02/5720 6181
Na hľadaný výraz "pozemky senec" sme našli 192 nehnuteľností - priemerná cena 130 €/m2
Filtrovať vyhľadávanie
18.09.2025.,
www.bazos.sk
Pozemok má približnú výmeru 156m x 26m čo je ideálne pre 4 dvojdomy alebo radovú zástavbu. Momentálne sa na ňom nachádzajú prípojky vody a kanalizácie a v tesnej blízkosti je vybudovaná nová trafostanica vhodná na napojenie elektrickej energie. Na pozemok je možné zriadiť prístupovú....
15.09.2025.,
www.bazos.sk
Ulica: Reca Obec: Reca Leaders & Partners pobočka Senec Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Reci. Rozloha pozemku je 1061 m2 s rozmermi: šírka pozemku 10 m a dĺžka 106 m . Terén pozemku je rovinatý a pozemok sa nachádza z časti v intraviláne (751 m2) a z časti v extraviláne (310....
29.09.2025.,
www.bazos.sk
Rovinatý, siete pri pozemku. Pozemok cca 17 x 63 m. Cena : 139.000 eur vrátane provízie. V provízii je zahrnuté: rezervačná zmluva, kúpna zmluva, overenie podpisov predávajúcich, vklad do katastra nehnuteľnosti kúpnej zmluvy v sume 100 eur a odovzdávací protokol. * Lea Bomboš Laurová....
20.10.2025.,
www.bazos.sk
ÚPI v aktuálnom stave: Účelové zariadenia poľnohospodárskeho využívania pôdy, zariadenia a stavby poľnohospodárskej účelovej výstavby, výcvikové stredisko psov... Viac informácii poskytnem mailom alebo telefonicky. Meno: .
22.09.2025.,
www.bazos.sk
K pozemku vedie spevnená prístupová cesta. Územnoplánovacia informácia priložená v inzeráte a aj približné rozmery pozemku. Cena: 919 410 eur vrátane provízie. V provízii je zahrnuté: rezervačná zmluva, kúpna zmluva, overenie podpisov predávajúcich, vklad do katastra nehnuteľnosti....
09.10.2025.,
www.bazos.sk
Ulica: Kapria Obec: Senec SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom o výmere 507m2 v Senci na Kapria ulici v novo vybudovanej lokalite pri Čiernej vode. Rozmery pozemku: šírka pozemku 18 m, dĺžka 28m. Všetky siete - voda, kanalizácia a elektrina sa....
29.09.2025.,
www.bazos.sk
Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane všetkých poplatkov. V prípade potreby Vám poradí náš finančný poradca. Ak Vás ponuka zaujala, volajte č: +421 41 3217800, alebo ma kontaktujte mailom: vlaskova@tureality.sk Meno: .
02.10.2025.,
www.bazos.sk
1 parcela ornej pôdy s výmerou 3 157 m2 1 vlastník, bez tiarch, poľnohospodárska pôda cena = 6750 eur Meno: .
11.09.2025.,
www.bazos.sk