- reality TREBIŠOV

  • Na hľadaný výraz "reality trebišov" sme našli 757 nehnuteľností - priemerná cena 1 322 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 138 m2
    • 173 m2
    • 173 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 173 m2
    • 208 m2
  •  Podľa ceny
    • 183000
    • 229000 (priemerná cena)
    • 275000
    • 1320 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, TREBIŠOV, 89 430 €, 81,30 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Nehnuteľnosť bude na liste vlastníctva po kolaudácii zapísaná ako byt, avšak každém svojím aspektom sa viac približuje k rodinnému domu v radovej zástavbe. .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 92 000 €, 65,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj 3-izbový byt s loggiou – ulica Ľ. Podjavorinskej, Trebišov Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Trebišova. Byt sa nachádza v pôvodnom stave, čo je ideálna príležitosť pre nového majiteľa zrealizovať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozícia:....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 145 000 €, 360,00 m2 cca 400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.06.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj dvojpodlažný kompletne podpivničený rodinný dom v obci Dargov cca 30 minút od Košíc a 5 minút od Sečoviec. Dom je napojený na všetky IS: elektrika, plyn, obecný vodovod, na pozemku je aj vlastná studňa, odpad – žumpa, kolaudovaný v roku 2002,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 179 900 €, 109,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zahájený predpredaj bytov v novom pripravovanom projekte NOVOSTAVBY - Bytový dom GREEN SIDE VI, na Hodvábnej ulici Na najvyššom 8 poschodí bytového domu je v každom vchode jeden exkluzívny apartmán s veľkou terasou orientovanou na dve svetové strany, čiastočne prekrytie, s nádherným....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 52 500 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj 2 izbový záhradný dom - chata v obci Viničky - Slovensko. Nehnuteľnosť tvorí 2 - izbový murovaný vínny domček s rozsiahlou vinicou so zavlažovaním hrozna. Ďalšou stavbou na pozemku je podzemná pivnica z kresaného kameňa. Na pozemku sa nachádza nová elektrická prípojka. Elektrickú....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 245 000 €, 453,00 m2 cca 540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.12.2025.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 453m 2 , Trebišov, 245.000 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 112 950 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, po čiastočnej rekonštrukcií, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta, vo vyhľadávanej lokalite a ponúka kvalitné bývanie s požadovaným komfortom. Celková podlahová plocha bytu je 68,42 m2, nachádza sa na 6/8 podlaží bytového domu a je orientovaný....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 102 990 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt v meste Trebišov, vo vyhľadávanej lokalite mesta ul.Ternavská s výmerou 74 m², ktorý sa nachádza v zateplenom bytovom dome. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, špajze, obývacej izby, spálne....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 138 900 €, 145,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj je priestranný 4-izbový podkrovný byt o celkovej úžitkovej ploche 145 m² nachádzajúci sa na Cukrovarskej ulici. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá priniesla svetlý otvorený koncept dennej zóny — kuchyňa prepojená s obývacou izbou vytvára komfortný priestor pre každodenné....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 89 990 €, 65,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 65m 2 , Trebišov, 89.990 € .

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 155 999 €, 38,00 m2 cca 4110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj chatu v rekreačnej oblasti – kúpele Byšta nachádzajúce sa v južnom výbežku Slanských vrchov, ktoré sú v súčasnosti strediskom oddychu a relaxu. Sú vzdialené od Trebišova 26 km a od Košíc 48 km. Chata so zastavanou plochou 25 m2 je situovaná....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 32 900 €, 106,00 m2 cca 310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v pôvodnom stave v obci Borša. Tento rodinný dom bol postavený v roku 1951 z tehál na rovinatom rozľahlom pozemku o veľkosti 2891m2. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádzajú dve veľké izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC. Na poschodí sa nachádzajú....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 129 000 €, 150,00 m2 cca 860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ing. Ján Mády a Diamond Reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj krásny rekonštruovaný rodinný dom v nádhernej lokalite, v srdci Tokajskej oblasti, v obci Viničky. Predmetom predaja je dom s 2 kuchyňami a viac než 150 m2 podlahovej plochy, ďalších viac než 60 m2 podlahovej plochy....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 84 990 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 65m 2 , Trebišov, 84.990 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, TREBIŠOV, 295 000 €, 1378,00 m2 cca 210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj sklad (prekládka pre železnice) pri železnici. Trebišov 50 km od Užhorodu na území Slovenska, v meste Trebišov. .

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 133 888 €, 180,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veľaty vzdialenej od Trebišova 14 km a od Košíc 53 km. Nehnuteľnosť je situovaná v príjemnej časti obce s prístupom z obecnej komunikácie. Zastavaná plocha domu je 155 m2 a celková výmera pozemku 4952 m2. DISPOZÍCIA: dom pozostáva z 2 nadzemných....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 129 990 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 73m 2 , Trebišov, 129.990 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 103 590 €, 74,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Trebišov na sídlisku JUH. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom je 74,28 m2. Nachádza sa na siedmom poschodí 8 poschodového bytového domu a je orientovaný v smere juh - západ. K bytu prináleží pivnica o výmere 1,79m2.....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 93 000 €, 230,00 m2 cca 400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám dvojposchodový rodinný dom v meste Trebišov, ulica M.R.Štefánika. Dom je v povodnom stave s menšími prerábkami. Dom má 4 veľké a 2 menšie izby, chodby, predsieň, široké schodiská, kuchyňu, kúpelňu a WC na každom poschodí. Celý dom je podpivničený so všetkými prípojkami.....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 89 900 €, 73,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zahájený predpredaj bytov v novom pripravovanom projekte NOVOSTAVBY - Bytový dom GREEN SIDE VI. na sídlisku Sever, ul. Hodvábna K dispozícii bude spolu 55 bytových jednotiek / 22 jednoizbových, 17 dvojizbových a 14 trojizbových bytov, 2 štvorizbové byty / na 1 až 8 podlaží 2 nebytové....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 109 900 €, 80,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trebišove. Nachádza sa na ulici M. R. Štefánika. Vďaka situovanosti domu je vhodný aj na bývanie alebo podnikateľské činnosti - lekáreň, mäsiareň a pod. alebo to viete využívať ako kancelárske priestory. Nehnuteľnosť pozostáva z prízemia a podkrovia.....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 204 990 €, 130,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný tehlový rodinný dom v meste Trebišov. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti mesta s prístupom z obecnej komunikácie, ponúka kvalitné bývanie s požadovaným komfortom a nadštandardným pozemkom. Zastavaná plocha....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 131 900 €, 82,77 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Tento 4-izbový byt na Berehovskej ulici v Trebišove prešiel premyslenou dispozičnou zmenou, vďaka ktorej dnes ponúka to, čo väčšina bytov v tejto kategórii nedokáže – funkčný, vzdušný a rodinne orientovaný priestor bez kompromisov. .

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 155 000 €, 125,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RD s krásnou ZÁHRADOU s ALTÁNKOM a TERASOU pre svoju rodinu? Nechcete nič prerábať, zháňať majstrov, chcete rovno bývať a užívať si výhody bývania v RD v meste? Už nemusíte hľadať, tento RD je pripravený práve pre VÁS a Vaše NOVÉ BÝVANIE. Ponúkame....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 119 000 €, 195,00 m2 cca 610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Priestranný 3-izbový, dvojpodlažný dom na peknom rovinatom pozemku. Situovaný v tichej, pokojnej lokalite. Na ulici v ktorej je dom umiestnený, je len zopár domov. Je posledný v zástavbe v uličke mimo hlavnej cesty. Určite tu nájdete pokoj, súkromie a nádherný výhľad na polia, bez....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 43 700 €, 36,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zahájený predpredaj bytov v novom pripravovanom projekte NOVOSTAVBY - Bytový dom GREEN SIDE VI. na sídlisku Sever, ulica Hodvábna K dispozícii bude spolu 55 bytových jednotiek / 22 jednoizbových, 17 dvojizbových a 14 trojizbových bytov, 2 štvorizbové byty - na 1. až 8. poschodí 2....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 73 900 €, 55,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj tehlový 2-izbový byt blízko autobusovej a vlakovej stanice v Trebišove. - obytná plocha bytu je 53,4 m2, prináleží k nemu balkón a murovaná pivnica s rozlohou 1,92 m2 - byt je umiestnený na optimálnom 2.poschodí (stredový byt), orientovaný na západnú....

 
 
 
  Obchodný priestor, TREBIŠOV, 300 000 €, 324,00 m2 cca 930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj murovanú budovu potravinárskeho priemyslu s priľahlým pozemkom 2.321m2. - nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce Vojčice, na ul. Hlavnej, okres Trebišov - budova je samostatne stojaca, jednopodlažná, nepodpivničená, s plochou strechou - komplexná....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 130 000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

„Hľadáte štýlové a pripravené bývanie v Trebišove, kde stačí priniesť už len osobné veci? Tento byt môže byť presne pre vás!“ Byt sa predáva so všetkým, ako je na fotkách, okrem TV v obývačke! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je plne zariadený, čo znamená, že sa môžete ihneď....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 157 990 €, 350,00 m2 cca 450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte pokojné bývanie plné zelene v meste Trebišov? Práve ste ho našli. Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka niečo, čo len tak nenájdete. Ticho, kľud, dobrí susedia to sú nesporné benefity tohto zrekonštruovaného domu. Ďalším bonusom je záhrada ako z katalógu. Na pozemku....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 284 000 €, 300,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Spoločnosť Finanzpartner reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v Trebišove na Budovateľskej ulici. Dispozícia domu: Prízemie (121 m2) : vstupná terasa s balkónom, 2 x izba, kuchyňa, 2 x špajza, kúpeľňa s WC, chodba, práčovňa (pod ňou pivnica),....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 163 500 €, 110,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj dva domčeky v lukratívnej časti Trebišova na Gorkého ulici. Dispozícia domu č. 1:: - vstupná chodba so vstupom do spálne, kúpeľne s WC a do kuchyne, - z kuchyne sa dostaneme do obývacej izby a útulnej detskej izby, Dispozícia....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 275 000 €, 106,20 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta Trebišov, pri zimnom štadióne a mestskom parku, na Vás čaká moderný rodinný dom typu bungalov, ktorý ponúka presne ten typ bývania, po ktorom dnes klienti túžia čoraz viac — pokoj, súkromie, praktickosť a príjemnú atmosféru domova. Ide....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 129 000 €, 150,00 m2 cca 860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Investičná príležitosť. Ing. Ján Mády a Diamond Reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj krásny, okamžite obývateľný, zväčšej časti zrekonštruovaný rodinný dom v nádhernej lokalite, v srdci Tokajskej oblasti, v obci Viničky. Vzhľadom na rekreačný charakter tejto lokality je nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, Na žiadosť, 173,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Trebišov. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti mesta s prístupom z obecnej komunikácie. Zastavaná plocha domu je 173 m² a celková výmera pozemku 742 m².DISPOZÍCIA: dom je čiastočne podpivničený, pozostáva z 2 nadzemných....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 29 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2025.,

www.realplus.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice, vzdialenej 35 km od Ko š íc. Kuzmice ; STAVEBNÝ POZEMOK, KUZMICE.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť, 72,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj 3-izbový byt na ul. Ternavskej - sídlisko Sever - v Trebišove. - podlahová plocha bytu je 72 m 2 , súčasťou je balkón 3 m 2 a pivnica 1,7 m 2 - umiestnený je na optimálnom 3.poschodí, jedná sa o stredový byt, nový výťah ide z prízemia....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 59 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.archeus.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj pekný pozemok v obci Zbehňov, 2 km od Sečoviec. - výmera pozemku je 1.101 m2, je prevažne rovinatý a oplotený - sú tu vyhotovené základy pre rodinný dom s rozmermi 10x14 metrov - vydané stavebné povolenie, k dispozícii je projektová dokumentácia -....