• GoHome Professional
pozemky SENEC - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • pozemky SENEC - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - pozemky SENEC

  • Na hľadaný výraz "pozemky senec" sme našli 189 nehnuteľností - priemerná cena 130 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 8158 m2
    • 10198 m2
    • 10198 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 10198 m2
    • 12237 m2
  •  Podľa ceny
    • 1050000
    • 1320000 (priemerná cena)
    • 1580000
    • 129 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, SENEC, 600 000 €, 2730,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.10.2025.,

www.ringo.sk

Predám priemyselný pozemok 2730m 2 , Senec, 600.000 € .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 915 975 €, 7965,00 m2 cca 120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.08.2020.,

www.realitybroker.sk

Ponúkame na predaj pozemok vo výmere 7965 m2 na priemyselné využitie v logistickom centre v k.ú. Senec. UPI : logistické centrum. .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 508 500 €, 5085,00 m2 cca 100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.08.2020.,

www.realitybroker.sk

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v obci Veľký Biel. Pozemok o rozlohe 5085 m2 sa nachádza pri hlavnej ceste smer Senec – Bratislava. Je vhodný určený na komerčné účely tzn. výstavba haly alebo viacero menších hál, administratívnej budovy a pod. CENA POZEMKU : 100,- eur plus DPH....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'pozemky senec'
60 000 €
122 000 €
207 000 €
  Pozemok, SENEC, 258 600 €, 862,00 m2 cca 300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.04.2023.,

www.realitybroker.sk

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok obci Blatné. Pozemok o rozlohe 862 m2 sa nachádza v tichej zastavanej časti obce. Pozemok svojou rozlohou a hlavne polohou poskytuje viacero možností využitia nakoľko je prístupný z dvoch strán. Z jednej aj druhej strany pozemku sa nachádza....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 90 000 €, 1032,00 m2 cca 90 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.08.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v obci Senec, v blízkosti Zeleného jazera. Pozemok je rovinatý. Rozloha pozemku celkom: 1032 m2 Druh pozemku: Záhrada Funkčné využitie pozemku podľa ÚPI: bývanie, služby a drobné prevádzky Šírka pozemku: 18m....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 109 990 €, 699,00 m2 cca 160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v obci Senec, lokalita " Pri Bratislavskej ceste IV" v blízkosti Zeleného jazera. Pozemok je rovinatý. Rozloha pozemku celkom: 699 m2 Druh pozemku: Ovocný sad Funkčné využitie pozemku podľa ÚPI: bývanie, služby....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 1 880 000 €, 9400,00 m2 cca 200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2025.,

www.ringo.sk

Predám priemyselný pozemok 9400m 2 , Senec, 1.880.000 € .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 550 120 €, 1618,00 m2 cca 340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Senec – na Strmej ulici, s výmerou 1618 m². Strmá ulica patrí medzi najprestížnejšie a najvyhľadávanejšie rezidenčné lokality v Senci. Táto výnimočná adresa ponúka....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 982 260 €, 11556,00 m2 cca 90 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v perspektívnej lokalite Potkania v Senci, priamo oproti novej rozvíjajúcej sa rezidenčnej zóne Margovo pole. Pozemok predstavuje zaujímavú investičnú príležitosť vzhľadom na dynamický rozvoj tejto časti mesta. Lokalita....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 72 972 €, 6081,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne na PREDAJ investičného pozemku pri Senci .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 700 000 €, 20000,00 m2 cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2024.,

www.ringo.sk

Predám priemyselný pozemok 20000m 2 , Senec, 700.000 € .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 3 303 688 €, 22628,00 m2 cca 150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2023.,

www.zoznamrealit.sk

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný stavebný pozemok na západnom okraji Senca. .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 55 000 €, 900,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predáme v k.ú. Senec, tichá kľudná časť Svätý Martin veľký stavebný pozemok o výmere 742m2. K pozemku vedie súkromná kamenistá prístupová cesta o šírke 3m, celková výmera cesty je 628m2, pričom podiel na predaj je 1/4 (157m2). V prístupovej ceste je už položený kábel na elektrinu....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 4 288 200 €, 35735,00 m2 cca 120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 35 735 m2 v katastrálnom území Senec. Pozemok je súčasťou nového územného plánu (územný plán schválený Mestským zastupiteľstvom v Senci sept.2024) s funkčným využitím: Bývanie, služby a drobné prevádzky. Pozemok je evidovaný na katastrálnej mape....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 225 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2026.,

reality.predaj.sk

Stavebný pozemok so stavebným povolením – Zálesie Ponúkame na predaj stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením, projektom a uhradeným poplatkom za rozvoj bývania. Možnosť okamžite začať s výstavbou rodinného domu. Základné informácie: - výmera pozemku: 616 m² + podiel na....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 275 394 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.centrumnehnutelnosti.sk

Exkluzívny stavebný pozemok v Senci na predaj. Všetky inžinierske siete priamo na pozemku (vodovod, kanalizácia, plyn, elektrina, optika). Výmera pozemku 1106 m2. Kontakt: 0904160689 Senec.

 
 
 
  Pozemok, SENEC, Na žiadosť, 597,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Senci na Trnavskej. - lokalita sa nachádza v blízkosti centra Senca- 500 m., a ponúka blízky výjazd na D1. Budova ponúka priestory na prevádzky, služby, sklady, ubytovanie pre zamestnancov.. Aktuálne v budove sídli prevádzka....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

reality.predaj.sk