• GoHome Professional
jednoizbový byt Dúbravka BRATISLAVA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • jednoizbový byt Dúbravka BRATISLAVA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - jednoizbový byt Dúbravka BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "jednoizbový byt dúbravka bratislava" sme našli 30 nehnuteľností - priemerná cena 3 702 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 28 m2
    • 36 m2
    • 36 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 36 m2
    • 43 m2
  •  Podľa ceny
    • 107000
    • 134000 (priemerná cena)
    • 160000
    • 3700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 159 900 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.casmar.sk

Predaj 1-izbového bytu – Bratislava, Dúbravka Ponúkame na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Byt je situovaný na 5posch./ 7 v zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami, čo predstavuje ideálnu....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 140 000 €, 21,45 m2 cca 6530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.maximreal.sk

Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbravka Výmera bytu: 21,45 m² Poschodie: 2. podlažie Kolaudácia: 2002 Tehlový bytový dom s výťahom Na poschodí len 5 bytov Možnosť využívať spoločnú pavlač Dispozícia: Po vstupe do bytu sa....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 195 000 €, 39,00 m2 cca 5000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

11.05.2026.,

www.maximreal.sk

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného developera ITB. Byt sa nachádza na ulici Maríny Paulínyovej v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Základné parametre: Poschodie: 1. z 8. Celková výmera: 38,50 m² -Interiér: 33,87....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 68 000 €, 32,85 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný 1-izbový byt v 3-ročnej novostavbe KOPRIVNICA v príjemnom tichom prostredí obklopenom zeleňou BYT Koprivnická ulica 1-izbový úžitková plocha: 32,85 m2 (byt 25,88 m2 + loggia 5,11 m2 + pivnica 1,86 m2) 1. poschodie / 4 pod bytom je obchodná pasáž tehla....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 64 990 €, 40,50 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE na predaj zariadený 1-izbový slnečný byt v NOVOSTAVBE na Agátovej ulici BYT Agátová – Bratislava IV, Dúbravka novostavba 1-izbový úžitková plocha: 40,5 m2 (byt 37,1 m2 + balkón 3,4 m2) 1. poschodie / 8 (pod bytom sú komerčné priestory) plastové okná dlažba / plávajúca podlaha....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 115 000 €, 40,40 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásne svetlý a priestranný 1-izbový byt vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Tento byt vám poskytne príjemné bývanie v tichej lokalite. Pred piatimi rokmi bol kompletne zrekonštruovaný, a to vrátane rozvodov, elektriny, podlahy a novej kuchyne.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 93 500 €, 40,40 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásne svetlý a priestranný 1-izbový byt vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Tento byt vám poskytne príjemné bývanie v tichej lokalite. Pred troma rokmi bol kompletne zrekonštruovaný, a to vrátane rozvodov, elektriny, podlahy a novej kuchyne.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 88 000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ kompletne kvalitne rekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, blízko lesa a s výborným spojením do všetkých častí mesta. Byt so samostatnou kuchyňou a s priestrannou izbou sa nachádza v nezadĺženom bytovom dome,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 62 990 €, 37,97 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľký 1-izbový byt vo veľmi zachovalom pôvodnom stave s vymenenými oknami a novými bezpečnostnými dverami. Tento byt si môžete zrekonštruovať do svojho ideálu, alebo vďaka veľmi dobrému stavu aj rovno bývať. Nachádza sa vo výbornej a obľúbenej lokalite, tichá....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 169 000 €, 31,00 m2 cca 5450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný 1 izbový byt s pivnicou a priestrannou loggiou, lokalita Bratislava IV - mestská časť Dúbravka, Landauova ulica. Nehnuteľnosť má pekný výhľad. Priestranný a krásne presvetlený byt má rozlohu 31,28 m² s komorou v kuchyni a pivnicou + priestranná loggia....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 56 900 €, 43,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestranný, zrekonštruovaný 1-izbový byt NEĎALEKO OBCHODNÉMU DOMU SARATOV BYT Repašského ulica, Dúbravka (BA IV) 1-izbový úžitková plocha: 43 m2 (byt 41 m2 + pivnica 2 m2) 7. poschodie / 12 panel zrekonštruovaný plastové okná s vonkajšími žalúziami dlažba / plávajúca....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 73 500 €, 37,78 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný 1-izbový byt, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou a pýši sa krásnym výhľadom na okolie. Rekonštrukciou prešiel aj samotný bytový dom – zateplenie a nová fasáda, strecha, nová brána na čip… Navyše sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 66 000 €, 39,14 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný, veľký 1-izbový byt, ktorý je krásne SLNEČNE PRESVETLENÝ a PRIPRAVENÝ ROVNO K NASŤAHOVANIU. Obľúbená lokalita so širokou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti, neďaleká zeleň, les, ale aj poctivá masívna kuchynská linka, nové rozvody,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 86 000 €, 42,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pekne novo zrekonštruovaný 1-izbový byt v lokalite plnej zelene a s kompletnou občianskou vybavenosťou. Ponúkaný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016, počas ktorej bola zmenená jeho dispozícia. Vďaka tomu vznikla samostatná spálňa a oddelená obývacia....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 174 000 €, 35,50 m2 cca 4900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj útulný, kompletne prerobený 1 izbový byt 35,5 m2 v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom dome, nová strecha, stupačky. Tichá a bezpečná lokalita so zeleňou aj parkovacími miestami pred domom. Dispozícia bytu: vstupná chodba s úložným priestorom, priestranná obývačka z....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 130 000 €, 30,00 m2 cca 4330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Pre nášho VIP klienta hľadáme garsónku alebo 1-izbový byt o rozlohe 25-35m2. Preferované lokality: Bratislava IV: DNV, Dúbravka, Karlovka, Petržalka. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 180 000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom dome, nová strecha, stupačky. Tichá a bezpečná lokalita so zeleňou aj parkovacími miestami pred domom. Dispozícia bytu: vstupná chodba s úložným priestorom, priestranná obývačka....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 160 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.maximreal.sk

Hľadám pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Požiadavky klienta sú nasledovné: lokalita: Dúbravka, Bratislava typ: 1-izbový byt maximálna kúpna cena: 160 000 EUR stav nehnuteľnosti: nerozhoduje (byt môže byť aj v pôvodnom stave, resp. určený....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 16 960 €, 32,00 m2 cca 530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 236 000 €, 65,00 m2 cca 3630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, 165 000 €, 38,13 m2 cca 4330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, Na žiadosť, 37,50 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Dúbravka, na Saratovskej ulici. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží z celkových 12 v bytovom dome, ktorý je zateplený, má nový výťah a vymenené stúpačky , čo zabezpečuje komfortné bývanie....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.graft.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.graft.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.graft.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.graft.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2023.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Dúbravka, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

09.06.2024.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM