- byty Petržalka BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "byty petržalka bratislava" sme našli 438 nehnuteľností - priemerná cena 3 031 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 52 m2
    • 65 m2
    • 65 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 65 m2
    • 78 m2
  •  Podľa ceny
    • 157000
    • 197000 (priemerná cena)
    • 236000
    • 3030 (priemerná cena)
    • cena sa znížila
    • cena sa zvýšila
  •  Podľa vlastností
    • terasa
    • luxusný
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 359 900 €, 78,56 m2 cca 4580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 265 000 € na 255 000 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 255 000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 265.000 €
02.05.2026 - 255.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 249 900 €, 46,00 m2 cca 5430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 222 499 €, 69,62 m2 cca 3200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 245 000 €, 46,00 m2 cca 5330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 57 645 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 270 000 €, 51,00 m2 cca 5290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 279 000 €, 64,50 m2 cca 4330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 331 000 €, 74,96 m2 cca 4420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 111 600 €, 93,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 279 900 €, 70,04 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 208 000 €, 51,58 m2 cca 4030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 164 900 €, 42,50 m2 cca 3880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 230 000 €, 44,00 m2 cca 5230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 255 500 €, 75,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 561 600 €, 117,00 m2 cca 4800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 294 000 €, 83,70 m2 cca 3510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 498 000 € na 455 000 € dňa 25.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 455 000 €, 78,00 m2 cca 5830 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.04.2026 - 498.000 €
25.04.2026 - 455.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 184 000 €, 35,00 m2 cca 5260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 21 450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 254 400 €, 53,00 m2 cca 4800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 375 000 €, 96,00 m2 cca 3910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 218 325 €, 44,06 m2 cca 4960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 289 900 €, 61,07 m2 cca 4750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 260 000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 76,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Tento byt na Fedinovej ulici je už predaný. V prípade ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite môžete nás kontaktovať, radi vám pomôžeme s hľadaním vhodnej nehnuteľnosti. Ak svoju nehnuteľnosť potrebujte predať sme pripravení vám poskytnúť profesionálnu službu pri predaji nehnuteľnosti.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 230 400 €, 48,00 m2 cca 4800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 70 560 €, 72,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 48 720 €, 58,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 150,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj ponúkame luxusný 4-izbový houseboat s kompletným vybavením v Bratislave na ramene Dunaja v Petržalke. Houseboat je celoročne obývateľný. - plocha: 150 m2 + terasa - zariadený so spotrebičmi - klimatizácia - krb - terasa cca 30 m2 - 2 x kúpeľňa - k dispozícii príslušenstvo....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 27 300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 269 900 €, 59,50 m2 cca 4540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 187 000 €, 30,00 m2 cca 6230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 299 000 €, 71,00 m2 cca 4210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 225 000 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 24 050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 308 900 € na 298 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 298 000 €, 68,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
02.05.2026 - 308.900 €
09.05.2026 - 298.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 287 800 €, 74,00 m2 cca 3890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 38 440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 51 800 €, 70,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 100,40 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj tento exkluzívny 4-izbový byt na 12. poschodí s neuveriteľnými panoramatickými výhľadmi, ktoré nenájdete ani v staromestských bytoch. Vyhliadky na Hrad, UFO, Dom sv. Martina, Slavín, Kamzík a Downtown priamo z Vášho balkóna....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 254 000 €, 68,00 m2 cca 3740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 337-378 (z celkového počtu 438)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>