• GoHome Professional
byty TREBIŠOV - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byty TREBIŠOV - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty TREBIŠOV

  • Na hľadaný výraz "byty trebišov" sme našli 217 nehnuteľností - priemerná cena 1 507 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 58 m2
    • 73 m2
    • 73 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 73 m2
    • 87 m2
  •  Podľa ceny
    • 88300
    • 110000 (priemerná cena)
    • 132000
    • 1500 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, TREBIŠOV, 67 990 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 41m 2 , Trebišov, 67.990 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 99 500 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.archeus.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ul. T.G. Masaryka v Trebišove. - podlahová plocha bytu je 57,41 m 2 , prináleží k nemu pivnica 8,82 m 2 a balkón 1,75 m 2 - umiestnený je na druhom poschodí z troch, ide o stredový byt, orientácia: juh - sever....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 134 990 €, 83,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj presvetlený 4-izbový byt blízko centra mesta Trebišov. - podlahová plocha bytu je 83 m 2 , prináleží k nemu veľký balkón, 2 kumbály a pivnica - situovaný je na 5.poschodí , orientovaný východo-juho- západným smerom (3 okná na západ) - prešiel rozsiahlou....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty trebišov'
125 899 €
Na žiadosť
Na žiadosť
  Byt, TREBIŠOV, 130 000 €, 68,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.lpreality.sk

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Trebišov, na Hodvábnej ulici. ⸻ ✅ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: → Lokalita: Trebišov – Hodvábna ulica → Typ: 3-izbový byt → Výmera: 68 m² → Poschodie: 3 → Stav: udržiavaný byt → Cena: 130 000 € ⸻ ✅ DISPOZÍCIA:....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 94 900 €, 74,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.archeus.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt s dobrou dispozíciou na sídlisku SNP v Sečovciach. - podlahová plocha bytu je 73,89 m 2 , prináleží k nemu loggia aj pivnica - usporiadanie bytu je zrejmé z priloženého pôdorysu, veľká obývačka aj spálňa - umiestnený je na 7.poschodí....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 78 000 €, 67,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v centre mesta Sečovce na ulici Obchodnej. Celková rozloha bytu s príslušenstvom je 66,6 m2, nachádza sa na 1/4 poschodí bytového domu a je orientovaný v smere sever - juh. DISPOZÍCIA BYTU: pozostáva z 3 izieb, kuchyne,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 97 990 €, 71,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v širšom centre mesta Trebišov na Berehovskej ulici. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom bez výmery pivnice je 70,29 m2. Nachádza sa na ôsmom poschodí 8 poschodového bytového domu a je orientovaný v smere východ - západ. K bytu prináleží....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 94 000 €, 65,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Na predaj 3-izbový byt s loggiou – ulica Ľ. Podjavorinskej, Trebišov Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Trebišova. Byt sa nachádza v pôvodnom stave, čo je ideálna príležitosť pre nového majiteľa zrealizovať rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozícia:....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 131 900 €, 72,91 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak hľadáte bývanie, kde deti majú škôlku, školu, ihrisko aj park doslova pár krokov od domu a vy zároveň oceníte pokojné prostredie, táto ponuka na ulici M. R. Štefánika v Trebišove (za Sociálnou poisťovňou) stojí za pozornosť. Tento priestranný 3-izbový byt sa nachádza na 5. poschodí....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 78 900 €, 70,00 m2 cca 1130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka priestranný 3-izbový byt s loggiou v centre mesta Sečovce. Nachádza sa na 4.poschodí ( z celkovo 8 ). Je po čiastočnej rekonštrukcii – ideálny kompromis medzi cenou a komfortom. Výhodami bytu sú plastové okná so žalúziami a sieťkami proti....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 75 990 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt v širšom centre mesta Trebišov na Škultétyho ulici. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom bez výmery pivnice je 38 m2. Nachádza sa na druhom poschodí 8 poschodového bytového domu a je orientovaný na západ. K bytu prináleží pivnica....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 109 000 €, 215,00 m2 cca 510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom nachádzajúci sa na hlavnej ulici v mestskej časti Milhostov, len 4 minúty jazdy od centra Trebišova. Nehnuteľnosť je ideálna na bývanie aj podnikanie – aktuálne využívaná ako predajňa, no vďaka svojmu charakteru a pôvodnému účelu ju možno bez....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 72 500 €, 31,75 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Štartovací byt, ktorý má všetko, čo potrebujete – lokalitu, balkón aj potenciál. Nie každý 1-izbový byt ponúkne kombináciu príjemného bývania, praktickej dispozície a zároveň investičného potenciálu. Tento na ulici Škultétyho v Trebišove patrí medzi tie, ktoré dávajú zmysel. Byt sa....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 64 999 €, 51,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v meste Sečovce. Byt má rozlohu 51m² a je v pôvodnom, ale udržiavanom stave, čo vám umožní prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv, menené sú tam okná-plastové, murované jadro. Byt pozostáva....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 142 900 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Potrebujete veľa životného priestoru? Našli sme ho pre Vás. Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka priestranný 4-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom centre mesta Trebišov ( ul. Berehovská ) s rozlohou skoro 95 m2. Nachádza sa na ideálnom 5 poschodí. Veľkým benefitom bytu okrem....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 70 900 €, 58,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zahájený predpredaj bytov v novom pripravovanom projekte NOVOSTAVBY - Bytový dom GREEN SIDE VI. na sídlisku Sever, ulica Hodvábna K dispozícii bude spolu 55 bytových jednotiek / 22 jednoizbových, 17 dvojizbových a 14 trojizbových bytov, 2 štvorizbové byty - na 1. až 8. poschodí 2....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 85 990 €, 76,00 m2 cca 1130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Trebišov, 85.990 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 87 990 €, 64,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Chcete bývať v centre mesta a mať všetko po ruke? Nie je problém! Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka štýlový byt v centre mesta Trebišov. Byt s rozlohou 64 m2 sa nachádza na 4.poschodí tehlového bytového domu s novým výťahom. Dispozícia bytu: 3 izby ( spálňa, obývacia izba,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 136 999 €, 93,00 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID: F001-114-LAVAa Ponúkame na predaj 4-izbový byt s výmerou 94,77 m² na ulici Berehovská v Trebišove. K bytu patrí balkón (5,23 m²) s príjemným priestorom na relax. Dispozícia bytu je praktická a priestranná. Vstupná hala disponuje špajzou a vedie do obývacej izby s východom na loggiu.....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 93 999 €, 68,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Trebišove na ul. Ternavská. Byt s výmerou 73,79 m² prešiel čiastočnou rekonštrukciou a ponúka drevené podlahy, plastové okná a menené radiátory. Je ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 89 430 €, 81,30 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Nehnuteľnosť bude na liste vlastníctva po kolaudácii zapísaná ako byt, avšak každém svojím aspektom sa viac približuje k rodinnému domu v radovej zástavbe. .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 92 000 €, 65,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 179 900 €, 109,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zahájený predpredaj bytov v novom pripravovanom projekte NOVOSTAVBY - Bytový dom GREEN SIDE VI, na Hodvábnej ulici Na najvyššom 8 poschodí bytového domu je v každom vchode jeden exkluzívny apartmán s veľkou terasou orientovanou na dve svetové strany, čiastočne prekrytie, s nádherným....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 112 950 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, po čiastočnej rekonštrukcií, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta, vo vyhľadávanej lokalite a ponúka kvalitné bývanie s požadovaným komfortom. Celková podlahová plocha bytu je 68,42 m2, nachádza sa na 6/8 podlaží bytového domu a je orientovaný....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 102 990 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt v meste Trebišov, vo vyhľadávanej lokalite mesta ul.Ternavská s výmerou 74 m², ktorý sa nachádza v zateplenom bytovom dome. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, špajze, obývacej izby, spálne....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 138 900 €, 145,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj je priestranný 4-izbový podkrovný byt o celkovej úžitkovej ploche 145 m² nachádzajúci sa na Cukrovarskej ulici. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá priniesla svetlý otvorený koncept dennej zóny — kuchyňa prepojená s obývacou izbou vytvára komfortný priestor pre každodenné....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 89 990 €, 65,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 65m 2 , Trebišov, 89.990 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 84 990 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 65m 2 , Trebišov, 84.990 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 129 990 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 73m 2 , Trebišov, 129.990 € .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 103 590 €, 74,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Trebišov na sídlisku JUH. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom je 74,28 m2. Nachádza sa na siedmom poschodí 8 poschodového bytového domu a je orientovaný v smere juh - západ. K bytu prináleží pivnica o výmere 1,79m2.....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 89 900 €, 73,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zahájený predpredaj bytov v novom pripravovanom projekte NOVOSTAVBY - Bytový dom GREEN SIDE VI. na sídlisku Sever, ul. Hodvábna K dispozícii bude spolu 55 bytových jednotiek / 22 jednoizbových, 17 dvojizbových a 14 trojizbových bytov, 2 štvorizbové byty / na 1 až 8 podlaží 2 nebytové....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 131 900 €, 82,77 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Tento 4-izbový byt na Berehovskej ulici v Trebišove prešiel premyslenou dispozičnou zmenou, vďaka ktorej dnes ponúka to, čo väčšina bytov v tejto kategórii nedokáže – funkčný, vzdušný a rodinne orientovaný priestor bez kompromisov. .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 43 700 €, 36,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 73 900 €, 55,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výhradne u nás ponúkame na predaj tehlový 2-izbový byt blízko autobusovej a vlakovej stanice v Trebišove. - obytná plocha bytu je 53,4 m2, prináleží k nemu balkón a murovaná pivnica s rozlohou 1,92 m2 - byt je umiestnený na optimálnom 2.poschodí (stredový byt), orientovaný na západnú....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 130 000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

„Hľadáte štýlové a pripravené bývanie v Trebišove, kde stačí priniesť už len osobné veci? Tento byt môže byť presne pre vás!“ Byt sa predáva so všetkým, ako je na fotkách, okrem TV v obývačke! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je plne zariadený, čo znamená, že sa môžete ihneď....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 112 000 €, 68,47 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Trebišov na sídlisku JUH. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom je 74,28 m². Nachádza sa na siedmom poschodí 8 poschodového bytového domu a je orientovaný v smere juh - západ. K bytu prináleží pivnica o výmere 1,79m².DISPOZÍCIA....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 133 900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť, 65,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbovy byt v meste Trebišov. Byt je situovaný v širšom centre mesta a ponúka kvalitné bývanie s požadovaným komfortom. Celková plocha bytu predstavuje 65,36 m².DISPOZÍCIA:Byt má nasledovné dispozičné riešenie: vstupná miestnosť, chodba,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 82 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA BYTU: 2x izba, kuchyňa, predsieň/chodba, kúpeľňa , samostatné WC. STAV NEHNUTEĽNOSTI: byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má novú elektroinštaláciu, nové vodovodné prípojky, odpady a stúpačky. Murované jadro, obklady a dlažby v kúpeľni a WC, nové dvere. V byte sú znížené....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 99 500 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 114 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

GE-MAX reality ponúka na predaj 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Trebišov – na ulici Komenského. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 8 s novým výťahom, má celkovú výmeru 70,41 m² (vrátane loggie a pivnice) a je čiastočne rekonštruovaný. Parametre bytu: - výmera:....

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM