• GoHome Professional
dom MARTIN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • dom MARTIN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - dom MARTIN

  • Na hľadaný výraz "dom martin" sme našli 287 nehnuteľností - priemerná cena 1 235 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 230 m2
    • 287 m2
    • 287 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 287 m2
    • 345 m2
  •  Podľa ceny
    • 284000
    • 355000 (priemerná cena)
    • 426000
    • 1230 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, MARTIN, 255 000 €, 134,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.10.2020.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 134m 2 , Martin, 255.000 € .

 
 
 
  Dom, MARTIN, Centrum, 290 000 €, 446,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.reality-martin.sk

✨ Moderný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | Martin – Odtoky ✨ Hľadáte bývanie bez ďalších investícií, v skvelej lokalite a s výbornou dostupnosťou? Tento dvojpodlažný, samostatne stojaci dom v širšom centre Martina vám ponúkne komfort, priestor aj strategickú polohu. ✅ Pozemok:....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 399 000 €, 243,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.realitycenter.sk

Tento rodinný dom je umiestnený takmer na konci v kľudnej uličke na pozemku mierne sa zvažujúcom ku potoku, ktorý je na hranici pozemku, čo vytvára príjemnú zónu. Pri vstupe na pozemok je rozľahlá samostatná dvoj garáž, s plochou vyše 40m2. medzi garážou a rozľahlým domom je vonkajší....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'dom martin'
199 900 €
230 000 €
  Dom, MARTIN, 375 000 €, 279,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.bubyreality.sk

Ponpkam na predaj novostavbú rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Rodinný dom na predaj, novostavba, Martin - Tomčany..

 
 
 
  Dom, MARTIN, 249 000 €, 627,00 m2 cca 400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.03.2026.,

www.reality-martin.sk

Na predaj: Priestranný dvojpodlažný dom s výhľadom na hory – tichá lokalita Stráne Ponúkame na predaj dvojpodlažný tehlový rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou približne 260 m² , nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Stráne , len pár minút autom od centra mesta. Dispozícia:....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 429 000 €, 200,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 429 000 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Neuvedené Plocha 200 m 2 Výmera pozemkov 6017 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Martin Obec Martin .

 
 
 
  Dom, MARTIN, 239 900 €, 769,00 m2 cca 310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.bubyreality.sk

Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca 17 km. Na predaj rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, pozemok 770 m2..

 
 
 
  Dom, MARTIN, 95 000 €, 106,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.bubyreality.sk

Ponúkame na predaj rozostavanú platňu na 4 izbový bungalov, v obci Slovany okres Martin. Rozostavaný rodinný dom - platňa na predaj, obec Slovany, okres Martin..

 
 
 
  Dom, MARTIN, 88 000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový dvojpodlažný byt v bytovom dome v tichej časti obce Lipovec len pár minút od Martina bez kolón, pripravený na okamžité nasťahovanie. Byt sa nachádza v slepej ulici – minimum áut, maximum súkromia. Bytový dom je mladá stavba, je zateplený.....

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 397 400 € na 357 660 € dňa 12.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, MARTIN, 357 660 €, 367,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.02.2026 - 397.400 €
12.05.2026 - 357.660 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2026.,

www.rkilavska.sk

Predaj rodinného domu v Martine na Brezovej ulici Predáme RD v Martine pre pokojný život, na rekreáciu, či výhodnú investíciu, v dojazde do 20 min. do Žiliny, do 2 hodín do Bratislavy, do hodiny do Trenčína, Banskej Bystrice, Popradu, či na hranice Poľska alebo Čiech. Dom sa nachádza....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 360 000 €, 680,00 m2 cca 530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.07.2025.,

www.reality-martin.sk

Na predaj nová chata na Martinských holiach – ideálna na rekreáciu aj investíciu Ponúkame na predaj novopostavenú chatu v nádhernom horskom prostredí Martinských holí , skolaudovanú v roku 2017. Chata sa nachádza v obľúbenej chatovej oblasti s výbornou dostupnosťou k vleku , čo z....

 
 
 
  Dom, MARTIN, Podháj, 288 800 €, 178,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 288 800 € Typ nehnuteľnosti Domy Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 178 m 2 Výmera pozemkov 336 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Martin Obec Martin Časť Podháj .

 
 
 
  Dom, MARTIN, 69 000 €, 49,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj rekreačnú chatu v lyžiarskom centre Jasenská dolina v obci Belá-Dulice iba 12 minút od mesta Martin. Chata je umiestnená na mierne svahovitom západnom pozemku. Chata je v osobnom vlastníctve, pozemok pod chatou je vo vlastníctve urbáru za čo sa platí ročný nájom vo výške....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 395 000 €, 370,00 m2 cca 1070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj luxusnú 7 - izbovú vilu v tichej a veľmi vyhľadávanej oblasti Kolónia Hviezda v Martine. Vila je dvojpodlažná, postavená na rovinatom pozemku o celkovej výmere 1 533 m2, s juhozápadnou orientáciou a krásnymi výhľadmi. Na prízemí sa nachádza zádverie, technická miestnosť,....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 73 500 €, 70,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

TOP INVESTÍCIA PRE RODINY – Rekreačná chata | Valča – Brčná | Pozemok 400 m² Reality EGYPS exkluzívne ponúka kompletne zariadenú rekreačnú chatu v žiadanej lokalite Valča – Brčná. Ide o výnimočnú investičnú príležitosť pre rodiny aj podnikanie, vhodnú na dlhodobý aj krátkodobý prenájom.....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 349 000 €, 734,00 m2 cca 480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Martine vo vyhľadávanej lokalite Stráne.materiál: kvádracelková plocha 734m2 = zastavaná plocha a nádvorie 250m2 + záhrada 484m2inžinierske siete: elektrika, voda, kanalizáciaDom je trojpodlažný.Vhodný aj na viacgeneračné bývanie (alebo bývanie....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 260 000 €, 240,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších a najprestížnejších lokalít mesta Martin – vila štvrť Stráne. Nehnuteľnosť sa nachádza v radovej zástavbe v pokojnom rezidenčnom prostredí, kde si nehnuteľnosti dlhodobo udržiavajú vysokú hodnotu.....

 
 
 
  Dom, MARTIN, Centrum, 460 000 €, 177,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj historicky významný rodinný dom z 20. rokov 20. storočia v centre mesta Martin. Tento unikátny dom bol domovom intelektuálov a kultúrnych osobností mesta Martin. Dom zaujme svojimi dobovými prvkami, jedinečnou atmosférou a osloví tých, ktorí hľadajú....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 151 150 €, 140,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom s úžitkovou plochou 140 m², ktorý je podpivničený. Dom je postavený z tehly a pozostáva z troch izieb, samostatného WC, kúpeľne a kuchyne. Momentálne je dom v pôvodnom stave, čo novému majiteľovi umožňuje....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 63 000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2021.,

www.ringo.sk

Predám chatu, chalupu 63m 2 , Martin, 63.000 € .

 
 
 
  Dom, MARTIN, 360 000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj nová chata na Martinských holiach – ideálna na rekreáciu aj investíciu Ponúkame na predaj novopostavenú chatu v nádhernom horskom prostredí Martinských holí, skolaudovanú v roku 2017. Chata sa nachádza v obľúbenej chatovej oblasti s výbornou dostupnosťou k vleku, čo z nej....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 139 900 €, 175,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 511 m² a je postavený z tehly a kvádry so sedlovou strechou. Je v udržiavanom pôvodnom stave (rekonštrukcia v roku 2012), čo ponúka ideálnu príležitosť prispôsobiť si bývanie podľa vlastných predstáv. Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 230 000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovciach... Časť DvojDomu .

 
 
 
  Dom, MARTIN, Ľadoveň, 270 000 €, 120,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej lokalite takmer v centre mesta Martin - Stará Ľadoveň. Rodinný dom so zastavanou plochou 120 m2 sa nachádza na priestrannom pozemku 737 m2. Dispozičné riešenie je tvorené vstupnou predsieňou, chodbou, kuchyňou, tromi izbami, samostatnou....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 245 000 €, 348,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3-podlažný murovaný rodinný dom v lukratívnej a tichej časti Martin – Stráne, vhodný ako investičná nehnuteľnosť s vysokým potenciálom zhodnotenia. Na predaj rodinný dom Stráne Martin Top lokalita.

 
 
 
 
-13%

Ceny sa zmenila z 230 000 € na 199 900 € dňa 20.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, MARTIN, 199 900 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.04.2026 - 230.000 €
20.04.2026 - 199.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal ponúka na predaj prerobený 2 izbový Rodinný Dom s pozemkom 173 m2 v Tučianskych Kľačanoch, pri asfaltovej ceste, za domom tečie potok, Dom je zrekonštruovaný: nová pálená škridla, plávajúce podlahy + dlažba, nová elektrika , plastové okná, stierky, sadrokartóny s bodovými....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 76 500 €, 90,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Reality Center Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný rodinný dom. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti „Nového Martina“ v meste Martin na ulici Majerná. DISPOZÍCIA : vstupná chodba, recepcia, 2 menšie chodby, veľká hala, 2 miestnosti, kuchynka, kúpeľňa....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 365 000 € na 340 000 € dňa 06.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, MARTIN, 340 000 €, 160,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.04.2026 - 365.000 €
06.05.2026 - 340.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dom je 2 Generačný, podpivničený na pozemku o výmere okolo 1284 m2, zateplený 15cm polystyrénom s pálenou škridlou Tondach. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, špajze, Kuchyne, kúpeľne so sprch. kútom a spálne na 2. poschodí obývačka s balkónom, kúpeľňa s vaňou spálňa a pracovňa.....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 159 900 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.03.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Dom je postavený: základy a múry z kameňa a strecha drevená s novou plechovou strechou a novým krovom. Dispozícia domu: Prízemie: chodba, Obývačka, kuchyňa s jedálenským kútom, piecka a Kúpeľňa a samostatné WC. Na poschodí 3. izby a kúpeľňa s WC. Rodinnom dome je 10 lôžok. Dom je....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 125 000 €, 240,00 m2 cca 520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2018.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj trojpodlažnú, zariadenú, rekreačnú, murovanú chatu s pozemkom o rozlohe 1100 m2, ktorá sa nachádza v peknom, tichom prostredí vo Vrútkach - Karvaša a Bláhovca. Veľmi dobrá dostupnosť nielen autom priamo na pozemok, ale aj MHDesp. autom priamo na....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 305 000 €, 300,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTORIA Vám ponúka na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Martine - Podháji, skolaudovaný v r. 2010. Nehnuteľnosť je postavená na pozemku o výmere 757 m2. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: 1. podlažie 142 m2 - chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, špajza, spálňa, šatník, kúpeľňa s WC, terasa, zimná....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 250 000 €, 138,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, celopodpivničený rodinný dom v obci Podhradie, ktorá sa nachádza v prostredí Veľkej Fatry. Dom bol kolaudovaný v r.2008 a užívaný od r.2009. Je situovaný na pozemku o výmere 452 m2, pričom zastavaná plocha domu je 138 m2. Dom je napojený....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 309 000 €, 250,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, priestranný Rodinný dom nachádzajúci sa na pozemku s výmerou 689 m² v atraktívnej lokalite. Dom je podpivničený, murovaný, s celkovou úžitkovou plochou približne 250 m², čo poskytuje dostatok priestoru aj pre väčšiu rodinu, alebo na podnikateľské....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 320 000 €, 462,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný, dvojpodlažný rodinný dom v centre mesta Martin, v pokojnej časti Odtoky. Dom je tiež k dispozícii na výmenu za byt s doplatkom v Martine, Priekope alebo Vrútkach. Nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlučných železničných tratí, čo zabezpečuje pokojné bývanie.....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 304 990 €, 225,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj posledný voľný rodinný dom v reťazovej zástavbe, vo vyhľadávanej obci Diaková, pri Martine. Súčasťou domu je garáž, dve terasy a dve vonkajšie parkovacie miesta. Rodinný dom je postavený z prémiových materiálov, je dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 229 000 €, 130,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal ponúka na predaj 5 izbový Rodinný Dom s pozemkom 713 m2 na Karvaša Bláhovca vo Vrútkach Dom je Rozdelený na 2 Byty: Jeden Byt je 3. izbový a druhý 2. izbový Byt a každý Byt má samostatný vchod. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nová strecha s Betónovou škridlou a čiastočne....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 289 990 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality ASTORIA Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného dom typu bungalov v obci Valča postaveného na pozemku o výmere 663 m2, s prístupom po slepej ulici, s orientáciou na juhozápad. Dom je postavený z porobetónových tvárnic zn. Ytong s hrúbkou 300 mm, zateplený polystyrénom....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 439 000 €, 180,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Chata je 3 poschodová postavená z Ytongu na vlastnom pozemku o výmere okolo 484 m2. Chata pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej jedálne spojenej a Kuchyňou a kúpeľnou so sprch. kútom, na 2. poschodí obývačka spojená s izbou s 2. lôžkami, kúpeľňou a terasou, na 3. poschodí sú 3.izby.....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 280 000 €, 384,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 6izb. rodinný dom v Martine v časti Záturčie postavený na 800m2 pozemku. Dom má výbornú kondíciu a výborný technický stav, je v pôvodnom stave. Z domu je výhľad na Turčiansku kotlinu a okolité hory. Dom ma celkovo 4 poschodia to predstavuje....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 250 000 €, 348,00 m2 cca 720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej časti Martina Stráne, v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Malú Fatru a Martinské hole. Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 1969, postavená na pozemku o výmere 772 m2, zastavaná plocha 116 m2, úžitková plocha 348 m2. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 45 000 €, 298,00 m2 cca 150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásnu drevenú chatku postavenú na betónových základoch, nachádzajúcu sa v tichej a pokojnej časti záhradkárskej osady Kolónia Hviezda. Táto jednoposchodová chatka o výmere 24 m² je ideálnym miestom na oddych a relax. Charakteristika chatky: Materiál: Celodrevená....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 104 000 €, 114,00 m2 cca 910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj trojpodlažnú chatu v mestskej časti Stráne, umiestnenú priamo v lese. Zastavaná plocha je 47m2 a celková úžitková plocha cca 114m2. Chata dispozične pozostáva z pivnice, v ktorej je garáž pre jedno auto, práčovňa a miestnosť určená na skladovanie. Na prízemí....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 287)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>