• GoHome Professional
jednoizbový byt Kynek NITRA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • jednoizbový byt Kynek NITRA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - jednoizbový byt Kynek NITRA

  • Na hľadaný výraz "jednoizbový byt kynek nitra" sme našli 0 nehnuteľností

• Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, NITRA, Kynek, 115 000 €, 137,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.realsk.sk

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Nitra, Kynek (Ovocinárska ulica) Ovocinárska.

 
 
 
  Byt, NITRA, 196 536 €, 61,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2025.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt 62 m2 v Nitre - Kynek, kde vyrástla moderná obytná štvrť SLNEČNÁ PLÁŇ. Momentálne je postavených osem budov, ktoré sú UŽ SKOLAUDOVANÉ !!!. Konštrukciu bytových domov tvorí odlievaný železobetónový skelet....

 
 
 
  Pozemok, NITRA, 1 626 750 €, 18075,00 m2 cca 90 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.10.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 18.075 m2, ktorý sa nachádza v katastrálnych územiach Kynek a Mlynárce. Je možné jeho rozdelenie a predaj aj po menších častiach. V prípade predaja pozemkov v celku je v súlade s Územným plánom mesta Nitry lokalita....

 
 
 
  Obchodný priestor, NITRA, 169 600 €, 106,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komerčný priestor v Nitre, časť Kynek, kde vyrástla moderná obytná štvrť SLNEČNÁ PLÁŇ. Momentálne je postavených osem budov, ktoré sú SKOLAUDOVANĚ a kde chýba zatiaľ komercia. Ponúkame vám priestory, kde môžete mať....

 
 
 
  Byt, NITRA, 222 848 €, 70,00 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2025.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový byt 70,47 m² so záhradou– Nitra, Kynek (SLNEČNÁ PLÁŇ) Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novej, už skolaudovanej obytnej štvrti SLNEČNÁ PLÁŇ v mestskej časti Nitra – Kynek. Ide o pokojné a komfortné bývanie v....

 
 
 
  Byt, NITRA, 243 257 €, 89,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt, 89 m² s predzáhradkou Nitra, Kynek – Slnečná pláň Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 89 m² (byt 75,94 m² + terasa 13 m² + predzáhradka 57 m²), ktorý sa nachádza v novovybudovanej....

 
 
 
  Pozemok, NITRA, 161 500 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ – rovinatý stavebný pozemok 950 m², Nitra – Kynek, Drieňová ulica. Stavebný pozemok o výmere 950 m² s ideálnymi rozmermi 20 × 47,5 m, situovaný v tichej a vyhľadávanej lokalite Nitra – Kynek, na konci....

 
 
 
  Byt, NITRA, 257 866 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na Na predaj 3-izbový byt, 87 m² – Nitra, Kynek – Slnečná pláň Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 94 m² (byt 87,20 m² + loggia 6,56 m²), ktorý sa nachádza v novovybudovanej modernej obytnej štvrti....

 
 
 
  Byt, NITRA, 195 063 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt 62 m2) v Nitre - Kynek, kde vyrástla moderná obytná štvrť SLNEČNÁ PLÁŇ. Momentálne je postavených osem budov, ktoré sú UŽ SKOLAUDOVANÉ !!!. Konštrukciu bytových domov tvorí odlievaný železobetónový skelet....

 
 
 
  Pozemok, NITRA, 172 000 €, 1065,00 m2 cca 160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre, mestská časť Kynek. Pozemok sa nachádza mimo hlavnej frekventovanej cesty a prístup je zabezpečený prostredníctvom súkromnej prístupovej cesty, ktorá je napojená na Trnavskú cestu, s rýchlym....

 
 
 

Hľadaný výraz nemá žiadne výsledky.

  • kynek nitra (52)

Ak myslíte, že sa jedná o chybe, pomôžte nám a prihláste chybu na našu e-mailovú adresu