• GoHome Professional
jednopokojový MARTIN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • jednopokojový MARTIN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - jednopokojový MARTIN

  • Na hľadaný výraz "jednopokojový martin" sme našli 41 nehnuteľností - priemerná cena 2 389 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 29 m2
    • 36 m2
    • 36 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 36 m2
    • 43 m2
  •  Podľa ceny
    • 69600
    • 87100 (priemerná cena)
    • 104000
    • 2380 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MARTIN, 75 000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 41m 2 , Martin, 75.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 113 000 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.03.2026.,

www.reality-martin.sk

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa vlastných predstáv, a zároveň chcete pokojné prostredie plné zelene? Tento veľkometrážny 1-izbový byt vás príjemne prekvapí. Nachádza sa na ideálnom 2. poschodí v tehlovej bytovke a vďaka západnej orientácii je krásne presvetlený....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 82 500 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 30m 2 , Martin - Sklabinská, 82.500 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 26,00 m2 cca 4230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

: Ing. Mária Halászová 0915 867 991 halaszova@astoria.sk Reality ASTORIA, s.r.o., M.R.Štefánika 10, Martin. 1izbový byt Martin.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 71 210 €, 52,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodE, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 51,68 m2 (byt 36,37 m2 + 3,81 m2 pivnica + 11,5 m2 loggia), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 97 850 €, 27,35 m2 cca 3580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt na ulici J. Krónera, o rozlohe 27,35 m2, nachádzajúci sa na 1. zo 4 poschodí, orientovaný na západnú svetovú stranu. Bytový dom je zateplený s novými stúpačkami, Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, prináleží k nej pivnica. Výborná občianska vybavenosť,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 85 000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj vo výhradnom zastúpení klienta rekonštruovaný 1 izbový byt v širšom centre Martina. Izba a kuchyňa orientovaná do vnútrobloku. Nízke náklady na bývanie. Dostatok miest na parkovanie, tichá lokalita, na dosah plná občianska vybavenosť. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 145 000 €, 42,80 m2 cca 3390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v novo zrekonštruovanej stavbe na Hviezdoslavovej ulici v Martine. Celková rozloha bytu je 42,8 m2 (podlahová plocha bytu je 35,50 m2 + balkón 7,3 m2) a nachádza sa na 1. poschodí z troch a poskytuje kľudný východný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 54 000 €, 36,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 1 - izbový byt 36 m2 s balkónom v lokalite Martin - Sever. Byt sa nachádza na 3/4 poschodí zatepleného, bytového domu.a je v pôvodnom, ale zachovalom stave V byte sú plastové okná a omietky. Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 53 150 €, 37,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodB, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 37,21 m2 (byt 33,63 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 89 900 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 37m 2 , Martin, 89.900 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 56 160 €, 36,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodG, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 36,15 m2 (byt 32,57 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. Byt pozostáva....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 119 990 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám 1 izbový byt na predaj Martin centrum, po kompletnej rekonštrukcii, veľký 35 m2 + nový balkón 5 m2, poschodie 2/2, predáva sa zariadený. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 46 500 €, 29,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 1. - izbový byt 29 m2 v blízkosti centra mesta Martin. Byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného, murovaného domu a je po kompletnej rekonštrukcii vrátane rozvodov elektriny a vody. Byt sa nachádza v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti a....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 53 050 €, 36,00 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodA, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 35,77 m2 (byt 32,1 m2 + 3,67 m2 pivnica), nachádza sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 58 000 €, 49,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj veľký 1 izbový byt v Martine, časť Záturčie. Celková podlahová plocha bytu je 48,71 m2, nachádza sa na 1. poschodí. Prešiel rekonštrukciou - plastové okná, plávajúca podlaha v kuchyni, jadro, kuchynská linka. Cena bytu 58 000 €. Pre viac informácií ma kontaktujte....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 59 750 €, 39,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodI, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 38,57m2 (byt 34,99 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. Byt pozostáva....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Podháj, 95 000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v žiadanej lokalite Martin – Podháj, na ulici Timravy. Tento byt s čiastočnou rekonštrukciou predstavuje ideálne riešenie pre jednotlivca alebo pár, hľadajúcich dostupné bývanie s výbornou dostupnosťou a krásnym výhľadom.Byt je pripravený na okamžité....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 118 000 €, 36,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 36m 2 , Martin, 118.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 100 000 €, 45,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľkometrážny 1-izbový byt o výmere 45 m², nachádzajúci sa na 9. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom v žiadanej lokalite Martin-Sever. Byt je orientovaný na západnú stranu, čo zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla počas celého popoludnia. Dispozičné....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 87 500 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v Martine – Hurbanova ulica Hľadáte svoje prvé bývanie, alebo investíciu, ktorá vám bude zarábať? Mám pre vás skvelú ponuku! Tento 1-izbový byt na Hurbanovej ulici v Martine, časť Košúty 1, je presne to, čo hľadáte. Základné info o byte: - Výmera:....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 68 720 €, 50,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodF, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 50,11 m2 (byt 34,80 m2 + 3,81 m2 pivnica + 11,5 m2 loggia), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 112 000 €, 57,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame moderný, veľkometrážny 1-izbový byt lokalite Jahodníky. Tento byt s rozlohou 57 m² na vyvýšenom poschodí prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane nových rozvodov a elegantnej kúpeľne, takže je pripravený na okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií. Hlavným lákadlom sú....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 85 000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Celková rozloha bytu do 45 m2. O prízemné byty nemáme záujem. CENA do 85.000,-€. Cena bytu záleží od lokality, stavu bytu a celkovej rozlohy bytu. Klient má vlastné zdroje a peniaze môžete mať na účte do 7 dní. Na stave bytu klientovi nezáleží, môže byť aj pôvodný stav. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 36,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m² , nachádzajúci sa v polyfunkčnom objekte Olymp. Byt je situovaný na 4. poschodí a ponúka príjemný výhľad na okolité hory. Dispozične pozostáva zo samostatnej, nepriechodnej kuchyne riešenej ako uzatvárateľná izba, priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, Na žiadosť, 28,85 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 1-izbový byt, bauring, v Martine časť Ľadoveň. Byt s výmerou 28,85 m2 sa nachádza na 1. zvýšenom poschodí zrekonštruovaného bytového domu. Byt prešiel rekonštrukciou (plastové okná, nové stupačky, elektrina). Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, jednej priestranne....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 85 000 €, 45,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, Na žiadosť, 29,14 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 1-izbový byt v novostavbe v lokalite Martin - Centrum na Hviezdoslavovej ulici. Byt o rozlohe 26,77m2 s balkónom o výmere 2,37m2 sa nachádza na 3. poschodí a je orientovaný na západ. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s wc, kuchyne a izby so spálňovou časťou.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 75 000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality pripravuje do ponuky na predaj 1i byt na Ľadovni. Byt sa momentálne prerába, predávať sa bude čiastočne zariadený. Viac informácií na čísle +42141 321 7800, alebo sarkoziova@tureality.sk -.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 96 500 €, 28,00 m2 cca 3450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Tomčany, 86 000 €, 34,27 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 116 000 €, 36,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2022.,

www.realitycenter.sk

Pre našu klientku hľadáme 1-izbový byt na predaj v lokalite Vrútky alebo Martin - Priekopa. Zabezpečíme kompletný právny, finančný servis a prepis energií. Za Vaše ponuky alebo tipy Vám vopred ďakujeme. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 35,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

24.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt na sídlisku Ľadoveň v Martine. Za každú ponuku Vám budem vďačný. Celý právny servis vrátene poplatkov platí realitná kancelária, prevod nehnuteľnosti zabezpečený cez advokátsku kanceláriu. Prenechajte predaj nehnuteľnosti nám, aby ste mali....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Tomčany, Na žiadosť, 50,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 29,20 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM