• GoHome Professional
dvoupokojový NITRA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • dvoupokojový NITRA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - dvoupokojový NITRA

  • Na hľadaný výraz "dvoupokojový nitra" sme našli 125 nehnuteľností - priemerná cena 2 484 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 45 m2
    • 56 m2
    • 56 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 56 m2
    • 68 m2
  •  Podľa ceny
    • 112000
    • 141000 (priemerná cena)
    • 169000
    • 2480 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 157 000 €, 64,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Nitra, 157.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, Staré mesto, 153 000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.realitydolcan.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o celkovej rozlohe 56 m2, Párovská ul., Nitra. 2-izb.byt v centre mesta Nitra, Párovce ; Párovská.

 
 
 
  Byt, NITRA, Staré mesto, 156 000 €, 66,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2026.,

www.realitydolcan.sk

Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nachádza na 1/3 poschodí tehlovej bytovky, ulica Československej armády. Tehlový 2-izb.byt v obľúbenej lokalite staré mesto - časť Kalvária, Nitra ; Československej armády.

 
 
 
  Byt, NITRA, Staré mesto, 37 050 €, 57,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.realitydolcan.sk

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Nová Nitra, Pivovarská ulica. Nachádza sa v novostavbe tehlovej bytovky na 5.poschodí, výmera 51 m2 + veľký balkón. Zariadený 2 izb.byt s parkovacím miestom Nitra, Pivovarská ul. ; Pivovarská.

 
 
 
  Byt, NITRA, 196 536 €, 61,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2025.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt 62 m2 v Nitre - Kynek, kde vyrástla moderná obytná štvrť SLNEČNÁ PLÁŇ. Momentálne je postavených osem budov, ktoré sú UŽ SKOLAUDOVANÉ !!!. Konštrukciu bytových domov tvorí odlievaný železobetónový skelet....

 
 
 
  Byt, NITRA, 206 700 €, 65,00 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj veľký 2 izbový byt – novostavba v projekte „Jurkovičova“ v meste Nitra na ulici Jurkovičova. Byt je o výmere 60,26 m2 + 3,66 m2 lodžia + 1,34 m2 pivničná kobka. Ide o výstavbu 48 bytových jednotiek v samostatne stojacom 7 podlažnom bytovom....

 
 
 
  Byt, NITRA, 195 063 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt 62 m2) v Nitre - Kynek, kde vyrástla moderná obytná štvrť SLNEČNÁ PLÁŇ. Momentálne je postavených osem budov, ktoré sú UŽ SKOLAUDOVANÉ !!!. Konštrukciu bytových domov tvorí odlievaný železobetónový skelet....

 
 
 
 
-8%

Ceny sa zmenila z 200 000 € na 185 000 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 185 000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 200.000 €
07.05.2026 - 185.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj neštandardný 2 izbový byt v Nitre, Párovská ulica - len pár metrov od mestského parku. Byt je v lokalite centra mesta a v dosahu všetkej potrebnej občianskej vybavenosti. Nachádza sa na 6/6 poschodí, podlahová plocha....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt na sídlisku Klokočina v Nitre na Kmeťovej ulici. Byt s výmerou 54 m² prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektrických rozvodov. Disponuje klimatizáciou a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 165 000 € na 160 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, Čermáň, 160 000 €, 68,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 160.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou a potenciálom upraviť si ho podľa vlastných predstáv? Tento 2-izbový byt s rozlohou 67,99 m² na Hlbokej ulici v Nitre vás milo prekvapí svojou dispozíciou aj stavom....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si prosím nasledujúce linky a pozrite si videoprehliadku bytu: https://youtu.be/8Q9tEP8Caek a 3D prezentáciu: https://my.matterport.com/show/?m=5Mky8ZxHEra. TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt....

 
 
 
  Byt, NITRA, 126 500 €, 56,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2025.,

www.realityplanet.sk

ID: 1250-112 - ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Nitra - Dolné Krškany, po čiastočnej rekonštrukcii, tehlový, 2p/2p, bez výťahu, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa - vaňa, umývadlo a WC, chodba a komora, bezpečnostné vstupné dvere, stierky, plávajúce podlahy, plastové okná, vnútorné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 183 000 €, 70,00 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový tehlový byt vo vynikajúcej lokalite v Centre mesta Nitra. Táto výnimočná lokalita v Starom Meste Vám ponúka pohodlné mestské bývanie s kompletnou vybavenosťou, v blízkosti Pešej zóny, rieky, mestského parku a zároveň pekné a tiché prostredie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 74 900 €, 48,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F032-112-MAT Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Zvolenská, v meste Nitra. • vyhľadávaná časť mesta • výmera bytu - 48 m2 • byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí • chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc • byt je takmer pôvodnom stave a ponúka....

 
 
 
  Byt, NITRA, 125 000 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Nitra, 125.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 83 900 €, 62,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj velky 2 izbovy byt s nepriechodnými izbami v širšom centre mesta o výmere 62m2+ pivnica. Výhody:výborný na prenájom,ale aj trvalé bydlisko,tichšia časť mimo hlavnej cesty,v blízkosti MHD,potraviny,škôlka,OC Mlyny,nemocnica,centrum mesta Byt sa nachádza v zateplenom zrekonštruovanom....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2025.,

www.realityplanet.sk

548-112-MIG Nitra – centrum 2 izbový byt 60 m2 – 2 x balkón – pivnica –– čiastočná rekonštrukcia Nitra – Staré mesto – Párovce – Štúrova ulica Na predaj 2 izbový byt (60 m2) – čiastočne zrekonštruovaný - plastové okná, bezpečnostné dvere, sprchový kút (ostatné pôvodný stav)....

 
 
 
  Byt, NITRA, 158 320 €, 66,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový byt v novostavbe 66,11 m², na 1. zo 4 poschodí, s pekným balkónom o výmere 11,84 m² v tichej lokalite mesta Nitra, v cene je aj parkovacie miesto 12 m² a úložný priestor 4,26 m². Pozostáva....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 159 900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt s rozlohou 64 m² sa nachádza na 1. z 3. poschodí (nie prízemie) v nízko podlažnom bytovom dome. Bytový dom prešiel rekonštrukciou – je zateplený, zrekonštruované spoločné priestory a strecha. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou ktorá sa týkala plastových okien, vchodových....

 
 
 
  Byt, NITRA, 177 000 €, 70,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj krásny 2-izbový byt s terasou , pivničnou kobkou a terasou 31 m2 v novostavbe lokalita Nitra -Zelené Dvory s dostuzpnou kompletnou občianskou vybavenosťou . Byt je nový má rozlohu 40 m2 , plocha terasy je 31 m2 . Byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 97 000 €, 56,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj Vám ponúkame 2 izbový byt v Nitre - Centrum o rozlohe 56 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, nová kuchynská linka, podlahy, okná, stierky, nové el. vedenie K bytu prislúcha aj pivnica. Bytový dom prešiel tiež kompletnou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 25 200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

18.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na prenájom šikovný 2 izbový byt na Jeleneckej ulici.Byt sa nachádza v tehlovej bytovke na poschodí ideálnom 4/4 poschodí s výťahom, prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a elektronikov vrátane internetu.Bezproblémové parkovanie pred domom, MHD a fitness centrum....

 
 
 
  Byt, NITRA, 154 000 €, 46,50 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý predstavuje dokonalú synergiu príjemného bývania a výbornej investičnej príležitosti. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový byt na Benkovej ulici v spodnej časti Klokočiny. Plocha bytu je 58,2m2 a nachádza sa na 3 poschodí zo 7 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa, obývačka, chodba, 2x izba, kúpeľňa, WC a pol izba (izba pre 1 dieťa, pracovňa, posilovňa). K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 155 000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom v Starom meste - Nitra s krásnym váhľadom a v blízkosti mestského parku. Byt sa nachádza na ideálnom 4/4 poschodí s výťahom v zateplenom bytovom dome. Celková rozloha bez plochy balkónu je 55 m2.Byt je zrekonštruovaný a pripravený k....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 900 €, 72,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú NA PREDAJ veľmi pekný a svetlý 2 - izbový byt so zariadením, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v mestskom tehlovom bytovom dome v samom centre mesta Nitra na Farskej ul. v Nitre. Byt prešiel v roku 2005 rekonštrukciou, ktorá obsahovala kompletné prerobenie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 115 900 €, 67,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú na predaj veľkometrážny, svetlý 2-izbový byt po rekonštrukcii v tichej lokalite a krásnym výhľadom na panorámu mesta na Bizetovej ulici sídliska Klokočina II v Nitre. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + výborná dispozícia s priestrannými izbami + kúpou je byt ihneď voľný....

 
 
 
  Byt, NITRA, 160 500 €, 55,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 55m 2 , Nitra, 160.500 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 136 000 €, 60,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Chrenovej 1, Trieda Andreja Hlinku. Plocha bytu je 60 m2 a nachádza sa na 7 poschodí zo 7. Dispozícia bytu: kuchyňa, chodba, WC, kúpeľňa, a dve veľké neprechodné izby. K bytu prislúcha pivnica na medziposchodí. V byte sú nové plastové okna a....

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 950 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej a pokojnej lokalite mesta Nitra. Byt s výmerou 47,77 m2 sa nachádza na 1.poschodí/5 v zateplenom bytovom dome s výťahom. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 62m 2 , Nitra - Čermánske námestie, 149.900 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 97 500 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Nitra - Na Hôrke, 97.500 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 152 500 €, 54,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F176-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu - 54 m² • rozloha balkónu - 4,68 m² PODLAŽIE: • 1.až 6. podlažie DISPOZÍCIA: • chodba, kúpeľňa s wc, kuchyňa s obývačkou, spálňa, balkón ŠTANDARD BYTU: • bez kuchynskej linky • sanita, dvere,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 153 000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

194-112-ERF Ponúkame na predaj vo výbornej lokalite 2 izbový byt v centre mesta Nitra v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 2/6 poschodí s výťahom. Rozloha bytu je 56m2, byt má menší balkón. Dispozícia bytu : predchodbička, chodba, kuchyňa, obývačka, z ktorej sa vchádza na balkón,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 217 000 €, 58,00 m2 cca 3740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte Villa Dagmara na ulici Janka Kráľa. Cieľom projektu je priniesť kvalitu moderného komfortu a butikového bývania - v bytovom dome je na predaj iba 15 bytových jednotiek (možnosť výberu z 1-izb.,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 82 000 €, 56,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Nitre - Staré Mesto o rozlohe 56 m2, nachádzajúci sa na 8. poschodí z 11 s výťahom. Byt prešiel rekonštrukciou: murované jadro, plastové okná, stierky, podlahy. Dispozičné riešenie: chodba, kuchyňa, 2 x izba. K bytu prislúcha aj pivnica v....

 
 
 
  Byt, NITRA, 157 600 €, 56,00 m2 cca 2810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v tesnej blízkosti do centra mesta Nitra. Rozloha bytu: 56,6 m2 + 4,2 m2 murovaná pivnica. Dispozícia: 2 nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 10 rokmi: nové rozvody, plastové okná, podlahy,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú NA PREDAJ 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome v samom centre mesta Nitra na Štefánikovej triede v časti pešia zóna. V byte bola zmenená dispozícia pôvodná kuchyňa sa presunula do vedľajšej miestnosti čím vznikla obývacia izba s kuchyňou a v pôvodnej kuchyni....

 
 
 
  Byt, NITRA, 87 000 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predáme 2 izbový byt v Nitre, priame centrum. Nachádza sa v panelovom obytnom dome na 1. nadzemnom podlaží, výmera 56 m2. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC, pivnicu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, murované jadro, kuch. linka, bezpečnostné vchodové dvere, inak pôvodný....

 
 
 
  Byt, NITRA, 145 000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Dúhovom bývaní na Potravinárskej ulici. Plocha bytu je 45m2 plus loggia a nachádza sa na 2 poschodí z 5 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa otvorená s obývačkou a vstup na loggiu, chodba, izba, kúpeľňa s WC. K bytu prislúcha latková pivnica. Bytový....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto – ulica Krátka. Tento byt predstavuje ideálnu kombináciu komfortu mestského života a príjemného súkromia, ktoré dopĺňa oplotená predzáhradka – perfektné miesto na rannú....

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt, ktorý zostáva kompletne zariadený a stačí sa iba nasťahovať. Je to ideálny štartovací byt pre mladý pár alebo vhodný aj ako investičná nehnuteľnosť na prenajímanie. Má praktickú modernú dispozíciu, ktorú si určite....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 125)

<< <1 2 3> >>