- domy GALANTA

  • Na hľadaný výraz "domy galanta" sme našli 443 nehnuteľností - priemerná cena 1 399 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 155 m2
    • 194 m2
    • 194 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 194 m2
    • 233 m2
  •  Podľa ceny
    • 217000
    • 272000 (priemerná cena)
    • 326000
    • 1390 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, GALANTA, 22 500 €, 16,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F004-13-KAHa Ponúkame Vám na predaj krásnu udržiavanú záhradku s drevenou chatkou v Seredi. Pozemok má výmeru 457m2, je oplotený a situovaný vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti za hrádzou. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, vonkajšie posedenie a vlastná studňa. Súčasťou pozemku....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 563 000 €, 318,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY – ponúka na predaj veľký 7 izbový rodinný dom 318 m2 v obci Šintava s dvojgarážou na elektrický pohon, krytou terasou, bazénom značky COMPASS s kompletnou technológiu (filtrácia, ohrev tepelným čerpadlom, samostatná šachta) a záhradným domčekom v obci Šintava. Rodinný....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 180 000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v Seredi na Vážskej ul. Plocha plocha obytnej časti domu je podľa nameraných hodnôt 99m2. Súčasťou domu je ešte ďalší dom s vlastným súpisným číslom, ale kvôli technickému stavu je vhodný skôr na zbúranie. Domy ležia na pozemku....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 146 000 €, 95,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „RIM" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. Dom 4 izbový - 95,4m2, Pozemok cca 400m2 – cena 146 000 € holodom a 155 500 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 122 m2 Úžitková....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 214 900 €, 160,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne: na predaj moderný a priestranný 5-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite obce Jelka. Dom s úžitkovou plochou 198 m² sa nachádza na rovinatom, kompletne oplotenom pozemku s výmerou 658 m² a ponúka ideálne bývanie pre rodinu hľadajúcu komfort a súkromie. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 145 000 €, 131,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj poschodový 4 izbový rodinný dom s garážou - MODERNÁ NOVOSTAVBA „RIO" - v obci Košúty, okres Galanta. 4 izbový 131m2 s garážou - 1NP – 110 m2 + 2NP -65 m2 + terasa 12 m2 na poschodí, terasa na prízemí (podľa želania zákazníka) – cena 160 000 € holodom....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 705,00 m2 cca 250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výborná lokalita! TUreality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu postaveného na pozemku o rozlohe 705m2. Obytná plocha domu je 118,3m2, terasa 15m2-dom je sčasti podpivničený. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky so vstupom na terasu, 3 nepriechodných....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 250 000 €, 213,00 m2 cca 1170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária BELLA VITA Slovakia Vám ponúka na predaj 4 izbový podpivničený samostatne stojací rodinný dom so sedlovou strechou. Dom je postavený na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 600m2.Na pozemku je možnosť posedenia pri nádhernom jazierku s vodopádom. Pri dome je pekná....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 289 000 € na 279 000 € dňa 13.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, GALANTA, 279 000 €, 112,50 m2 cca 2480 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
23.10.2025 - 289.000 €
13.04.2026 - 279.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

24.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný 5- izbový rodinný dom s mnohými benefitmi v Galante v mestskej časti Kolónia. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 97 000 €, 68,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom „DETROIT" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 3 izbový - 90 m2, Pozemok do 400 m2, – cena 112 000 € holodom a 122 000 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 90 m2 Úžitková plocha....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 140 000 €, 113,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V spolupráci s investorom ponúkame v Galante na predaj novostavbu 20 rodinných domov . Každý dom je súčasťou dvojdomu a pozostáva zo 4 izieb - kuchyne, predsiene, zádveria, technickej miestnosti, samostatného wc a terasy. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, vaňa a dvojité umývadlo.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 184 990 €, 96,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom v obci Košúty Dom je súčasťou moderného dvojdomu s vlastnou záhradou, nachádza sa v tichej novovybudovanej časti s vynikajúcou dostupnosťou. Dom je úplne oddelená jednotka, odčlenená samostatným murivom so zvukovou izoláciou,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 179 000 €, 100,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu rodinného domu v obci Košúty. Dispozícia: vstupná chodba, spálňa, detská izba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, kúpeľňa s WC. K domu prislúcha terasa z predu aj vzadu. Dom je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu. Vykurovanie je podlahové....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 340 000 €, 110,00 m2 cca 3090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 5 ročnú novostavbu v Galante v časti Kolónia. Jednopodlažný dom s pultovou strechou je situovaný v tichej a slepej ulici pri potôčiku. Rozloha pozemku je 870 m2, plocha domu je 110 m2 a s terasou 140 m2. Dispozícia domu: chodba, WC s umývadlom, technická miestnosť,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 105 000 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Táto nehnuteľnosť predstavuje výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dom s veľkým pozemkom, pokojné vidiecke prostredie a zároveň výbornú dostupnosť do okolitých miest. Dom bol postavený v roku 1970 a je tehlovej konštrukcie v pôvodnom stave, čo ponúka ideálny základ pre rekonštrukciu....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 219 000 €, 235,00 m2 cca 930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ak hľadáte rodinný dom so samostatnou garážou, altánkom na posedenie, kde sa môžete rovno nasťahovať bez veľkých starostí, v obci Trstice, v blízkosti mesta Dunajská Streda a mesta Galanta, jeden taký čaká práve na vás. Na predaj ponúkaný poschodový rodinný dom disponuje výbornou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 99 000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na predaj rodinný dom ktorý je aktuálne v stave celkovej rekonštrukcie v obci Jelka. Dom je postavený z tehál na pozemku s rozlohou 2008m2. Budúci majiteľ má viacero možností realizácie, či už pokračovať s rekonštrukciou rodinného domu,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 320 000 €, 320,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka Exkluzívne na predaj Rodinnú vilu 320 m2 využívanú na bývanie a podnikanie v Galante na ul.Hodská. -Vila sa skladá s prízemia ktoré je využívané na podnikateľské účely a poschodia ktoré je využívané na bývanie. Nachádza sa na pozemku o výmere 1074 m2. Parkovanie je....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 142 000 €, 112,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbového RD v dvojdome v novej štvrti v Galante. Plocha: úžitková 112,34m2, zastavaná. Podlaha: parketovaná podlaha,mrazuzdorná dlažba.Gletované Steny: stierky. Okná: plastové farebné. LCD videovrátnik Interierové dvere so zárubnou Vybavenie kúpeľne:....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 55 000 €, 16,00 m2 cca 3440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj rekreačnú chatku so záhradou. Nehnuteľnosť sa nachádza v katastrálnom území obce Šoporňa, na ľavom brehu Váhu, pod priehradou Kráľová. Rekreačná drevená chatka je zhotovená zo zateplených drevených panelov a pozostáva z prízemia....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 430 000 €, 330,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne Vám ponúkame tento jedinečný rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej lokalite obce Jelka, okres Galanta. Veľmi dobra dostupnosť z Bratislavy, absolútny pokoj od susedov a kvalita stavby - skvelá kombinácia bývania, relaxu aj zábavy. Dom bol celý navrhnutý priamo majiteľmi.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 310 000 €, 470,00 m2 cca 660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný, poschodový 6-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obľúbenej a pokojnej obci Horné Saliby – v lokalite známej svojím príjemným prostredím, výbornou infraštruktúrou a rýchlou dostupnosťou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj starší rodinný dom s pozemkom o výmere 543 m² v tichej ulici obce Kajal, len pár minút od Galanty. Nehnuteľnosť je vhodná na kompletnú rekonštrukciu alebo výstavbu nového rodinného domu podľa vašich predstáv. Ak hľadáte pozemok s ideálnou veľkosťou v tichej lokalite, kde....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 129 000 €, 84,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „LONDYN" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 4 izbový - 106,5 m2, Pozemok do 400 m2 – cena 129 000 € holodom a 137 500 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 106,5 m2 Úžitková....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 199 000 €, 144,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Bratislava 42km. Nitra 35km. Trnava 25km. Senec 20km. Sereď 15km. Šaľa 17km. Nové Zámky 43km. Dunajská Streda 20km .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Snívate o útulnom domčeku v krásnom prostredí, kde na vás dýcha história a príroda? V obci Jelka nájdete jedinečnú nehnuteľnosť postavenú okolo roku 1920, ktorá je pripravená na nového majiteľa s vášňou pre rekonštrukciu a láskou k vidieckemu životu. Čaro starých čias s modernými....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 215 000 €, 110,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY Vám ponúka na predaj komfortné novostavby 4 izbových rodinných domov typu bungalov, aj pre náročného klienta. Rodinné domy sa nachádzajú v novej obytnej zóne vo vyhľadávanej a kľudnej lokalite v meste Galanta HODY Cena od 215.000,-Eur v štádiu holodom Možnosť dokončiť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 187 000 €, 105,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Zaujímavá ponuka! IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj viacgeneračný rodinný dom, s možnosťou využívania ako: - Dvoj - či aj trojgeneračný rodinný dom prípadne - na podnikanie aj na bývanie. Táto zaujímavá nehnuteľnosť sa nachádza medzi mestami Galanta a Sládkovičovo,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 215 000 €, 135,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom na veľkom pozemku 1 315 m² – Vozokany Hotový dom, pokojná lokalita a pozemok s budúcou hodnotou Realitná kancelária Vestareal ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na slnečnom a udržiavanom pozemku....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 110,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

BELLA VITA Slovakia Vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení ponúka 3 izbový rodinný dom v meste Sereď okr. Galanta. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 157 000 €, 100,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

ALL INCLUSIVE REAL s.r.o Vám Exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový RD so záhradou na peknom pozemku v obci Veľké Úľany (okr. Galanta). .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 140 000 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo Výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Seredi na Strednočepeňskej ul. Podlahová plocha obytnej časti predstavuje podľa nameraných hodnôt cca 125 m2. Dispozične pozostáva: vstupná chodba, jedna samostatná izba, jedna priechodná izba, kuchyňa s komorou, samostatné....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 157 000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj poslednú 4 izbovú novostavbu DELUXE bez garáže, ktorá je súčasťou dvojdomu. Rodinné domy sa nachádzajú v lokalite Galanta časť - Richtárske pole. Charakteristika domu: Zastavaná plocha: 126,89 m2, Úžitková plocha: 110,11m2 Obytná plocha interiéru 93,64m2....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 179 900 €, 89,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 4 izbové rodinné domy v obci Šúrovce, kúsok od Trnavy a Serede. Obytná plocha domu je 88,90m2 + 20m2 terasa + Pozemok + parking. Dom č. 1 - Pozemok 322m2 HOLODOM ( rožný dom ) 179 900 eur Dom č. 2 - Pozemok 303m2 už v ŠTANDARDE 217 900 eur Dom č. 3 - Pozemok 303m2....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj starší 4-izbový rodinný dom v obci Trstice. Táto nehnuteľnosť predstavuje skvelú investičnú príležitosť, či už na kompletnú rekonštrukciu, alebo ako ideálny pozemok na výstavbu nového domu. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 168 000 €, 92,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F042-12-MATa Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v meste Sereď, Dolný Čepeň. • zastavaná plocha - 105 m2 • úžitková plocha - 92 m2 • rozloha rovinatého pozemku – 600 m2 • mesačné náklady - iba cca 120 € • rozmery pozemku cca - 25 x 20 m • dom postavený v roku 2014 • stavebný materiál....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 142 000 €, 113,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových dvojdomov v novej štvrti Galanta kolonia Plocha: úžitková 135m2, zastavaná 113m2, plocha pozemku 350m2. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa aj sprchovací kút. Oddelené WC. Konštrukcia....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 124 900 €, 116,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Váhovce, okres Galanta. Rodinný dom so sedlovou strechou sa nachádza na veľkom, slnečnom pozemku o rozlohe 1860 m2. Pozrite si naše video : https://youtu.be/EATEisc7m6Q .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 137 000 €, 120,00 m2 cca 1140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj modernú 4 izbovú novostavbu 125m2 s terasou 33m2 na pozemku 800m2! Rodinný dom sa nachádza v Kajali na konci tichej uličky pri lesíku. Dom má modernú dispozíciu a elegantný vzhľad. Jedná sa o stavbu s plochou strechou a veľkorysou prestrešenou terasou. Dom....

 
 
 
 
+4%

Ceny sa zmenila z 240 000 € na 250 000 € dňa 19.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, GALANTA, 250 000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.08.2025 - 220.000 €
17.03.2026 - 240.000 €
19.03.2026 - 250.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom s garážou, krbom, prípravou na saunu, vytvorenými parkovacími státiami vo dvore nehnuteľnosti, v centre mesta Galanta, ktorý môže slúžiť aj ako: - dvojgeneračný rodinný dom, prípadne - na podnikanie, kvôli polohe....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 250 000 €, 432,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte rodinný dom ? alebo rodinnú vilu ? alebo investičnú príležitosť ? alebo dvojgeneračné bývanie ? alebo priestor na prenájom s viac bytovým jednotkami ? Mgr. Helena Štrebová - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke presne takýto RD v ktorom nájdete toto všetko a ešte aj viac –....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 379 900 €, 92,00 m2 cca 4130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Novostavba rodinného domu na predaj v Obci Mostová pri Galante. Dom je dokončený na kľúč a ihneď k dispozícií. Interiér kompletne dokončený vrátane kuchynskej linky + zariadenie obývačky a spálne a komplet kúpeľne. Pozemok je kompletne oplotený + brána na elektrický pohon. Úžitková....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 444)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>