- byty SENICA

  • Na hľadaný výraz "byty senica" sme našli 158 nehnuteľností - priemerná cena 1 915 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 50 m2
    • 63 m2
    • 63 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 63 m2
    • 75 m2
  •  Podľa ceny
    • 96600
    • 120000 (priemerná cena)
    • 145000
    • 1910 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 760 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENICA, 82 990 €, 58,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Senica, 82.990 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 79 999 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predstavujeme Vám na predaj určený trojizbový byt na Novomeského ulici v Senici časť Sotina. Je v osobnom vlastníctve, má rozlohu 74 m2 a nachádza sa na 9. zo 12. poschodí. Byt je orientovaný na východ. V byte bola komora , ktorá je prerobená na šatník so vstavanou skriňou. Dispozične....

 
 
 
  Byt, SENICA, 95 000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkou loggiou a pivnicou v centre mesta Senica Nehnuteľnosť sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 4./4 poschodí bez výťahu. Celková plocha bytu je 47m2 vrátane loggie. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica.....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty senica'
94 900 €
66 900 €
148 000 €
  Byt, SENICA, 89 900 €, 33,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte štartovacie bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj 1 izbový byt v stave holobyt, čo umožnuje novému majiteľovi dotvoriť byt podľa vlastných predstáv a štýlu. Byt je na prvom poschodí polyfunkčnej budovy bývalého Službytu. Byt je kompletne nový - všetky priečky....

 
 
 
  Byt, SENICA, 118 000 €, 69,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F016-113-PAMO Ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt v Senici. Rozloha bytu je 69 m2 + balkón. Nájomné pre 4 člennú rodinu 160 eur + energie. Byt je moderný po rekonštrukcii a nových úpravách. Je vhodný pre zdravých ale aj pre ŤZP klientov, ktorí by využili úpravu bytu a schodiska......

 
 
 
  Byt, SENICA, 107 900 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt na ulici J. Mudrocha v Senici. Byt sa nachádza na 5. poschodí zateplenéhobytového domu s novým výťahom, čo zaručuje nízke náklady na vykurovanie a pohodlný prístup. Výmera bytu je 48,48 m² + pivnica 1,23 m². Byt je v pôvodnom, no starostlivo....

 
 
 
  Byt, SENICA, 99 900 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Byt v projekte Rezidencia Sadová bol úspešne predaný. V ponuke ostáva len niekoľko posledných bytov, ku ktorým prislúcha vlastné parkovacie státie v uzatvorenom dvore. Tiché centrum mesta ponúka ideálne podmienky na pokojné mestské bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 77 000 €, 49,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 49m 2 , Senica, 77.000 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 99 000 €, 74,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

ZÁRUKA RÝCHLEHO PREDAJA ! Pre konkrétnych klientov hľadáme trojizbové, dvojizbové, jednoizbové byty v časti Sotina, alebo centrum mesta. Podmienkou je aspoň čiastočná rekonštrukcia ( vymenené plastové okná ). Cena v závislosti od stavu, lokality nehnuteľnosti. KÚPA Trojizbový byt....

 
 
 
  Byt, SENICA, 118 000 €, 73,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2005 a momentálne je v dlhodobom prenájme, čo ponúka skvelú investičnú príležitosť pre nového majiteľa, ak by chcel dať byt do prenájmu (dlhoroční nájomníci). Ponúka veľkorysú výmeru 73,54 m², novú lodžiu a murovanú pivnicu. Bytovka je....

 
 
 
  Byt, SENICA, 160 000 €, 81,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VÝNIMOČNÁ PONUKA – krásne zariadený trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Senica, na ulici Sadová. - podlahová plocha 77,11 m2 plus loggia 4,24 m2 - poschodie 2/5 - byt je kvalitne a nadčasovo vybavený, stačí sa iba naťahovať - má bezpečnostné vchodové dvere - vstavané skrine....

 
 
 
  Byt, SENICA, 115 000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne so súhlasom majiteľa Vám ponúkame čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Senici, na ulici Generála L. Svobodu. Pekný slnečný byt je orientovaný na juh, má murované jadro. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 145 000 €, 78,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pokoj a nádherná príroda je zárukou spokojného bývania, či trávenia víkendových chvíľ. Okolie ponúka veľa možností pre aktívny oddych. Slnečný pozemok je ideálny pre klienta, ktorý oceňuje súkromie, kľud a súžitie s prírodou. Nachádza sa na okraji obce Sekule, v chatovej oblasti Šutrovňa.....

 
 
 
  Byt, SENICA, 82 000 €, 31,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Romantický 1-izbový byt v srdci Senice – zariadený, útulný, pripravený na lásku! EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – MAXA REALITY Senica! ✨ Ideálny pre mladých, singles, páriky aj šikovných investorov. Hľadáš miesto, ktoré má dušu? Byt, ktorý si zamiluješ na prvý pohľad? Tak čítaj ďalej – máme....

 
 
 
  Byt, SENICA, 39 530 €, 67,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Tento veľkometrážny bytík má výmeru 67 m² a dispozične pozostáva z priestrannej chodby so vstavanou skriňou, obývacej izby s klimatizáciou a vstupom na balkón, spálne taktiež s klimatizáciou, kuchyne so vstupom na balkón, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica,....

 
 
 
  Byt, SENICA, 154 000 €, 54,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Tento 2-izbový byt ponúka viac než len bývanie – prináša priestor na oddych aj pohodlný život. Stačí sa nasťahovať a bývať. Moderný 2-izbový byt so záhradkou, ktorý vás očarí svetlom, priestorom a pohodou bývania. Byt je dokončený do štandardu a nachádza sa v novom bytovom komplexe....

 
 
 
  Byt, SENICA, 81 900 €, 56,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 56m 2 , Senica, 81.900 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 81 500 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 43m 2 , Senica, 81.500 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 95 000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AVORY Realitné Centrum ponúka na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite na Palárikovej ulici v Senici. Byt je situovaný v tehlovom bytovom dome so zateplením a novou strechou. Bytový dom je udržiavaný, so zrekonštruovanými spoločnými priestormi. Na každom poschodí....

 
 
 
  Byt, SENICA, 119 900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v samotnom centre mesta, ktorý zaujme nielen svojou polohou, ale aj veľkorysým priestorom a potenciálom do budúcna a nadštandardnou pivnicou o výmere 17 m² – bonus, ktorý výrazne zvyšuje jeho úžitkovú hodnotu.....

 
 
 
  Byt, SENICA, 109 000 €, 76,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj 3-izbový byt s výbornou dispozíciou v obľúbenej lokalite mesta Senica. Nachádza sa na 5. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Celková výmera bytu je 76 m². Byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne s výstupom na balkón, detskej izby, priestrannej....

 
 
 
  Byt, SENICA, 128 700 €, 51,00 m2 cca 2520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 51m 2 , Senica, 128.700 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 110 000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite - Senica, Sotina Exkluzívne v MAXA REALITY ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt na vyhľadávanej adrese – ulica L. Novomeského, mestská časť Sotina. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Dispozícia: vstupná chodba,....

 
 
 
  Byt, SENICA, 80 000 €, 82,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 82m 2 , Senica - Robotnícka, 80.000 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 90 000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Máte 1- alebo 2-izbový byt v Senici a zvažujete predaj? .

 
 
 
  Byt, SENICA, 119 000 €, 58,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne už pri prvom kroku cez dvere? Tento byt si vás získa atmosférou, praktickosťou aj nízkymi nákladmi. EXKLUZÍVNE v AVORY Realitné Centrum ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný a útulný byt, ktorý prešiel šikovnou dispozičnou úpravou....

 
 
 
  Byt, SENICA, 146 900 €, 77,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbornou dispozíciou, v ktorom sa budete cítiť skutočne príjemne. Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite – neďaleko centra mesta, v zateplenom bytovom dome s bezbariérovým prístupom a novým výťahom. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 119 000 €, 96,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj veľký štvorizbový byt v nízkom bytovom dome v pokojnej časti mesta. Svoje auto pohodlne zaparkujete priamo pri dome na pozemku, ktorý je vo vlastníctve majiteľov bytov. Časť pozemku je oplotená, slúži pre posedenie a hry detí....

 
 
 
  Byt, SENICA, 98 000 €, 33,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Senica, širšie centrum Ponúkame Vám na predaj moderný a vkusne zariadený jednoizbový byt v tichej časti širšieho centra mesta Senica. Nachádza na vyvýšenom prízemí a má výmeru 33 m². Byt prešiel v roku 2025 kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Byt, SENICA, 118 900 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Senica, 118.900 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 113 000 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak túžite bývať v pokojnej, jednosmernej ulici, kde ráno počuť viac ticho než ruch mesta, Ružová ulica v Senici je miesto, ktoré vás chytí za srdce. K bytu sa predáva aj murovaná garáž, ktorá sa nachádza len približne 10 metrov od vchodu do bytového domu – veľká pridaná hodnota pre....

 
 
 
  Byt, SENICA, 165 000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavte si bývanie, ktoré vás hneď po vstupe objíme pokojom. Miesto, kde má každý meter zmysel, každé okno svoj príbeh a svetlo hrá hlavnú rolu. Tento 3-izbový byt v Rezidencii SADOVÁ nie je len nehnuteľnosť – je to prázdne plátno pripravené stať sa vaším domovom. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, SENICA, 110 000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte zaujímavý byt v centre s dostatkom súkromia a s milými susedmi? Vo výhradnom zastúpení vám ponúkame na predaj pekný, zrekonštruovaný, dvojizbový byt v rodinnom dome v centre Senice. Tento byt je kúpou ihneď voľný k nasťahovaniu, stačí vymaľovať Pri vážnom záujme dohoda....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 117 000 € na 114 000 € dňa 23.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, SENICA, 114 000 €, 73,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
19.03.2026 - 117.000 €
23.04.2026 - 114.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s loggiou v pokojnej lokalite mesta Senica, na Ružovej ulici. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom poschodí čo je ideálne vyvýšené poschodie, ktoré ponúka súkromie od okolo idúcich a zároveň je ideálne na sťahovanie a menej....

 
 
 
  Byt, SENICA, 109 990 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj pekný trojizbový byt na Starom sídlisku v okresnom meste Senica. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 138 000 €, 66,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj 3 izbový byt s balkónom, Senica, Kalinčiakova. Byt v zateplenom bytovom dome. V okolí obchody, reštaurácie, autobusová a železničná stanica. Byt: 3 samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, loggia. Rozloha: 66 m2. Poschodie: 3/4. Bez výťahu. Byt je po rekonštrukcii.....

 
 
 
  Byt, SENICA, 74 000 €, 42,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REZERVOVANÉ 2-izbový byt v centre mesta Senica Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane elektroinštalácie. Byt s rozlohou 42m² pozostáva zo spálne, obývačky s kuchyňou, kúpeľne a predsiene. Predsieň Priestranná vstupná hala s priamym vstupom do všetkých izieb s možnosťou menších....

 
 
 
  Byt, SENICA, 130 000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum ponúkame na predaj príjemný trojizbový byt nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Sotiná v Senici. Byt je situovaný na 5. poschodí zo 7 v bytovom dome s novým výťahom, ktorý prešiel postupnou obnovou. Nachádza sa v renovovanom bytovom dome na obľúbenom....

 
 
 
  Byt, SENICA, 90 000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AVORY Realitné Centrum / Ponúka vám na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Kalinčiakovej ulici v Senici. Byt s podlahovou plochou 67 m² a praktickou dispozíciou je ideálny pre tých, ktorí hľadajú byt na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Výhodou je zasklená loggia orientovaná....

 
 
 
  Byt, SENICA, 110 000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 2 alebo 3 izbový byt v Senici alebo v blízkom okolí. Ak takúto nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte ma kontaktovať. Cena do 110.000 eur podľa stavu nehnuteľnosti, dohoda možná. Za ponuky vopred ďakujem. Kontakt na makléra: Michal Štetina +421 944....

 
 
 
  Byt, SENICA, 398 000 €, 160,00 m2 cca 2490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom skolaudovaný v roku 2023, situovaný v obľúbenej lokalite Mlyny – Sotina v meste Senica. Dom je dispozične riešený v tvare písmena L, čo zaručuje maximálne využitie priestoru a súkromie. Nehnuteľnosť je vo výbornom technickom stave....

 
 
 
  Byt, SENICA, 89 900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Má plastové okná, murované celé jadro, kde bola taktiež vymenená elektrina, vymenená kuchynská linka, nová podlaha v 1 izbe, vymenená sanita v kúpeľni, obklady . Byt sa nachádza na ideálnom 2/7 poschodí s novým výťahom. .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 158)

<< <1 2 3 4> >>