- nehnuteľnosti ŽILINA byt

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti žilina byt" sme našli 389 nehnuteľností - priemerná cena 2 654 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 62 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 93 m2
  •  Podľa ceny
    • 165000
    • 206000 (priemerná cena)
    • 248000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 185 000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2024.,

www.realityplanet.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku a 3D virtuálnu prehliadku ˙˙˙˙˙˙˙˙https://my.matterport.com/show/?m=FqFdSEBVDHP˙˙˙˙˙˙˙˙ ˙˙˙˙˙˙˙˙https://youtu.be/OSM0cHY9nyo˙˙˙˙˙˙˙˙ TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový podkrovný....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 126 990 €, 64,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.12.2021.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Žilina - Hlinská, 126.990 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 290 022 €, 178,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Mezonet č. 181 v bloku A, 5+kk. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Podlažie 8/9, s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky so zvýšenými stropmi. Na každom poschodí je 6 bytov. Byt je exkluzívne....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 201 900 €, 72,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný STAROMESTSKÝ byt 3+1 - 72 m2, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Žiliny. Spojenie prestížnej lokality, staromestského charakteru a absolútnej flexibility robí z tejto nehnuteľnosti výnimočnú ponuku na žilinskom trhu. Či už hľadáte priestranný rodinný....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 170 000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt na Hlinách v Žiline. Byt o rozlohe 62,3m2 sa nachádza na 4. poschodí. Byt prešiel rekonštrukciou, pri ktorej došlo k zväčšeniu kúpeľne a zväčšeniu kuchyne. Dispozičné riešenie bytu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej miestnosti....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, 186 700 €, 72,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj priestranný STAROMESTSKÝ byt 3+1 - 72 m², ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Žiliny. Spojenie prestížnej lokality, staromestského charakteru a absolútnej flexibility robí z tejto nehnuteľnosti výnimočnú ponuku na žilinskom trhu. Či už hľadáte priestranný rodinný....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 112 990 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3+KK podkrovný byt v Žiline na ulici Kysucká o celkovej výmere 63m². Byt sa nachádza 3./3. poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome. Byt má murované jadro, plastové okná. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne a detskej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, 239 990 €, 68,00 m2 cca 3530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ: B10 Vám ponúka na predaj krásny, čerstvo kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít - Gabajova ulica.Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne a veľkou vaňou, wc, modernej a kompletne vybavenej kuchyne spojenej s obývacou....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 185 000 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 4 izbový byt , sídlisko Solinky . Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí / prvé poschodie , v zateplenom bytovom dome s výťahom . Rozloha bytu je 85m2, dispozícia pozostáva z vstupnej chodby , 4 samostatných izieb , samostatnej murovanej kúpeľne a WC, kuchyne s východom na....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 205 000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 72m 2 , Žilina, 205.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 149 999 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 2 izbový byt na sídlisku Hájik , 50m2 . Ideálny ako štartovaci byt , čiastočne prerobený a vkusne zariadený 2 IZBOVÝ BYT Žilina HÁJIK.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 185 000 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku domu **https://youtu.be/BMDN4LsKcBw** TUreality ponúka na predaj 4 izbový byt , sídlisko Solinky . Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí / prvé poschodie , v zateplenom bytovom dome s výťahom....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 125 000 €, 67,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 67m 2 , Žilina, 125.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 249 000 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj kompletne štýlovo zrekonštruovaný 3,5 izbový byt nachádzajúci sa na 3. poschodí priamo v centre mesta Žilina, na križovatke ulíc 1. Mája a Jána Milca.Tento mezonet dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej kúpeľne s wc, prepojenej dennej časti....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 52 000 €, 20,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2020.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 20m 2 , Žilina - Pittsburgská, 52.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 97 000 €, 58,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2019.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Žilina - Dobšinského, 97.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 62 000 €, 26,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj garsónku v širšom centre Žiliny - Závodská cesta. Nachádza sa na 1. poschodí bytového domu, celková výmera je 26 m2 + balkón 1 m2. V byte je pomerne priestranná chodba, WC spojené s kúpeľňou s klasickou vaňou, jedna izba, malý kuchynský kút a malý balkón. Garsónka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 290 €, 112,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Žilina, v bytovom dome B - Rudiny II, Hliny VI. Plocha: interiér bytu 99 m2, pivnica 3,15m2, balkón 9,6m2 Cena: 189 290 € Orientácia bytu: SV Byt sa predáva ako HOLOBYT (steny vymaľované na bielo, zásuvky, vypínače, radiátory, predpríprava na kuchynskú....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 109 900 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.09.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Žiline, vo vyhľadávanej lokalite na Bulvári. Byt o výmere 57 m2 sa nachádza na 4/4 poschodí bez výťahu. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, 2 samostatných izieb, kuchyne a kúpeľne s WC. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: murované jadro,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 219 900 €, 83,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový tehlový byt o celkovej rozlohe 77,1 m2, v centre Žiliny. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa na zvýšenom prízemí v bytovom dome s príjemným vnútroblokom. Dispozičné riešenie : vstupná chodba, kúpeľňa, samostatné wc, kuchyňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 169 900 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Byt je v pôvodnom stave o výmere 82m2, s dvoma lodžiami. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 115 000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 62m 2 , Žilina, 115.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 135 000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 47m 2 , Žilina - Rosinská, 135.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 137 000 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

R E Z E R V O V A N É. . .TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt na 1. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v centre Žiliny. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou a vstupom do WC s kúpeľňou, kde je priestranný sprchovací kút. Z chodby sa vstupuje do....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 000 €, 87,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 87m 2 , Žilina, 189.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 164 990 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Žilina, 164.990 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 149 000 €, 79,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku a 3D virtuálnu prehliadku ********** https://youtu.be/MeO-HzSTHXw ********** https://my.matterport.com/show/?m=5snLPkWKKEt ************ TUreality ponúka na predaj priestory v centre Žiliny....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 000 €, 92,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 92m 2 , Žilina - Obchodná, 189.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 219 900 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj štvorizbový kompletne zrekonštruovaný byt v meste Žilina, na obľúbenom sídlisku Vlčince. Nachádza na 4. poschodí 8-poschodového bytového domu. S celkovou výmerou 82 m2 + 2,40 m2 balkóna má tento byt dostatok miesta pre celú rodinu. Jeho....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 290 €, 110,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Byt č. 254 blok B - veľký 4+kk byt sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI.Orientácia je JV. Poschodie 5/7, s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky so zvýšenými stropmi a garážové státia. Bytový dom....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Solinky, 179 900 €, 67,00 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti mesta Žilina, na sídlisku Solinky. Byt je čiastočné prerobený o výmere 67 m2. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 203 000 €, 117,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

!!! 3D virtuálna prehliadka bytu !!! Predtým ako si pozriete foto-galériu, skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=dzZ4njAkTTE -REZERVOVANÉ- EXKLUZÍVNE - TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 4 IZBOVÝ BYT NA SÍDLISKU HLINY....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 112 580 €, 42,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2izbový presvetlený byt na 4 poschodí v Žiline. Dispozičné riešenie: priestranná vstupná chodba s odkladacím priestorom + šatníkové skrine, 1xizba + loggia (zastrešená), bezbariérovo prepojená s kuchyňou + okno, 1x izba + šatníkové skrine, samostatná kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 310 000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj priestranný 3-izbový byt (93 m² + balkón + pivnica) v tehlovom dome s výťahom na 4. poschodí na Štefanikovom námesti. Byt prešiel modernou rekonštrukciou v roku 2021 a predáva sa kompletne zariadený. Dispozícia: veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, špajza, dve nepriechodné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 145 000 €, 37,00 m2 cca 3920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v ŽILINE - CENTRUM. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 102 900 €, 22,00 m2 cca 4680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza sa na 1. poschodí bytového domu, s podlahovou plochou 22m2 + pivnica. V byte je staršia kompletná prerábka, murované jadro, menená elektrika. Bez kuchynskej linky. Nchádza sa v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Všetky služby, reštaurácie a obchody sú na....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 136 000 €, 68,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Holding + vám ponúka Predám väčší 2 izbový prerobený na 3 izbový byt o celkovej výmere 68m2 v Žiline v časti Bôrik s krásnym výhľadom na okraji Parku Ľudovíta Štúra. Bývanie v tomto projekte a lokalite si zamilujete. Okolie bytového domu je uzavreté iba pre obyvateľov plné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 127 900 €, 65,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 65m 2 , Žilina, 127.900 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 135 000 €, 38,00 m2 cca 3550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame exkluzívne na predaj štýlový 1-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej mestskej časti Vlčince v Žiline, v bezprostrednej blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti ako Kaufland, školy, škôlky, zdravotné stredisko, MHD, s výbornou dostupnosťou do centra Žiliny a dobrým....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 190 000 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 69,60m² . Nachádza sa na vyvýšenom prízemí zatepleného bytového domu na ulici Tulská v Žiline. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 289 900 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny a výnimočný 3-izbový podkrovný mezonetový byt s veľkorysou strešnou terasou a veľkým balkónom, situovaný v úplnom centre mesta Žilina. Byt sa nachádza na 3. poschodí 3-poschodovom bytovom dome, ktorý bol nadstavaný v roku 2007,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 83 000 €, 37,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2021.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 37m 2 , Žilina - Tatranská, 83.000 € .

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM

Získajte najvýhodnejší úver porovnaním ponuky všetkých bánk