- reality TREBIŠOV

  • Na hľadaný výraz "reality trebišov" sme našli 754 nehnuteľností - priemerná cena 1 322 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 138 m2
    • 173 m2
    • 173 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 173 m2
    • 208 m2
  •  Podľa ceny
    • 183000
    • 229000 (priemerná cena)
    • 275000
    • 1320 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, TREBIŠOV, 85 990 €, 76,00 m2 cca 1130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Trebišov, 85.990 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 99 500 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.archeus.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ul. T.G. Masaryka v Trebišove. - podlahová plocha bytu je 57,41 m 2 , prináleží k nemu pivnica 8,82 m 2 a balkón 1,75 m 2 - umiestnený je na druhom poschodí z troch, ide o stredový byt, orientácia: juh - sever....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 134 990 €, 83,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj presvetlený 4-izbový byt blízko centra mesta Trebišov. - podlahová plocha bytu je 83 m 2 , prináleží k nemu veľký balkón, 2 kumbály a pivnica - situovaný je na 5.poschodí , orientovaný východo-juho- západným smerom (3 okná na západ) - prešiel rozsiahlou....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality trebišov'
94 900 €
249 990 €
125 899 €
  Byt, TREBIŠOV, 130 000 €, 68,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.lpreality.sk

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Trebišov, na Hodvábnej ulici. ⸻ ✅ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: → Lokalita: Trebišov – Hodvábna ulica → Typ: 3-izbový byt → Výmera: 68 m² → Poschodie: 3 → Stav: udržiavaný byt → Cena: 130 000 € ⸻ ✅ DISPOZÍCIA:....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 149 900 €, 130,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

Ponúkame na predaj 3,5-izbový rodinný dom v severnej časti mesta Trebišov, na ul. Československej armády. - dom bol vyhotovený pred 80 rokmi z dutých kvádrov (cukrovarskej trosky) šírky 45-50 cm - zastavaná plocha je 160 m 2 , obytná plocha približne 130 m 2 , pivnicu tvorí 1 miestnosť....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 249 990 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Trebišov. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti mesta s prístupom z obecnej komunikácie. Zastavaná plocha domu je 173 m2 a celková výmera pozemku 742 m2. DISPOZÍCIA: dom je čiastočne podpivničený, pozostáva z 2 nadzemných....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 89 998 €, 115,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Kožuchov vzdialenej od Trebišova 5 km a od Košíc 53 km. Nehnuteľnosť je situovaná v strede obce s prístupom z obecnej komunikácie. Zastavaná plocha domu je 138 m2 a celková výmera pozemku 3717....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 190 000 €, 108,45 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponuka č. 1, alebo č. 2?. Zaleží len na tom, aký veľký rodinný dom hľadáte. (Na našej stránke maxtadreal.sk nájdete ponuku na takmer totožnú nehnuteľnosť, v rovnakej lokalite, len s menšou výmerou). Ak si inzerát prehliadate na bazos.sk, prejdite na našu stránku, pre viac fotiek tu:....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 93 000 €, 240,00 m2 cca 390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2025.,

www.realityplanet.sk

bývanie, alebo firma? Exteriérová časť krásna, bez investícií, interiér dokončiť podľa vlastných predstáv, tú "najšpinavšiu" najprašnejšiu a najnevďačnejšiu robotu máte hotovú ;). Rodinný dom na ulici Kapušianská s krásnym udržiavaným pozemkom. V nehnuteľnosti začala rekonštrukcia,....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 185 000 €, 240,00 m2 cca 770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.realityplanet.sk

Krásna lokalita obklopená lesom a lúkami. Obec len 30 km od Košíc s výbornou dostupnosťou a napojením na diaľnicu. Veľký priestranný dom s krásnou záhradou. To všetko nájdete v ponuke predaja dvojgeneračného rodinného domu v obci Dargov na ulici Hlavnej. Plocha: úžitková 240 m2, zastavaná....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 170 000 €, 105,50 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Vy budete vysmiatí aj keď (na)plyn nebude ;) ! Jedna z dvoch krásnych nízkoenergetických stavieb. (Na našej stránke maxtadreal.sk nájdete ponuku na takmer totožnú nehnuteľnosť, v rovnakej lokalite, len s väčšou výmerou). Majte krásne bývanie za minimálne mesačné náklady na bývanie!....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 78 000 €, 67,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v centre mesta Sečovce na ulici Obchodnej. Celková rozloha bytu s príslušenstvom je 66,6 m2, nachádza sa na 1/4 poschodí bytového domu a je orientovaný v smere sever - juh. DISPOZÍCIA BYTU: pozostáva z 3 izieb, kuchyne,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 97 990 €, 71,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v širšom centre mesta Trebišov na Berehovskej ulici. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom bez výmery pivnice je 70,29 m2. Nachádza sa na ôsmom poschodí 8 poschodového bytového domu a je orientovaný v smere východ - západ. K bytu prináleží....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 94 000 €, 65,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Na predaj 3-izbový byt s loggiou – ulica Ľ. Podjavorinskej, Trebišov Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Trebišova. Byt sa nachádza v pôvodnom stave, čo je ideálna príležitosť pre nového majiteľa zrealizovať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozícia:....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 67 990 €, 160,00 m2 cca 430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2025.,

www.realityplanet.sk

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj dva rodinné domy na jednom pozemku v obci Čeľovce vzdialenej od Trebišova 10 km a od Košíc 40 km. Nehnuteľnosti sú situované v príjemnej lokalite obce s prístupom z obecnej komunikácie. Zastavaná plocha domu č. 1. je 62 m2, domu č. 2. 42....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 119 990 € na 114 990 € dňa 25.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, TREBIŠOV, 114 990 €, 220,00 m2 cca 520 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
11.12.2025 - 119.990 €
25.03.2026 - 114.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

11.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v srdci východného Slovenska – Borša (okres Trebišov) Predstavujeme útulný rodinný dom ideálny pre veľkú rodinu, ktorý sa nachádza v malebnej obci Borša v blízkosti Tokaja – regiónu presláveného vinárskou tradíciou. Nehnuteľnosť ponúka príležitosti....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 159 999 €, 684,00 m2 cca 230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.12.2025.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 684m 2 , Trebišov, 159.999 € .

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 138 950 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný, dvojgeneračný rodinný dom v meste Trebišov. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej, okrajovej časti mesta s prístupom z obecnej komunikácie. Zastavaná plocha domu je 98 m2 a celková výmera pozemku predstavuje 829 m2. .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 131 900 €, 72,91 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak hľadáte bývanie, kde deti majú škôlku, školu, ihrisko aj park doslova pár krokov od domu a vy zároveň oceníte pokojné prostredie, táto ponuka na ulici M. R. Štefánika v Trebišove (za Sociálnou poisťovňou) stojí za pozornosť. Tento priestranný 3-izbový byt sa nachádza na 5. poschodí....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 73 500 €, 200,00 m2 cca 370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom situovaný v pokojnej časti obce Lastovce, okres Trebišov. Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre rodinu, ktorá hľadá pokojné bývanie s dostatkom priestoru, súkromím a možnosťou hospodárenia či oddychu priamo na vlastnom pozemku.....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 78 900 €, 70,00 m2 cca 1130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka priestranný 3-izbový byt s loggiou v centre mesta Sečovce. Nachádza sa na 4.poschodí ( z celkovo 8 ). Je po čiastočnej rekonštrukcii – ideálny kompromis medzi cenou a komfortom. Výhodami bytu sú plastové okná so žalúziami a sieťkami proti....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 75 990 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt v širšom centre mesta Trebišov na Škultétyho ulici. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom bez výmery pivnice je 38 m2. Nachádza sa na druhom poschodí 8 poschodového bytového domu a je orientovaný na západ. K bytu prináleží pivnica....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 175 000 €, 135,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F066-12-PRE Znížená cena. Ponúkam vám dvojpodlažný tehlový rodinný dom, ktorý sa nachádza na 7,5 árovom pozemku a má kompletnú infraštruktúru. Úžitková plocha obidvoch podlaží 135m2, zastavaná 87m2, dom je celý podpivničený, rozmer domu 9,6x10m, orientácia izieb východ-západ. Prízemie:....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 109 000 €, 215,00 m2 cca 510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom nachádzajúci sa na hlavnej ulici v mestskej časti Milhostov, len 4 minúty jazdy od centra Trebišova. Nehnuteľnosť je ideálna na bývanie aj podnikanie – aktuálne využívaná ako predajňa, no vďaka svojmu charakteru a pôvodnému účelu ju možno bez....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 72 500 €, 31,75 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Štartovací byt, ktorý má všetko, čo potrebujete – lokalitu, balkón aj potenciál. Nie každý 1-izbový byt ponúkne kombináciu príjemného bývania, praktickej dispozície a zároveň investičného potenciálu. Tento na ulici Škultétyho v Trebišove patrí medzi tie, ktoré dávajú zmysel. Byt sa....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 64 999 €, 51,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v meste Sečovce. Byt má rozlohu 51m² a je v pôvodnom, ale udržiavanom stave, čo vám umožní prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv, menené sú tam okná-plastové, murované jadro. Byt pozostáva....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 142 900 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Potrebujete veľa životného priestoru? Našli sme ho pre Vás. Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka priestranný 4-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom centre mesta Trebišov ( ul. Berehovská ) s rozlohou skoro 95 m2. Nachádza sa na ideálnom 5 poschodí. Veľkým benefitom bytu okrem....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 70 900 €, 58,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zahájený predpredaj bytov v novom pripravovanom projekte NOVOSTAVBY - Bytový dom GREEN SIDE VI. na sídlisku Sever, ulica Hodvábna K dispozícii bude spolu 55 bytových jednotiek / 22 jednoizbových, 17 dvojizbových a 14 trojizbových bytov, 2 štvorizbové byty - na 1. až 8. poschodí 2....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 190 000 €, 110,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám novú ponuku rodinného domu v obci BREZINA. Dom sa predáva v dokončený na finálnej verzí exterier aj interier novému majitelovi si stačí vybrať kuchynskú linku. Video:https://youtu.be/h78-WShpIxs?si=1a6bB3PTKf-b_WHh Dom sa nachádza v centre obce ,oklopený pekným prostredim.....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 35 000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ralitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás rodinný domček v obci RAD okr.Trebišov Dom je v pôvodnom zachovalom stave s možnosťou zrekonštruovať si ho podľa vlastných predstáv. - jeho celková plocha je 100m2, pozemok 4230m2 - voda - obecný vodovod, studňa, žumpa,....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 115 000 €, 74,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj mimoriadnu nehnuteľnosť - 2izbový byt spolu s pozemkom v kľudnej lokalite a uzavretej rezidencii na Cukrovarskej ul. v Trebišove. - podlahová plocha bytu je 74,25 m2, jeho dispozícia je zrejmá z priloženého pôdorysu a 3D prehliadky - súčasťou nehnuteľnosti je aj....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 73 000 €, 230,00 m2 cca 320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Táto ponuka Vám môže poskytnúť bývanie a taktiež možnosť komerčného využitia. Obec Čerhov sa nachádza vo vinárskej oblasti Tokaj. V obci sa rozširuje záujem o turizmus vďaka propagácii vinárstva, dobrému vlakovému spojeniu a cykloturizmu. V oblasti sa nachádza veľa vinných pivníc,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 87 990 €, 64,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Chcete bývať v centre mesta a mať všetko po ruke? Nie je problém! Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka štýlový byt v centre mesta Trebišov. Byt s rozlohou 64 m2 sa nachádza na 4.poschodí tehlového bytového domu s novým výťahom. Dispozícia bytu: 3 izby ( spálňa, obývacia izba,....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 69 999 €, 125,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čeľovce vzdialenej od Trebišova 10 km a od Košíc 40 km. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej lokalite obce s prístupom z obecnej komunikácie. Zastavaná plocha domu je 151 m2 a celková výmera pozemku 2360 m2. DISPOZÍCIA:....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 178 500 €, 200,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Trebišov. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2, pozemku 343m2, pivnice 100m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 188 700 Ponúkame Vám dvojposchodový rodinný dom radovej zástavbe vo vyhľadávanej lokalite mesta Trebišov. Dom je čiastočne....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 750 000 €, 1598,00 m2 cca 470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj 2 haly s pozemkami v meste Trebišov. 50 km od Užhorodu na území Slovenska, v meste Trebišov. .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 136 999 €, 93,00 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID: F001-114-LAVAa Ponúkame na predaj 4-izbový byt s výmerou 94,77 m² na ulici Berehovská v Trebišove. K bytu patrí balkón (5,23 m²) s príjemným priestorom na relax. Dispozícia bytu je praktická a priestranná. Vstupná hala disponuje špajzou a vedie do obývacej izby s východom na loggiu.....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 67 990 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 41m 2 , Trebišov, 67.990 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 93 999 €, 68,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Trebišove na ul. Ternavská. Byt s výmerou 73,79 m² prešiel čiastočnou rekonštrukciou a ponúka drevené podlahy, plastové okná a menené radiátory. Je ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 89 430 €, 81,30 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Nehnuteľnosť bude na liste vlastníctva po kolaudácii zapísaná ako byt, avšak každém svojím aspektom sa viac približuje k rodinnému domu v radovej zástavbe. .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 92 000 €, 65,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 145 000 €, 360,00 m2 cca 400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.06.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj dvojpodlažný kompletne podpivničený rodinný dom v obci Dargov cca 30 minút od Košíc a 5 minút od Sečoviec. Dom je napojený na všetky IS: elektrika, plyn, obecný vodovod, na pozemku je aj vlastná studňa, odpad – žumpa, kolaudovaný v roku 2002,....