• GoHome Professional
reality BARDEJOV - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality BARDEJOV - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality BARDEJOV

  • Na hľadaný výraz "reality bardejov" sme našli 382 nehnuteľností - priemerná cena 822 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 1370 m2
    • 1713 m2
    • 1713 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 1713 m2
    • 2056 m2
  •  Podľa ceny
    • 1120000
    • 1400000 (priemerná cena)
    • 1690000
    • 822 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 053 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
-6%

Ceny sa zmenila z 169 000 € na 159 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, BARDEJOV, 159 000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 169.000 €
09.05.2026 - 159.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom nachádzajúci sa v malebnej obci Zlaté , len 8 km od Bardejova . Ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v objatí prírody, no zároveň chcú mať blízko do mesta. Dom prešiel rekonštrukciou pred cca 15 rokmi 🔧 – stále si zachováva svoj....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 224 000 € na 219 000 € dňa 16.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BARDEJOV, 219 000 €, 80,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
02.05.2026 - 224.000 €
16.05.2026 - 219.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a parkovacím miestom v podzemnej garáži – Bardejov, Dlhá Lúka ARCHEUS reality Bardejov vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, veľkorysý a slnečný 3-izbový byt v modernej novostavbe na Zafírovej ulici v mestskej....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 649 990 €, 400,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

Predstavujeme Vám skutočne výnimočnú a nadštandardne vybavenú rezidenciu v absolútnom centre Bardejova, na prestížnej Fučíkovej ulici. Táto nehnuteľnosť nie je len dom – je to symbol luxusu, komfortu a elegancie , pripravený ohromiť aj tú najnáročnejšiu klientelu. 🏡 OÁZA SÚKROMIA....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality bardejov'
249 000 €
78 470 €
  Dom, BARDEJOV, 135 000 €, 371,00 m2 cca 360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Hľadáte pokojné miesto pre život, kde sa spája čaro prírody s výbornou dostupnosťou do mesta? Ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom 5 izieb, v obľúbenej časti Dlhá Lúka, len 5 km od Bardejova (10 min. autom) a doslova na skok (3 km) od relaxu v Bardejovských kúpeľoch.....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 169 000 €, 153,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný rodinný dom v obci Zlaté, okres Bardejov, situovaný na veľkorysom a udržiavanom pozemku s celkovou výmerou 3965 m2. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s množstvom priestoru na relax, pestovanie alebo....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 134 000 €, 180,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Výnimočné miesto s rodinným domom sa nachádza na rozľahlom viac ako 1,3 hektárovom pozemku v Bardejovskom okrese. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. 1.NP tvorí predsieň, 2 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a chodba so schodiskom. Na hornom podlaží sa nachádzajú ďalšie 4 izby. Z toho....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 177 000 €, 122,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL Bardejov exkluzívne ponúka na predaj nový v poradí 3. rodinný dom v obci Hrabské okr. Bardejov. Ide o jednopodlažnú novostavbu - bungalov s valbovou strechou, ktorý sa predáva v dokončenom stave na kľúč. Rodinný dom pozostáva z týchto miestností: Zádverie, chodba, WC, 2....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 68 700 €, 50,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Murovaná chata bola postavená v 70-tých rokoch. Nachádza sa na svahu s výhľadom na okolie. Spodné podlažie tvoria: spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, kuchyňa a WC. Schodiskom sa vyjde na horné podlažie, kde je priestor na spanie a balkón s výhľadom do doliny. Z vonku je vstup....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 169 700 €, 180,00 m2 cca 940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 41 000 €, 1199,00 m2 cca 30 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Rovinatý pozemok sa nachádza na okraji obce v intraviláne. Prístup je po spevnenej obecnej ceste. Rozmery cca 31x 40metrov. V obci sú komplet IS. .

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 220 000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj novostavbu 3 izbového bytu s priestrannou terasou a záhradou v Bardejovskej Novej Vsi, s čiastočným zariadením a s 2 parkovacími miestami v cene. Byt nebol skoro vôbec obývaný po jeho dokončení. Dispozičné riešenie: vstupná chodba obývacia izba s kuchyňou s....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 10 980 €, 11492,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj lesný pozemok a lúku v Lukavici, katastrálne územie Komárov.. CHARAKTERISTIKA POZEMKU: výmera pozemku: 11.492 m2. rozmery pozemku cca: šírka: 48 m dĺžka: 240 m.. prístup autom k pozemku. k dispozícii: IHNEĎ. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 99 990 €, 606,00 m2 cca 170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v intraviláne mesta Bardejov, v atraktívnej novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov. Pozemok má výmeru 606m² a aktuálne je na ňom elektrická prípojka. Voda a kanalizácia zatiaľ nie sú dostupné; vybudovanie vodovodnej....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 114 000 €, 65,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj krásnu zrekonštruovanú chalupu, ktorá sa nachádza na tichej samote za dedinou pri Giraltovciach. K dispozícii je priestranná obývacia izba s krbom, ktorý je ideálny na chladné zimné večery, štýlová kuchyňa a podkrovie so štyrmi posteľami. Chalupa má tiež kúpeľňu....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 244 980 €, 123,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.06.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj nový projekt rodinných domov v radovej zástavbe v lokalite Dlhá Lúka – Piesky v tesnej blízkosti Bardejovských Kúpeľov. Projekt rodinných domov ponúka bývanie v moderných a veľmi úsporných rodinných domoch s vlastnou záhradou. Rodinné domy spĺňajú prísne....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 57 800 €, 1756,00 m2 cca 30 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pozemok o rozmeroch 24 x 70 metrov sa nachádza na okraji obce Smilno. Celková výmera je viac ako 17 árov. V minulosti na pozemku stal dom. Prístup je priamo z asfaltovej cesty. V dosahu je elektrina, voda a plyn. Z pozemku je krásny výhľad na okolitú prírodu. .

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 52 000 €, 1602,00 m2 cca 30 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pozemok o rozmeroch 24 x 70 metrov sa nachádza na okraji obce Smilno. Celková výmera je 16 árov. K pozemku je možné dokúpiť susedný 17 árový pozemok, čím vznikne celková šírka 58 x 70 metrov. V dosahu je elektrina, voda a plyn. Z pozemku je krásny výhľad na okolitú prírodu. .

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 120 000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Plánujete stavať vlastný dom či sťahovať sa z bytu? Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický drevovom alebo štandardný murovaný rodinný dom. Keďže štandardný dom poznáte a pri jeho výstavbe vieme zastrešiť komplet stavbu na kľúč cez našich partnerov, ktorí už dlhodobo pôsobia v sfére....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 64 000 €, 2486,00 m2 cca 30 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pozemok je zo spodnej časti rovinatý s prístupom priamo z asfaltovej cesty (možnosť postaviť garáže). Následne vedie 6m široká cesta k hornej časti pozemku, kde je pekné miesto na výstavbu domu s výhľadom na okolie. V dosahu sú: voda, elektrina, plyn. .

 
 
 
  Obchodný priestor, BARDEJOV, 289 000 €, 168,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj budovu - obchodný priestor, ktorý sa nachádza na ul. Duklianska 3599 v Bardejove (areál bývalej Snahy). V minulosti objekt slúžil ako "Showroom APC - predajňa štvorkoliek". Budova sa nachádza na pozemkoch o celkovej rozlohe 318 m2. Rozmery budovy....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 39 000 €, 788,00 m2 cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce Smilno pri hlavnej ceste. Pri ceste má 14 metrov a rozširuje sa na 18 metrov na dĺžke 51m. Celková výmera je takmer 8 árov. Prístup je z prednej a bočnej strany. V obci sú komplet IS. Vzdialenosť od Bardejova je cca 10min. autom. .

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 25 000 €, 1769,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Rozľahlý rovinatý pozemok sa nachádza na okraji obce Marhaň. Na tomto mieste je plánovaná výstavba RD. Rozmery pozemku 28 x 64 metrov s celkovou výmerou viac ako 17 árov. V dosahu je elektrina a plyn. .

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 138 500 €, 61,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 2,5 izbový byt s loggiou na ul. Moyzesova 1 v Bardejove, ktorý sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva. Výmera bytu je 69,25 m2 a je v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu.....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 139 000 €, 406,00 m2 cca 340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj budovu (na LV vedenú ako rodinný dom) v obci Hažlín okr. Bardejov. V minulosti slúžilo prízemie ako prevádzka predajne s potravinami. Budova prešla celkovou rekonštrukciou, prestavbou a prístavbou v roku 2018. Celková podlahová plocha je 406 m2.....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 20 400 €, 1698,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Prístup k pozemku je priamo z hlavnej cesty cez drevenú lávku. Spodná časť je rovinatá a následne ide do svahu. Od potoka je šírka 15m a zužuje sa v hornej časti na 9 metrov. Celková dĺžka 17 árového pozemku je 150 metrov. V dosahu je elektrina, plyn a voda. .

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 12 600 €, 600,00 m2 cca 20 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Mierne svahovitý pozemok sa nachádza na okraji obce Varadka pri Bardejove. Pozemok má výmeru 6 árov - 12x50metrov. Na hranici pozemku je elektrina a vodovod. Prístup je priamo z asfaltovej cesty. .

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 289 990 €, 173,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Videoobhliadka: https://youtu.be/uFH8ZPI_JRk Základné info o novostavbe: MIESTO STAVBY: Bardejov - Dlhá Lúka - Piesky TYP KONŠTRUKCIE: Drevostavba POZEMOK: rovinatý, plocha: 576 m2 POPIS: Podlahová plocha: 135 m2 Zastavaná plocha: 173 m2 Počet izieb: 4 + 1 (izba/sklad/dielňa) Energetická....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 420 000 €, 42000,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL ponúka na predaj pozemky vhodné na developerske účely nachádzajúce sa v intraviláne obce v okrese Bardejov o celkovej rozlohe až 42.000 m2. Celý areál, kde sa pozemky nachádzajú má vlastnú eletrickú trafostanicu, plynovú prípojku, vlastný vodojem a už existujúce žumpy (pozn.....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 134 990 €, 71,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj 3 - izbový byt s loggiou, na ulici Ťačevská, Bardejov. Pozostáva z: predsiene, chodby, kuchyne, obývacej izby, 2 izieb, kúpeľne, oddeleného WC s umývadlom, komory a veľkej loggie. Byt je čiastočne rekonštruovaný a je veľmi dobre udržiavanom stave. 71 m2 (+ loggia).....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 75 900 €, 44,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj veľký 1 izbový byt s loggiou, vo vyhľadávanej lokalite, na ulici Komenského v Bardejove. Byt je kompletne zrekonštruovaný, vo veľmi dobre udržiavanom stave. Pozostáva z obývacej izby, kuchyne s jedálňou, predsiene, chodby, loggie, kumbálu, kúpeľne a samostatného....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 44 000 €, 1593,00 m2 cca 30 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu, v katastrálnom území obce Gerlachov, blízko obce Kružľovská Huta. Pozemok je vzdialený len 10 km od mesta Bardejov. CHARAKTERISTIKA POZEMKU: výmera pozemku: 1593 m2 . rozmery pozemku: cca 22 m x 75 m. povaha....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 135 000 €, 120,00 m2 cca 1130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj murovanú chatu s krásnym, veľkorysým pozemkom, v pokojnej lokalite bez susedov, nad Haťou v Bardejove. Chata prešla rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2022. Je situovaná v tichom pokojnom prostredí pri lese a predsa blízko mesta Bardejov. Chata je dvojpodlažná,....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 129 900 €, 163,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj objekt rodinného domu v obci Lukavica, okres Bardejov v bývalom areáli potravín a krčmy. Stavba je situovaná na parcele CKN 93/1, ktorá je prístupná z miestnej komunikácie. Podlahová polocha jednopodlažného objektu je 162,58 m2, je čiastočne....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 299 000 €, 123,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL Bardejov exkluzívne ponúka na predaj úplne nový, dokončený rodinný dom v radovej zástavbe v Bardejove, v blízkosti Bardejovských Kúpeľov v mestskej časti Dlhá Lúka - Piesky. Rodinný dom ponúka moderné a veľmi úsporné bývanie s vlastnou záhradou. Podlahová plocha domu je....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 219 000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení predávajúcich vám ponúkame na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom, v pokojnej mestskej časti Bardejova, na ulici Orechová. Dom sa nachádza v Bardejovskej Novej Vsi, na veľkom rovinatom pozemku. Pri dome vedľa cesty je aj potok, ktorý dotvára malebnú atmosféru.....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 289 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2024.,

www.kingreal.sk

Videoobhliadka: https://youtu.be/uFH8ZPI_JRk Piesky.

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 149 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2026.,

www.kingreal.sk

Máme pre vás NA PREDAJ stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami vo vyhľadávanej lokalite Bardejov – Bardejovská Nová Ves, ul. Buková. Buková.

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 265 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

17.09.2024.,

www.hot-reality.sk

Ponúkam na predaj tehlový, viacgeneračný rodinný dom ktorý sa nachádza v časti Molitérka, v meste Bardejov. Dom ma 3 samostatné byty so samostatnými vchodmi: 1N.P. 1 izbový byt o rozlohe 25m2 2N.P. 4 izbový byt o výmere 120 m2, ktorý má priamy prístup na dvor, kde sa nachádza altánok....