• GoHome Professional
byty Centrum NITRA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byty Centrum NITRA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty Centrum NITRA

  • Na hľadaný výraz "byty centrum nitra" sme našli 13 nehnuteľností - priemerná cena 3 209 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 60 m2
    • 75 m2
    • 75 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 75 m2
    • 90 m2
  •  Podľa ceny
    • 194000
    • 242000 (priemerná cena)
    • 291000
    • 3200 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 276 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, Centrum, 145 000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v centre Nitry, Párovská ulica, výmera 43 m2. Nachádza sa na 1.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, vymaľovaný, nové podlahy, kuchynská linka, sprchový kút. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, oddeleného....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 170 000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v centre Nitry na Štúrovej ulici. Byt sa nachádza na 5/6 poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome, kde sú vymenené stupačky, zateplená fasáda, vynovený interiér spoločných priestorov domu a nový výťah. Dispozícia: vstupná chodbička z ktorej....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 183 000 €, 70,00 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

FGI Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení príjemný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej centrálnej časti Nitry, kde sa spája komfort mestského života s pokojom prírody, v bezprostrednej blízkosti parku na Schurmannovej ulici. .

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty centrum nitra'
Na žiadosť
  Byt, NITRA, Centrum, 219 900 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj jedinečný 3 izbový byt v tehlovej bytovke s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite mesta Nitra – centrum, Wilsonovo nábrežie, priamo pri rieke Nitra. Lokalita spája pohodlie mestského bývania s blízkosťou prírody.Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – plastové....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 155 000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom v Starom meste - Nitra s krásnym váhľadom a v blízkosti mestského parku. Byt sa nachádza na ideálnom 4/4 poschodí s výťahom v zateplenom bytovom dome. Celková rozloha bez plochy balkónu je 55 m2.Byt je zrekonštruovaný a pripravený k....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 499 000 €, 109,00 m2 cca 4580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Luxusný 3-izbový byt v centre Nitry – bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad – všetky fotky a video nájdete na našom webe time4dreams.sk Ponúkame na predaj veľkometrážny, nadštandardne zariadený 3-izbový byt s rozlohou 109 m² v centre mesta Nitra. Táto nehnuteľnosť spája moderný....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 139 000 €, 33,00 m2 cca 4210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

BYT: - celková plocha: 85,60 m² - podlahová plocha bytu: 33,20 m² (vrátane pivnice - 3,52 m²) - veľká terasa: 52,31 m² - obývacia izba spojená s kuchyňou - spálňa - kúpeľňa s toaletou - pivnica .

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý 2-izbový byt s tromi balkónmi v pôvodnom stave s výbornou dispozíciou na Štúrovej ulici v Nitre. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + dobré parkovanie v okolí bytového domu + vyhľadávaná lokalita blízko centra + výborná dispozícia bytu + 3 x balkón....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre - centrum. Uprednostňujeme tichšie lokality, s dostupnou občianskou vybavenosťou. Cena dohodou v závislosti od stavu ponúknutého bytu a lokality. V prípade, ak zvažujete predaj Vášho bytu, alebo poznáte niekoho, kto má na....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 199 900 €, 66,91 m2 cca 2990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 138,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný podkrovný byt v srdci historickej Nitry – Kúpeľná ulica V bezprostrednej blízkosti pešej zóny, na jednej z ulíc historického centra Nitry, vzniká jedinečný podkrovný byt, ktorý spája atmosféru starého mesta....