• GoHome Professional
dvoupokojový ŽILINA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • dvoupokojový ŽILINA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - dvoupokojový ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "dvoupokojový žilina" sme našli 79 nehnuteľností - priemerná cena 2 691 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 46 m2
    • 58 m2
    • 58 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 58 m2
    • 70 m2
  •  Podľa ceny
    • 126000
    • 157000 (priemerná cena)
    • 189000
    • 2690 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 97 000 €, 58,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2019.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Žilina - Dobšinského, 97.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Závodie, 169 999 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 169 999 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 52 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Závodie .

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 179 000 € na 175 000 € dňa 02.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, Hliny, 175 000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
31.03.2026 - 179.000 €
02.04.2026 - 175.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.customreal.sk

Ponúkame iba u nás na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom, Hliny VII. Nachádza sa na 4. poschodí (nad ním je ešte byt), v bytovom dome je nový výťah. Do domu je bezbariérový prístup. Byt je čiastočne zrekonštruovaný - zmenená dispozícia, nepriechodné izby, repasované bytové jadro,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 185 900 €, 65,80 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 185 900 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 65.8 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 235 274 €, 71,19 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.realitymgm.sk

Cena 235 274 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 71.19 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 149 000 €, 56,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt,/56/, Žilina - Hliny IV. Dispozične pozostáva z dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne a WC. Výhodami sú dobre dostupná lokalita, centrum mesta a zrekonštruovaný bytový dom. Bonusom je pivnica. Energetický certifikát nebol dodaný.....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 112 580 €, 42,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2izbový presvetlený byt na 4 poschodí v Žiline. Dispozičné riešenie: priestranná vstupná chodba s odkladacím priestorom + šatníkové skrine, 1xizba + loggia (zastrešená), bezbariérovo prepojená s kuchyňou + okno, 1x izba + šatníkové skrine, samostatná kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 155 000 €, 52,88 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj útulný dvojizbový byt s rozlohou 53 m2, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídlisku Hájik v Žiline. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s dobrým prístupom do centra mesta. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí osemposchodového bytového....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 157 990 €, 49,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj prerobený, slnečný 2-izbový byt Žilina-Solinky o výmere 49m2 s lodžiou. Bytový, panelový dom je zateplený s novou strechou. Samotný byt je na 6/6 poschodí s krásnym výhľadom, orientovaný na vychodnú/západnú stranu. Prešiel rekonštrukciou cca v roku 2020- plávajúce podlahy,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 123 000 €, 65,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt na vyvýšenom prízemí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v centre Žiliny. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky s jedálňou a kuchyňou. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa. Byt disponuje radiátorovým kúrením s vlastným....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 159 000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkam na predaj veľký, svetlý a výborne dispozične riešený 2-izbový byt na sídlisku Hájik v Žiline. Byt sa nachádza na 2. poschodí (s výťahom) v bytovom dome skolaudovanom v novembri 2004. Celková výmera bytu je 62 m². Výhody: +Obývačka s výstupom na balkón +Kuchyňa s loggiou +Spálňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 109 900 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.09.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Žiline, vo vyhľadávanej lokalite na Bulvári. Byt o výmere 57 m2 sa nachádza na 4/4 poschodí bez výťahu. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, 2 samostatných izieb, kuchyne a kúpeľne s WC. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: murované jadro,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 135 000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 47m 2 , Žilina - Rosinská, 135.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 205 000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 72m 2 , Žilina, 205.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj elegantný 2 izbový byt s výmerou 60m2 + terasa, nachádzajúci sa v jednej z najobľúbenejších lokalít centra Žiliny - v parku Sad na Studničkách.Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby v tvare L, spálne, priestrannej obýcavej izby s terasou, kuchyne, kúpeľne....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 126 990 €, 64,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.12.2021.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Žilina - Hlinská, 126.990 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 149 999 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 2 izbový byt na sídlisku Hájik , 50m2 . Ideálny ako štartovaci byt , čiastočne prerobený a vkusne zariadený 2 IZBOVÝ BYT Žilina HÁJIK.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 104 990 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Hlinách VII na Jarnej Ulici v meste Žilina. Byt sa nachádza na 1.poschodí ( pod bytom sa nachádza prízemný byt). Pred 8 rokmi prešiel byt kompletnou rekonštrukciou vrátane bytového jadra a rozvodov. Súčasťou rekonštrukcie bolo aj osadenie nových....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 137 000 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

R E Z E R V O V A N É. . .TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt na 1. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v centre Žiliny. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou a vstupom do WC s kúpeľňou, kde je priestranný sprchovací kút. Z chodby sa vstupuje do....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 173 990 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj príjemný zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 50 m2 vo vyhľadávanej lokalite Žilina – Hájik, ktorá je známa svojím pokojom, množstvom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra. Byt disponuje praktickou dispozíciou, ktorá ponúka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 127 900 €, 65,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 65m 2 , Žilina, 127.900 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 203 000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj Exkluzívne 2-izbový byt (58 m2) v centre Žiliny s obrovskou lodžiou. "Ideálna adresa v srdci mesta, pred Auparkom – a napriek tomu v tichej lokalite." Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája centrum mesta, pokojné bývanie, skvelú dispozíciu a výbornú investičnú príležitosť?....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 149 999 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku.Byt o výmere 50m2 sa nachádza na treťom poschodí v panelovom dome.K bytu prislúcha pivnica i balkón. Možnosť parkovania priamo pred domom je v tejto dobe obrovskou výhodou.Lokalita je bohatá na zeleň. Nedaľeko....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 124 500 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2 izbový slnečný byt v tehlovej bytovke v centre Žiliny, Námestie M. R. Štefánika. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Podlahová plocha bytu je 69m2 (pivnica 5m2). Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 136 000 €, 68,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Holding + vám ponúka Predám väčší 2 izbový prerobený na 3 izbový byt o celkovej výmere 68m2 v Žiline v časti Bôrik s krásnym výhľadom na okraji Parku Ľudovíta Štúra. Bývanie v tomto projekte a lokalite si zamilujete. Okolie bytového domu je uzavreté iba pre obyvateľov plné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 125 000 €, 67,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 67m 2 , Žilina, 125.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 122 500 €, 53,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt na 2. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v centre Žiliny. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kúpelne s WC a s priestrannej obývačky so šatníkom. Z obývačky je výstup na veľkú terasu o výmere 27 m2, kde je aj markíza na....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 180 000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 70m 2 , Žilina, 180.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 112 990 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový podkrovný byt v Žiline na ulici Kysucká o celkovej výmere 63m². Byt sa nachádza 3./3. poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome. Byt má murované jadro, plastové okná. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby a samostatnej spálne.....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 134 800 €, 58,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt v centre mesta Žiliny. Dispozícia bytu pozostáva z chodby, obývacej miestnosti, spálne, samostatnej kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Byt prešiel rekonštrukciou - plastové okná, elektroinštalácia, jadro, podlahy. K nasťahovaniu stačia už len....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 159 000 €, 49,00 m2 cca 3250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj útulný dvojizbový byt, ktorý sa nachádza na Baničovej ulici v žilinskej časti Hájik. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Byt sa nachádza na poslednom poschodí sedemposchodového....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 137 600 €, 71,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt Hliny 8 o výmere 71m2 s lodžiou. Nachádza sa zateplenom a udržiavanom panelovom dome na 5/8 poschodí, je orientovaný na západnu a východnú stranu. Vo vchode je nový výťah a vačšia pivnica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou-....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 134 000 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 8 s výťahom. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie:....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 157 000 €, 43,00 m2 cca 3650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 179 500 €, 65,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 173 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 246 000 €, 71,00 m2 cca 3470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 75m 2 , Žilina, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 62,79 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 169 999 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 37 050 €, 57,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 900 €, 54,81 m2 cca 3470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 79)

<< <1 2> >>