, 2461,00 m2 cca 20 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2025.,

www.kbpartners.sk

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, ornú pôdu, o rozlohe 2461m2 v obci Svätý Jur. Pozemok má t.č. charakter investičnej príležitosti pre budúcu výstavbu. Cena pozemku je 22,- € / m2. Orientačný rozmer parcely je cca 33 m x 75 m. .

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality svätý jur'
69 900 €
  Dom, SVÄTÝ JUR, 445 500 €, 190,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Hľadáte očarujúci domov s bohatou históriou a moderným komfortom? Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v centre historického Svätého Jura. Tento 4-izbový dom, postavený v 1949 z kvalitnej tehly, prešiel v roku 2011 prerozdelením na dva samotné domy, časť domu je....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 279 900 €, 194,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.radoreality.sk

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo Svätom Jure s úžitkovou plochou 194 m² a pozemkom o výmere 165 m². Dom bol postavený v roku 1970 a v priebehu rokov prešiel viacerými modernizáciami . V roku 2004 sa zrekonštruovala strecha, vodovodná prípojka, elektrina,....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 295 000 €, 154,95 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dom s nádhernou záhradou a jedinečnou atmosférou. Najočarujúcejším miestom tohto domu je záhrada. Krytá terasa s dlažbou a drevený altánok s popínavým viničom tu vytvárajú nádherné miesto pre oddych aj posedenia s rodinou a priateľmi. Rovnako ako exteriér, aj....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 210 000 €, 362,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásny, priestranný a nadštandardný 5- izbový dom stojaci v pokojnej ulici historickej časti Svätého Jura – Neštich. Dom je obklopený svahmi Malých Karpát, v tesnom kontakte s prírodou. Tento moderne riešený a vkusne zariadený rodinný dom ponúka optimálnu kombináciu....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 82 900 €, 37,14 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s veľkým balkónom, ktorý sa nachádza v príjemnom rodinnom prostredí novovybudovanej štvrte Jurského obytného parku. Táto nová obľúbená lokalita ponúka bezprostrednú blízkosť prírody a výhľad na chránenú krajinnú oblasť Jurský....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 76 990 €, 43,77 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe, ktorý je umiestnený v príjemnom prostredí novovybudovanej štvrte v Svätom Jure, kde vám nízke náklady a rodinný charakter lokality zabezpečia ideálne bývanie BYT Pannónska – Svätý Jur pri Bratislave, okres Pezinok 2-izbový úžitková plocha:....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 139 500 €, 78,14 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný byt v lokalite ideálnej pre aktívny rodinný život. Kompletne zrekonštruovaná a klimatizovaná nehnuteľnosť sa nachádza len 3 km od Bratislavy, a to so sebou prináša niekoľko výhod. Hneď pri bytovom dome sa nachádza ihrisko pre deti, tenis,....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 89 990 €, 68,60 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný a priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou a nádhernými výhľadmi. Byt sľubuje príjemné rodinné bývanie a vďaka jeho zaujímavo upravenej dispozícii kombinácia svetla a otvoreného priestoru vytvára jedinečnú atmosféru. Byt prešiel tento rok kompletnou rekonštrukciou,....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 88 890 €, 114,52 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový dom, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Počas nej boli vymenené dlážky, dvere, kuchynská linka, kúpeľňa… Úžitková plocha domu je príjemne zväčšená vďaka dvom priestranným miestnostiam v pivnici, ktoré využijete nielen ako úložný priestor, ale i....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 235 000 €, 75,83 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3 izbový priestranný byt s dvoma balkónmi vo Svätom Jure._______________________________________________________________________________________________________K tejto ponuke je od TUreality ZNALECKÝ POSUDOK ZDARMA!________________________________________________________________________________________________________VÝHODY....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 161 500 €, 178,86 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestranný 5-izbový dom s krásnou klenbovou pivnicou. Vďaka veľkorysým výmerám a šikovnej dispozícii je dom možné využívať aj ako dve samostatné bytové jednotky, takže je vhodný aj na viacgeneračné bývanie. Poteší tiež ľudí, ktorí hľadajú nehnuteľnosť vhodnú....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 190 000 €, 71,67 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj čiastočne rekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý ponúka skvelý potenciál pre komfortné bývanie v tichej lokalite Svätého Jura. S loggiou, pivnicou a dobrou polohou len kúsok od vlakovej stanice a športovísk je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pohodlie blízko Bratislavy._______________________________________________________________________________________________________VÝHODY....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 169 999 €, 67,51 m2 cca 2520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj čiastočne rekonštruovaný 2-izbový byt vo výhodnej lokalite mesta Svätý Jur. Byt má loggiu a prináleží mu aj veľká pivnica._______________________________________________________________________________________________________VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: + výhodná lokalita+ loggia+....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 110 000 €, 84,80 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový priestranný byt v tehlovej novostavbe s vlastným kúrením a nízkymi mesačnými nákladmi v príjemnej lokalite BYT Pri štadióne 3-izbový úžitková plocha: 84,8 m2 (byt 76 m2 + balkón 8,8 m2) 4. poschodie / 4 bez pivnice komora v byte vlastné plynové kúrenie....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 102 999 €, 200,00 m2 cca 520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj čarovnú chalupu, RD v rekreačnej časti Tomky, Borský Svätý Jur. Nachádza sa neďaleko vodnej nádrže, blízko borovicových lesov v pokojnej a krásnej lokalite. DISPOZÍCIA:Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby odkiaľ je rovno vstup do....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 350 000 €, 490,00 m2 cca 710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Predám vo Svätom Juri dva viacgeneračné rodinné domy vedľa seba. Jednoposchodový tehlový z roku 1886 s klenbovými stropmi o ploche 170 m2 (celková úžitková plocha 310 m2) a dvojposchodový z kvádrov, skolaudovaný v roku 2006 o úžitkovej ploche 180 m2 (3x60m2), spolu 490 m2. Každý z....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 135 000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo Svätom Jure, okres Pezinok v úzkom centre mesta na ulici Dr. Kautza, nachádza sa prízemí (1.NP) v pamiatkovo chránenom historickom dome dvojpodlažnom objekte s podkrovím. Byt je orientovaný na juhovýchodnú stranu, má celkovú podlahovú plochu 47,77....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 445 500 €, 190,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.realityplanet.sk

Investičná príležitosť: Historický vinársky dom v centre Svätého Jura s potenciálom pre rôzne podnikateľské aktivity Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v srdci Svätého Jura, ktorá spája bohatú históriu s moderným komfortom a ponúka široké možnosti pre podnikateľské využitie.....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 350 000 €, 490,00 m2 cca 710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.12.2024.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 490m 2 , Svätý Jur, 350.000 € .

 
 
 
  Pozemok, SVÄTÝ JUR, 61 499 €, 5428,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam Vám na predaj pozemky - lesné pozemky Svätý Jur. Plocha pozemku: 5428 m2 Cena: 61.499,-EUR, DOHODA MOŽNÁ Neváhajte ma kontaktovať ohľadom bližších informácií na tel.č. 0915 417 374. -.

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 97 700 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Je v pôvodnom stave, s garážou a podielom na spoločnom dvore. Dom je vhodný na rekonštrukciu. Disponuje výmerou 65 m² a je 2-izbový: má obývaciu izbu, spálňu, samostatnú kuchyňu a kúpeľňu spojenú s WC, pripojenie na elektrinu, plyn, vodu a kanalizáciu, orientácia je na juhozápad.....

 
 
 
  Byt, SVÄTÝ JUR, 200 000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený 3 izbový byt priamo v Svätý Jur, prípadne v blízkom okolí do 200000EUR. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý právny servis vrátene poplatkov platí realitná kancelária , prevod nehnuteľnosti zabezpečený cez advokátsku kanceláriu. Prenechajte....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 350 000 €, 176,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite mesta Svätý Jur. Dom sa nachádza v spoločnom dvore, ktorý je uzavretý bránou od ulice, čo zabezpečuje súkromie a pokojné bývanie. Zastavaná plocha domu je 176 m²,....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 315 000 €, 139,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ak hľadáte bývanie blízko BRATISLAVY, toto je pravá ponuka pre Vás. V mestečku v lone prírody v Svätom Jure máme túto ponuku, nech sa páči. ARETÉ-REAL-V zastúpení klienta Vám ponúkame tehlový, prijemný, priestranný 4 izbový rodinný dom v mestečku Svätý Jur na úpätí Malých Karpát.....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 95 900 €, 125,00 m2 cca 770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTER Reality ponúka na výstavbu priestranný 3 izbový bezbariérový murovaný rodinný dom. Dom sa stavia na zákazku. Je ponúkaný v riešení holodom s možnosťou dokončenia na kľúč. Samozrejmosťou je možnosť prispôsobenia projektu na mieru, podľa Vašich požiadaviek. V ponuke máme ešte....

 
 
 
  Obchodný priestor, SVÄTÝ JUR, 305 000 €, 300,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte príležitosť oživiť zabehnutý priestor s bohatou históriou? Ponúkame na predaj budovu s rozlohou 300 m², ktorá v minulosti slúžila ako obľúbený hostinec a reštaurácia v Svätom Jure na ulici Podhradie. .

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 270 000 € na 259 000 € dňa 21.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, SVÄTÝ JUR, 259 000 €, 155,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
13.01.2026 - 270.000 €
21.04.2026 - 259.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

13.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v historickom centre Svätého Jura na ulici Bratislavská. K domu prislúchajú dve stavby vo dvore v pôvodnom stave. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu, vďaka čomu....

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 240,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.a3real.sk

Každého milovníka Svätého Jura zaujme ponuka rodinného domu ako z rozprávky. Majitelia sa vedia dohodnúť na cene pri rýchlom jednaní - poúknite !! Rodinný dom patrí k typickým stavbám pre centrum Jura. Stavba bola neustále udržiavaná a... .

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, 400 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.maximreal.sk

Pre našich serióznych klientov hľadáme ideálne miesto, kde si budú môcť vybudovať nový domov. Ide o mladý pár, ktorý túži po pokojnom bývaní s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Pracujú priamo v hlavnom meste a potrebujú dobrú dostupnosť BA smer Malacky, resp. BA - smer Modra. Čo....

 
 
 
  Pozemok, SVÄTÝ JUR, 2 683 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2018.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj STAVEBNÝ pozemok o VÝMERE 6.709 m2. Pozemok sa nachádza pri hlavnej ceste medzi Svätým Jurom a Pezinkom. Prístup priamo z asfaltovej cesty. Pozemok je vhodný na vybudovanie priemyselných hál. Inžinierske siete v blízkosti. nevyplnené.

 
 
 
  Dom, SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 65,00 m2