- domy GALANTA

  • Na hľadaný výraz "domy galanta" sme našli 443 nehnuteľností - priemerná cena 1 399 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 155 m2
    • 194 m2
    • 194 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 194 m2
    • 233 m2
  •  Podľa ceny
    • 217000
    • 272000 (priemerná cena)
    • 326000
    • 1390 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, GALANTA, 145 000 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s BALKÓNOM vo vyhľadávanej lokalite mesta Galanta-sídlisko SEVER, Mierová ulica. Byt sa nachádza na ideálnom 1. poschodí zo 7 v bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2017 a disponuje platným energetickým....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 132 000 €, 100,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinné domy : DE LUXE Cena od: 127 000 € • Úžitková plocha bez terasy v rozlohe 100 m2 • Vlastná záhrada od 220 m² • Vlastné parkovisko pre dve motorové vozidlá • Vlastná skrytá terasa (17 m²) • LCD videovrátnik • Vlastný bojler • Farebné prevedenie plastových....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 350 000 €, 400,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY – Vám ponúka na predaj budovu ktorú môžete využiť na bývanie aj podnikanie. Nachádza sa na hlavnej ceste v Galante, časť Nebojsa. Na pozemku sa okrem budovy nachádza garáž, letná garáž a prístavba. Pred objektom sú vydláždené parkovacie miesta pre 6 áut. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 145 000 €, 104,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „PALERMO" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 4 izbový - 132 m2, Pozemok 540 m2 – cena 160 000 holodom a 170 000 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 132 m2 Úžitková plocha....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 170 000 €, 350,00 m2 cca 490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj nadčasový 5 izbový 3 podlažný rodinný dom. Dom sa nachádza v tichej lokalite v meste Sereď blízko pri centre. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 373m2 s úžitkovou plochou 350m2. Dom bol postavený v r. 1970 stavebným inžinierom má skvelé dispozičné riešenie....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 199 000 €, 127,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Seredi na Obežnej ul. Podlahová plocha obytnej časti predstavuje podľa nameraných hodnôt cca 127 m2. Dispozične pozostáva: (1. NP) zádverie, centrálna chodba, priestranná obývačka (loggia po celej šírke domu), kuchyňa s komorou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 100 000 €, 115,00 m2 cca 870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj modernú 3 izbovú novostavbu 103m2 na pozemku 495m2 s terasou 25,5m2! .PREDANÉ ALE. TAKÝTO DOM VÁM VIEME ZHOTOVIŤ PRESNE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV NA VAŠOM POZEMKU !!! CENA HOLODOMU BY BOLA: 118 000€ CENA HRUBEJ STAVBY BY BOLA 78 000€ Dom má modernú dispozíciu....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 214 990 €, 231,00 m2 cca 930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný Rodinný dom v pokojnej časti Galatna s garážou, priestrannou terasou a veľkým potenciálom na pozemku. Ak hľadáte rodinný dom s praktickou dispozíciou, v tichej a vyhľadávanej lokalite mesta Galanta, máme pre vás nehnuteľnosť, ktorá ponúka ideálne....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 338 000 €, 146,66 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 5-izbový kompletne zariadený rodinný dom s dostatkom súkromia, ideálny pre pokojné rodinné bývanie s dôrazom na každodenný komfort. Má moderné a funkčné dispozičné riešenie s dôrazom na praktické využitie priestoru a prirodzené prepojenie interiéru s exteriérom.....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 132 990 € na 129 000 € dňa 02.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, GALANTA, 129 000 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.02.2026 - 132.990 €
02.04.2026 - 129.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte nové bývanie ktoré naplní Vaše predstavy o novom domove? Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Seredi na Garbiarskej ulici. Byt o rozlohe 72 m2 sa nachádza na 6/12 poschodí, zatepleného bytového....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 125 000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v pokojnej časti obce s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou. Nehnuteľnosť je ideálna na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, vhodná na bývanie aj ako víkendová chalupa. Základné informácie:....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 149 000 €, 238,00 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj dva rodinné domy postavené na priestrannom 12-árovom pozemku v obci Malá Mača. Táto ponuka predstavuje ideálnu príležitosť pre rodiny hľadajúce viacgeneračné bývanie, ako aj pre investorov, ktorí chcú využiť potenciál....

 
 
 
 
+6%

Ceny sa zmenila z 269 000 € na 285 000 € dňa 18.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, GALANTA, 285 000 €, 200,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
20.05.2023 - 269.000 €
18.02.2026 - 285.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Každý z nás úplne prirodzene túži pretvárať prostredie okolo seba tak, aby sa v ňom cítil príjemne. V ponúkanom dome je to tak Čo vám ponúkame? Kvalitný dom s priestrannými izbami a pivnicou, bazén, terasa, 2x garáž, okrasná a úžitková záhrada, záhradný domček, vinná pivnička s....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 189 900 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj veľký šesťizbový rodinný dom v obci Sereď, časť Dolný Čepeň. Poschodový rodinný dom je súčasťou dvojdomu, nachádza sa na ideálnom, slnečnom pozemku o rozlohe 380 m2. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 199 990 €, 152,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 ponúka exkluzívne na predaj útulný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Pata, okres Galanta. Vzdialenosť od krajského mesta Nitra je 17 min. autom po diaľnici. Plocha domu je 112 m² + hospodárska budova 40 m² a nachádza sa na pozemku s výmerou 1894 m². Nehnuteľnosť je čiastočne....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte pozemok , ktorý je pripravený na výstavbu a ponúkne vám pokoj, priestor a istotu do budúcna? V obci Pata vám prinášame rovinatý, oplotený pozemok o výmere 811 m² , situovaný v príjemnej lokalite pri športovom ihrisku. Ideálne miesto pre ľudí, ktorí chcú stavať bez kompromisov.....