- byty GALANTA

  • Na hľadaný výraz "byty galanta" sme našli 326 nehnuteľností - priemerná cena 2 037 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 60 m2
    • 75 m2
    • 75 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 75 m2
    • 90 m2
  •  Podľa ceny
    • 122000
    • 153000 (priemerná cena)
    • 184000
    • 2030 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, GALANTA, 124 900 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom nachádzajúci sa v centre mesta Galanta- Štvrť SNP. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, obývačka, spálňa z balkónom, kúpeľňa a samostatné WC. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 6 poschodí zo 7. Prešiel kompletnou rekonštrukciou-....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 127 947 €, 85,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Seredi na ulici Milana Rastislava Štefánika (HOKEJKA). Podlahová plocha bytu predstavuje podľa nameraných hodnôt cca 81m2 + balkón o výmere 3,3 m2. K bytu prislúcha komora (kopka) na medziposchodí o výmere 1,4 m2 Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 76 999 €, 42,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DELTAPROPERTY Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 2 izbový byt v centre mesta Galanta. BYTOVÝ DOM: Bytový dom je zateplený, do užívania kolaudačným rozhodnutím stavebného úradu bol daný v roku 1964. Na prízemí bytového domu je pivničná kobka, a miestnosť....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 93 000 €, 74,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Z poverenia majiteľa predáme 3izbový byt v Galante na Parkovej ulici 74m2 po kompletnej rekonštrukcii v blízkosti mestského parku s Neogotickým kaštieľom. Byt sa nachádza na 7/9 poschodí s výťahom. Bytový dom je zateplený, izolácia strechy ,nové výťahy). Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 172 000 €, 84,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte moderné, priestranné a pokojné bývanie mimo ruchu mesta, no s výbornou dostupnosťou do Galanty a okolia? Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke budúcu novostavbu 3-izbového bytu s výmerou 83,9 m² a balkónom, ktorá sa nachádza v rodinnom....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 134 990 € na 129 990 € dňa 28.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, GALANTA, 129 990 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.03.2026 - 135.000 €
19.03.2026 - 134.990 €
28.03.2026 - 129.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt s loggiou a pivnicou v atraktívnej lokalite mesta Galanta – Revolučná štvrť. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú komfortné bývanie s....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 167 500 €, 58,22 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s nízkymi nákladmi na bývanie, vďaka geotermálnemu vykurovaniu. Čím je výnimočný Projekt DREAMPARK v meste GALANTA? - nachádza sa v pokojnej časti mesta Galanta a tým ponúka pohodlný typ bývania....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 135 000 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hlľadám pre konkrétneho klienta 3 izbový byt v Galante. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 158 000 €, 84,66 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária IntExReal Vám ponúka bývanie v súkromí, v uzatvorenej, tichej časti mesta Galanta, v mestskej časti Hody a to, priestranný 3 izbový byt s veľkou terasou, so samostatným vstupom, na poschodí murovanej novostavby s tromi bytovými jednotkami. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 76 980 €, 58,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality vám ponúkajú na predaj útulný, čiastočne zrekonštruovaný, svetlý 2-izbový byt s balkónom v dobrej lokalite v meste Galanta. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza prešiel taktiež rekonštrukciou, pri ktorej boli zateplené obvodové steny a strecha. Úžitková plocha bytu je 58....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 149 900 € na 144 900 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, GALANTA, 144 900 €, 71,25 m2 cca 2030 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
27.09.2025 - 149.900 €
07.05.2026 - 144.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite na ulici Krásna v Galante. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderné bývanie po kompletnej rekonštrukcii. S celkovou rozlohou 71,25 m2 poskytuje dostatok priestoru pre pohodlný život. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 147 390 €, 59,04 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v polyfunkčnom dome R Centrum, ktorý sa nachádza v obľúbenej obytnej zóne Richtárske pole v Galante. Ak hľadáte bývanie, ktoré spája výhody bytu s pocitom rodinného domu, táto ponuka je pre Vás ideálnou....

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 139 000 € na 146 000 € dňa 21.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, GALANTA, 146 000 €, 66,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
01.07.2025 - 135.000 €
08.07.2025 - 139.000 €
21.02.2026 - 146.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 68 m² v meste Galanta. Nachádza sa v zateplenom bytovom dome a je kúpou okamžite voľný. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 113 900 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3-izbový byt s balkónom v osobnom vlastníctve, nachádzajúci sa na treťom poschodí trojposchodového bytového domu bez výťahu na ulici Spádová v Seredi. Celková výmera bytu je 66 m². Dispozícia: Dispozícia bytu zahŕňa vstupnú chodbu, kuchyňu,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 143 696 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Galanta, Hlavná. Plocha: úžitková 59,04m2. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 169 900 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj nadštandardný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Serede Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s výmerou 74 m², ktorý sa nachádza na 5. poschodí zatepleného bytového domu na ulici Pažitná v centre mesta Sereď. Byt sa nachádza....

 
 
 
 
+3%

Ceny sa zmenila z 145 000 € na 149 000 € dňa 26.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, GALANTA, 149 000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
31.01.2026 - 145.000 €
26.03.2026 - 149.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 78 m², nachádzajúci sa v tehlovom bytovom dome v meste Galanta, na Železničiarskej ulici. K bytu prislúcha vlastné vyhradené parkovacie miesto. Byt sa nachádza na 1. poschodí. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 152 000 €, 64,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke prekrásny 3 izbový byt ktorý VÁS očarí na prvý pohľad svojou dokonalosťou a estetickým ladením každého detailu. Byt prešiel v roku kompletnou rekonštrukciou, elektrina v medi kompletne v celom byte,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 143 000 €, 66,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj moderný a priestranný 2-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza v obľúbenej časti mesta Galanta, konkrétne na Štvrti SNP. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a štýlové bývanie v blízkosti všetkej potrebnej občianskej vybavenosti. Byt....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 204 000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt s vlastnou záhradou, situovaný v tichej a vyhľadávanej lokalite na Veternej ulici v Galante. Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre rodiny, ktoré hľadajú komfort bývania s pocitom rodinného domu. Byt disponuje veľkorysou podlahovou plochou....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 148 000 € na 144 000 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, GALANTA, 144 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
03.04.2026 - 148.000 €
29.04.2026 - 144.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

01.02.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt so zaskleným balkónom v Seredi Nehnuteľnosť sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 4./5 poschodí s výťahom. Celková plocha bytu je 74m2 + balkón. K bytu prislúcha pivnica. Orientácia bytu je na severozápad. Dispozične....

 
 
 
  Byt, GALANTA, Na žiadosť, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj veľký 3-izbový byt v Galante, v centre mesta, na ulici Hlavná. Byt sa nachádza na 4. poschodí z piatich v bytovom dome s výťahom. Na každom poschodí iba dva byty. Dispozičné riešenie bytu - byt je veľmi priestranný a prakticky....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 131 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.byvajsi.sk

3-izbový byt na predaj v Galante Na predaj 3-izbový byt s lodžiou – centrum Galanty, Revolučná štvrť Ponúkame na predaj 3-izbový byt s lodžiou v centre mesta Galanta, v obľúbenej Revolučnej štvrti. K bytu prislúcha pivnica, lodžia a komora na medziposchodí. Byt sa predáva zariadený,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 119 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Realitná kancelária VestaReal ponuka Na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na Mierovej ulici v Galante, v obľúbenej lokalite sídliska Sever. Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 7 a jeho celková výmera je 55 m². Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s výstupom na loggiu,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, Na žiadosť, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.realityplanet.sk

024-113-EVBA Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3 izbového bytu v lukratívnej novovybudovanej časti mesta Galanta - Mládežnícka štvrť. Byt sa nachádza v bytovke na poschodí so samostatným vchodom. Celková rozloha bytu je 80m2 s balkónom . DISPOZÍCIA: - vstupná chodba, spálňa , detská....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 108 700 €, 64,00 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, Na žiadosť, 45,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.01.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality hladá pre konkrétnu klientku investičný byt na sidl. WEST v Galante. Byt môže byť aj s nájomcom. Platba v hotovosti. V prípade ponuky ma kontaktujte na kmetkova@tureality.sk alebo na +421 41 321 7800 HĽADÁME 2iz byt WEST, Galanta - HOTOVOSŤ.

 
 
 
  Byt, GALANTA, 177 230 €, 64,36 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, 155 000 €, 59,04 m2 cca 2630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, Na žiadosť, 85,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Priestranný 5-izbový byt (85m2) v srdci Galanty – ul. Z. Kodálya Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výborne dispozične riešený 5-izbový byt s celkovou úžitkovou plochou 85m2 (plus balkón a pivnica). Byt sa nachádza na ideálnom 1. poschodí v obľúbenej lokalite na....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 204 000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, 110 000 €, 48,50 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, 148 000 €, 67,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, 136 706 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza sa v novej, vyhľadávanej lokalite Richtárske pole v Galante, kde nájdete zeleň, pokoj a príjemné susedské prostredie. Ideálne miesto pre jednotlivcov, páry aj menšie rodiny, ktoré chcú bývať v bezpečnej a pokojnej štvrti s dobrou dostupnosťou do mesta. Technické parametre....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 119 000 €, 42,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, Na žiadosť, 45,09 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe, ktorý spája praktickosť, komfort a príjemnú atmosféru domova. Nachádza sa na obľúbenej adrese Ulica Pri Derni v Galante, v tehlovej bytovej stavbe z roku 2020. Byt s výmerou 45,09 m² dopĺňa terasa....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 267 500 €, 150,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, 177 230 €, 64,36 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, 115 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Popis: Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v Seredi, ktorý sa nachádza na 3. poschodí bytového domu s výbornou polohou na Spádovej ulici – len na skok od centra mesta, s perfektnou dostupnosťou pešo kamkoľvek budete potrebovať. Bytový dom je zateplený, obývajú ho slušní....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 199 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0915207907 Dodatok k cene: , vrátane provízie Obytná....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 149 000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, GALANTA, Na žiadosť, 140,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 x dvojizbový byt 1 x trojizbový byt+ 2 x nebytové priestory v centre mesta Galanta. Byty a nebytové priestory sú predávané spolu ako celok – výborná investičná príležitosť. Byty sa nachádzajú na 2. poschodí bytového domu a nebytové priestory na prízemí. Rok....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 326)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť

MyGoHome - Cookies sú vypnuté