• GoHome Professional
dom ŽILINA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • dom ŽILINA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - dom ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "dom žilina" sme našli 337 nehnuteľností - priemerná cena 1 604 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 201 m2
    • 252 m2
    • 252 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 252 m2
    • 302 m2
  •  Podľa ceny
    • 323000
    • 404000 (priemerná cena)
    • 484000
    • 1600 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, ŽILINA, 449 900 €, 265,00 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.07.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 265m 2 , Žilina, 449.900 € .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Bôrik, 455 000 €, 155,90 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.realitymgm.sk

Cena 455 000 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 155.9 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Bôrik .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Budatín, 319 000 €, 350,00 m2 cca 910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.customreal.sk

Rodinný dom s výbornou polohou a veľkorysým priestorom Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v mestskej časti s rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Dom bol postavený v roku 1982 a postupne modernizovaný – v roku 2011 zateplený, v roku 2022 kompletne vymenené....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Trnové, 285 000 €, 123,80 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 285 000 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 123.8 m 2 Výmera pozemkov 350 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Trnové .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Závodie, 55 000 €, 40,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.customreal.sk

Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatku so súpisným číslom, ktorá ponúka ideálne miesto na oddych v obľúbenej lokalite Závodie pod Hájikom . Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je krásny priestranný drevený altánok (24 m²) s elektrinou a osvetlením z ktorého si môžete vychutnávať....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Závodie, 1 090 000 €, 563,71 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.realitymgm.sk

Cena 1 090 000 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 563.71 m 2 Výmera pozemkov 1200 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Závodie .

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 370 000 € na 345 000 € dňa 11.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ŽILINA, Závodie, 345 000 €, 250,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
03.06.2025 - 370.000 €
11.04.2026 - 345.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2025.,

www.customreal.sk

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti Žilina – Závodie. Ide o dvojpodlažný, podpivničený, samostatne stojaci dom s pozemkom o celkovej výmere 694 m2 s udržiavanou ovocnou a okrasnou záhradou. Dom je po prestavbe z roku 2002, kedy bola realizovaná dvojpodlažná prístavba....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Bôrik, 499 000 €, 571,00 m2 cca 870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku domu **ttps://youtu.be/ADa4LtZoWX4**TUreality vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj dvojpodlažný RODINNÝ DOM v jednej z najlukratívnejších mestských častí Žiliny na Bôriku s krásnym výhľadom.....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 280 000 €, 172,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.03.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 280 000 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 172 m 2 Výmera pozemkov 834 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Višňové .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 189 000 €, 212,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.realitymgm.sk

Cena 189 000 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Neuvedené Plocha 212 m 2 Výmera pozemkov 731 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Mojšova Lúčka, 316 000 €, 195,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.customreal.sk

🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým pozemkom, len na skok od mesta? Ponúkame vám priestranný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 195m2 (vrátane suterénu a bez garáže) v mestskej časti Mojšová Lúčka, postavený na slnečnom....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 721 000 €, 315,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.customreal.sk

Exkluzívny rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami | Bôrik, Žilina Ponúkame vám jedinečnú príležitosť získať nadčasovú nehnuteľnosť v jednej z najprestížnejších lokalít mesta Žilina – na vyhľadávanom Bôriku. Tento murovaný, dvojpodlažný rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 849 000 €, 384,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.realitymgm.sk

Cena 849 000 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 384 m 2 Výmera pozemkov 6075 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 465 000 €, 270,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.01.2026.,

www.customreal.sk

V tichej a pokojnej ulici vyhľadávanej mestskej časti Závodie ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý v sebe spája poctivú stavbu, premyslenú architektúru a neopakovateľnú atmosféru domova . Dominantou domu je veľká spoločenská miestnosť , kde sa prirodzene stretáva rodina....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Zádubnie, 59 900 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 59 900 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav Plocha 75 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Zádubnie .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 246 900 €, 126,31 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.realitymgm.sk

Cena 246 900 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 126.31 m 2 Výmera pozemkov 240 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 104 927 €, 555,17 m2 cca 190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.03.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 104 927 € Typ nehnuteľnosti Pozemky Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Neuvedené Plocha 555.17 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Marček .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 33 000 €, 34,00 m2 cca 970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.01.2024.,

www.zoznamrealit.sk

1.Reality Rent, s.r.o., Vám ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom v osobnom vlastníctve v záhradkárskej osade v Mojšovej Lúčke. Samotná chatka má zastavanú plochu 17m2, pozostáva z jednej hlavnej miestnosti, kde sa nachádza kuchynský kútik a priestor na spanie-poschodová posteľ....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Budatín, 749 000 €, 370,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 749 000 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 370 m 2 Výmera pozemkov 1018 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Budatín .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 217 000 €, 150,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.realityplanet.sk

EXKLUZÍVNE Vám DREAM REALITY ponúka na predaj murovanú chatu využívanú na celoročné bývanie v krásnom prostredí v chatovej osade v Žiline v mestskej časti Zádubnie, len 3 km od mesta. Úžitková plocha chaty je 200 m2, zastavaná 100m2 na pozemku o celkovej výmere 408m2. Stavba je postavená....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 330 000 €, 174,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj mestský dom s pozemkom na ulici Jána Milca v širšom centre mesta Žilina. Dom pozostáva z jedného nadzemného podlažia a podkrovia, je taktiež podpivničený a má priamy prístup z ulice. Samotnú nehnuteľnosť je možné nadstavať o dve podlažia....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 199 900 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj slnečný rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 3200m2 len na skok od Žiliny, v obci Varín. Dom má 4 izby plus kuchyňa s jedálňou a pivnica. Spolu s hospodárskou budovou sa rozprestierajú na rovinatom slnečnom pozemku. Dispozične....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 325 000 €, 730,00 m2 cca 450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj rodinný dom Žilina-Bánová na krásnom, slnečnom pozemku o výmere 730m2. Nachádza sa v TOP-lokalite obce!!! Ide o tehlový, 1-podlažný( s podkrovím), podpivničený rodinný dom so všetkými IS(plyn, elektrika, voda, kanalizácia).Dom bol postavený v 70-tých rokoch - zastavaná plocha....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Centrum, 650 000 €, 160,00 m2 cca 4060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj dvoj-generačný rodinný dom v centre Žiliny , v tichej a vyhľadávanej lokalite. Dom má rozlohu 160m2 , obytné je 1. a 2. podlažie , každé má 3 priestranné izby , kuchyňu s jedálňou a špajzou, samostatné WC a samostatnú kúpeľňu. Dom je podpivničený , kde sa nachádza bytová....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 339 000 €, 461,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

PREDANÉ!!! Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku ++++++ Na predaj rodinný dom ŽILINA-centrum na pozemku o výmere 461m2. Ide o 5-izbový, 2-podlažný a podpivničený dom s garážou a altánkom. Nachádza sa v TOP-lokalite mesta,....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 230 000 €, 181,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Divinka pri Žiline. Dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a je čiastočne podpivničený. Výhodou je slnečný rovinatý pozemok o rozlohe 552 m2, orientovaný na západ a pekne udržiavaný. Z kuchyne vedie vstup na terasu....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 181 000 €, 119,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Dream Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Brodno. Dom disponuje obývacou izbou prepojenou s kuchyňou, 2 nepriechodnými izbami, kúpeľňou s WC a na chodbe sa nachádza skladový priestor. Z obývacej izby je vstup na priestrannú terasu. Rozloha domu: 119 m² Inžinierske....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 950 000 €, 700,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.realityplanet.sk

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný rodinný dom vrátane záhrady s bazénom a tromi garážami v mestskej časti Závodie v Žiline na ulici Pod Sadom. Samotný dom má tri nadzemné podlažia. Na prízemí sa nachádzajú garáže, technická miestnosť a bazén. Na prvom podlaží sa....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 309 000 €, 680,00 m2 cca 450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Žilina-Bánová na krásnom, slnečnom pozemku o výmere 680m2. Ide o tehlový, 1-podlažný(s podkrovím), podpivničený rodinný dom so všetkými IS(plyn, elektrika, voda, kanalizácia, optika). Dom bol postavený v 70-tých rokoch....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 99 900 €, 52,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu. Rodinný dom je vyrobený na Slovensku. Použité sú najkvalitnejší materiály a technológie, ako napr. podlahové infrakúrenie a trojsklo vo všetkých oknách. Dom je pripravený pro nového majiteľa do finálnej podoby. Stačí nám iba ukázať miesto, kde túžite....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 265 000 €, 296,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rodinný dom, /296m2/, Žilina - Závodie. Dispozične pozostáva z 1.NP, kde sú 4 izby, 2.NP, kde sú tiež 4 izby a podkrovia, kde sú dve izby. Dom je napojený na el.energiu a na pozemku sú prípojky vody a kanalizácie, plyn je v ceste. Výhodami sú výborná....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 350 000 €, 320,00 m2 cca 1090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Rosina pri Žiline. Tento dom je ideálnou voľbou pre rodiny, ktoré hľadajú pohodlné bývanie v pokojnom prostredí, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta. https://youtu.be/lGwGYUtwkFc https://my.matterport.com/show/?m=9DUETDicxjD....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, Bytčica, 389 000 €, 792,00 m2 cca 490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku domu ****TUreality vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj dvojpodlažný RODINNÝ DOM v obľúbenej mestskej časti Bytčica. Je situovaný na pozemku o výmere 792m2. Pri výstavbe bola dodržaná precíznosť....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 35 000 €, 34,00 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj záhradná chatka s pozemkom v tichom prostredí Mojšovej Lúčky pri Žiline. Nachádza sa v záhradkárskej oblasti, kde je vstup zabezpečený bránou na diaľkové ovládanie, čím je zabránený vstup cudzím osobám. Bezproblémový prístup autom až k nehnuteľnosti. Pozemok s južnou orientáciou....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 162 000 €, 193,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový čiastočne podpivničený rodinný dom v Žiline, časť Považský Chlmec. Skladá sa z dvoch izieb, kuchyne, samostatného WC, kúpeľne, špajze a podkrovia. Dom bol čiastočne rekonštruovaný, nové plastové okná, elektroinštalácia, stierky a maľovka, nová podlaha....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 42 900 € na 39 900 € dňa Dnes
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ŽILINA, Mojšova Lúčka, 39 900 €, 16,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
20.04.2026 - 42.900 €
14.05.2026 - 39.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavte si miesto, kde po práci vypnete hlavu, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a užijete si ticho, ktoré v meste nenájdete. Presne takúto príležitosť vám ponúka murovaná záhradná chatka v malebnej a pokojnej časti Mojšova Lúčka, len pár minút od Žiliny (cca 10 min autom). Chatka....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 16 000 €, 17,00 m2 cca 940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj útulnú, murovanú, rekreačnú chatku v pokojnej záhradkárskej oblasti Višňové, len pár minút autom od centra Žiliny. Táto lokalita je ako stvorená na oddych, pestovanie, grilovanie či víkendové úteky z mesta do prírody. .

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 195 000 €, 415,00 m2 cca 470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality pripravuje EXKLUZÍVNE do ponuky 3 rodinné domy v Žiline, časť Bytčica. Domy sú od výmery pozemkov 415m² do 468m². Nachádzajú v novej časti novopostavených rodinných domov. Dispozične dom pozostáva z prízemia a poschodia - spolu 138m². Na prízemí je dom riešený vstupnou chodbou,....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 300 603 €, 85,00 m2 cca 3540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

NOVOSTAVBA BYTOVÝ DOM SCENÉRIA - Byty sú zamerané pre mladé páry, rodiny aj pre skupinu investorov. Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 4-izbové byty o rozlohe 85 m2 v cenovej relácii od 300 603,- Eur do 318 063,- Eur. Na výber sú 2 byty s balkónom, ktorého výmera je 16,91 m2 alebo....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 349 000 €, 208,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 5 izbový Rodinný dom s garážou pre dve vozidlá v lukratívnej prímestskej časti Bánová. Situovaný dom je na 432 m2 upravenom pozemku, v pokojnej lokalite a v blízkosti lesa. Výhľady, ktoré dom ponúka, nikde inde neuvidíte. Zaujímavosťou domu okrem....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 359 990 €, 170,00 m2 cca 2120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AnoReal: EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s garážou a pozemkom 170 m2 vo vyhľadávanej lokalite Žilina - Závodie. Dvojpodlažný dom so zastavanou plochou 95 m2 je zateplený a napojený na všetky siete: elektrika, voda, plyn, kanalizácia. Prvé podlažie tvorí : vstup....

 
 
 
  Dom, ŽILINA, 139 500 €, 632,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 632m 2 , Žilina, 139.500 € .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 337)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>