- nehnuteľnosti ŽILINA byt

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti žilina byt" sme našli 389 nehnuteľností - priemerná cena 2 654 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 62 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 93 m2
  •  Podľa ceny
    • 165000
    • 206000 (priemerná cena)
    • 248000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, Vlčince, 109 999 €, 25,00 m2 cca 4400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj praktickú a útulnú garsónku na Vlčinoch v Žiline.Nachádza sa na 11.poschodí zrekonštruovaného bytového domu s dvomi výťahmi ( dom je zateplený, nové výťahy, zrekonštruované sú spoločné priestory a vymenené sú stupačky.Úžitková plocha je 25m2.V garsónke sú....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 224 900 €, 66,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt je o výmere 66 m2 + lodžia + balkón + veľká pivnica a sa nachádza na 3. poschodí 8-poschodového bytového domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne s balkónom, izby s francúzskym oknom, izby s lodžiou, kuchyne, kúpeľne a oddelenej toalety. Byt je po úplnej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 102 000 €, 70,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 70m 2 , Žilina, 102.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 128 990 €, 87,00 m2 cca 1480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.12.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v žiadanej lokalite na sídlisku Vlčince v Žiline. Byt sa nachádza na 3. poschodí v 4. poschodovom zateplenom bytovom dome. Celková úžitková plocha je 87 m2 + dve lodžie orientované na južnú stranu a balkón orientovaný na....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 169 900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 87m 2 , Žilina, 169.900 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 180 000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 70m 2 , Žilina, 180.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 149 000 €, 56,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt,/56/, Žilina - Hliny IV. Dispozične pozostáva z dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne a WC. Výhodami sú dobre dostupná lokalita, centrum mesta a zrekonštruovaný bytový dom. Bonusom je pivnica. Energetický certifikát nebol dodaný.....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 128 900 €, 85,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=UYGxb6WGktL alebo video https://youtu.be/IdtJvDszTLo AGENT.SK exkluzívne ponúka na predaj 85m2 4-izbový byt s dvoma lodžiami na sídlisku Hájik v Žiline. Byt sa nachádza na 5 zo 7 poschodí. Byt prešiel čiastočnou....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 680 €, 140,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Žilina, Hliny VI. Plocha: interiér bytu 93,96m2, pivnica 3,20m2, balkón 9,6m2, terasa 36,90m2. Cena: 189 680 € Orientácia bytu: SV Byt sa predáva v štandardnom vybavení - podlahy, vchodové a interiérové dvere, obklady a dlažba v kúpeľni a WC, sanita....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 149 900 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam slnečný 3 izbový byt s nádherným výhľadom na Hájiku, ktorý sa nachádza na 4p./8p. bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 69,56 m2 + loggia o výmere 3,58 m2. Správca: SBD Hájik. Byt má 3 nepriechodné izby, samostatné WC, kúpeľňu, kuchyňu s loggiou, vstupnú chodbu. Jadro bytu....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 155 000 €, 52,88 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj útulný dvojizbový byt s rozlohou 53 m2, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídlisku Hájik v Žiline. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s dobrým prístupom do centra mesta. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí osemposchodového bytového....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 203 000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj Exkluzívne 2-izbový byt (58 m2) v centre Žiliny s obrovskou lodžiou. "Ideálna adresa v srdci mesta, pred Auparkom – a napriek tomu v tichej lokalite." Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája centrum mesta, pokojné bývanie, skvelú dispozíciu a výbornú investičnú príležitosť?....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 104 990 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Hlinách VII na Jarnej Ulici v meste Žilina. Byt sa nachádza na 1.poschodí ( pod bytom sa nachádza prízemný byt). Pred 8 rokmi prešiel byt kompletnou rekonštrukciou vrátane bytového jadra a rozvodov. Súčasťou rekonštrukcie bolo aj osadenie nových....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 275 000 €, 121,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 121m 2 , Žilina, 275.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt s výmerou 70 m2 sa nachádza na piatom poschodí v bytovom dome s výťahom. Dispozične pozostáva so vstupnej haly, kuchyne s lodžiou, obývačky, dvoch izieb, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Ku bytu prislúchajú dve pivnice, čo zabezpečuje dostatok úložného priestoru. Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 165 000 €, 84,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 84m 2 , Žilina, 165.000 € .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 180 000 €, 72,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt. Byt má 3 nepriechodné izby, rekonštrukcia – vymenené jadro aj stúpačky. K dispozícii je aj balkón. Vymera bytu je cca 72m Pre viac info alebo dohodnutie obhliadky neváhajte má kontaktovať! .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 159 000 €, 49,00 m2 cca 3250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj útulný dvojizbový byt, ktorý sa nachádza na Baničovej ulici v žilinskej časti Hájik. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Byt sa nachádza na poslednom poschodí sedemposchodového....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 129 980 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj veľký, svetlý 3 izbový byt 72 m2 v Žiline na Solinkach. Byt sa nachádza na 5/7 poschodí, má loggiu a pivničku. Bol kompletne rekonštruovaný, má bezpečnostné dvere, murované jadro, plastové okná, stierky, plávajúce a keramické podlahy. . Dispozícia bytu....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 216 000 €, 148,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predaj nadštandardného 4 izbového bytu 129 m2 s nebytovým priestorom 27 m2 a parkovacím miestom v garáži v širšom centre Žiliny (Obytný súbor Hlboká cesta - uzavretá rezidencia). Byt pozostáva z: komora- šatník, WC, kúpeľňa s vaňou, dvoma umývadlami a sprchovacím kútom, obývacia izba....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 244 999 €, 99,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 5 izbový byt v meste Žilina na sídlisku Solinky.Byt o výmere 96 m2 je po čiastočnej rekonštrukcií. K bytu prislúcha pivnica a loggia a tým sa výmera zvýši na 99,4 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z priestrannej chodby, obývacej miestnosti, štyroch izieb, kuchyne,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Budatín, 329 990 €, 101,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej lokalite pod lesom a zároveň na skok do centra krajského mesta Žilina.V ponuke sú aktuálne ešte dva voľné 4-izbové byty:E3 s podlahovou plochou 107,78m2 a terasou o výmere 19,97m2,FG1 s podlahovou....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 117 990 €, 69,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ZNÍŽENÁ CENA!!! TUreality ponúka na predaj veľmi pekný 3 izb. byt v Rajeckých Tepliciach o výmere 69m2 s novou lodžiou a 2 pivnicami. Nachádza sa v zateplenej tehlovej bytovke na 1/4 poschodí, orientovaný na východnú a severnú stranu. Dispozícia- vstupná chodba, samostatná kuchyňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 119 900 €, 68,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne v BuBy reality Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 68 m2 v Žiline, časť Bôrik. Nachádza na prízemí zatepleného bytového domu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou, 2 samostatných izieb, kúpeľne so sprchovacícm kútom a WC. Súčasťou bytu....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 124 500 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2 izbový slnečný byt v tehlovej bytovke v centre Žiliny, Námestie M. R. Štefánika. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Podlahová plocha bytu je 69m2 (pivnica 5m2). Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Centrum, 98 000 €, 15,00 m2 cca 6530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na na predaj útulnú a prakticky zrekonštruovanú garsónku s výmerou 15 m2, priamo v srdci centra Žiliny. Ak hľadáte bývanie alebo investíciu s maximálnou dostupnosťou, toto je nehnuteľnosť, ktorá sa v ponuke objaví len výnimočne. Všetko, čo potrebujete – MHD, obchody, kaviarne,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 89 500 €, 31,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku ************************* https://my.matterport.com/show/?m=5Tnwrjax3g9 ************************* TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj garsónku na 1./3. poschodí v meste Žilina-Bôrik,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 118 999 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Žilina. Nachádza sa na ulici Lichardova. Pozostáva z 2 priesranných miestností, chodby, kúpeľne. Murované bytové jadro, kde sa nachádza kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 134 000 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 8 s výťahom. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie:....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 122 500 €, 53,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt na 2. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu v centre Žiliny. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kúpelne s WC a s priestrannej obývačky so šatníkom. Z obývačky je výstup na veľkú terasu o výmere 27 m2, kde je aj markíza na....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Vlčince, 190 000 €, 69,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 69m² . Nachádza sa na deviatom poschodí zateplenej bytovky v obľúbenej lokalite - na ulici Berlínska v meste Žilina. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 135 000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality predá trojizbový byt o výmere 73m2 v Žiline na Vlčincoch po kompletnej rekonštrukcii na poschodí 2/12. Byt sa skladá z veľkej priestrannej obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne s preskleným balkónom a zachovalou kuchynskou linkou so zabudovanou umývačkou riadu a mikrovlnkou,....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 134 800 €, 58,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt v centre mesta Žiliny. Dispozícia bytu pozostáva z chodby, obývacej miestnosti, spálne, samostatnej kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Byt prešiel rekonštrukciou - plastové okná, elektroinštalácia, jadro, podlahy. K nasťahovaniu stačia už len....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 149 999 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku.Byt o výmere 50m2 sa nachádza na treťom poschodí v panelovom dome.K bytu prislúcha pivnica i balkón. Možnosť parkovania priamo pred domom je v tejto dobe obrovskou výhodou.Lokalita je bohatá na zeleň. Nedaľeko....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 275 000 € na 264 900 € dňa 22.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, Hliny, 264 900 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
19.03.2026 - 275.000 €
22.04.2026 - 264.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom a je po kompletnej rekonštrukcii. (nová elektrika, stupačky, podlahy, kúpeľňa, kuchyňa, nové balkóny – hliník/sklo). Predáva sa so zariadením, takže je pripravený na okamžité bývanie. Dispozične pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj elegantný 2 izbový byt s výmerou 60m2 + terasa, nachádzajúci sa v jednej z najobľúbenejších lokalít centra Žiliny - v parku Sad na Studničkách.Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby v tvare L, spálne, priestrannej obýcavej izby s terasou, kuchyne, kúpeľne....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 990 €, 71,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3 izbový byt v Žiline na Hájiku.Predstavujeme vám štýlovo zariadený 3-izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a pripravuje sa na Vaše nasťahovanie. Byt sa nachádza na ideálnom 3. poschodí, čo zabezpečuje ideálny prístup....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 198 241 €, 123,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Byt č. 185 v bloku A, mezonet 3+kk, predáva sa ako HOLOBYT. Krásny, komfortný mezonet sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Orientácia Z. Podlažie 8/9, s výťahom, orientácia na západ. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 198 000 €, 96,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 5 izbový byt na Solinkách v Žiline. Byt o rozlohe 96m2 sa nachádza na 5. poschodí a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Byt je však vhodný na rekonštrukciu, čo novému majiteľovi ponúka jedinečnú príležitosť prispôsobiť si ho podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 173 990 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj príjemný zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 50 m2 vo vyhľadávanej lokalite Žilina – Hájik, ktorá je známa svojím pokojom, množstvom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra. Byt disponuje praktickou dispozíciou, ktorá ponúka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Solinky, 218 000 €, 84,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj útulný 4 izbový byt vo výmere 84 m2 v meste Žilina na Solinkách s balkónom Byt prešiel rekonštrukciou. Predáva sa zariadený s nábytkami a spotrebičmi. Nachádza sa na 6. podlaží bytového domuDispozíciu tvorí vstupná chodba s úložným priestorom, dve priestranné....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 274 990 €, 82,00 m2 cca 3350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt, nachádzajúci sa v modernom komplexe Malá Praha, ktorý bol skolaudovaný v r. 2020. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s modernou linkou a elektrospotrebičmi, obývacej izby, ktorú je možné prepojiť s kuchyňou, 2 spální....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 389)