• GoHome Professional
byty bratislava do 120.000 eur terasa - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byty bratislava do 120.000 eur terasa - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty bratislava do 120.000 eur terasa

  • Na hľadaný výraz "byty bratislava do 120000 eur terasa" sme našli 28 nehnuteľností - priemerná cena 1 348 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 83 m2
  •  Podľa ceny
    • 114000 (niečo lacnejšie)
    • 126000 (niečo drahšie)
    • 1340 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 119 500 €, 143,79 m2 cca 830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ atraktívny priestor pre budúci 4-izbový mezonetový byt s najobľúbenejšou orientáciou V-Z, NERUŠENÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU a výrazným INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM. Táto ponuka otvára dvere na kreatívne stvárnenie budúceho nadštandardného, priestranného mestského bytu....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 117 000 €, 60,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 5. poschodí (6) novostavby Eurovea. Byt je dispozične riešený vstupnou halou, obývacou miestnosťou, plne vybavenou modernou kuchyňou so spotrebičmi (chladnička, mraznička, el. rúra, sporák, mikrovlnka, umývačka), samostatnou spálňou, kúpeľňou so sprchovým a oddeleným....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 114 990 €, 53,10 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ moderný byt v orientovaný do pokojného dvora. Vďaka tomu, že ide o novostavbu, pôsobí byt ako nový. Nájdete tu krásnu kúpeľňu, priestrannú obývačku s kuchyňou a výborné priestorové riešenie. Skrine sú v byte umiestnené tak, aby plochu využívali....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty bratislava do 120000 eur terasa'
112 000 €
105 000 €
99 900 €
  Byt, BRATISLAVA, Devínska Nová Ves, 110 000 €, 120,03 m2 cca 920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestranný 2-izbový byt v tehlovej novostavbe s malým počtom bytov v naozaj KĽUDNOM, TICHOM PROSTREDÍ, s vlastnou ZÁHRADKOU s terasou na posedenie a NÍZKYMI NÁKLADMI. Byt ponúka pohodlné, mestské bývanie v byte s pocitom voľnosti bývania v rodinnom dome BYT Ľubovníková....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 108 000 €, 108,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 1. poschodí v novostavbe s výťahom. Byt je dispozične tvorený vstupnou halou, obývacím priestorom, kuchyňou vybavenou spotrebičmi (chladnička, mraznička, el. rúra, sporák), manželskou spálňou a kúpeľňou. K bytu prislúcha aj terasa v rozlohe 15m2 a parkovacie státie....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 108 000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt má výmeru 97 m² a dispozične pozostáva z obývacej izby, dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne a vstupnej chodby. Súčasťou bytu je terasa. .

 
 
 
 
-13%

Ceny sa zmenila z 123 458 € na 107 911 € dňa 08.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 107 911 €, 91,45 m2 cca 1180 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.04.2026 - 123.458 €
08.05.2026 - 107.911 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ponúka na prenájom štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite pod Slavínom, ktorý kombinuje súkromie, pokoj a mestský komfort. Tento byt je ideálny pre klienta, ktorý hľadá viac než len bývanie – hľadá kvalitu, atmosféru a lokalitu. Dominantou bytu je veľkorysá....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 94 999 €, 40,89 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 1-izbový byt v tehlovej novostavbe, ktorý sa pýši modernou dispozíciou a veľkou terasou s výhľadom na zeleň a jazero Veľký Draždiak. Okrem toho si môžete na terase vychutnávať celé poobedie slniečko. Poteší tiež výborná lokalita s kompletnou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 124 900 €, 50,38 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 89 900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v širšom centre Bratislavy, vhodný aj ako investícia na prenájom. Šikovný bytík sa nachádza na začiatku Kramárov v krásnej lokalite plnej zelene a stromov. Nájdete tu pokoj, no zároveň budete mať v pešej dostupnosti všetky vymoženosti hlavného mesta. Byt je....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 86 590 €, 86,59 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Bytový dom sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova – na Hrachovej ulici. Táto lokalita je vyhľadávaná pre svoju strategickú polohu: ponúka rýchle napojenie na diaľničný obchvat, no zároveň si zachováva atmosféru s dostatkom zelene. V pešej dostupnosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 85 000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.01.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj skolaudovanú garsónku, ktorá sa nachádza v práve dokončenej etape Slnečnice mesto. Tento projekt je v krásnom prírodnom prostredí blízko Dunajskej hrádze, ktorá je obľúbeným miestom športových aktivít ako je bicyklovanie, in-line korčuľovanie či behanie. V dostupnej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 81 600 €, 68,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na Kramároch (Nové Mesto) s výmerou cca 68 m². Byt je vybavený podlahovým kúrením a poskytuje komfortné bývanie v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Dispozícia bytu zahŕňa obývaciu izbu, samostatnú spálňu, kuchyňu a kúpeľňu s....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 80 646 €, 84,89 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM priestranný moderne zariadený 3-i byt v lukratívnej novostavbe MACHNÁČ pri Horskom parku. Túžite po reprezentatívnom bývaní s vlastnou terasou a záhradkou priamo v Starom Meste? Tento moderný novučičký byt s dizajnovým zariadením, šatníkom, klimatizáciou, bezpečnostným....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 79 990 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej a veľmi cenenej lokalite centra mesta pri Dunaji a pešej zóne,VÝBORNÁ INVESTÍCIA BYT Medená – Bratislava I, Staré Mesto 2-izbový úžitková plocha: 37m2 (byt 35,5 m2 + pivnica 1,5 m2 ) prízemie / 6 pôvodný stav orientácia: JZ....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 3, 79 900 €, 35,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Číslo ponuky : 190190, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Video: youtu.be/8fPFaajTEhg Realitná kancelária Vaše Reality Vám ponúka na predaj loftový nebytový priestor s obytnou galériou. nehnuteľnosť sa nachádza na Rybničnej ulicu v m.č. Bratislava....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, 79 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.12.2025.,

www.bazos.sk

Dodatok k cene: , vrátane provízie Obytná plocha: 40.29m² Celková rozloha: 40.29m² Úžitková plocha: 40.29m² Vlastníctvo: osobné Stav: pôvodný Kúpeľňa: sprchovací kút Vykurovanie: spoločné Balkón: nie Lódžia: nie Terasa: nie Pivnica: nie Parkovanie: verejné Postavené z: tehla Káblová....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 128 000 €, 60,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný byt s vlastným kúrením, ktorý je umiestnený na prízemí historického domu so súkromným vchodom z tichého dvora. Byt sa nachádza vo VYHĽADÁVANEJ LOKALITE – v tesnej blízkosti Úradu vlády, Ministerstva financií a Prezidentského paláca. Príjemný....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 59 900 €, 24,60 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt so strategickou polohou. Nižšiu výmeru bytu tu vďaka dispozičnému riešeniu vôbec nie je cítiť. Ponúka samostatne oddelenú predsieň, kuchyňu, izbu a k tomu ešte aj terasu. Množstvo okien zabezpečuje bytu veľké množstvo svetla a priestor dýcha útulnou atmosférou.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 56 782 €, 103,24 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM priestranný, zariadený 3-i byt v NOVOSTAVBE vrátane parkovacieho miesta v podzemnej garáži BYT JE VOĽNÝ OD 1. 4 .2014 BYT Na Križovatkách – Bratislava II, Ružinov – Trnávka 3-izbový úžitková plocha: 103,24 m2 (byt 80,23 m2 + balkón 5 m2 + terasa 16,06 m2 + pivnica....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 53 550 €, 63,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt bol rezervovaný a momentálne je v štádiu prípravy Nájomnej zmluvy na podpis a nie je možné ho ukazovať ďalším záujemcom. V prípade, že nedôjde k podpisu Nájomnej zmluvy, odstránime z nadpisu "REZERVOVANÉ" a byt bude znova k dispozícii na obhliadky. METROPOLITAN ponúka na prenájom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 49 920 €, 76,80 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM moderný a priestranný 2-izbový byt s luxusnou terasou vo vyhľadávanej lokalite, hneď na začiatku Petržalky. Nerušený výhľad na Rakúsko a Petržalku, parkovanie na vyhradenom mieste, slnečná orientácia, tehlová novostavba, a to všetko len 5 minút od úplného centra....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 131 868 €, 132,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM luxusný zariadený 2-i byt v novostavbe. Lukratívna lokalita bratislavskej Koliby, uzavretý areál monitorovaný kamerovým systémom, 24-hodinová strážna služba, garáž aj parkovacie státie pre hostí, wellness s krytým bazénom a fínskou saunou, ku ktorým môžete prejsť....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Devínska Nová Ves, 39 100 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe BORY Nový dvor II (Penta Real Estate), ulica Michala Bučiča, Bratislava – Bory. Byt má úžitkovú plochu 45,47 m² + terasa 10 m² a k dispozícii je aj externý sklad (1,2 m²). Dispozícia zahŕňa obývaciu izbu prepojenú....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 38 690 €, 53,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nové Mesto, 36 750 €, 49,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Staré Mesto, 30 400 €, 32,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na prenájom exkluzívne štúdio (32 m² + terasa 10 m²) v prestížnom projekte Vydrica v Starom Meste. Byt sa nachádza na 4. poschodí novostavby s výťahom a ponúka dokonalú kombináciu historického prostredia a moderného komfortu. Dispozícia: vstupná chodba, otvorený priestor s kuchyňou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 29 725 €, 41,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s priestrannou zasklenou terasou v lokalite Petržalka. Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu. Dispozične pozostáva z obývacej izby, samostatnej spálne, kuchyne, kúpeľne a vstupnej chodby. Súčasťou bytu je veľká terasa o....