- byty SENICA

  • Na hľadaný výraz "byty senica" sme našli 161 nehnuteľností - priemerná cena 1 915 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 50 m2
    • 63 m2
    • 63 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 63 m2
    • 75 m2
  •  Podľa ceny
    • 96600
    • 120000 (priemerná cena)
    • 145000
    • 1910 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 760 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENICA, 110 000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 2 alebo 3 izbový byt v Senici alebo v blízkom okolí. Ak takúto nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte ma kontaktovať. Cena do 110.000 eur podľa stavu nehnuteľnosti, dohoda možná. Za ponuky vopred ďakujem. Kontakt na makléra: Michal Štetina +421 944....

 
 
 
  Byt, SENICA, 398 000 €, 160,00 m2 cca 2490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom skolaudovaný v roku 2023, situovaný v obľúbenej lokalite Mlyny – Sotina v meste Senica. Dom je dispozične riešený v tvare písmena L, čo zaručuje maximálne využitie priestoru a súkromie. Nehnuteľnosť je vo výbornom technickom stave....

 
 
 
  Byt, SENICA, 89 900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Má plastové okná, murované celé jadro, kde bola taktiež vymenená elektrina, vymenená kuchynská linka, nová podlaha v 1 izbe, vymenená sanita v kúpeľni, obklady . Byt sa nachádza na ideálnom 2/7 poschodí s novým výťahom. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 102 000 €, 64,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt o výmere 64 m² sa nachádza na 4/4 poschodí - jedná sa o podkrovný byt. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, detskej izby, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. V blízkosti plná občianska vybavenosť, MŠ, ZŠ, poliklinika, obchodná zóna, parky. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 142 000 €, 82,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Senica – Robotnícka ulica, ktorá ponúka ideálnu kombináciu centra mesta a pokojného bývania. Tento byt pôsobí ako bezpečný rodinný prístav, kde má každý svoj priestor, súkromie aj pokoj – miesto, kde....

 
 
 
  Byt, SENICA, 145 000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v Senici – Sotina, ulica Sotinská, ktorý zaujme svojou praktickou dispozíciou a príjemnou atmosférou. Byt má výmeru 80,5 m2 a nachádza sa na 1. poschodí zo 7 v bytovom dome s výťahom. Je čiastočne zariadený, čo umožňuje okamžité bývanie.....

 
 
 
  Byt, SENICA, 90 000 €, 41,93 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Martin VINCENC ponúka na predaj PRÍJEMNÝ, BEZBARIÉROVÝ 2-izbový byt PO STARŠEJ REKONŠTRUKCII s PIVNICOU. Bytový dom sa nachádza v CENTRE SENICE, na ulici Továrenská. Byt je situovaný na prízemí. Je ideálny NA INVESTÍCIU alebo ako ŠTARTOVACÍ BYT. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 126 990 €, 76,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame predaj 3-izbový o výmere 76 m², nachádzajúci sa na Robotníckej ulici v centre mesta Senica. Byt je situovaný na 1. poschodí z 12 v zateplenom panelovom dome s výťahom a kamerovým systémom. Má praktickú a žiadanú dispozíciu s oddelenou kuchyňou, samostatnou toaletou, dvoma....

 
 
 
  Byt, SENICA, 66 000 €, 42,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REZERVOVANÉ Bývajte v centre mesta Senica – 2-izbový byt za 66 000 € Byt s rozlohou 42m² pozostáva zo spálne, obývačky s kuchyňou, kúpeľne a predsiene. Predsieň Priestranná vstupná hala s priamym vstupom do všetkých izieb s možnosťou menších úložných priestorov a botníkom s rozlohou....

 
 
 
  Byt, SENICA, 165 000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt prešiel kompletnou a modernou rekonštrukciou, vďaka čomu je pripravený na nasťahovanie bez ďalších investícií. Dispozícia bytu je veľmi praktická a poskytuje dostatok priestoru pre rodinu aj prácu z domu. Veľkou výhodou je aj väčšia komora, do ktorej bol dotiahnutý odpad na práčku.....

 
 
 
  Byt, SENICA, 65 000 €, 72,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich snov? Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obci Kuklov, .

 
 
 
  Byt, SENICA, 94 450 €, 85,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Veľkým benefitom je pokojná lokalita s blízkosťou prírody – ideálne miesto pre rodiny s deťmi či milovníkov ticha a oddychu. Byt s výmerou 85 m² sa nachádza na prvom poschodí z dvoch v bytovom dome po kompletnej rekonštrukcii. Už pri vstupe vás privíta príjemná predsieň, kde sa po....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 96 450 € na 94 450 € dňa 08.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, SENICA, 94 450 €, 85,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
12.03.2026 - 96.450 €
08.04.2026 - 94.450 €

Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

MAREČEK REALITY ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hlboké, len pár minút od mesta Senica. Byt s výmerou 85 m² sa nachádza na prvom poschodí z 2dvoch v bytovom dome po kompletnej rekonštrukcii (bez výťahu). Už pri vstupe vás privíta príjemná predsieň, kde sa po pravej....

 
 
 
  Byt, SENICA, 129 900 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ Ponúkame na predaj veľký a svetlý trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa priamo v centre mesta Senica. Byt je situovaný smerom do tichého dvora, vďaka čomu ponúka pokojné bývanie aj napriek výbornej centrálnej polohe. Na osobnej obhliadke sa sami presvedčíte, že byt poskytuje....

 
 
 
  Byt, SENICA, 65 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.mk-real.sk

3-izbový byt s garážou a balkónom v Kuklove Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich snov? Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obci Kuklov, Základné informácie: Výmera: 72 m² Stav: Pôvodný (ideálny na kompletnú rekonštrukciu) Balkón: Áno Bonusy: K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, SENICA, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.lpreality.sk

Realitná kancelária Leaders & Partners (pobočka Senica) vám ponúka na predaj príjemný a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na ulici Kalinčiakova. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je ideálnou voľbou pre rodinu, ktorá hľadá hotové bývanie s nízkymi nákladmi. Základné....

 
 
 
  Byt, SENICA, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.byvajsi.sk

Hľadáte zaujímavý byt v centre s dostatkom súkromia a s milými susedmi? Vo výhradnom zastúpení vám ponúkame na predaj pekný, zrekonštruovaný, dvojizbový byt v rodinnom dome v centre Senice. Tento byt je kúpou ihneď voľný k nasťahovaniu, stačí vymaľovať Pri vážnom záujme dohoda....

 
 
 
  Byt, SENICA, 89 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt v Senici v pôvodnom stave Ponúkame na predaj 2-izbový byt s rozlohou 49,46 m² , situovaný priamo v centre mesta Senica . Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí zatepleného bytového domu, čo v kombinácii s bezbariérovým....

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 64,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

Hľadáte moderné bývanie v tichej lokalite s množstvom zelene 🌳, ktoré nevyžaduje žiadne ďalšie investície? Archeus reality ponúka príležitosť na kúpu kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu , v tehlovom bytovom dome, na Kalinčiakovej ulici , v Senici. Tento byt ponúka komfort,....

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

 
 
 
  Byt, SENICA, 100 000 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 48,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predstavujeme vám na predaj 2 -izbový byt so spoločnou garážou. Byt sa nachádza v bytovom dome na zvýšenom prízemí v Senici, časť Kunov. INFORMÁCIE O BYTE: - podlahová plocha 48 m2 - pivnica murovaná - poschodie 1/2 - murované jadro, plastové okná Dispozícia: - vstupná chodba, spálňa,....

 
 
 
  Byt, SENICA, 98 000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 135,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

MAXA reality s poverením majiteľa Vám ponúka na predaj výnimočnú, jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá sa v Senici ešte neponúkala. Ak hľadáte priam luxusné bývanie, práve ste ho našli. Do tejto nehnuteľnosti nemusíte už vôbec nič investovať. Stačí si priniesť osobné veci a začať užívať.....

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 26,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 26m 2 , Senica, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, SENICA, 92 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt je aktuálne po kompletnej rekonštrukcii a nachádza sa na najvyššom 7 poschodí bez balkóna. V budúcnosti je v pláne celého bytového domu projekt pre loggie. Výmera bytu 37 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, kúpeľne a WC. Možnosť výmeny za dom s mojím....

 
 
 
  Byt, SENICA, 126 900 €, 53,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Pre nášho klienta hľadáme 3-izbový byt v Senici. Preferované ulice: Štefánikova, Hollého, SNP, Komenského a celá Sotina. Bytový dom bez výťahu – max. do 2. poschodia. S výťahom – poschodie nerozhoduje. Ideálne s balkónom. Kompletná rekonštrukcia podmienkou. Platba v hotovosti (prevodom),....

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 84,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v OV v Senici časť Sotina. Klient uprednostní byt v pôvodnom stave. Byt na 1. a maximálne 12.podlaží. Výťah a balkón podmienkou. Cena podľa stavu nehnuteľnosti do 110 000 €. Kúpime Štvorizbový byt Sotina Senica.

 
 
 
  Byt, SENICA, 114 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou o rozlohe 64 m², ktorý sa nachádza na 3. poschodí zo 4 v bytovom dome bez výťahu, na Kalinčiakovej ulici v Senici. Byt je svetlý, priestranný a ihneď obývateľný. Bonusom je nábytok *tak ako vidíte na fotkách* v cene bytu. Byt je v príjemnej....

 
 
 
  Byt, SENICA, 57 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Garsónka je po čiastočnej rekonštrukcii, má murované jadro, plastové okná, nový bojler na ohrev vody. V byte sa nachádza len kuchynská linka, chladnička a elektrická varná doska, inak sa predáva nezariadená. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, 1 izby a kúpeľne spojenej....

 
 
 
  Byt, SENICA, 107 900 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, 120 000 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, 122 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia bytu: vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, dva balkóny INFORMÁCIE O BYTE: - podlahová plocha: 52 m2 + 2 balkóny + pivnica - poschodie: 1/4 - stav: kompletná rekonštrukcia - kolaudácia bytového domu v r. 2000 (stavané podľa moderných štandardov) - postavený....

 
 
 
  Byt, SENICA, 115 000 €, 74,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2021.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt Senica, 75.000 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 75 000 €, 22,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, 158 500 €, 65,52 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, 113 000 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 72,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNE V AVORY Realné Cenrum / Ponuka priestranného 3-izb. bytu s rozlohou 75 m2 s balkónom a MUROVANÝM ŠATNÍKOM na chodbe. Byt disponuje veľkou kuchyňou s výstupom na balkón, tromi samostatnými, nepriechodnými izbami, kúpeľňou, má samostatné WC, chodbu s priestorom pre vstavanú....

 
 
 
  Byt, SENICA, 100 000 €, 54,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, 124 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.11.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v dome s novým výťahom a bezbariérovým vstupom, čo zaručuje pohodlie pre všetky generácie. Balkón je orientovaný na západnú stranu. Keď sa pozriete z okien, otvára sa vám pohľad do korún stromov – vďaka nim máte pocit, že ani nebývate v centre mesta,....