- byty BARDEJOV

  • Na hľadaný výraz "byty bardejov" sme našli 68 nehnuteľností - priemerná cena 2 337 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 82 m2
  •  Podľa ceny
    • 129000
    • 161000 (priemerná cena)
    • 193000
    • 2330 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 053 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
-2%

Ceny sa zmenila z 224 000 € na 219 000 € dňa 16.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BARDEJOV, 219 000 €, 80,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
02.05.2026 - 224.000 €
16.05.2026 - 219.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a parkovacím miestom v podzemnej garáži – Bardejov, Dlhá Lúka ARCHEUS reality Bardejov vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, veľkorysý a slnečný 3-izbový byt v modernej novostavbe na Zafírovej ulici v mestskej....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 220 000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj novostavbu 3 izbového bytu s priestrannou terasou a záhradou v Bardejovskej Novej Vsi, s čiastočným zariadením a s 2 parkovacími miestami v cene. Byt nebol skoro vôbec obývaný po jeho dokončení. Dispozičné riešenie: vstupná chodba obývacia izba s kuchyňou s....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 138 500 €, 61,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 2,5 izbový byt s loggiou na ul. Moyzesova 1 v Bardejove, ktorý sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva. Výmera bytu je 69,25 m2 a je v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu.....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty bardejov'
Na žiadosť
Na žiadosť
Na žiadosť
  Byt, BARDEJOV, 134 990 €, 71,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj 3 - izbový byt s loggiou, na ulici Ťačevská, Bardejov. Pozostáva z: predsiene, chodby, kuchyne, obývacej izby, 2 izieb, kúpeľne, oddeleného WC s umývadlom, komory a veľkej loggie. Byt je čiastočne rekonštruovaný a je veľmi dobre udržiavanom stave. 71 m2 (+ loggia).....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 75 900 €, 44,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj veľký 1 izbový byt s loggiou, vo vyhľadávanej lokalite, na ulici Komenského v Bardejove. Byt je kompletne zrekonštruovaný, vo veľmi dobre udržiavanom stave. Pozostáva z obývacej izby, kuchyne s jedálňou, predsiene, chodby, loggie, kumbálu, kúpeľne a samostatného....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 72 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.kingreal.sk

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt ul. Budovateľská 4 v obci Zborov, okr. Bardejov, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou (plastové okná, plávajúca podlaha, nové plynové nástenné vykurovacie telesá, nový bojler). Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 154 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.kingreal.sk

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejove. Byt prešiel kompletnou modernou rekonštrukciou a predáva sa zariadený s nábytkom a spotrebičmi (okrem TV a gauča v obývačke). Byt nepotrebuje žiadne ďalšie investície a je vhodný aj ako....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, Na žiadosť, 95,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.archeus.sk

Hľadáte pokojné bývanie pre rodinu, kde už nemusíte nič prerábať? Ponúkame Vám na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný byt (94 m²) , v ktorom po rekonštrukcii ešte nikto nebýval! Lokalita: Kurima (okres Bardejov) – tichá časť, výhľad na zeleň BONUS: Vlastná garáž (24 m²)....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, Na žiadosť, 57,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.archeus.sk

ARCHEUS reality Bardejov ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v pokojnej a obľúbenej časti mesta Bardejov, priamo na ulici T. Ševčenku. Byt je v pôvodnom stave , čo je obrovskou výhodou pre každého, kto si chce vytvoriť moderné a štýlové bývanie presne podľa vlastných predstáv. Vďaka....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, Na žiadosť, 71,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt dorobený v ŠTANDARDE v novostavbe Biele piesky, na ulici Zafírová v Bardejove, mestská časť Dlhá Lúka. Biele piesky vyrástli v príjemnom prostredí, na križovatke dvoch ciest. Jedna cesta vás spája priamo s mestom Bardejov a druhá vás privedie do....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 184 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt ponúka komfort rodinného domu v centre mesta – veľkorysý priestor, funkčné riešenie a jedinečný výhľad na historické jadro. 🛋️ Dispozícia bytu 1. podlažie: • obývacia izba • jedáleň prepojená s kuchyňou • tri izby, z toho jedna aktuálne využívaná ako šatník 👗 • kúpeľňa • samostatné....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 146 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ul. Jána Švermu Poschodie 3/6 Výmera 73.15m2 + 1.67 m2 pivnica Byt po kompletnej rekonštrukcií - elektroinštalácia - murované jadro - omietky - okná - dvere - podlahy - vstavané skrine - sanita - kuchyňa Dostatok miest na parkovanie. Viac info po telefóne. Ďakujem Meno: .

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 169 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/c41f9745-64df-4499-a3a4-ad88d0d0ea95?index=1 Byt pozostáva zo: - vstupnej haly - 3 izieb - obývacej izby - kuchyne - kúpeľne - toalety - loggie Výmera bytu: 84 m2 Rekonštrukcia bytu: kompletná Vybavenie bytu: zariadený Momentálne viac fotografií....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 154 900 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 114 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je vo veľmi zachovalom a udržiavanom stave. Má nízke mesačné náklady, čo z neho robí ideálnu voľbu pre jednotlivca, pár alebo ako investíciu na prenájom. 💡 Dispozícia: vstupná chodba kuchyňa obývacia izba spálňa kúpeľňa s WC 🏠 Výhody bytu:....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 149 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

· Druh: 3 - izbový byt · Úžit. plocha: 77,38 m² + 2 loggie + pivnica 6,23 m². · Cena: 149.900€ · 1937€ za m² - najnižšia cena v danej lokalite. Vlastník ponúka na predaj veľký 3 - izbový byt s murovaným jadrom, dvoma samostatnými veľkými loggiami na ulici Moyzesova v žiadanej lokalite....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, Na žiadosť, 78,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj posledný väčší 3 izbový byt v novostavbe Biele piesky, na ulici Zafírová v Bardejove, mestská časť Dlhá Lúka. Biele piesky vyrástli v príjemnom prostredí, na križovatke dvoch ciest. Jedna cesta vás spája priamo s mestom Bardejov a druhá vás privedie do Bardejovských....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 143 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Komenského 43 Obec: Bardejov Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi vám ponúka exkluzívne 3 izbový byt, s logiou na Komenského ulici v Bardejove, na predaj. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 12 rokmi. Vymenené boli rozvody kúrenia, vody, odpadov a elektrické....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 49 560 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Zabezpečujeme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu a dohodnutia si termínu obhliadky ma kontaktujte telefonicky + 421 902 396 312, mailom: klaudia.pavlicko@kingreal.sk alebo osobne v kancelárii....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 154 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt s vlastným vykurovaním, čo predstavuje nízke náklady na bývanie, sa nachádza na 2. poschodí domu, má veľký priestranný balkónom otočený na východnú stranu, s pekným výhľadom. Bytový dom predstavuje pokojné bývanie v súkromnom areáli ( uzatvoreným rampou ), s vyhradeným parkovaním....