• GoHome Professional
nebytový priestor Dvory BRATISLAVA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • nebytový priestor Dvory BRATISLAVA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nebytový priestor Dvory BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "nebytový priestor dvory bratislava" sme našli 0 nehnuteľností

• Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, BRATISLAVA, 180 000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.06.2022.,

www.ringo.sk

Predám administratívne a obchodné priestory 85m 2 , Bratislava, 180.000 € .

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 220 000 € na 199 990 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 199 990 €, 68,29 m2 cca 2930 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
10.03.2026 - 220.000 €
02.05.2026 - 199.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.apartim.sk

Apartim sro predá modernú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze. Má celkovú rozlohu 68,29 m2 + terasa. Priestor pozostáva z veľkej miestnosti s barom, skladu s kuchynkou a sociálneho zariadenia (toalety) Je kompletne... .

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Bratislava 1, 310 000 €, 102,00 m2 cca 3040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2025.,

www.astonlambert.sk

Predmetom ponuky je nebytový priestor, nachádzajúci sa na prízemí a čiastočne aj v suteréne rožnej, 4 podlažnej budovy. Objekt je štýlový, udržiavaný vo veľmi dobrom stave. V prízemí sú nebytové priestory, na 1. až 3. poschodí budovy sa nachádzajú byty. .

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Staré Mesto, 90 000 €, 160,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2026.,

www.arec.sk

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Bratislava 2, 563 300 €, 225,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.02.2024.,

www.urbanpartner.sk

URBAN&PARTNER ponúka exkluzívne na predaj komerčný (obchodný) priestor s výmerou 225 m2 . Nachádza na pešej zóne projektu Jarabinky . Presklenné výklady sa tiahnu pozdĺž časti, ktorá je orientovaná do bulváru. Výhodou je aj zadný vstup z priestorov garážových státí. Ponúkame ho v....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Bratislava 2, 360 000 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2024.,

www.astonlambert.sk

Kancelársky priestor o celkovej výmere 180 m2 pozostáva zo vstupnej haly, chodby, delených WC, kuchynky a 5 – tich kancelárií – 24,4 + 26,4 + 33 + 31,6 a 28,5 m2 a serverovne. Do nebytového priestoru sú 2 vstupy. Kancelárie majú ústredné kúrenie, taktiež klimatizáciu a rozvody PC....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Petržalka, 509 000 €, 357,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.03.2026.,

www.radoreality.sk

Obchodné priestory na predaj v Petržalke, Bratislava Showroom / kancelárie 357 m² – Zadunajská cesta, Bratislava – Petržalka Priamo oproti Auparku, s perfektnou dostupnosťou do centra mesta a na diaľničný obchvat. Predmet ponuky Na predaj: ponúkame atraktívny nebytový priestor s celkovou....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, 66 000 €, 50,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám administratívne a obchodné priestory 50m 2 , Bratislava - Korytnická, 66.000 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Bratislava 2, 202 089 €, 44,00 m2 cca 4590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.06.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj špičkové kancelárske priestory v prestížnej budove ZWIRN OFFICE, nachádzajúcej sa v srdci novovznikajúceho bratislavského downtownu. Kancelárie spájajú moderný dizajn, skvelú lokalitu a jedinečnú atmosféru pre vaše podnikanie. Úžitková plocha: 44,03 m² Stav objektu:....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Bratislava 2, 89 500 €, 39,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2025.,

www.mgreal.sk

Ponúkame Vám na predaj administratívne a obchodné priestory v 3-podlažnom objekte MyBridge (budova A), areál AIR OFFICES, Bratislava-Ružinov, Pestovateľská 2. Areál sa nachádza v blízkosti frekventovaných obchodných centier IKEA, KORZO, AVION, v blízkosti Letiska MRŠ, s priamym prístupom....

 
 
 

Hľadaný výraz nemá žiadne výsledky.

  • nebytový priestor bratislava (1054)

Ak myslíte, že sa jedná o chybe, pomôžte nám a prihláste chybu na našu e-mailovú adresu

 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-0 (z celkového počtu 0)

<< <1> >>