• GoHome Professional
domy STARÁ ĽUBOVŇA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • domy STARÁ ĽUBOVŇA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy STARÁ ĽUBOVŇA

  • Na hľadaný výraz "domy stará ľubovňa" sme našli 92 nehnuteľností - priemerná cena 1 082 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 130 m2
    • 162 m2
    • 162 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 162 m2
    • 195 m2
  •  Podľa ceny
    • 140000
    • 175000 (priemerná cena)
    • 211000
    • 1080 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 270 000 €, 140,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.09.2024.,

www.benard.sk

Ak hľadáte väčší 3 podlažný Rodinný dom pre bývanie 2 generácii, popr. väčšej rodiny, ponúkame Vám na kúpu dom v peknej a tichej lokalite mesta Podolínec a po predaji chceme, aby tichou a pokojnou lokalitou ostala. Dom sa nachádza na ul. Janka Hollého, s rýchlym prístupom od hlavnej....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 220 000 €, 118,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2024.,

www.benard.sk

Hľadáte miesto, kde načerpať energiu a byť tak trochu "mimo" ruchu a zhonu každodenných povinností? Miesto, kde za oknami dýcha nádherná príroda. potom práve pre Vás je naša ponuka predaja dreveno-murovanej chaty v obci Malý Lipník, časť Verlišky. Chata sa nachádza na rovinatom pozemku....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 97 000 €, 105,00 m2 cca 920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Na predaj sa ponúka tento čiastočne zrekonštruovaný RD v radovej zástavbe, v obci Kamienka. Nachádza sa na hlavnej ulici. Pozostáva z troch izieb na prízemí. Vpredu je spálňa, z nej sa prechádza do obývačky a ďalej do malej detskej izby, z ktorej je vstup do kúpeľne a do samostatného....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'domy stará ľubovňa'
Na žiadosť
129 900 €
275 000 €
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 149 990 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2024.,

www.benard.sk

Vážení záujemci! Ak hľadáte novú nehnuteľnosť, niečo čo by ste nemuseli rekonštruovať, lebo ako sa hovorí „lepšie nové postaviť ako staré opraviť“, tak máme niečo pre Vás v obci Orlov. Obec sa nachádza v okr. Stará Ľubovňa, vzdialená od nej cca 25km, neďaleko prechodu do Poľska /Leľuchow/....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 199 900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2024.,

www.benard.sk

DOMY SÚ SKOLAUDOVANÉ! Ponúkame Vám na predaj 2 novostavby rodinných domov (1 a 2) v malebnej zamagurskej obci Lesnica ležiacej na severozápade okresu Stará Ľubovňa (25km od SL) pri hranici s Poľskom. Obec je známa ako turistická oblasť vďaka splavovaniu plťami po rieke Dunajec, výstupom....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 230 000 €, 130,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2025.,

www.benard.sk

V novej a rozrastajúcej časti mesta Šibeničná hora máme na predaj rozostavaný rodinný dom v štádiu Hrubá stavba umiestený na pozemku o rozlohe 642 m2. Je to okrajová, severná časť mesta Stará Ľubovňa s dobrou dostupnosťou v smere do Poľska. Ide o jednopodlažný dom plánovaný so 4 izbami....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 230 000 €, 120,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.benard.sk

Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Ponúkame na predaj 3 izbový Rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave nachádzajúci sa na Mýtnej ul.. Pozemok obklopujúci dom je rovinatý, ideálnej rozlohy 787m2, poskytuje dostatok miesta na záhradu, oddych a ďalšie využitie.....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 90 000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2024.,

www.benard.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jakubany. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku v zastavanej časti obce. Pozostáva z jedného nadzemného podlažia a čiastočného poschodia. Stavba rodinného domu pozostáva z pôvodnej stavby rodinného domu postavenej v roku 1915 a prístavby s nadstavbou....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 69 000 €, 110,00 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2025.,

www.benard.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Veľká Lesná, okres Stará Ľubovňa. Nehnuteľnosť sa nachádza na rozľahlom pozemku o rozlohe cca 2500 m2, ktorý poskytuje rôzne možnosti využitia – výstavbu nového rodinného domu, chalupy či rekreačného objektu alebo niekoľkých domov. Obec....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 69 000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2025.,

www.benard.sk

V obci Veľký Lipník ponúkame na predaj 6 izbový Rodinný dom viac menej v pôvodnom stave, ktorý je tvorený s 2 podlaží a povalou. Obec leží v severnej časti okresu Stará Ľubovňa, na ceste do Červeného Kláštora a do Poľska. Okolie obce je vhodné na pešú alebo cyklistickú turistiku,....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 159 900 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.realityplanet.sk

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúka na predaj tento jedinečný 2 podlažný, 5 izbový rodinný dom využívaný ako rekreačná chata v kŕasnom prostrédi obce Matysová Nehnuteľnosť so silnou emóciou a zároveň vysokou pridanou hodnotou, ako je táto, sa nevidí často na predaj. Avšak dnes....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 89 990 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Niektoré domy nekričia. Nerozprávajú o sebe v superlatívoch a nesľubujú okamžité riešenia. Len stoja. Ticho. A čakajú na niekoho, kto im porozumie. .

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 79 999 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Vislanka, okres Stará Ľubovňa, situovaný na pozemku s výmerou približne 898 m². Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnom vidieckom prostredí s dobrou dostupnosťou autom a autobusovým spojením SAD. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreačné využitie....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 219 900 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 84 000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Chata v Matysovej bola postavená v r. 1985 podľa predstáv jej vtedajšieho vlastníka, ktorý tu trávil svoj voľný čas a vychutnával si okolitú prírodu a kľud, ktorý táto dedinka ponúka. Na prízemí nájdeme obývačku, kuchyňu s komorou, WC, kotolňu a garáž s pivnicou. Poschodie ponúka....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 230 000 €, 97,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 199 900 €, 130,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 novostavby rodinných domov (1 a 2) v malebnej zamagurskej obci Lesnica ležiacej na severozápade okresu Stará Ľubovňa (25km od SL) pri hranici s Poľskom. Obec je známa ako turistická oblasť vďaka splavovaniu plťami po rieke Dunajec, výstupom na Tri koruny,....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 48 000 €, 82,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pokojnej obci Stráňany, situovaný v krásnom prostredí neďaleko Pieninského národného parku. Nehnuteľnosť je ideálna na rekreačné využitie ako chata, chalupa alebo na víkendové bývanie, no po úpravách môže slúžiť aj na trvalé bývanie. Dom sa....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 59 800 €, 320,00 m2 cca 190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v obci Hniezdne. Dvojpodlažný dom v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 320m2, sa nachádza na zaujímavom mieste oproti obecnému úradu. K nehnuteľnosti patrí pozemok s rozlohou 1244m2. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 230 000 €, 198,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom + pozemok o výmere 819m2 v obci Vislanka, okres Stará Ľubovňa. .

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 189 000 €, 150,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na kúpu viacgeneračný, udržiavaný, 3 podlažný, 6 izbový Rodinný dom v peknej obci Údol. Na pozemku o rozlohe 1242m2 sa ponúkajú aj priľahlé budovy a to dvojgaráž, hospodárska budova, letná kuchyňa s posedením a pod. Dom bol postavený v roku 1989 - 90 a od tohto obdobia....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 35 900 €, 78,00 m2 cca 460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj peknú a stále vyhľadávanú drevenicu v obci Ľubotín okr. Stará Ľubovňa. Je vzdialená 14km od mesta Lipany / kde sa buduje nový Aquapark/. Obec sa nachádza v smere na Starú Ľubovňu, kde je krásna príroda a Ľubovianianske kúpele, vzdialené 16km od obce,....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 46 000 €, 228,00 m2 cca 200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Leonides Real Vám ponúka na predaj zachovalý rodinný dom s pozemkom v obci Vislanka. Hlavným benefitom tejto ponuky je pozemok, ktorý je možné využiť na výstavbu Domu, Chaty . investičná možnosť. Kto hľadá dom a investíciu v jednom, veľmi radi mu ukážeme našu ponuku. Milovníkov....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 220 000 €, 112,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v osobnom vlastníctve v radovej zástavbe. Nachádza sa v Starej Ľubovni. Dom je situovaný na rovinatom pozemku s rozlohou 549 m2. Prístupný z miestnej komunikácie. DISPOZÍCIA: Dom je jednopodlažný. Pozostáva z 3 izieb, vstupnej chodby, kuchyne, kúpelne....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 125 000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej obci Plavnica. Nehnuteľnosť je situovaná na rovinatom pozemku o výmere 648 m², čo poskytuje dostatok priestoru na bývanie aj oddych. Dom je dvojpodlažný, celý podpivničený a disponuje aj vlastnou garážou,....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 159 900 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúka na predaj tento jedinečný 2 podlažný, 5 izbový rodinný dom využívaný ako rekreačná chata v kŕasnom prostrédi obce Matysová. Všetky fotografie (celkovo 39 ks) a popis nájdete na DIAMONDREALITY.SK Nehnuteľnosť so silnou emóciou a zároveň vysokou....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 100 000 €, 75,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom prostredí v blízkosti jazera. Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre milovníkov prírody, rybárov alebo ako miesto na celoročné bývanie. Chatka ponúka komfortné ubytovanie pre 6 osôb a predáva....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 48 600 €, 200,00 m2 cca 240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Leonides Real Vám ponúka na predaj 6 - izbový rodinný dom v zástavbe rodinných domov v pôvodnom stave. Ide o historický objekt - Národnú kultúrnu pamiatku. V súčasnosti dvojposchodový objekt s čiastočným podpivničením a podkrovím hľadá svojho budúceho majiteľa. Pozemok: 848 m2 Z inžinierských....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 37 500 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Leonides Real Vám ponúka na predaj rovinatý Pozemok so starším rodinným domom. Pozemok má rozlohu 571m2 (17m šírka x 33,6m dĺžka) a nachádza sa v zastavanom území obce. Rodinný dom je o rozlohe 150m2, postavený na betónovom základe, obkopaný - odizolovaný od spodu. Z inžinierských....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 99 000 €, 80,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj starší RODINNÝ DOM v lokalite Šambron, okr. Stará Ľubovňa. Rodinný dom je jednopodlažný pozostáva z troch izieb, vedľa domu....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 240 000 €, 210,00 m2 cca 1140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 78 900 €, 115,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v malebnej obci Hniezdne, ktorá sa nachádza v okrese Stará Ľubovňa. Tento dom je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s možnosťou prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv. Nachádza sa v radovej zástavbe a jeho....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 258 340 € na 247 670 € dňa 11.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 247 670 €, 200,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
16.11.2025 - 289.760 €
21.12.2025 - 282.760 €
10.02.2026 - 275.760 €
03.03.2026 - 258.340 €
11.04.2026 - 247.670 €

Uložiť
Uložené Uložené

16.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavujem vám ideálny rodinný dom, ktorý kombinuje komfort, praktickosť a pokojnú lokalitu, vhodnú pre rodinu s deťmi. Tento dvojpodlažný, celopodpivničený dom s úžitkovou plochou 200 m², garážou 23 m2 a rovinatým pozemkom 476 m² je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, Na žiadosť, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2025.,

www.benard.sk

V pokojnej a na zeleň bohatej časti mesta Zámocká ul. – smer Hrad, ponúkame na predaj udržiavaný 3 podlažný samostatne stojací Rodinný dom s 5 izbami, garážou, pivničnými priestormi, hospodárskou budovou, altánkom. Dom prešiel vo väčšej miere rekonštrukciou, je zateplený a so sedlovou....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, Na žiadosť, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2025.,

www.rkilavska.sk

Zrekonštruovaná drevenica a apartmánová prístavba na predaj v tichej pohraničnej dedinke Legnava (okres Stará Ľubovňa) Kompletne zariadená drevenica a samostatný apartmán na pozemku o výmere 746m2, obytná plocha drevenice je 55m2 a apartmánu je 45m2. Drevenica má kuchyňu/obývaciu....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, Na žiadosť, 677,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.08.2025.,

www.benard.sk

Realitná kancelária BENARD ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Jakubany. Dom sa nachádza vo výbornej lokalite v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou - škola, škôlka, obchody, dobrá dostupnosť do Starej Ľubovne. Charakteristika domu: - dve poschodia + podkrovie pripravené....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 490 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.byvajsi.sk

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka exkluzívne na PREDAJ dvojpodlažný murovaný RODINNÝ DOM v pokojnej a zároveň vyhľadávanej časti mesta Stará Ľubovňa, na Ulici 17. novembra. Nachádza sa na priestrannom....