- reality VRÚTKY

  • Na hľadaný výraz "reality vrútky" sme našli 100 nehnuteľností - priemerná cena 1 203 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 455 m2
    • 569 m2
    • 569 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 569 m2
    • 682 m2
  •  Podľa ceny
    • 547000
    • 684000 (priemerná cena)
    • 821000
    • 1200 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 053 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, VRÚTKY, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.realitycenter.sk

Ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej osade vo Vrútkach, Karvaša a Blahovca. Celkovo výmera pozemku je 1259 m2, v prípade vážneho záujmu o menší pozemok, je možné predať aj podiel. Pozemok sa nachádza v intraviláne, je oplotený, východne orientovaný s miernym sklonom a poskytuje....

 
 
 
  Byt, VRÚTKY, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2026.,

www.realitycenter.sk

Pripravujeme do ponuky 2 izbový byt, po staršej rekonštrukcii, vo Vrútkach. Nábrežná.

 
 
 
  Pozemok, VRÚTKY, Na žiadosť cca 20 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2022.,

www.ringo.sk

Predám priemyselný pozemok 3504m 2 , Vrútky, 19 € .

 
 
 
  Pozemok, VRÚTKY, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok má výmeru 821 m², je rovinatý, má pravidelný obdĺžnikový tvar a nachádza sa v pokojnej časti mesta s krásnym výhľadom na okolité kopce a zeleň. Ideálna lokalita pre výstavbu rodinného domu v blízkosti prírody, no zároveň s výbornou dostupnosťou do Martina a Vrútok. Aktuálne....

 
 
 
  Byt, VRÚTKY, Na žiadosť, 63,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, VRÚTKY, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

13.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 353m 2 , Vrútky, Cena dohodou .

 
 
 
  Dom, VRÚTKY, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Obytné podkrovie je drevené. Zastavaná plocha chaty je 16 m2 a nachádza sa v záhradkárskej osade vo Vrútkach - Karvaša a Bláhovca. Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť s krbom. Na poschodí sa nachádza obytné podkrovie. Chata je podpivničená (momentálne kuchyňa). Chata je uteplená,....

 
 
 
  Pozemok, VRÚTKY, Na žiadosť cca 110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo Vrútkach (Ul. Štúrova) o výmere cca 1143 m2 (cca 19mx60m) Cena: 113€/m2 ---- spolu 129000€ Bližšie informácie: Enki Hogh - 0911 348 889, hogh@astoria.sk V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátane spísania kúpnych zmlúv, návrhov na....

 
 
 
  Dom, VRÚTKY, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia: 3 samostatné izby, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, kúpeľňa, samostatná toaleta, technická miestnosť, vonkajšia terasa. Všetky IS na pozemku: verejný vodovod, elektrická sieť, kanalizácia, optický internet Rodinný dom bude odovzdávaný v stave dokončenia "na kľúč", čo....

 
 
 
  Pozemok, VRÚTKY, Na žiadosť cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Poloha: Vrútky, tiché prostredie s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Rozloha pozemku: 1763 m2 Prístupová cesta: Pozemok je ľahko prístupný prostredníctvom kvalitnej prístupovej cesty, čo zabezpečuje jednoduchý prístup k vašej budúcej oáze. Využitie pozemku: Ideálne pre výstavbu....

 
 
 
  Byt, VRÚTKY, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Vrútky Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou o výmere 74 m², situovaný na 4 poschodí zo 4 bez výťahu v obľúbenej lokalite Vrútky v pešej dostupnosti k vlakovej stanici. Prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou a ponúka praktické dispozičné riešenie. Dispozícia bytu: Vstupná....

 
 
 
  Pozemok, VRÚTKY, Na žiadosť cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Jedná sa o 2 samostatné parcely - 3409 m2 a 1718 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza na strategickom mieste vedľa hlavného ťahu Vrútky - Žilina, napojenie na diaľničný navádzač. Pozemok je zahrnutý v územnom pláne mesta Vrútky na účely občianskej vybavenosti. K pozemku vedie dvojsmerná asfaltová....