- byty GALANTA

  • Na hľadaný výraz "byty galanta" sme našli 326 nehnuteľností - priemerná cena 2 037 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 60 m2
    • 75 m2
    • 75 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 75 m2
    • 90 m2
  •  Podľa ceny
    • 122000
    • 153000 (priemerná cena)
    • 184000
    • 2030 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, GALANTA, 135 000 €, 66,94 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Moderné bývanie si môžete užiť aj mimo mesta, na dedine na dosah od okresného mesta Galanta /12 km/, mesta Šaľa /19 km/, Sládkovičovo /13 km/, Dunajská Streda /17 km/, Bratislava /65 km/, v obci Vozokany pri Galante. IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj pohodlné bývanie....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 119 000 €, 42,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt situovaný v centre mesta Galanta, obľúbená lokalita Nová Doba. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 3 v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 350 000 €, 400,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY – Vám ponúka na predaj budovu ktorú môžete využiť na bývanie aj podnikanie. Nachádza sa na hlavnej ceste v Galante, časť Nebojsa. Na pozemku sa okrem budovy nachádza garáž, letná garáž a prístavba. Pred objektom sú vydláždené parkovacie miesta pre 6 áut. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 128 800 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 72 m², nachádzajúci sa na 6. poschodí panelového bytového domu vo vyhľadávanej lokalite mesta Sereď. Byt je v pôvodnom stave, čo predstavuje ideálnu príležitosť na rekonštrukciu pre nového majiteľa. Možnosť prispôsobiť si bývanie presne podľa....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 135 000 €, 73,98 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

IntExreal realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s komorou a 2x pivničnými priestormi, v tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, na ulici Fándlyho mesta Sereď. Premyslenou dispozíciou byt získal vzdušné priestory. Bytová budova....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 107 750 €, 94,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbovú novostavbu v obytnej časti Richtárske pole. BYT COMFORT – Poschodie: 3 izbový byt s 2 parkovacími miestami. Dispozícia bytu je rozdelená na dennú a nočnú časť. Zo vstupného schodiska sa najprv dostanete do nočnej časti. Nočná časť sa skladá zo spálne....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 119 000 €, 81,10 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte ideálne, nadštandardné bývanie s benefitom, načo málokto myslí? Užite si pokoj a súkromie v byte s akustickou stenou /byty majú medzi sebou vnútorné deliace akustické murivo hr 30cm/ ako aj s 2x parkoviskami pre každý byt v oplotenom dvore. Realitná kancelária IntExReal vám....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 146 000 €, 73,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj zariadený 3-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Galanta – Štvrť SNP, priamo v centre mesta. Byt sa nachádza na 4. poschodí z 5 v zateplenom bytovom dome s výťahom a disponuje bezbariérovým prístupom. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 142 956 €, 76,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbové byty v modernom polyfunkčnom dome v krásnom prostredí v meste Galanta. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 144 500 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 74m 2 , Galanta, 144.500 € .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 131 500 €, 70,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s lodžiou v centre mesta Galanta, v obľúbenej Revolučnej štvrti. K bytu prislúcha pivnica, lodžia a komora na medziposchodí. Byt sa predáva zariadený, vhodný na okamžité bývanie bez ďalších investícií. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 74 295 €, 39,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Galanta, Hlavná. Plocha: úžitková 39,25m2. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 111 000 €, 112,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj novostavby so štyrmi samostatnými bytovými jednotkami v Galante. 3izb.byty sa budú nachádzať na prízemí+garáž a záhrada.Odhadovaný termín dokončenia začiatok budúceho roka 2021. Byty budú postavené na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe cca 3áre ,celková zastavaná....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 92 000 €, 94,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj novostavby so štyrmi samostatnými bytovými jednotkami v Galante. 2izb.byty sa budú nachádzať na poschodí.Odhadovaný termín dokončenia začiatok budúceho roka 2021. Byty budú postavené na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe ,celková zastavaná plocha domu je 287,16m2....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 96 900 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka 1 izbový byt na predaj v okresnom meste Galanta v obľúbenej lokalite Sever. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 119 000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária VestaReal ponuka Na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na Mierovej ulici v Galante, v obľúbenej lokalite sídliska Sever. Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 7 a jeho celková výmera je 55 m². Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s výstupom na loggiu,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 220 000 €, 120,93 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Výnimočná ponuka! IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj výnimočnú ponuku na bývanie, v obľúbenej lokalite centra okresného mesta Galanta, na ulici Revolučná štvrť, v obnovenom, zateplenom bytovom dome s výťahom, na 5. podlaží.. Veľkometrážny byt pôsobiaci dojmom domu....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 137 000 €, 91,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbovú novostavbu v obytnej časti Richtárske pole. BYT DELUXE – Prízemie: 3 izbový byt 91m2 s pozemkom a 2 parkovacími miestami. Dispozícia bytu je rozdelená na dennú a nočnú časť. Zo vstupnej chodby sa po jednej strane nachádza denná časť (obývačka+kuchyňa)....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 129 000 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Garbiarskej ulici v Seredi. Byt o rozlohe 72 m2, na 6/12 poschodí, zatepleného bytového domu. Na byte boli vymenené plastové okná, inak je v pôvodnom stave ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Nízke mesačné....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 79 000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 82 m2 s krytou loggiou v Galante v dobrej lokalite. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí a nepriechodnými izbami. Dispozícia bytu: vstupná chodba, veľká obývačka, kuchyňa s loggiou, kúpelňa s wc, detská izba, spálňa. Bytový dom....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 75 950 €, 74,00 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt 74m2 v centre mesta Galanta! Byt sa nachádza v pôvodnom stave, čo môže byť pre mnohých neopakovateľnou príležitosťou vybudovať si svoje nové bývanie presne PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV! - Kúpou IHNEĎ VOĽNÝ! Dispozične pozostáva zo: vstupnej....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 267 900 €, 150,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v radovej zástavbe s terasou v Galante s dvorom a garážou. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 118 818 €, 63,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2 izbové byty v modernom polyfunkčnom dome v krásnom prostredí v meste Galanta. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 143 696 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Galanta, Hlavná. Plocha: úžitková 59,04m2. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 147 390 €, 59,04 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V modernom polyfunkčnom dome, ktorý je ideálny či už na bývanie alebo na spojenie bývania s podnikaním sú na predaj 2 a 3 -izbové byty. Predaj bytov je v štádiu holobyt ale aj v štandarde, s použitím kvalitných materiálov či už pri samotnej stavbe, ale i vo vnútri jednotlivých bytov.....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 145 000 €, 56,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s lodžiou v centre mesta Galanta, v obľúbenej Revolučnej štvrti. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 7. poschodí zo 7. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 136 800 €, 59,04 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v polyfunkčnom dome R Centrum, ktorý sa nachádza v obľúbenej obytnej zóne Richtárske pole v Galante. Ak hľadáte praktické, moderné a zároveň útulné bývanie, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 103 900 €, 100,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného rodinného domu v rádovej zástavbe v uzavretom areáli na Sigetskej ulici . Výmera pozemku od 122 m2 -184 m2, ÚP domu 100m2 . Dispozičné riešenie:  na prízemí sa nachádza vstupný priestor so zádvorím, samostatné WC a denná časť, ktorú tvorí....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 92 990 €, 59,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 59m 2 , Galanta, 92.990 € .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 115 000 €, 38,00 m2 cca 3030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v centre mesta Galanta. Nachádza sa v tichej lokalite na prízemí zatepleného bytového domu . Rozloha bytu je 38 m/2. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 117 000 €, 64,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 64m 2 , Galanta, 117.000 € .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 103 000 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 63m 2 , Galanta, 103.000 € .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 97 000 €, 93,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj: BYT COMFORT – Poschodová časť budovy s vlastným parkoviskom Cena od 77 990 € • Úžitková plocha v rozlohe 93,81 m² • Vlastný balkón (3m²) – na prednej časti budovy • Vlastná skrytá terasa (14,38m²) • Vlastné schodište (5,57m²) • Štandardná kuchynská linka podľa....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 135 000 €, 46,48 m2 cca 2900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s nízkymi nákladmi na bývanie, vďaka geotermálnemu vykurovaniu. Čím je výnimočný Projekt DREAMPARK v meste GALANTA? - nachádza sa v pokojnej časti mesta Galanta a tým ponúka pohodlný typ bývania....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 134 500 €, 86,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj krásny 4 izbový byt 86m2 s vlastnou garážou 18m2, zasklenou loggiou 4m2 a murovanou pivnicou 5m2!!! Byt je situovaný na ulici Cukrovarská v tichej časti v murovaných 4 podlažných bytových domoch (4. podlažie tvoria mezonetové byty). Daný byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 235 000 €, 119,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj jedinečný mezonetový 4 izbový byt v centre mesta Sereď, Podlahová plocha bytu predstavuje 119 m2 (1. poschodie 54,5 m2 + pivničná kobka 2,32 m2 ktorá sa nachádza vedľa bytu , 2. poschodie 62,5 m2 + povala o výmere 34 m2 s prístupom z centrálnej....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 136 800 €, 59,04 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavujeme vám ponuku bývania v obytnej zóne Richtárske pole s rýchlou dostupnosťou do mesta Galanta alebo na diaľnicu R1 v už skolaudovanom, polyfunkčnom bytovom dome R Centrum nájdete 35 bytových jednotiek s jedno, dvoj a trojizbovými bytmi. Celá multifunkčná budova bola navrhnutá....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 94 000 €, 41,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný, útulný, menší 2 izbový byt, ktorý sa nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite mesta Sereď na Fándlyho ulici. Byt je kompletne zrekonštruovaný. Celková rozloha bytu je 41m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka, spálňa. Nachádza....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 79 990 €, 67,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v cente mesta s balkónom v pôvodnom stave. Toto môže byť pre mnohých neopakovateľnou príležitosťou vybudovať si svoje nové bývanie presne PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV! Kúpou IHNEĎ VOĽNÝ! Dispozične pozostáva zo: - vstupnej chodby, - 2x nepriechodných....

 
 
 
 
+3%

Ceny sa zmenila z 128 000 € na 132 000 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, GALANTA, 132 000 €, 48,83 m2 cca 2700 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.07.2024 - 121.155 €
30.03.2026 - 128.000 €
29.04.2026 - 132.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.07.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária IntExReal Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s terasou, / orientácia terasy severovýchod/ a so spoločným priestorom v novostavbe, na prízemí murovaného trojbytového domu, v uzatvorenej, tichej lokalite mesta Galanta, časť Hody. Byt sa pripraví a predáva v stave....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 177 230 €, 64,36 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v polyfunkčnom dome R Centrum, ktorý sa nachádza v obľúbenej obytnej zóne Richtárske pole v Galante. Ak hľadáte priestranné a moderné bývanie, ktoré Vám poskytne dostatok komfortu, súkromia a zároveň....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 185 600 €, 91,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj veľkorysý moderný 3 - izbový byt v novovybudovanom bytovom objekte v meste Sereď. Cena zahŕňa plávajúce podlahy, dlažbu vo vstupnej hale, obklady a dlažbu v kúpeľni, vaňu, WC, sanitu, exteriérové žalúzie na diaľkové ovládanie, rekuperáciu, teplovodné podlahové kúrenie, kuchynskú....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 326)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>