• GoHome Professional
nebytový priestor Budatín ŽILINA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • nebytový priestor Budatín ŽILINA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nebytový priestor Budatín ŽILINA

  • Na hľadaný výraz "nebytový priestor budatín žilina" sme našli 0 nehnuteľností

• Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, ŽILINA, 93 500 €, 90,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2020.,

www.ringo.sk

Predám administratívne a obchodné priestory 90m 2 , Žilina, 93.500 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, Staré mesto, 839 637 €, 756,43 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.03.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 1 110 € /m 2 Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Neuvedené Plocha 756.43 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, Bytčica, 1 850 000 €, 2466,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.customreal.sk

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný administratívny vstavok). Celková výmera pozemku 3572 m2 + podiel na prístupovej ceste predstavuje 88 m2. Plocha zastavaná stavbou je 2260 m2, skladových plôch je 1916 m2, kancelárskych plôch....

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, Staré mesto, 328 000 €, 126,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.10.2025.,

www.customreal.sk

Ponúkame na predaj atraktívne kancelárske priestory priamo v centre mesta pri Mariánskom námestí v tehlovom dome, na druhom poschodí. Celý priestor je kompletne zrekonštruovaný, posledná renovácia je z roku 2025. Priestor má výmeru 126 m2 a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby,....

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, Staré mesto, 299 000 €, 161,30 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.12.2025.,

www.realitymgm.sk

Cena 299 000 € Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 161.3 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, Vlčince, 416 000 €, 226,70 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 416 000 € Typ nehnuteľnosti Komerčné objekty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 226.7 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Vlčince .

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, 299 000 €, 101,00 m2 cca 2960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.12.2025.,

www.radoreality.sk

RADO Reality Vám ponúka na predaj ambulanciu s rozlohou 101m2 na ul. Bratislavská v Žiline. Ambulancia sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove. Budova je čiastočne zateplená, má plastové okná, nové vstupné dvere a mnoho iného. V tejto budove sa nachádzajú ďalšie 3 samostatné....

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, Centrum, 227 990 €, 74,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku ++++++ ponúka na predaj podnikateľský priestor o výmere 74m2-všetky IS k dispozícií(plyn, elektrika, voda, kanalizácia), na pozemku o výmere 590m2. K dispozícií je 16 parkovacích miest.....

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, 125 000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ZNÍŽENÁ CENA!!! IBA U NÁS!!! TUreality ponúka na predaj priestor vhodný na podnikanie v centre Žiliny(ul. Veľká Okružná), v novostavbe o výmere 85m2 s 3 parkovacími miestami. Vynikajúca dostupnosť. Nachádza sa tu vstupná chodba, veľká miestnosť(rokovanie, školenie), kuchynka, menšia....

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽILINA, Centrum, 450 000 €, 240,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

1.Reality Rent s.r.o., ponúka na predaj pekný obchodný priestor 140 m2 + 100 m2 pivnica v centre Žiliny v pešej zóne, neďaleko OC Mirage. Priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou, momentálne je v prevádzke . Do priestoru je vstup priamo z ulice ( bezbariérový prístup ) a disponuje....

 
 
 

Hľadaný výraz nemá žiadne výsledky.

  • nebytový priestor žilina (123)

Ak myslíte, že sa jedná o chybe, pomôžte nám a prihláste chybu na našu e-mailovú adresu