- byty Petržalka BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "byty petržalka bratislava" sme našli 438 nehnuteľností - priemerná cena 3 031 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 52 m2
    • 65 m2
    • 65 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 65 m2
    • 78 m2
  •  Podľa ceny
    • 157000
    • 197000 (priemerná cena)
    • 236000
    • 3030 (priemerná cena)
    • cena sa znížila
    • cena sa zvýšila
  •  Podľa vlastností
    • parkovanie
    • zrekonštruovaný
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 146,68 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ LUXUSNE zariadený byt v 2-ročnej nadstavbe V TOP LOKALITE PETRŽALKY BYT Haanova ulica 4-izbový úžitková plocha: 146,68 m2 (byt 143,70 m2 + loggia 2,98 m2) 6. poschodie / 6 YTONG novostavba / 2-ročná nadstavba 5-komorové plastové okná dlažba / plávajúca podlaha....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 297 500 €, 87,00 m2 cca 3420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 33,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM príjemnú, kompletne zrekonštruovanú, zariadenú garsónku v DOBREJ LOKALITE – BLÍZKA PETRŽALKA BYT Lachova ulica, Petržalka (BA V) garsónka úžitková plocha: 33 m2 (garsónka 28 m2 + loggia 5 m2) 7. poschodie / 12 kompletná rekonštrukcia loggia pivnica panel ústredné....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 515 000 €, 96,00 m2 cca 5370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 364 449 €, 73,02 m2 cca 4990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 234 900 €, 48,13 m2 cca 4880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 198 000 €, 44,00 m2 cca 4500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 265 000 €, 58,45 m2 cca 4530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 344 900 €, 83,00 m2 cca 4160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 99 517 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 269 800 €, 74,00 m2 cca 3650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 290 000 €, 69,10 m2 cca 4200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 239 500 €, 54,28 m2 cca 4410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 285 000 €, 76,00 m2 cca 3750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 339 000 €, 67,00 m2 cca 5060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 287 800 €, 74,00 m2 cca 3890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 280 000 €, 45,00 m2 cca 6220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 31 320 €, 54,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-6%

Ceny sa zmenila z 52 290 € na 49 140 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 49 140 €, 63,00 m2 cca 780 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.04.2026 - 55.440 €
11.04.2026 - 52.290 €
02.05.2026 - 49.140 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 229 900 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 289 000 €, 47,76 m2 cca 6050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 289 900 €, 83,00 m2 cca 3490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 315 000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 22 750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 319 800 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 192 372 €, 34,98 m2 cca 5500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.02.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Tento byt na Beňadickej ulici je už predaný. V prípade ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite môžete nás kontaktovať, radi vám pomôžeme s hľadaním vhodnej nehnuteľnosti. Ak svoju nehnuteľnosť potrebujte predať sme pripravení vám poskytnúť profesionálnu službu pri predaji nehnuteľnosti.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 299 700 €, 78,80 m2 cca 3800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 110 000 €, 22,44 m2 cca 4900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 77 000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 269 000 €, 69,50 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 354 990 €, 77,00 m2 cca 4610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 239 800 € na 229 800 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 229 800 €, 38,00 m2 cca 6050 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 239.800 €
09.05.2026 - 229.800 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 237 000 €, 69,00 m2 cca 3440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 350 000 €, 56,00 m2 cca 6250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 314 990 €, 71,73 m2 cca 4390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 147 000 €, 29,50 m2 cca 4980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 379 086 €, 72,88 m2 cca 5200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 264 990 €, 50,00 m2 cca 5300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 199 000 €, 38,00 m2 cca 5240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 182 400 €, 38,00 m2 cca 4800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 295-336 (z celkového počtu 438)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>