- nehnuteľnosti ŽILINA byt

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti žilina byt" sme našli 389 nehnuteľností - priemerná cena 2 654 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 62 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 93 m2
  •  Podľa ceny
    • 165000
    • 206000 (priemerná cena)
    • 248000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 164 900 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Žilina, 164.900 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 154 900 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 154 900 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 50 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Hájik .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 332 800 €, 127,61 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 332 800 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 127.61 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 88 000 €, 15,00 m2 cca 5870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 88 000 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 15 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 361 241 €, 120,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 361 241 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 120 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Vlčince .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 350 000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

DREAM REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Žilina v novostavbe INDUSTRA, na Bôriku, ulica Za plavárňou. Celková výmera bytu je 88,7 m2 + terasa 12m2. K bytu je možné prikúpiť 2 vonkajšie parkovacie miesta umiestnené za elektrickou bránou. Byt sa nachádza na 3 poschodí zo 4. Bližšie....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Závodie, 169 999 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 169 999 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 52 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Závodie .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 157 990 €, 49,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj prerobený, slnečný 2-izbový byt Žilina-Solinky o výmere 49m2 s lodžiou. Bytový, panelový dom je zateplený s novou strechou. Samotný byt je na 6/6 poschodí s krásnym výhľadom, orientovaný na vychodnú/západnú stranu. Prešiel rekonštrukciou cca v roku 2020- plávajúce podlahy,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 235 274 €, 71,19 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

11.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 235 274 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 71.19 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 396 000 €, 132,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.02.2026.,

www.customreal.sk

Krásny, slnečný 4-izbový byt v tehlovej bytovke v novej časti najmladšeho žilinského sídlisku Hájik. Byt je vybavený veľkou terasou orientovanou na V-J-Z s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu a vlastnou garážou , ktorá sa nachádza pod bytom a je prístupná priamo z cestnej komunikácie.....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 299 000 €, 161,30 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

11.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 299 000 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 161.3 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 145 500 €, 35,00 m2 cca 4160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 145 500 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 35 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Vlčince .

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 179 000 € na 175 000 € dňa 02.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, Hliny, 175 000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
31.03.2026 - 179.000 €
02.04.2026 - 175.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.customreal.sk

Ponúkame iba u nás na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom, Hliny VII. Nachádza sa na 4. poschodí (nad ním je ešte byt), v bytovom dome je nový výťah. Do domu je bezbariérový prístup. Byt je čiastočne zrekonštruovaný - zmenená dispozícia, nepriechodné izby, repasované bytové jadro,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 250 538 €, 131,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Mezonet č. 186, 4+kk sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Poschodie 8/9 , s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky, so zvýšenými stropmi. Bytový dom má vchod na čip a audiovrátnik, na každom poschodí....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 161 000 €, 94,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

Dream reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta. Byt s výmerou 94m 2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu a je v pôvodnom stave, čo ponúka novému majiteľovi priestor na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Nachádza sa v lokalite s bohatou občianskou vybavenosťou....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 399 999 €, 194,39 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 399 999 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 194.39 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Vlčince .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 285 000 €, 86,52 m2 cca 3290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 285 000 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Neuvedené Plocha 86.52 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Závodie, 198 700 €, 61,50 m2 cca 3230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 198 700 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 61.5 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Závodie .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, 549 700 €, 253,28 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 549 700 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Plocha 253.28 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Hliny .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 229 900 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj KRÁSNY byt 3+1 v centre Žiliny so záhradkou 50 m² a lodžiou Predstavte si, že bývate len pár krokov od pulzujúceho centra Žiliny, no hneď po príchode domov vás privíta ticho a vôňa byliniek z vašej vlastnej záhrady. Ponúkame na predaj výnimočný byt 3+1, ktorý v....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 339 000 €, 86,52 m2 cca 3920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

11.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 339 000 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Neuvedené Plocha 86.52 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, 187 900 €, 62,70 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 187 900 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 62.7 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Hliny .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 325 000 €, 261,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 261m 2 , Žilina, 325.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 248 690 €, 107,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2025.,

www.realityplanet.sk

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka v spolupráci s developerom INDUSTRA INVEST s.r.o. výstavbu rodinného domu s troma samostatnými bytovými jednotkami. Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami je osadený v tichej časti obce Mojš. Táto lokalita svojou polohou predurčuje byty na výnimočné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 296 900 €, 91,00 m2 cca 3260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj krásny MEZONETOVÝ byt 3+1 - 91 m², ktorý sa nachádza v centre mesta Žiliny. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má charakter a odlišuje sa od bežnej ponuky? Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový mezonet s úžitkovou plochou 91 m². Byt vznikol dômyselným prepojením dvoch jednotiek,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 185 900 €, 65,80 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

11.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Cena 185 900 € Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia Plocha 65.8 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 137 600 €, 71,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt Hliny 8 o výmere 71m2 s lodžiou. Nachádza sa zateplenom a udržiavanom panelovom dome na 5/8 poschodí, je orientovaný na západnu a východnú stranu. Vo vchode je nový výťah a vačšia pivnica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou-....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 123 000 €, 65,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt na vyvýšenom prízemí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v centre Žiliny. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky s jedálňou a kuchyňou. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa. Byt disponuje radiátorovým kúrením s vlastným....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 157 700 €, 67,50 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre Žiline, vo vyhľadnávanej lokalite na ul. Bratislavská. Rozloha: 67,5m2, vrátane 11,8m2 pivnice. Stav: po kompletnej rekonštrukcii. Výhody: +kuchyňa na mieru so spotrebičmi v cene (je vo výrobe) +samostatné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 225 000 €, 115,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkam na predaj nádherný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v Žiline, vo vyhľadnávanej lokalite Bulváru. Rozloha: 115m2 Stav: po kompletnej rekonštrukcii, iba 17-ročná nadstavba. Byt je rozdelený na 5 samostatných miestností: - obývaciu izbu s kuchyňou a vstupnou halou, - hlavná spálňa,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 133 000 €, 73,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 73 m2 na sídlisku Vlčince III v Žiline. Nachádza na 4. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, 3 samostatných izieb, kuchyne s murovanou špajzou, kúpeľne a samostatného WC. Byt je po kompletnej rekonštrukcii:....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 159 000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkam na predaj veľký, svetlý a výborne dispozične riešený 2-izbový byt na sídlisku Hájik v Žiline. Byt sa nachádza na 2. poschodí (s výťahom) v bytovom dome skolaudovanom v novembri 2004. Celková výmera bytu je 62 m². Výhody: +Obývačka s výstupom na balkón +Kuchyňa s loggiou +Spálňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Budatín, 319 990 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 34,98m2 terasa, v novostavbe projektu Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej lokalite priamo pod lesom a zároveň na skok do centra mesta.Byt na bude nachádzať na prízemí s vlastným vstupom....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 320 175 €, 121,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2025.,

www.realityplanet.sk

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 96 500 €, 29,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj menší 1-izbový byt Žilina-Hájik o výmere 29m2. Nachádza sa na 4/7 poschodí s výťahom, orientovaný na východnú stranu. Byt je v pôvodnom stave, okrem plastových okien, čo novému vlastníkovi dáva možnosť prerábky podľa vlastných predstáv. K dispozící je pivnica. Dobrá občianská....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 420 000 €, 98,16 m2 cca 4280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.realityplanet.sk

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný 3 izbový byt v rezidencií MURGAŠOVÁ na ulici Veľká Okružná v Žiline. Byt sa nachádza sa na 5. poschodí zo 6. s výťahom s nádhernými výhľadmi na celé mesto. Obytná plocha samotného bytu je 98,16m2. K bytu prislúchajú dve terasy....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 146 980 €, 60,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka: na predaj priestranný 2+1 izbový byt o celkovej výmere 60m2, na 4. poschodí v novostavbe v lukratívnej obchodnej časti Žiliny - Vlčince. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (vstavaná chladnička, mikrovlna rúra, varná doska, ktorá je spojená....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 261 885 €, 127,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2025.,

www.realityplanet.sk

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 172 999 €, 70,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj pekný 3izbový byt s loggiou o výmere 70m2 Hájik - Žilina. Byt sa nachádza na 3. poschodí panelového bytového domu s výťahom. Byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou , detskou izbou a spálňou . Samostatné WC a kúpelňa , jadro je murované . K bytu prislúcha loggia....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 142 000 €, 37,00 m2 cca 3840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj 1 izbový byt, 37m2 - sidlisko Vlčince . Ideálne ako investičná príležitosť . Byt sa nachádza na 5. poschodi, bez balkóna , s orientáciou na východ . Prešiel kompletnou rekonštrukciou, menené rozvody , elektrina , stúpačky , murované jadro . Nízke mesačné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 84 900 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.11.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 70m 2 , Žilina - Kragujevská, 84.900 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Dream Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Žilina. Byt sa nachádza na druhom poschodí z troch. Pozostáva z chodby, obývačky, dvoch spálni, kuchyne, kúpeľne a oddelenej toalety. K bytu taktiež prislúcha pivnica. Samotný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. K bytovému....

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM