- byty Petržalka BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "byty petržalka bratislava" sme našli 438 nehnuteľností - priemerná cena 3 031 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 52 m2
    • 65 m2
    • 65 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 65 m2
    • 78 m2
  •  Podľa ceny
    • 157000
    • 197000 (priemerná cena)
    • 236000
    • 3030 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 94 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v srdci Petržalky orientovaný na juh Sympatická, útulná garsónka v zmodernizovanom bytovom dome v Petržalke ponúka príjemné bývanie za dostupnú cenu. Priestranná loggia je ideálna na posedenia pri dlhých večeroch. V okolí bytového domu nájdete všetko čo budete....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 239 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.byvajsi.sk

NOVINKA V PONUKE !! Hľadáte byt do ktorého sa môžete hneď nasťahovať ? Táto ponuka čaká práve na Vás! Realitná kancelária Home Real ponúka na predaj slnečný 2 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Petržalky na ul. M. C. Sklodowskej. Tento štýlový byt s príjemnou atmosférou je ideálny....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 279 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jednej z najobľúbenejších častí Petržalky. Čiastočná rekonštrukcia so zameraním na kľúčové časti: modernizovaná kuchyňa, kúpeľňa a WC, chodba (dlažba), bezpečnostné dvere. Izby zostávajú v....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 244 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Vo výhradnom zastúpení vlastníka vám ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt v polyfunkčnom komplexe SOLAR na Budatínskej ulici v Bratislave – Petržalke. Ide o staršiu novostavbu skolaudovanú v roku 2013, ktorá vďaka svojej dispozícii, kompletnému zariadeniu a....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 69,24 m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2024.,

www.reb.sk

3-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava EXKLUZÍVNE V PONUKE REB-REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt na začiatku Petržalky, Pankúchova ulica. Byt má úžitkovú plochu 69,24 m2 + loggiu 3,86 m2 a pivnicu o výmere 1,44 m2. Je situovaný na 11. poschodí v 11. poschodovom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt, ktorý prešiel pred 5-timi rokmi kompletnou rekonštrukciou a nachádza sa v úplne rekonštruovanom bytovom dome. Priestranný byt, nepriechodné izby, moderná a praktická rekonštrukcia, k tomu dostatok úložného priestoru v podobe kumbálu a pivnice. Komfort a bezpečnosť....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 225 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v momentálne najvyššej obytnej budove v Petržalke, v atraktívnej novostavbe ocenenej v súťaži za mimoriadne efektívne energetické budovy na 25. poschodí s fantastickým výhľadom .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 637 000 €, 112,09 m2 cca 5680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 249 000 €, 74,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 79 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pekný slnečný 1-izbový byt v tichej a obľúbenej časti Petržalky, pri Chorvátskom ramene, s množstvom zelene v okolí bytového domu. Tento kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený byt poskytuje bývanie s nízkymi nákladmi a s plnou občianskou vybavenosťou v pešej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 293 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený svetlý 4 izbový byt s loggiou v Bratislave, mestská časť Petržalka, na ulici Budatínska. Táto ulica je jednou z kľúčových tepien Petržalky, čo zaručuje výbornú dostupnosť služieb. Ide o vyhľadávanú lokalitu, ktorá v posledných rokoch prešla....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA hĺadám 3 izb.byt na najvyššom poschodí .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 269 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s výhodami 4 izbového bytu o rozlohe 69,34 m2 s pivnicou plus loggia. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v mestskej časti Bratislava V - Petržalka, miestna časť Dvory I., Andrusovova ulica. Byt je v zateplenom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 64,12 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM zariadený byt v pokojnej lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Balíček pohodlného bývania zabezpečuje fitness centrum hneď vedľa vchodu, kaviareň, zubár aj lekáreň priamo v dome a kompletná občianska vybavenosť v blízkom okolí. Výborné spojenie so....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 339 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt s výmerou 76 m2 na 3. poschodí v obľúbenej časti Slnečníc – Viladomy na Fialovej ulici v Petržalke, kde sa spája mestský komfort, pokoj rodinnej štvrte a architektúra, ktorá dáva bývaniu vzdušnosť aj prirodzenú eleganciu. Táto nehnuteľnosť osloví....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 32,03 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM byt v novovzniknutej štvrti Slnečnice, ktorá spája mestský život a zeleň do jedinečného bývania. Tento jednoizbový byt poskytuje základný priestor pre pohodlné bývanie. Kuchynský kút, kde si navaríte a izbu kde sa zabavíte, zrelaxujete alebo....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 139 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v novovzniknutej štvrti Slnečnice, ktorá spája mestský život a zeleň do jedinečného bývania. Tento jednoizbový byt poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné bývanie. Kuchynský kút, kde si navaríte, obývačku, kde sa zabavíte a zrelaxujete....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 310 000 €, 68,00 m2 cca 4560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 137 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ kompletne zariadený byt na začiatku Petržalky s vlastným parkovacím miestom a investičným potenciálom. Luxusne pôsobiaci byt ponúka komfort vďaka priestrannej obývačke s kuchyňou, útulnou spálňou a loggiou s výhľadom na mesto. Polohou, dispozíciou a extrémne nízkymi....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 62 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 1-izbový byt bez balkóna, po rekonštrukcii s pekným výhľadom, neďaleko Draždiaku a s dobrou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí BYT Strečnianska ulica – Petržalka 1-izbový úžitková plocha: 36,19 (byt 34,86 m2 + pivnica 1,33 m2) 12. poschodie / 12 rekonštrukcia....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 34,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM príjemne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 1-izbový byt. Strategická poloha bytu na začiatku Petržalky, v lokalite plnej zelene, vám ponúka absolútny komfort bývania s jednoduchou dostupnosťou do centra mesta, na bratislavský obchvat a diaľnicu, ale aj pestré....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 262 900 €, 69,50 m2 cca 3780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 455 000 €, 91,00 m2 cca 5000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 26 000 €, 40,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 107,41 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj tento výnimočný 4-izbový byt na 11. poschodí – miesto, odkiaľ máte Bratislavu ako na dlani. Výhľady na Hrad, UFO, Dom sv. Martina, Slavín, Kamzík a Downtown priamo z Vášho balkóna – nad historickým parkom. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 169 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v obľúbenej Petržalskej lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra a kvalitnou občianskou vybavenosťou Sympatický, útulný 2-i byt v zmodernizovanom bytovom dome v Petržalke ponúka príjemné bývanie. Priestranná loggia je ideálna na posedenia pri dlhých večeroch.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 154 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt v NOVOSTAVBE s výhľadom na Rakúsko. Byt sa predáva kompletne zariadený, disponuje dvoma izbami, balkónom, murovanou pivnicou a výnimočným výhľadom na Rakúsko. Nachádza sa v širšom centre mesta s vynikajúcim napojením na D1, D2, Budapešť, Viedeň, obchvat....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt nachádzajúci sa v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy. Byt disponuje nepriechodnými izbami, výhľadom na Bratislavský hrad a pivnicou na poschodí hneď vedľa bytu. Nakoľko je byt v pôvodnom stave, dáva vám možnosť sebarealizácie a teda rekonštrukcie....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 197 000 €, 54,97 m2 cca 3580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 172 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 4 -izbový b yt nachádzajúci sa v pokojnom prostredí s množstvom zelene a výborným zázemím pre rodiny s deťmi Obchody, služby, viaceré základné a umelecké školy, športoviská (tenis, bowling, plaváreň, fitnesscentrum), či Chorvátske rameno a obľúbené jazero Draždiak.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 52,72 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM 2-izbový byt v TOP lokalite Petržalky pri Ekonomickej Univerzite. Hlavné prednosti nehnuteľnosti: – TOP lokalita v rámci Petržalky – lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou – výborné dopravné napojenie do centra a na dialnicu – komplet vybavený – bezproblémové....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 245 000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 19 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ garážové státie v najvyhľadávanejšej časti Petržalky. Ponúkané garážové státie sa nachádza v parkovacom dome – novostavbe. Ide o najvyhľadávanejšiu lokalitu Petržalky, ktorá zabezpečuje vynikajúce spojenie s centrom mesta aj výborné napojenie na hlavné ťahy a....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 140 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ zrekonštruovaný 2-i byt v najvyhľadávanejšej časti v rámci Bratislavy . V podstate sa nemusíte z tejto časti mesta ani pohnúť. Výborná občianska vybavenosť vám zaručí príjemné bývanie. Po ruke máte množstvo obchodov, služieb a keby vám nestačilo na skok to máte....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 354 990 €, 75,00 m2 cca 4730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 52 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ príjemnú, čiastočne zrekonštruovanú garsónku v DOBREJ LOKALITE s výbornou občianskou vybavenosťou v priamom okolí BYT Šustekova ulica garsónka úžitková plocha: 30,16 (byt 22,7 m2 + loggia 5,29 m2 + pivnica 2,17 m2) 2. poschodie / 12 čiastočná rekonštrukcia loggia....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 256 900 €, 64,00 m2 cca 4010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 33,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM príjemne zrekonštruovanú, zariadenú garsónku vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky. BYT Lachova – Bratislava V, Petržalka garsónka úžitková plocha: 33 m2 (garsónka 28 m2 + loggia 5 m2) 7. poschodie / 12 po rekonštrukcii loggia pivnica panel ústredné....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 210 000 € na 205 000 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 205 000 €, 46,00 m2 cca 4460 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 210.000 €
02.05.2026 - 205.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 63 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný 1-izbový byt bez balkóna po rekonštrukcii, vo vyhľadávanej lokalite na ZAČIATKU PETRŽALKY, len pár minút od centra. Priamo pod bytovým domom je park so zeleňou a široká občianska vybavenosť. Vďaka výhodnému umiestneniu je byt veľmi zaujímavý, aj ako INVESTIČNÁ....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 260 000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 345 000 €, 73,30 m2 cca 4710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.