- domy SENEC

  • Na hľadaný výraz "domy senec" sme našli 328 nehnuteľností - priemerná cena 1 648 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 134 m2
    • 168 m2
    • 168 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 168 m2
    • 202 m2
  •  Podľa ceny
    • 222000
    • 277000 (priemerná cena)
    • 333000
    • 1640 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, SENEC, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu na Slnečných jazerách, časť Juh. Chata s úžitkovou plochou 120 m² sa nachádza na pozemku vo výmere 279 m², šírka 16 m.DISPOZÍCIA:2NP- obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC 1NP.-garáž , sklad.STAV NEHNUTEĽNOSTI:-murovaná....

 
 
 
  Dom, SENEC, 160 000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 285 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Vinohradnícka Mestská časť: Senec-mesto Obec: Senec RK Quality SC je tu pre Vás vyše 20 rokov. Garantujeme vrátenie rezervačného poplatku keď Vám nevybavíme hypotéku, pričom neplatíte poplatky za znalecký posudok ani za kolky na katastri. Lokalita: Vinohradnícka ulica, Senec....

 
 
 
  Dom, SENEC, 509 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Dobšinského Obec: Senec Tehlová novostavba 4i RD s garážou z r. 2019 skrýva v sebe viac, než sa zdá na prvý pohľad. Navonok pôsobí kompaktne, no ponúka komfortné bývanie v 4 priestranných izbách s celkovou úžitkovou plochou 149,82m2 ( ZP 179m2),. Od jari do jesene sa obytný....

 
 
 
  Dom, SENEC, 99 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta Senec. Pozemok o rozlohe 528 m2 je rovinatý, ľahko prístupný a svojou polohou poskytuje príjemné bývanie, ale zároveň predstavuje aj výbornú investičnú príležitosť. .

 
 
 
  Dom, SENEC, 189 900 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 379 900 €, 170,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 319 990 €, 116,76 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 285 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Limitovaná AKCIA teraz - 285.000 EUR, holodom Celkovo je k dispozícii 14 ks bytov v domoch v radovej zástavbe. Seriózne jednanie. Dohodnite si obhliadku na tel.: 0904807080 Meno: .

 
 
 
  Dom, SENEC, 323 000 €, 105,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 129 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame vám možnosť výstavby moderného bungalovu s úžitkovou plochou 96 m2, ideálneho pre rodinu, pár alebo ako investíciu. _________________________________________________________________________________ Základné info o projekte: ?? 4-izbový bungalov s funkčným dispozičným riešením....

 
 
 
  Dom, SENEC, Na žiadosť, 200,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v lukratívnej lokalite, v blízkosti Slnečných jazier, ktorý sa nachádza v obci Reca pri Senci. Dom ponúkame s výraznou zľavou do konca roka s zníženou sumou o 20.000eur. Samostatne stojaci dom sa nachádza v tichej uličke, v zástavbe rodinných....

 
 
 
  Dom, SENEC, 420 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Výstavba sa práve začína, plánované dokončenie je koncom roka 2025 alebo začiatkom 2026. Teraz je možnosť získať túto nehnuteľnosť za mimoriadne výhodnú cenu 420 000 €! Dom má modernú a praktickú dispozíciu, dve kúpeľne, šatník, veľkú terasu, samostatnú garáž s nabíjačkou pre elektromobil,....

 
 
 
  Dom, SENEC, Na žiadosť, 296,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom s vlastným podielom na jazere v obci Reca, ktorá sa nachádza 4 km od Senca. Plocha pozemku 1559, z toho 769 m2 vodná plocha, zastavaná plocha vrátane dvojgaráže je 296 m2. Dom je prízemný s možnosťou úpravy podkrovia na bývanie, s....

 
 
 
  Dom, SENEC, 189 900 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 224 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.05.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 581m 2 , Senec, 224.600 € .

 
 
 
  Dom, SENEC, Na žiadosť, 144,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou na Okružnej ulici v Senci. Dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite na okraji Senca s dobrou náväznosťou na diaľnicu ako aj Seneckú cestu (lokalita Mlynský klin). Jedná sa o krajný dom v radovej zástave (troj-dome) so samostatnou....

 
 
 
  Dom, SENEC, 274 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

DOM: - úžitková plocha 110 m2 s vlastnou záhradou - 3 samostatné izby na poschodí - Obývačka s kuchyňou, špajza, malá pracovňa na prízemí - 2 kúpelne (prízemie a poschodie) - veľká loggia 9 m2 - tepelné čerpadlo POZEMOK: - výmera záhrady cca 180 m² - na pozemku sa nachádzajú IS -....

 
 
 
  Dom, SENEC, 259 000 €, 106,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 178 500 €, 119,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 558 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Podľa územnoplánovacej informácie je pozemok určený na výstavbu rodinných domov. .

 
 
 
  Dom, SENEC, 329 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Interiér s rozlohou 100 m² očarí svojím prirodzeným svetlom a vzdušnosťou. Veľkoformátové hliníkové francúzske okno (5 metrov šírka) kombinuje denný priestor s exteriérom a vpúšťa do domu svetlo aj atmosféru. Spája totiž presvetľujúcu obývaciu izbu s 35 m2 rozľahlou terasou, čiastočne....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 289 000 € na 279 000 € dňa 13.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, SENEC, 279 000 €, 112,50 m2 cca 2480 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
23.10.2025 - 289.000 €
13.04.2026 - 279.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 140 000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 319 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

A to nie je všetko! Nové rodinné domy budú situované v uzavretej súkromnej uličke so štyrmi domami, kde si vychutnáte pokoj, bezpečie a súkromie. Celý areál bude oplotený, vstup zabezpečený bráničkou pre peších a elektrickou bránou na diaľkové ovládanie pre motorové vozidlá – exkluzívny....

 
 
 
  Dom, SENEC, 515 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Mäsiarska Mestská časť: Senec-mesto Obec: Senec RK Quality SC je tu pre Vás vyše 20 rokov. Garantujeme vrátenie rezervačného poplatku keď Vám nevybavíme hypotéku, pričom neplatíte poplatky za znalecký posudok ani za kolky na katastri. POLYFUNKČNÝ OBEKT v úplnom centre mesta....

 
 
 
  Dom, SENEC, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom je postavený na pozemku o výmere 354m2 a zastavaná plocha tohto domu je cca 170 m2. Ide o starší rodinný dom, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Momentálne je neobývaný. Na pozemku je postavená aj malá hospodárska budova. Časť domu je podpivničená. Na pozemku sú....

 
 
 
  Dom, SENEC, 228 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte nehnuteľnosť s vysokým výnosom len 20 minút od Bratislavy a s nájomníkom? Nájomné: 950 EUR až 1100 EUR/mesiac Tento štýlový a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Tri Vody ponúka nádherný výhľad na bazén a jazerá, s nájomníkom, ideálne na dlhodobé prenajímanie alebo....

 
 
 
  Dom, SENEC, 399 000 €, 222,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 129 990 €, 108,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 269 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Len pár krokov od Slnečných jazier (iba 1 min. chôdze od Slnečných jazier). Ideálne pre milovníkov vody, slnka a outdoorových aktivít. Možná VÝMENA za inú nehnuteľnosť, doplatok podľa dohody. Celková plocha pozemku: 395 m² Zastavaná plocha: 74 m² Úžitková plocha: 159,5 m² Čo je najlepšie....

 
 
 
  Dom, SENEC, 333 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

✅ 130 m² úžitková plocha ✅ 503 m² pozemok ✅ zastrešená terasa (14 m²), záhradný domček ✅ 3 samostatné izby, obývačka spojená s kuchyňou a špajzou ✅ kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, 2x WC ✅ podlahové kúrenie s reguláciou, elektrické žalúzie ✅ vyššia kuchynská linka s kamennou pracovnou....

 
 
 
  Dom, SENEC, 420 000 €, 200,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 202 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce s komplet vybudovanou infraštruktúrou. K pozemku vedie súkromná prijazdova ulica cca 50m. s hlavnej cesty. Rozloha pozemku: 785m2. Inzinierske siete: voda, kanalizácia a elektrina sú vzdialene cca 50m. od pozemku a plyn okolo 60m. Cena 202....

 
 
 
  Dom, SENEC, 300 000 €, 110,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 129 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame vám možnosť výstavby bungalovu s rovnou strechou a úžitkovou plochou 94 m2 – ideálne riešenie pre štýlové, úsporné a praktické bývanie. _________________________________________________________________________________ Základné údaje: ?? Úžitková plocha: 94 m2 ?? Terasa: 13,6....

 
 
 
  Dom, SENEC, 240 000 €, 285,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 259 990 €, 190,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 650 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Rodinný dom s úžitkovou plochou 181 m2 je postavený na pozemku o rozlohe 697 m2. Dom je situovaný len približne 300 m od pešej zóny v centre mesta a približne 800 m od Slnečných jazier. Dispozíciu domu tvorí vstupná chodba, obývacia izba čiastočne spojená s kuchyňou, spálňa, detská....