• GoHome Professional
byty Chrenová NITRA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byty Chrenová NITRA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty Chrenová NITRA

  • Na hľadaný výraz "byty chrenová nitra" sme našli 35 nehnuteľností - priemerná cena 2 454 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 54 m2
    • 68 m2
    • 68 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 68 m2
    • 82 m2
  •  Podľa ceny
    • 134000
    • 168000 (priemerná cena)
    • 202000
    • 2450 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, Chrenová, 105 000 €, 20,00 m2 cca 5250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.realitydolcan.sk

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku o celkovej rozlohe 20 m2, Dlhá ulica, Nitra. Na predaj zariadená garsónka na Chrenovej, Nitra ; Dlhá.

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3,5 izbový byt na ulici Nábrežie mládeže v meste Nitra, časť Chrenová I. Byt je o výmere 73 m2, nachádza sa na 2.poschodí/3 bez výťahu v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome. Dispozícia bytu: chodba, kúpeľňa s....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 227 000 € na 222 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 222 000 €, 103,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.03.2026 - 227.000 €
09.05.2026 - 222.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej lokalite Clementisova, Nitra - Chrenová. Byt má výmeru 103 m² a nachádza sa na 1. poschodí z 2 . Virtuálna prehliadka: https://ARCHEUS-Partners-a-s.vr-360-tour.com/e/UC0BhA_A88U/e?initvars.autorotate.enabled=true....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty chrenová nitra'
Na žiadosť
144 000 €
165 000 €
  Byt, NITRA, Chrenová, 169 990 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza na najvyššom siedmom poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome na prestížnej adrese Trieda Andreja Hlinku. Bytovka prešla zateplením, má novú strechu, vymenené stupačky a výťah,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 999 €, 52,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2i byt v obľúbenej lokalite Chrenová. Nachádza sa na 1. poschodí bytového domu s výťahom. Rozloha bytu je 52 m2. K bytu prislúcha loggia aj pivničná kobka. Pokiaľ hľadáte útulný, slnečný byt v príjemnej lokalite, ste tu na správnej adrese! LOKALITA V okolí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj útulný trojizbový byt s rozlohou 70 m2, ktorý sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Nitre, na Lipovej ulici v mestskej časti Chrenová. Tento byt predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú....

 
 
 
  Byt, NITRA, 195 000 €, 89,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

REZERVOVANÝ!!! Realitná kancelária RE/MAX ponúkana predaj 3-izbový byt s úžitkovou plochou 89 m2, nachádzajúci sa v pokojnej časti sídliska Chrenová v Nitre. Byt prešiel rozsiahlou a modernou rekonštrukciou, ktorá maximalizovala jeho úžitkovú hodnotu a komfort. Technické informácie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 227 000 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej lokalite Clementisova, Nitra - Chrenová. Byt má výmeru 103 m² a nachádza sa na 1. poschodí z 2. Virtuálna prehliadka:https://ARCHEUS-Partners-a-s.vr-360-tour.com/e/UC0BhA_A88U/e?initvars.autorotate.enabled=true....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 23 200 €, 40,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom krásny 1 izbový byt 40m2, v Nitre na Chrenovej, na Výstavnej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí. Je po kompletnej rekonštrukcii a je kompletne zariadený a vybavený. Nachádza sa vo vynikajúcej lokalite, v blízkosti OC Lipa, poliklinika, Lidl, N-Centro....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 154 900 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj prerobený 2 izbový byt na sídisku Chrenová, ktorý sa predáva takmer kompletne zariadený! Byt s rozlohou 54 m2 vrátane pivnice sa nachádza na 1/4 podlaží v nízkopodlažnej bytovke s orientáciou okien na dve svetové strany.Zariadený a prerobený:Byt....

 
 
 
  Byt, NITRA, 140 000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pôvodný 1 izbový byt prerobený na 2 izbový v Nitre v časti Chrenová, Štiavnická ulica. Rozloha bytu je 48 m2 a nachádza sa na 1 poschodí (vo výške druhého podlažia) z 12. Dispozícia: chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s výstupom na balkón, obývačka, izba, druhá chodba,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 113 500 €, 84,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka vo výbornej lokalite,v blízkosti,školy,škôlky,potravín,ihrísk, veľký 3 izb byt 84m2,s balkónom. Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome,vo vyhľadávanej časti Chrenová 1. Byt je čiastočne zrekonštruovaný,slnečný,orientácia V-J,má plastové okná,vymenenú....

 
 
 
  Byt, NITRA, 150 000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ 515-113-MIG Nitra CHRENOVÁ – Ďumbierska ulica 3 izbový byt - balkón – pivnica – špajza - veľký šatník - čiastočná rekonštrukcia - Nitra – Chrenová Na predaj 3 izbový byt (74 m2) na skvelej adrese . Čiastočne zrekonštruovaný ( plastové okná, vchodové dvere, klíma,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 124 000 €, 80,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj ponúkame 3 izbový byt s balkónom v Nitre - Chrenová na Sitnianskej ulici o rozlohe 80 m2, nachádzajúci sa na 4.poschodí z 12 s výťahom. Dispozičné riešenie: chodba, 3 samostatné izby (z toho 1 s balkónom), kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľňa, samostatné WC, špajza. Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 174 990 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Chrenovej v pôvodnom stave.Byt, ktorý dáva zmysel pre rodinné bývanie už dnes, no zároveň ponúka priestor prispôsobiť si ho presne podľa vlastných predstáv. Nachádza sa na Chrenovej, na Ďumbierskej ulici, v lokalite, kde máte všetko potrebné....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 110 000 €, 25,00 m2 cca 4400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulnú garsónku v obľúbenej časti Chrenová na Výstavnej ulici ktorá vás zaujme svojou polohou aj potenciálom. Byt s výmerou 25 m² sa nachádza na 5. poschodí udržiavaného bytového domu s výťahom, čo zabezpečuje pohodlný....

 
 
 
  Byt, NITRA, 180 000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s rozlohou 78 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Chrenová na ulici Tribečská v Nitre. Byt je situovaný v zateplenom bytovom dome s výbornou občianskou vybavenosťou a....

 
 
 
  Byt, NITRA, 82 000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ reality ponúka: 1 IZB. BYT S BALKÓNOM A VÝHĽADOM NA HRAD, ČASŤ CHRENOVÁ Cena: 82 000 € Lokalita: Chrenová – Tribečská ulica Mesto: Nitra Výmera s balkónom: 39 m² Počet izieb: 1 Balkón/Lodžia: áno Poschodie: 6/7 Výťah: áno ▪ vyhľadávaná a kľudná lokalita, veľa zelene ▪ dispozícia....

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 000 €, 84,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte priestranný byt s výbornou dispozíciou a možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv? Tento byt na Dlhej ulici v Nitre – Chrenovej je ideálnou voľbou. Ponúkame na predaj 4 izbový byt na skvelej adrese: Základné informácie: Lokalita: Nitra – Chrenová, Dlhá ulica Výmera:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 215 000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite a chcete parkovať vo vlastnej garáži, máme práve pre Vás výbornú ponuku 3-izbového bytu situovaného na Clementisovej ulici v krajskom a okresnom meste Nitra - Chrenová. Ponúkaný byt s výmerou 72 m2 sa nachádza na 3/3....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 90,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

042-114-DABA Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Nitre, v lukratívnej lokalite Chrenová, ul. Za Humnami. Byt: výmera - 90m2 /vrátane pivnice/, čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, dlažba-chodba, kuchyňa, kúpeľňa, komplet nové WC), balkón, pivnica /8 m2/, p. 3/3. V....

 
 
 
  Byt, NITRA, 227 000 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F003-114-DOCEa Na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, časť Chrenová, Clementisova ulica. ROZLOHA: • výmera bytu - 103 m² POSCHODIE: • 1. poschodie z 2. DISPOZÍCIA: • s obľúbenou dispozíciou • 3 nepriechodné izby • chodba, wc, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, 4 x izba, loggia • k bytu patrí....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 159 900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt s rozlohou 64 m² sa nachádza na 1. z 3. poschodí (nie prízemie) v nízko podlažnom bytovom dome. Bytový dom prešiel rekonštrukciou – je zateplený, zrekonštruované spoločné priestory a strecha. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou ktorá sa týkala plastových okien, vchodových....

 
 
 
  Byt, NITRA, 168 555 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ 526-113-MIGa Nitra - CHRENOVÁ – Štiavnická ulica 3 izbový byt - balkón – pivnica – veľký šatník - špajza - čiastočná rekonštrukcia - Nitra – Chrenová Na predaj 3 izbový byt (87,4 m2 – plocha bytu bez pivnice a balkóna je 81,19 m2) na skvelej adrese . Kompletná rekonštrukcia....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.maximreal.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 2 izbový byt v lokalitách Klokočina, Mlynárce, Párovce, Chrenová. Na stave bytu nezáleží. Platba v hotovosti. Za prípadné ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: Bc. Rita Tóthová, tothova@maximreal.sk, 0904 581 726 (whatsapp, signal, telegram) .

 
 
 
  Byt, NITRA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.maximreal.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 1 izbový byt v lokalitách Kalvária, Staré mesto, Párovce a Chrenová. Na stave bytu nezáleží. Platba v hotovosti. Za prípadné ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: Bc. Rita Tóthová, tothova@maximreal.sk, 0904 581 726 (whatsapp, signal, telegram) .

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

e-mail: natalia.borecka@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka NA PREDAJ väčší 2 izbový byt 66m2 v Nitre Lokalita: Nitra - Chrenová Výmera: 66m2 Pivnica: áno Balkón: nie Poschodie: 4/4 • Dispozícia: vstupná chodba, spálňa, šatník, obývacia miestnosť, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Za humnami Mestská časť: Chrenová Obec: Nitra 042-114-DABA Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Nitre, v lukratívnej lokalite Chrenová, ul. Za Humnami. Byt: výmera - 90m2 /vrátane pivnice/, čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, dlažba-chodba, kuchyňa, kúpeľňa,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.03.2026.,

www.bazos.sk

Na predaj 1 izbový byt na Triede Andreja HLinku 38 m2 CHRENOVÁ . Byt má plastové okná, inak pôvodný stav. viac info v RK. Meno: .

 
 
 
  Byt, NITRA, 227 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, časť Chrenová, Clementisova ulica. ROZLOHA: • výmera bytu - 103 m² POSCHODIE: • 1. poschodie z 2. DISPOZÍCIA: • s obľúbenou dispozíciou • 3 nepriechodné izby • chodba, wc, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, 4 x izba, loggia • k bytu patrí garáž • možnosť....

 
 
 
  Byt, NITRA, 162 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

POLOHA Nitra – Chrenová – Brezová ul POPIS NEHNUTEĹNOSTI Pre klienta ktorý hľadá byt v preferovanej lokalite Chrenová, ponúkame exkluzívne na predaj 3.izb. byt na Brezovej ul. v Nitre. Byt má výmeru 67 m2, nachádza sa na 3/3 poschodí, s balkónom, k bytu prináleží pivnica. V byte sú....