- reality BARDEJOV

  • Na hľadaný výraz "reality bardejov" sme našli 384 nehnuteľností - priemerná cena 822 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 1370 m2
    • 1713 m2
    • 1713 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 1713 m2
    • 2056 m2
  •  Podľa ceny
    • 1120000
    • 1400000 (priemerná cena)
    • 1690000
    • 822 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 053 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, BARDEJOV, 289 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/d89ea05d-95cd-4e1a-bbcf-42a250979800 Dispozičné riešenie budovy a výmera miestností: Showroom - 83,98 m2, kuchynka - 3,80 m2, chodba - 4,60 m2, umývarka 3,22m2, technická miestnosť- 1,08m2, WC muži - 2,06 m2, WC ženy - 1,88 m2, sprcha -....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 18 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Miháľov Obec: Bardejov Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka na predaj chatu s pozemkom v Bardejove v časti Mihaľov. Chata je situovaná na veľmi príjemnom mieste, kde je ticho a pokoj. Je to známa chatová oblasť. Pozemok je pri lese, čo mu dodáva....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj vidiecky domček vhodný na prerobenie na bývanie, alebo ako chatu, v tichej a pokojnej lokalite obce Rešov, len 9 km od mesta Bardejov. Ideálne miesto na relaxáciu na trvalé bývanie, alebo ako chalupa pre víkendové pobyty. Lokalita je vhodná v lete na cyklistiku....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 128 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Pozemky sú vhodné: na výstavbu rodinného domu alebo má investičný potenciál intravilán mesta Bardejov nachádza sa v územnom pláne mesta Bardejov podiel na prístupovej ceste voda na pozemku elektrina a kanál v dosahu občianska vybavenosť v blízkom dosahu len pár minút od centra mesta....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 42 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Dlhá Lúka, Bardejov, ktorý je vedený na LV ako ostatná plocha. Pozemok je vhodný na skladovanie, parkovanie, rekreačné a športové účely, či v budúcnosti na komerčné účely, prípadne na výstavbu polyfunkčnej budovy.....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 44 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v mestskej štvrti Bardejova Pozemok je situovaný v novo vybudovanej časti mestskej štvrti Bardejova, Dlhá Lúka, ktorá sa nachádza severovýchodne od centra. Na západe susedí mestská časť s Bardejovskými Kúpeľmi.....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 282 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

🍀Túžite bývať v rodinnom dome v Bardejovských Kúpeľoch? Tak táto ponuka je určite pre Vás. 🍀AHOJ reality🍀exkluzívne ponúka na predaj 2 podlažný Rodinný dom v Bardejovských Kúpeľoch. Výborná lokalita v Bardejovských Kúpeľoch a úžasná dispozícia domu. Vaše peniaze pred infláciou,....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 41 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Pod Papierňou Obec: Bardejov Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám ponúka na predaj lukratívny pozemok na rekreačné účely s budúcim investičným, stavebným potenciálom. S budúcim stavebným potenciálom preto, lebo v budúcnosti, kde sa pozemok nachádza, je veľmi pravdepodobne,....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 343 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

➡ Len 800 metrov od centra Bardejovských Kúpeľov — ideálne pre vlastné bývanie aj krátkodobý či dlhodobý prenájom. ➡ Tichá lokalita obklopená prírodou — žiadny mestský hluk, len čerstvý vzduch, spev vtákov a pokoj. Základné údaje: Zastavaná plocha: 140,5 m² Pozemok: 590 m² + 103 m²....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 36 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj murovaná chata v krásnom prostredí – Bardejov, lokalita Rurná ARCHEUS reality Bardejov vám exkluzívne ponúka murovanú chatu v obľúbenej záhradkárskej a chatovej oblasti Rurná neďaleko Bardejova. Táto chata je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokoj, prírodu a oddych....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 54 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Nádherný pozemok so stavebným povolením v obci Smilno, okr. Bardejov. Exkluzívne ponúkame na predaj nádherný, slnečný, stavebný pozemok, urcený na výstavbu rodinného domu, v obci Smilno, vzdialenej len 13 km od mesta Bardejov. Pozemok sa predáva aj s projektom a právoplatným stavebným....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 299 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

🌟 AHOJ reality🌟 exkluzívne ponúka na predaj 🍀Nádherný rodinný dom v obci Beloveža s ideálnym prostredím pre pohodlný život. 🍀 Tento dom má nádhernú rovinatú záhradu s príjazdom po obecnej ceste. 🍀Má moderné vybavenie, ktoré je súčasťou ceny pri predaji. 🍀Ak máte radi útulné....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 154 900 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na pozemku o rozlohe 586 m2 sa nachádza poschodová, čiastočne podpivničená murovaná chata so súpisným číslom a zastavanou plochou 34 m2. Záhrada ponúka dostatok priestoru na relax a pestovanie. K úspešnému pestovaniu Vám pomôže Harčarovský potok, tečúci za pozemkom. Chata je zariadená....

 
 
 
  Apartmán, BARDEJOV, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: ulica Obec: Bardejov Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 2-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý sa nachádza na Duklianskej ulici v Bardejove. Apartmán je situovaný na 3/6 podlaží domu s výťahom a prislúcha k nemu aj parkovacie miesto, ktoré je súčasťou predaja.....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 193 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Povaha pozemku je z najväčšej časti rovinatá, slnečná. Z inžinierských sietí je možnosť napojenia na elektrickú energiu a vodovodnú prípojku, odpad v súčasnej dobe riešený žumpou. Výmera stavebnej časti je 1290 m2, súčasťou kúpnej ceny je aj podiel na prístupovej ceste s veľkosťou....

 
 
 
  Garáž, BARDEJOV, 24 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2025.,

www.bazos.sk

Garáž je v dobrom technickom stave, suchá, vhodná na parkovanie alebo ako skladový priestor. Základné informácie: murovaná garáž v radovej zástavbe suchá, udržiavaná, bez vlhkosti pevná uzamykateľná brána dobrý prístup autom počas celého roka tichá a bezpečná lokalita E-mail:balazlukas159@gmail.com....

 
 
 
  Obchodný priestor, BARDEJOV, 110 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

https://www.youtube.com/shorts/zb5Cjdm9CjM ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Bardejovská Zábava • Účel využitia: komerčné účely • Sklon pozemku: rovinatý • Orientácia: V/Z POPIS POZEMKU A JEHO VYUŽITIE: • Pozemok sa nachádza v časti mesta Bardejov •Pozemok má tvar obdĺžnika • Prístup na....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 114 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je vo veľmi zachovalom a udržiavanom stave. Má nízke mesačné náklady, čo z neho robí ideálnu voľbu pre jednotlivca, pár alebo ako investíciu na prenájom. 💡 Dispozícia: vstupná chodba kuchyňa obývacia izba spálňa kúpeľňa s WC 🏠 Výhody bytu:....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 119 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Rovinatý, slnečný, prístupný z mestskej komunikácie z dvoch strán. Výmera: 527 m2 Inžinierske siete: a/ voda - pred pozemkom b/ kanál - pred pozemkom c/ elektrina - pred pozemkom d/ plyn - vo vzdialenosti cca 20 m Kúpna cena: 119.900 EUR Meno: .

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 199 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza sa vo výbornej lokalite v blízkosti centra a nemocnice na ul. Kpt. Nálepku v Bardejove. Poloha a dispozícia domu ponúka zaujímavé riešenia a využitie pre súkromné bývanie a podnikanie / obchodné priestory, prenájom, ordinácie/. Dom je v pôvodnom stave. Tento priestor je ideálny....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 500 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

???? Cena: 500 000 € ???? Lokalita: Centrum historického mesta Bardejov Hľadáte ideálnu investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj dom so zabehnutou reštauráciu s celoročnou prevádzkou, ktorá sa nachádza v atraktívnej lokalite historického centra Bardejova. Reštaurácia je v dlhodobom....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 54 980 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Abrahámovce, okres Bardejov. Pozemok o rozlohe 2. 557 m2 je rovinatý, s prístupom s oboch strán. Na pozemku sa aktuálne nachádza rodinný dom, pivnica a sypanec určený na zbúranie. Dispozícia pozemku je vhodná na výstavbu dvoch až....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 7 998 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v Bardejove, časť Pod Mihaľovom. - výmera pozemku: 444m2 + spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste - max. rozmery pozemku: 15 x 47m (š x d) - bonita: trvalé trávne porasty - povaha pozemku: mierne svahovitý, oplotený - prístupová cesta: hlinená;....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 100 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Pod Papierňou Obec: Bardejov Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi vám ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Bardejov. Pozemok je určený pre výstavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v intraviláne mesta Bardejov. V novovznikajúcej zóne určenej na výstavbu rodinných....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 54 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 751 m² v tichej a lukratívnej lokalite Bardejova – Moliterka. Pozemok sa nachádza v krásnom prostredí s dobrou dostupnosťou do centra mesta a je ideálny na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti. ✅ Základné informácie:....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 35 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza sa v tichej ulici, mimo hlavnej cesty, s nízkym počtom reálnych susedov, čím ho predurčuje na pokojné a príjemné trávenie času s dostatkom súkromia. Možnosť napojenia sa na elektrickú sieť, vodovodnú a plynovú prípojku v blízkom dosahu. Celková výmera je 927 m2. Predajná....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 184 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponuka predaja samostatne stojaceho rodinného domu v Bardejovskej Novej Vsi so slnečným a rovinatým pozemkom. Predmetná nehnuteľnosť bola donedávna obývaná, po technickej stránke je plne funkčná, vyžaduje si však rekonštrukciu podľa vízie nových majiteľov. Dispozícia a technické informácie:....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 67 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KING REAL Vám exluzívne ponúka na predaj rozľahlý pozemok o rozlohe 3.667m2, ktorý je vhodný aj ako investičná príležitosť na výstavbu až 2 - 3 rodinných domov a je prístupný z verejnej komunikácie (asfaltová prístupová cesta). Pozemok je mierne svahovitý so sklonom nad 5%, nachádza....

 
 
 
  Byt, BARDEJOV, 149 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

· Druh: 3 - izbový byt · Úžit. plocha: 77,38 m² + 2 loggie + pivnica 6,23 m². · Cena: 149.900€ · 1937€ za m² - najnižšia cena v danej lokalite. Vlastník ponúka na predaj veľký 3 - izbový byt s murovaným jadrom, dvoma samostatnými veľkými loggiami na ulici Moyzesova v žiadanej lokalite....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.bazos.sk

Ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom 5 izieb, v obľúbenej časti Dlhá Lúka, len 5 km od Bardejova (10 min. autom) a doslova na skok (3 km) od relaxu v Bardejovských kúpeľoch. Technické informácie: • Celková rozloha pozemku je 544 m2, zastavaná plocha je 371 m2, zastavaná....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, Na žiadosť, 422,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný a nadštandardne vybavený rodinný dom v centre Bardejova, na Fučíkovej ulici. Je to skutočne výnimočná nehnuteľnosť, ktorá ponúka luxusné bývanie v centre mesta, s priestranným interiérom, nádherným pozemkom a špičkovým vybavením. Dom, ktorý svojou eleganciou....

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 260 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok situovany na vypadovke smerom na Mokroluh (Poprad). Velmi dobra dostupnost, siete v dosahu, bez tiarch, k dispozicii okamzite. 0944 474 545 Matus 212 000 bez DPH Meno: .

 
 
 
  Pozemok, BARDEJOV, 54 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.08.2025.,

www.bazos.sk

Táto časť mesta je ideálna pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v blízkosti prírody, no zároveň s rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Pozemok ponúka výnimočný výhľad, dostatok súkromia a všetky predpoklady na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej chalupy. ⸻ 📐 ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:....