- byty PREŠOV prenajom

  • Na hľadaný výraz "byty prešov prenajom" sme našli 324 nehnuteľností - priemerná cena 7 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 66 m2
    • 66 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 66 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 384
    • 480 (priemerná cena)
    • 576
    • 7 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Prenájom, Byt, PREŠOV, 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.archeus.sk

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM ZARIADENÝ, 3 IZBOVÝ byt s loggiou na sídlisku III, na ulici Bajkalskej . 🏪 Samotná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti. V okolí sa nachádzajú potraviny, obchody, služby, zdravotná starostlivosť, kúpalisko,....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 430 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Dám do prenájmu kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený byt: plastové okná,plávajúce podlahy,spotrebiče-chladnička, sporák s el.rúrou, mikrovlnka,práčka. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 465 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena: 465,00 € s DPH plus energie - 150€. Depozit je 2x nájom bez energií = 930,00 €. Byt je na 4/5 poschodí a disponuje sprchovým kútom. Orientácia na Východ a Sever. Každý byt má svoje samostatné merače energií a v prípade preplatku na energiách, preplatok bude vrátený. Voľný priebežne....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 570 €, 43,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 330 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Dám do prenájmu 2 izbový byt nezariadený s prackou, zrekonstruovaný. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ideálne čo najskôr. Sme slušná pracujúca rodina, nemáme žiadne domáce zvieratá a oceňujeme kľud. Cena do 600€ s energiami. Stačí aj čiastočne zariadený. Za ponuky ďakujeme. 0949840845 Meno: .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 335 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Dám do dlhodobého podnájmu čiastočne zariadený 3-izbový byt na sídlisku Sekčov v Prešove. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 350 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.podnajmy.sk

Hľadám být do prenájmu od 1.10.2016 .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, Centrum, 350 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Pekný 2-izbový byt v širšom centre mesta Ponúkam na prenájom vkusný, kompletne zrekonštruovaný, čiastočne zariadený 2-izbový byt na 5/5 poschodí v širšom cetre mesta. Súčasťou zariadenia bytu sú vstavaná skriňa, kompletne vybavená kuchyňa a elektrospotrebiče. Maximálne 2 osoby. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 525 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame do dlhodobého prenájmu zrekonštruovaný byt (72m2). Tento byt sa nachádza na 2. poschodí (stredný byt) v zrekonštruovanom bytovom dome s celkovo 6 bytmi. S parkovaním tu určite problém nebude. Za bytom je možné využiť menší priestor a vytvoriť si záhradku, prípadne umiestniť....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 330 €, 52,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Byt po rekonštrukcii .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 330 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

Ponukam na prenajom 2-izbovy byt v Presove na sidlisku III. Iba pre študentov.Voľný od septembra 2009. .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 520 €, 42,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, Solivar, Na žiadosť, 45,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Hľadáte apartmán v Prešove, časti Solivar, v tichom prostredí s bezproblémovým parkovaním? Tak ste ho možno práve našli.. Ponúkame na na prenájom jednoizbový byt v osobnom vlastníctve - apartmán v Prešove , časť Solivar v úplnej tichej časti, o výmere 45 m². Apartmán je orientovaný....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 850 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Po dohode je možné ho nechať čiastočne zariadený (obývacia stena, stôl v kuchyni so stoličkami, manželská posteľ). V byte sa nachádzajú 2 veľké vstavané skrine v izbách, nová kuchynská linka spolu so spotrebičmi a vstavanou chladničkou a umývačku riadu. Byt má bezpečnostné dvere.....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 399 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

3 izbovy byt -novostavba + garaž Dám do dlhodobého prenájmu 3 izbovy byt a garaž v novostavbe na sídlisku 3 ,ulica Bajkalska (pri bytovom družstve).Byt má veľku logiu s peknym vyhľadom a vlastným kurením.Cena nájmu je v ratane energii .

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

PRENÁJOM 4-IZBOVÉHO BYTU, ul.Sabinovská Ponúkam na prenájom 4-izbový byt, kompletne zrekonštruovaný s vlastným kúrením na Sabinovskej ulici v centre.Byt je zariadený, voľný od júla, prípadne dohoda. Cena 500Eur vrátane energií. .

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 750 € na 730 € dňa 16.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Prenájom, Byt, PREŠOV, 730 €, 72,00 m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 750 €
16.05.2026 - 730 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 280 €, 45,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2025.,

www.podnajmy.sk

.

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 630 €, 56,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.bazos.sk

2 izbový byt o rozlohe 56 m2 + balkón sa nachádza v tehlovom dome na 1 poschodí. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup do kúpeľne so sprchovacím kútom a wc, kompletne zariadenou kuchyňou ( chladnička s mrazničkou, mikrovlna rúra, indukčná doska , rúra na pečenie, digestor....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 745 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.bazos.sk

Ulica: Prostejovska Mestská časť: Sídlisko III Obec: Prešov PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom 3 izbový byt v lukratívnej lokalite na sídlisku lll. je zároveň v tichom prostredí obklopený zeleňou. Byt sa nachádza na 6/7.poschodí bytového....

 
 
 
  Prenájom, Byt, PREŠOV, 580 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Požadujeme 2 mesačny nájom ako depozit. Preferujeme dlhodobý prenájom napr. na rok. Preferujeme 1 alebo nájomníkov, muž a žena alebo 2 ženy napr. študentky ale nie 2 mužov. Komunikácia prosím emailom alebo sms. Cena nájmu na mesiac so zariadením a energiami 580 eur. IS - REALFIN s.r.o.....